Виберіть свою мову
Пошук

BiletyPlus

Автовокзал Рівне АС Чайка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Гагаріна, 16б

Телефон довідки: 0362-249444


Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Рівне — Омит
05:20Рівне — Дроздів
05:20Рівне — Ганнівка
05:30Рівне — Кричильськ
05:35Рівне — Полівці
05:40Рівне — Володимирець
05:40Рівне — Малинівка
05:40Рівне — Костопіль
05:50Рівне — Костопіль
06:00Рівне — Річиця
06:00Рівне — Трипутня
06:05Рівне — Костопіль
06:10Рівне — Білка
06:15Рівне — Костопіль
06:20Рівне — Зелень
06:30Рівне — Горбів
06:30Рівне — Висоцьк
06:35Рівне — Степань
06:40Рівне — Кузнецовськ
06:50Рівне — Моквин
06:55Рівне — Зарічне
06:55Рівне — Жалянка
07:00Рівне — Костопіль
07:00Рівне — Володимирець
07:05Рівне — Нетреба
07:10Рівне — Гоща
07:10Рівне — Мельниця
07:10Дубно — Кузнецовськ
07:15Рівне — Соснове
07:20Рівне — Городище
07:35Рівне — Рокитне
07:50Рівне — Кузнецовськ
07:50Рівне — Дроздів
07:55Рівне — Задовже
07:55Рівне — Костопіль
08:00Рівне — Полівці
08:00Рівне — Березне
08:05Рівне — Костопіль
08:15Рівне — Костопіль
08:15Рівне — Володимирець
08:20Рівне — Малинівка
08:30Рівне — Костопіль
08:30Рівне — Вовчиці
08:35Рівне — Березне
08:35Рівне — Костопіль
08:40Рівне — Гоща
08:45Рівне — Кам'яне
08:50Рівне — Костопіль
09:00Рівне — Сарни
09:05Рівне — Костопіль
09:10Рівне — Березне
09:15Рівне — Річиця
09:15Рівне — Голубне
09:15Рівне — Костопіль
09:20Рівне — Костопіль
09:25Рівне — Жалянка
09:30Рівне — Кузнецовськ
09:40Рівне — Березне
09:40Рівне — Костопіль
09:40Рівне — Дібрівськ
09:40Рівне — Степань
09:55Нетішин — Кузнецовськ
10:00Рівне — Степань
10:00Рівне — Березне
10:00Рівне — Березове
10:00Рівне — Костопіль
10:05Рівне — Селець
10:10Рівне — Костопіль
10:20Рівне — Костопіль
10:20Рівне — Кам'яне-Случанське
10:20Рівне — Тучин
10:20Рівне — Кузнецовськ
10:20Рівне — Березне
10:30Рівне — Гута
10:30Рівне — Рокитне
10:30Рівне — Володимирець
10:35Рівне — Крупове
10:40Рівне — Моквин
10:40Рівне — Костопіль
10:50Рівне — Дубровиця
10:50Рівне — Костопіль
11:00Рівне — Березне
11:00Рівне — Кузнецовськ
11:00Рівне — Гоща
11:05Рівне — Неньковичі
11:05Рівне — Костопіль
11:15Рівне — Лінчин
11:20Рівне — Костопіль
11:20Рівне — Партизанське
11:20Рівне — Кузнецовськ
11:20Рівне — Матіївка
11:20Рівне — Велике Вербче
11:30Рівне — Володимирець
11:30Рівне — Костопіль
11:35Рівне — Березне
11:35Рівне — Дроздинь
11:40Рівне — Костопіль
11:45Рівне — Зарічне
11:45Рівне — Малинівка
11:50Рівне — Кузнецовськ
11:50Рівне — Костопіль
11:55Рівне — Пугач
12:00Рівне — Костопіль
12:00Рівне — Березне
12:05Рівне — Осова
12:10Рівне — Більськ
12:10Рівне — Білка
12:10Рівне — Костопіль
12:20Рівне — Тучин
12:20Рівне — Кузнецовськ
12:20Рівне — Мельниця
12:25Рівне — Костопіль
12:25Рівне — Переброди
12:30Рівне — Березне
12:30Рівне — Кам'яне
12:35Рівне — Володимирець
12:40Рівне — Костопіль
12:40Рівне — Омит
12:42Рівне — Моквин
12:45Рівне — Костопіль
12:50Рівне — Дерть
12:55Рівне — Соснове
13:00Рівне — Горбів
13:00Рівне — Соломир
13:00Рівне — Кузнецовськ
13:05Рівне — Костопіль
13:10Рівне — Володимирець
13:10Рівне — Рокитне
13:15Рівне — Березне
13:20Рівне — Кричильськ
13:20Рівне — Олександрове
13:20Рівне — Костопіль
13:20Рівне — Жалянка
13:30Рівне — Старе Село
13:35Рівне — Біле Озеро
13:35Рівне — Яцьковичі
13:35Рівне — Городище
13:45Рівне — Костопіль
13:45Рівне — Річиця
13:45Рівне — Нобель
13:55Рівне — Володимирець
14:00Рівне — Костопіль
14:00Рівне — Карпилівка
14:05Рівне — Березне
14:05Рівне — Мар'янівка
14:10Рівне — Кузнецовськ
14:10Рівне — Володимирець
14:10Рівне — Задовже
14:10Рівне — Костопіль
14:15Рівне — Березове
14:20Рівне — Костопіль
14:20Рівне — Труди
14:25Рівне — Висоцьк
14:30Рівне — Костопіль
14:30Рівне — Володимирець
14:30Рівне — Бистричі
14:30Рівне — Рокитне
14:35Рівне — Дроздів
14:40Рівне — Кухітська Воля
14:40Рівне — Кузнецовськ
14:40Рівне — Сарни
14:45Рівне — Костопіль
14:50Рівне — Великі Озера
14:55Рівне — Костопіль
15:00Рівне — Кричильськ
15:00Рівне — Березне
15:00Рівне — Озеро
15:00Рівне — Сарни
15:05Рівне — Костопіль
15:05Рівне — Смородськ
15:10Рівне — Гоща
15:10Рівне — Борове
15:15Рівне — Яцьковичі
15:15Рівне — Зелень
15:20Рівне — Кузнецовськ
15:20Рівне — Костопіль
15:20Рівне — Чабель
15:25Рівне — Полівці
15:30Рівне — Костопіль
15:30Рівне — Кам'яне
15:30Рівне — Трипутня
15:35Рівне — Орлівка
15:35Рівне — Тутовичі
15:40Рівне — Костопіль
15:40Рівне — Березне
15:45Рівне — Будки-Кам'янські
15:45Рівне — Озеро
15:50Рівне — Вовчиці
15:50Рівне — Бутейки
15:50Рівне — Костопіль
15:55Рівне — Селище
16:00Рівне — Березне
16:00Рівне — Кузнецовськ
16:05Рівне — Костопіль
16:05Рівне — Бутове
16:10Рівне — Моквин
16:15Рівне — Степангород
16:15Рівне — Жалянка
16:20Рівне — Гута
16:20Рівне — Переброди
16:20Рівне — Костопіль
16:25Рівне — Кам'яне-Случанське
16:25Рівне — Березне
16:30Рівне — Річки
16:30Рівне — Малинівка
16:30Рівне — Костопіль
16:30Рівне — Рокитне
16:40Рівне — Городище
16:45Рівне — Костопіль
16:45Рівне — Соснове
16:45Рівне — Мульчиці
16:50Рівне — Гоща
16:55Луцьк — Зарічне
16:55Рівне — Костопіль
17:00Рівне — Кідри
17:10Рівне — Дібрівськ
17:10Рівне — Костопіль
17:10Рівне — Березне
17:15Рівне — Михалин
17:15Рівне — Грабунь
17:20Рівне — Костопіль
17:20Рівне — Річиця
17:20Рівне — Бутейки
17:25Рівне — Моквин
17:25Рівне — Голубне
17:30Рівне — Костопіль
17:35Рівне — Кузнецовськ
17:40Рівне — Костопіль
17:40Рівне — Крупове
17:40Рівне — Матіївка
17:40Рівне — Рокитне
17:45Рівне — Володимирець
17:45Рівне — Березне
17:50Рівне — Великі Озера
17:50Рівне — Костопіль
17:55Рівне — Дроздів
18:00Рівне — Соснове
18:00Рівне — Костопіль
18:00Рівне — Борове
18:05Рівне — Кузнецовськ
18:05Рівне — Дубровиця
18:10Рівне — Костопіль
18:20Рівне — Степань
18:20Рівне — Володимирець
18:20Рівне — Костопіль
18:25Рівне — Полівці
18:30Рівне — Костопіль
18:30Рівне — Селець
18:30Рівне — Березне
18:35Рівне — Вежиця
18:45Рівне — Кухче
18:45Рівне — Костопіль
18:45Рівне — Чабель
18:50Рівне — Горбів
18:50Рівне — Кричильськ
18:50Рівне — Кузнецовськ
18:55Рівне — Березне
19:00Рівне — Сарни
19:10Рівне — Осова
19:10Рівне — Костопіль
19:15Рівне — Рокитне
19:15Рівне — Березне
19:20Рівне — Малинівка
19:20Рівне — Омит
19:25Рівне — Костопіль
19:35Рівне — Степань
19:40Рівне — Тучин
19:40Рівне — Костопіль
19:45Рівне — Березне
19:50Рівне — Зарічне
19:50Рівне — Кузнецовськ
19:55Тернопіль — Кузнецовськ
20:00Рівне — Костопіль
20:10Рівне — Костопіль
20:20Рівне — Березне
20:30Рівне — Кузнецовськ
20:45Рівне — Березне
20:45Рівне — Сарни
21:15Рівне — Гута
21:15Рівне — Березне
21:20Рівне — Зарічне
21:30Рівне — Костопіль
21:45Рівне — Тучин

за маршрутами автобусів

Дубно — Кузнецовськ
07:10

Луцьк — Зарічне
16:55

Нетішин — Кузнецовськ
09:55

Рівне — Березне
08:00 08:35 09:10 09:40 10:00 10:20 11:00 11:35 12:00 12:30 13:15 14:05 15:00 15:40 16:00 16:25 17:10 17:45 18:30 18:55 19:15 19:45 20:20 20:45 21:15

Рівне — Березове
10:00 14:15

Рівне — Бистричі
14:30

Рівне — Борове
15:10 18:00

Рівне — Будки-Кам'янські
15:45

Рівне — Бутейки
15:50 17:20

Рівне — Бутове
16:05

Рівне — Біле Озеро
13:35

Рівне — Білка
06:10 12:10

Рівне — Більськ
12:10

Рівне — Вежиця
18:35

Рівне — Велике Вербче
11:20

Рівне — Великі Озера
14:50 17:50

Рівне — Висоцьк
06:30 14:25

Рівне — Вовчиці
08:30 15:50

Рівне — Володимирець
05:40 07:00 08:15 10:30 11:30 12:35 13:10 13:55 14:10 14:30 17:45 18:20

Рівне — Ганнівка
05:20

Рівне — Голубне
09:15 17:25

Рівне — Горбів
06:30 13:00 18:50

Рівне — Городище
07:20 13:35 16:40

Рівне — Гоща
07:10 08:40 11:00 15:10 16:50

Рівне — Грабунь
17:15

Рівне — Гута
10:30 16:20 21:15

Рівне — Дерть
12:50

Рівне — Дроздинь
11:35

Рівне — Дроздів
05:20 07:50 14:35 17:55

Рівне — Дубровиця
10:50 18:05

Рівне — Дібрівськ
09:40 17:10

Рівне — Жалянка
06:55 09:25 13:20 16:15

Рівне — Задовже
07:55 14:10

Рівне — Зарічне
06:55 11:45 19:50 21:20

Рівне — Зелень
06:20 15:15

Рівне — Кам'яне
08:45 12:30 15:30

Рівне — Кам'яне-Случанське
10:20 16:25

Рівне — Карпилівка
14:00

Рівне — Костопіль
05:40 05:50 06:05 06:15 07:00 07:55 08:05 08:15 08:30 08:35 08:50 09:05 09:15 09:20 09:40 10:00 10:10 10:20 10:40 10:50 11:05 11:20 11:30 11:40 11:50 12:00 12:10 12:25 12:40 12:45 13:05 13:20 13:45 14:00 14:10 14:20 14:30 14:45 14:55 15:05 15:20 15:30 15:40 15:50 16:05 16:20 16:30 16:45 16:55 17:10 17:20 17:30 17:40 17:50 18:00 18:10 18:20 18:30 18:45 19:10 19:25 19:40 20:00 20:10 21:30

Рівне — Кричильськ
05:30 13:20 15:00 18:50

Рівне — Крупове
10:35 17:40

Рівне — Кузнецовськ
06:40 07:50 09:30 10:20 11:00 11:20 11:50 12:20 13:00 14:10 14:40 15:20 16:00 17:35 18:05 18:50 19:50 20:30

Рівне — Кухче
18:45

Рівне — Кухітська Воля
14:40

Рівне — Кідри
17:00

Рівне — Лінчин
11:15

Рівне — Малинівка
05:40 08:20 11:45 16:30 19:20

Рівне — Мар'янівка
14:05

Рівне — Матіївка
11:20 17:40

Рівне — Мельниця
07:10 12:20

Рівне — Михалин
17:15

Рівне — Моквин
06:50 10:40 12:42 16:10 17:25

Рівне — Мульчиці
16:45

Рівне — Неньковичі
11:05

Рівне — Нетреба
07:05

Рівне — Нобель
13:45

Рівне — Озеро
15:00 15:45

Рівне — Олександрове
13:20

Рівне — Омит
05:15 12:40 19:20

Рівне — Орлівка
15:35

Рівне — Осова
12:05 19:10

Рівне — Партизанське
11:20

Рівне — Переброди
12:25 16:20

Рівне — Полівці
05:35 08:00 15:25 18:25

Рівне — Пугач
11:55

Рівне — Рокитне
07:35 10:30 13:10 14:30 16:30 17:40 19:15

Рівне — Річиця
06:00 09:15 13:45 17:20

Рівне — Річки
16:30

Рівне — Сарни
09:00 14:40 15:00 19:00 20:45

Рівне — Селець
10:05 18:30

Рівне — Селище
15:55

Рівне — Смородськ
15:05

Рівне — Соломир
13:00

Рівне — Соснове
07:15 12:55 16:45 18:00

Рівне — Старе Село
13:30

Рівне — Степангород
16:15

Рівне — Степань
06:35 09:40 10:00 18:20 19:35

Рівне — Трипутня
06:00 15:30

Рівне — Труди
14:20

Рівне — Тутовичі
15:35

Рівне — Тучин
10:20 12:20 19:40 21:45

Рівне — Чабель
15:20 18:45

Рівне — Яцьковичі
13:35 15:15

Тернопіль — Кузнецовськ
19:55

Інформація оновлена: 25.09.2013