Виберіть свою мову
Пошук

Автовокзал Вінниця

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Київська, 8

Телефон довідки: 043-2671345


Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:45Верховина — Київ
05:00Вінниця — Супрунів
05:20Вінниця — Тростянчик
05:30Вінниця — Турбів
05:30Вінниця — Даньківка
05:30Вінниця — Великі Крушлинці
05:40Вінниця — Умань
05:40Вінниця — Цвіжин
05:50Вінниця — Хижинці
05:55Вінниця — Бершадь
06:00Вінниця — Могилів-Подільський
06:00Вінниця — Гущинці
06:00Вінниця — Іллінці
06:00Вінниця — Павлівка
06:10Вінниця — Ямпіль
06:10Вінниця — Глухівці
06:20Вінниця — Іванівка
06:20Вінниця — Київ
06:20Вінниця — Турбів
06:25Вінниця — Калинівка
06:25Вінниця — Десна
06:30Вінниця — Никифорівці
06:30Вінниця — Голинчинці
06:30Вінниця — Радівка
06:30Вінниця — Чечельник
06:35Вінниця — Світловодськ
06:40Вінниця — Ладижин
06:40Вінниця — Житомир
06:40Вінниця — Сокиринці
06:40Вінниця — Вінницькі Хутори
06:40Вінниця — Вінницькі Хутори
06:40Вінниця — Тульчин
06:45Вінниця — Миколаїв
06:45Вінниця — Голубівка
06:45Вінниця — Оленівка
06:45Вінниця — Очаків
06:50Вінниця — Уланів
06:50Вінниця — Уланів
06:50Вінниця — Ямпіль
06:50Вінниця — Десна
06:57Вінниця — Турбів
07:00Вінниця — Калинівка
07:05Вінниця — Уладівка
07:05Вінниця — Умань
07:10Вінниця — Кордишівка
07:10Вінниця — Піщанка
07:10Вінниця — Вінницькі Хутори
07:10Вінниця — Вінницькі Хутори
07:15Вінниця — Десна
07:15Вінниця — Ольгопіль
07:20Вінниця — Хижинці
07:20Вінниця — Луцьк
07:20Вінниця — Підлісне
07:20Вінниця — Луцьк
07:20Вінниця — Цвіжин
07:20Вінниця — Великі Крушлинці
07:25Вінниця — Щітки
07:25Вінниця — Гавришівка
07:25Вінниця — Калинівка
07:30Вінниця — Іванівка
07:30Вінниця — Ямпіль
07:30Вінниця — Писарівка
07:35Вінниця — Ярошенка
07:35Вінниця — Соболівка
07:40Вінниця — Бершадь
07:40Вінниця — Калинівка
07:40Вінниця — Десна
07:40Вінниця — Вінницькі Хутори
07:40Вінниця — Вінницькі Хутори
07:45Вінниця — Сокиринці
07:50Вінниця — Кривий Ріг
07:50Вінниця — Кривий Ріг
07:55Вінниця — Супрунів
08:00Вінниця — Вінницькі Хутори
08:00Вінниця — Калинівка
08:05Вінниця — Ладижин
08:05Вінниця — Десна
08:05Вінниця — Кучері
08:10Вінниця — Вінницькі Хутори
08:10Вінниця — Житомир
08:15Вінниця — Калинівка
08:15Вінниця — Чернівці
08:15Вінниця — Чечельник
08:20Вінниця — Іванів
08:20Вінниця — Сокиринці
08:25Вінниця — Матяшівка
08:25Вінниця — Петрашівка
08:25Вінниця — Тиврів
08:30Вінниця — Десна
08:30Вінниця — Гущинці
08:30Вінниця — Ямпіль
08:40Вінниця — Вінницькі Хутори
08:40Вінниця — Щітки
08:45Вінниця — Гайсин
08:45Вінниця — Буша
08:45Вінниця — Ямпіль
08:45Вінниця — Малі Кутища
08:50Вінниця — Хижинці
08:50Вінниця — Вінницькі Хутори
08:50Вінниця — Шляхова
08:50Вінниця — Генічеськ
09:00Вінниця — Радівка
09:00Вінниця — Гавришівка
09:00Вінниця — Київ
09:00Вінниця — Десна
09:05Вінниця — Піщанка
09:05Вінниця — Літин
09:05Вінниця — Теплик
09:10Вінниця — Печера
09:10Вінниця — Писарівка
09:10Вінниця — Вінницькі Хутори
09:10Вінниця — Дніпропетровськ
09:15Вінниця — Турбів
09:15Вінниця — Уланів
09:20Вінниця — Томашпіль
09:20Вінниця — Сокиринці
09:30Вінниця — Бруслинівка
09:30Вінниця — Десна
09:30Вінниця — Вінницькі Хутори
09:30Вінниця — Чернятин
09:35Вінниця — Могилів-Подільський
09:35Вінниця — Кирнасівка
09:35Вінниця — Війтівка
09:35Вінниця — Томашпіль
09:40Вінниця — Калинівка
09:42Вінниця — Турбів
09:50Вінниця — Іллінці
09:50Вінниця — Дружне
09:50Вінниця — Ямпіль
09:50Вінниця — Соболівка
09:50Вінниця — Вінницькі Хутори
09:55Вінниця — Ямпіль
09:55Вінниця — Іванівка
09:59Вінниця — Уладівка
10:00Вінниця — Краків (Пол)
10:00Вінниця — Уланів
10:00Вінниця — Щітки
10:00Вінниця — Прага (Чех)
10:00Вінниця — Сокиринці
10:05Вінниця — Комунарівка
10:10Вінниця — Крижопіль
10:15Вінниця — Шепіївка
10:15Вінниця — Ямпіль
10:15Вінниця — Бершадь
10:20Вінниця — Вінницькі Хутори
10:20Вінниця — Ладижин
10:20Могилів-Подільський — Житомир
10:20Вінниця — Вінницькі Хутори
10:25Вінниця — Зяньківці
10:30Вінниця — Гущинці
10:30Вінниця — Десна
10:30Вінниця — Сокиринці
10:35Вінниця — Калинівка
10:35Вінниця — Черкаси
10:35Вінниця — Черкаси
10:40Вінниця — Ямпіль
10:40Вінниця — Гавришівка
10:45Вінниця — Тиврів
10:50Вінниця — Калинівка
10:50Вінниця — Вінницькі Хутори
10:50Вінниця — Ободівка
10:55Вінниця — Ярошенка
10:55Вінниця — Кучері
11:00Вінниця — Вінницькі Хутори
11:00Вінниця — Михайлівка
11:00Вінниця — Хижинці
11:00Вінниця — Житомир
11:00Вінниця — Десна
11:00Вінниця — Хмільник
11:00Вінниця — Ладижин
11:05Вінниця — Теплик
11:15Вінниця — Калинівка
11:15Вінниця — Тульчин
11:15Вінниця — Писарівка
11:20Вінниця — Городківка
11:25Вінниця — Турбів
11:25Вінниця — Бершадь
11:30Вінниця — Довжок
11:30Вінниця — Голубівка
11:30Вінниця — Щітки
11:30Вінниця — Сокиринці
11:30Вінниця — Цвіжин
11:30Вінниця — Біла Церква
11:30Вінниця — Десна
11:30Вінниця — Великі Крушлинці
11:35Вінниця — Гранів
11:35Вінниця — Томашпіль
11:40Вінниця — Калинівка
11:40Вінниця — Вінницькі Хутори
11:40Вінниця — Вінницькі Хутори
11:45Вінниця — Чернівці
11:50Вінниця — Іванів
11:50Вінниця — Соболівка
11:50Вінниця — Крижопіль
11:50Вінниця — Кордишівка
11:55Вінниця — Ладижин
12:00Вінниця — Десна
12:00Вінниця — Житомир
12:10Вінниця — Сокиринці
12:10Вінниця — Ольгопіль
12:10Вінниця — Петрашівка
12:10Вінниця — Велика Кісниця
12:10Вінниця — Калинівка
12:10Вінниця — Велика Мочулка
12:20Вінниця — Калинівка
12:20Вінниця — Вінницькі Хутори
12:20Вінниця — Вінницькі Хутори
12:20Тернопіль — Ялта
12:20Вінниця — Глибочок
12:25Вінниця — Піщанка
12:30Вінниця — Гавришівка
12:30Вінниця — Ямпіль
12:35Вінниця — Джуринці
12:35Вінниця — Ситківці
12:40Вінниця — Теплик
12:40Вінниця — Сокиринці
12:42Вінниця — Калинівка
12:45Вінниця — Тульчин
12:45Вінниця — Десна
12:50Вінниця — Ладижин
12:50Вінниця — Білий Камінь
12:50Вінниця — Калинівка
12:50Вінниця — Могилів-Подільський
12:55Вінниця — Калинівка
12:55Вінниця — Ямпіль
13:00Вінниця — Голинчинці
13:00Вінниця — Вінницькі Хутори
13:00Вінниця — Оленівка
13:00Вінниця — Никифорівці
13:00Вінниця — Малин
13:05Вінниця — Теплик
13:05Вінниця — Іванів
13:05Вінниця — Шляхова
13:10Вінниця — Вінницькі Хутори
13:10Вінниця — Хижинці
13:10Вінниця — Крикливець
13:10Вінниця — Умань
13:15Вінниця — Бабчинці
13:15Вінниця — Калинівка
13:20Вінниця — Цекинівка
13:25Вінниця — Радівка
13:25Вінниця — Тульчин
13:30Вінниця — Підлісне
13:30Вінниця — Тростянчик
13:30Вінниця — Ладижин
13:30Вінниця — Тростянчик
13:30Вінниця — Стіна
13:34Вінниця — Турбів
13:35Вінниця — Матяшівка
13:40Вінниця — Сокиринці
13:40Вінниця — Вінницькі Хутори
13:40Вінниця — Бершадь
13:40Вінниця — Вінницькі Хутори
13:45Вінниця — Городківка
13:45Вінниця — Десна
13:45Вінниця — Гайсин
13:45Вінниця — Писарівка
13:50Вінниця — Київ
13:50Вінниця — Іллінці
13:55Вінниця — Демівка
13:55Вінниця — Піщанка
14:00Вінниця — Щітки
14:00Вінниця — Теплик
14:00Вінниця — Орлівка
14:00Вінниця — Тиманівка
14:00Вінниця — Моївка
14:00Вінниця — Уланів
14:05Вінниця — Калинівка
14:10Вінниця — Умань
14:10Вінниця — Гавришівка
14:10Вінниця — Цвіжин
14:10Вінниця — Вила
14:10Вінниця — Супрунів
14:15Вінниця — Житомир
14:15Вінниця — Десна
14:15Вінниця — Бершадь
14:15Вінниця — Сокиринці
14:20Вінниця — Тиврів
14:20Вінниця — Хмільник
14:20Вінниця — Вінницькі Хутори
14:20Вінниця — Ямпіль
14:25Вінниця — Ладижин
14:30Вінниця — Кучері
14:30Вінниця — Вінницькі Хутори
14:30Вінниця — Ольгопіль
14:30Вінниця — Гущинці
14:30Вінниця — Соболівка
14:35Вінниця — Тростянчик
14:35Вінниця — Рівне
14:35Вінниця — Варшава (Пол)
14:35Вінниця — Моївка
14:40Вінниця — Кордишівка
14:45Вінниця — Комунарівка
14:45Вінниця — Вільшанка
14:45Вінниця — Десна
14:50Вінниця — Великі Крушлинці
14:50Вінниця — Удич
14:51Вінниця — Тульчин
14:55Вінниця — Умань
15:00Вінниця — Ямпіль
15:00Вінниця — Хижинці
15:00Вінниця — Шляхова
15:00Вінниця — Гавришівка
15:00Вінниця — Калинівка
15:00Вінниця — Вінницькі Хутори
15:00Вінниця — Вінницькі Хутори
15:00Вінниця — Турбів
15:04Вінниця — Томашпіль
15:05Вінниця — Новоград-Волинський
15:05Вінниця — Ладижин
15:05Вінниця — Василівка
15:05Вінниця — Новоград-Волинський
15:10Вінниця — Петрашівка
15:15Вінниця — Бабчинці
15:15Вінниця — Котовськ
15:15Вінниця — Іванів
15:20Вінниця — Степашки
15:25Вінниця — Піщанка
15:25Вінниця — Писарівка
15:26Вінниця — Піщанка
15:27Вінниця — Гайсин
15:30Вінниця — Іванівка
15:30Вінниця — Джулинка
15:30Вінниця — Сокиринці
15:30Вінниця — Калинівка
15:35Вінниця — Бершадь
15:35Вінниця — Житомир
15:35Вінниця — Крижопіль
15:40Житомир — Євпаторія
15:40Вінниця — Щітки
15:40Вінниця — Ладижин
15:40Житомир — Міжводне
15:40Вінниця — Голубівка
15:40Вінниця — Вінницькі Хутори
15:45Вінниця — Десна
15:50Вінниця — Рожнятівка
15:50Вінниця — Калинівка
15:50Вінниця — Кирнасівка
15:50Вінниця — Вінницькі Хутори
15:51Вінниця — Кирнасівка
15:55Вінниця — Кодима
15:56Вінниця — Калинівка
16:00Вінниця — Радівка
16:00Вінниця — Пологи
16:00Вінниця — Сокиринці
16:00Вінниця — Ямпіль
16:05Вінниця — Коростень
16:05Вінниця — Ометинці
16:10Вінниця — Красносілка
16:15Вінниця — Ямпіль
16:15Вінниця — Десна
16:15Вінниця — Калинівка
16:20Вінниця — Вінницькі Хутори
16:20Вінниця — Вінницькі Хутори
16:20Вінниця — Уланів
16:20Вінниця — Гавришівка
16:22Вінниця — Ярошенка
16:25Вінниця — Уладівка
16:27Вінниця — Турбів
16:30Вінниця — Чернятин
16:30Вінниця — Бершадь
16:30Вінниця — Ямпіль
16:30Вінниця — Сокиринці
16:35Вінниця — Комарівка
16:37Вінниця — Чернівці
16:40Вінниця — Піщанка
16:40Вінниця — Калинівка
16:45Вінниця — Десна
16:45Вінниця — Хмільник
16:45Вінниця — Іллінці
16:50Вінниця — Ольгопіль
16:50Вінниця — Яланець
16:55Вінниця — Житомир
16:55Вінниця — Ладижин
17:00Вінниця — Київ
17:00Вінниця — Михайлівка
17:00Вінниця — Оленівка
17:00Вінниця — Вінницькі Хутори
17:00Вінниця — Щітки
17:00Вінниця — Вінницькі Хутори
17:00Вінниця — Малі Кутища
17:05Вінниця — Хижинці
17:05Вінниця — Цвіжин
17:05Вінниця — Писарівка
17:05Вінниця — Біла Церква
17:10Вінниця — Кучері
17:10Вінниця — Соболівка
17:10Вінниця — Підлісне
17:15Вінниця — Гущинці
17:20Вінниця — Десна
17:20Вінниця — Даньківка
17:20Вінниця — Вінницькі Хутори
17:20Вінниця — Ямпіль
17:20Вінниця — Літин
17:20Вінниця — Вінницькі Хутори
17:25Вінниця — Крижопіль
17:25Вінниця — Павлівка
17:26Вінниця — Ладижин
17:30Вінниця — Никифорівці
17:30Вінниця — Житомир
17:30Вінниця — Чернівці
17:30Вінниця — Сокиринці
17:30Вінниця — Бершадь
17:30Вінниця — Калинівка
17:40Вінниця — Вінницькі Хутори
17:40Вінниця — Зяньківці
17:40Вінниця — Дружне
17:40Вінниця — Вінницькі Хутори
17:45Вінниця — Бруслинівка
17:45Вінниця — Десна
17:50Вінниця — Великі Крушлинці
17:50Вінниця — Калинівка
17:50Вінниця — Гавришівка
17:55Вінниця — Тульчин
17:55Вінниця — Тиврів
18:00Вінниця — Теплик
18:00Вінниця — Хмільник
18:00Вінниця — Піщанка
18:00Вінниця — Піщанка
18:00Вінниця — Вороновиця
18:05Вінниця — Сокиринці
18:05Вінниця — Турбів
18:05Вінниця — Хмільник
18:06Вінниця — Томашпіль
18:10Вінниця — Гранів
18:10Вінниця — Могилів-Подільський
18:10Вінниця — Радівка
18:10Вінниця — Вінницькі Хутори
18:15Вінниця — Десна
18:15Вінниця — Томашпіль
18:15Вінниця — Шепіївка
18:15Вінниця — Іванівка
18:20Вінниця — Вінницькі Хутори
18:20Вінниця — Житомир
18:25Вінниця — Комунарівка
18:25Вінниця — Ямпіль
18:30Вінниця — Бершадь
18:31Вінниця — Петрашівка
18:40Вінниця — Щітки
18:40Житомир — Могилів-Подільський
18:40Вінниця — Калинівка
18:45Вінниця — Писарівка
18:45Вінниця — Десна
18:50Вінниця — Вінницькі Хутори
18:50Вінниця — Хижинці
18:50Вінниця — Турбів
19:00Вінниця — Вінницькі Хутори
19:00Вінниця — Уладівка
19:00Вінниця — Калинівка
19:00Вінниця — Уладівка
19:05Вінниця — Житомир
19:20Вінниця — Сокиринці
19:30Вінниця — Матяшівка
19:30Вінниця — Десна
19:30Вінниця — Вінницькі Хутори
19:30Вінниця — Гавришівка
19:45Вінниця — Бершадь
19:50Вінниця — Вінницькі Хутори
20:00Вінниця — Сокиринці
20:00Вінниця — Вінницькі Хутори
20:10Вінниця — Калинівка
20:30Вінниця — Вінницькі Хутори
20:35Вінниця — Десна
20:40Вінниця — Вінницькі Хутори
21:00Вінниця — Калинівка
21:20Вінниця — Вінницькі Хутори
21:20Вінниця — Вінницькі Хутори
21:30Вінниця — Десна
22:55Київ — Верховина

за маршрутами автобусів

Верховина — Київ
01:45

Вінниця — Іванів
08:20 11:50 13:05 15:15

Вінниця — Іванівка
06:20 07:30 09:55 15:30 18:15

Вінниця — Іллінці
06:00 09:50 13:50 16:45

Вінниця — Бабчинці
13:15 15:15

Вінниця — Бершадь
05:55 07:40 10:15 11:25 13:40 14:15 15:35 16:30 17:30 18:30 19:45

Вінниця — Бруслинівка
09:30 17:45

Вінниця — Буша
08:45

Вінниця — Біла Церква
11:30 17:05

Вінниця — Білий Камінь
12:50

Вінниця — Варшава (Пол)
14:35

Вінниця — Василівка
15:05

Вінниця — Велика Кісниця
12:10

Вінниця — Велика Мочулка
12:10

Вінниця — Великі Крушлинці
05:30 07:20 11:30 14:50 17:50

Вінниця — Вила
14:10

Вінниця — Вороновиця
18:00

Вінниця — Війтівка
09:35

Вінниця — Вільшанка
14:45

Вінниця — Вінницькі Хутори
06:40 06:40 07:10 07:10 07:40 07:40 08:00 08:10 08:40 08:50 09:10 09:30 09:50 10:20 10:20 10:50 11:00 11:40 11:40 12:20 12:20 13:00 13:10 13:40 13:40 14:20 14:30 15:00 15:00 15:40 15:50 16:20 16:20 17:00 17:00 17:20 17:20 17:40 17:40 18:10 18:20 18:50 19:00 19:30 19:50 20:00 20:30 20:40 21:20 21:20

Вінниця — Гавришівка
07:25 09:00 10:40 12:30 14:10 15:00 16:20 17:50 19:30

Вінниця — Гайсин
08:45 13:45 15:27

Вінниця — Генічеськ
08:50

Вінниця — Глибочок
12:20

Вінниця — Глухівці
06:10

Вінниця — Голинчинці
06:30 13:00

Вінниця — Голубівка
06:45 11:30 15:40

Вінниця — Городківка
11:20 13:45

Вінниця — Гранів
11:35 18:10

Вінниця — Гущинці
06:00 08:30 10:30 14:30 17:15

Вінниця — Даньківка
05:30 17:20

Вінниця — Демівка
13:55

Вінниця — Десна
06:25 06:50 07:15 07:40 08:05 08:30 09:00 09:30 10:30 11:00 11:30 12:00 12:45 13:45 14:15 14:45 15:45 16:15 16:45 17:20 17:45 18:15 18:45 19:30 20:35 21:30

Вінниця — Джулинка
15:30

Вінниця — Джуринці
12:35

Вінниця — Дніпропетровськ
09:10

Вінниця — Довжок
11:30

Вінниця — Дружне
09:50 17:40

Вінниця — Житомир
06:40 08:10 11:00 12:00 14:15 15:35 16:55 17:30 18:20 19:05

Вінниця — Зяньківці
10:25 17:40

Вінниця — Калинівка
06:25 07:00 07:25 07:40 08:00 08:15 09:40 10:35 10:50 11:15 11:40 12:10 12:20 12:42 12:50 12:55 13:15 14:05 15:00 15:30 15:50 15:56 16:15 16:40 17:30 17:50 18:40 19:00 20:10 21:00

Вінниця — Кирнасівка
09:35 15:50 15:51

Вінниця — Київ
06:20 09:00 13:50 17:00

Вінниця — Кодима
15:55

Вінниця — Комарівка
16:35

Вінниця — Комунарівка
10:05 14:45 18:25

Вінниця — Кордишівка
07:10 11:50 14:40

Вінниця — Коростень
16:05

Вінниця — Котовськ
15:15

Вінниця — Краків (Пол)
10:00

Вінниця — Красносілка
16:10

Вінниця — Кривий Ріг
07:50 07:50

Вінниця — Крижопіль
10:10 11:50 15:35 17:25

Вінниця — Крикливець
13:10

Вінниця — Кучері
08:05 10:55 14:30 17:10

Вінниця — Ладижин
06:40 08:05 10:20 11:00 11:55 12:50 13:30 14:25 15:05 15:40 16:55 17:26

Вінниця — Луцьк
07:20 07:20

Вінниця — Літин
09:05 17:20

Вінниця — Малин
13:00

Вінниця — Малі Кутища
08:45 17:00

Вінниця — Матяшівка
08:25 13:35 19:30

Вінниця — Миколаїв
06:45

Вінниця — Михайлівка
11:00 17:00

Вінниця — Могилів-Подільський
06:00 09:35 12:50 18:10

Вінниця — Моївка
14:00 14:35

Вінниця — Никифорівці
06:30 13:00 17:30

Вінниця — Новоград-Волинський
15:05 15:05

Вінниця — Ободівка
10:50

Вінниця — Оленівка
06:45 13:00 17:00

Вінниця — Ольгопіль
07:15 12:10 14:30 16:50

Вінниця — Ометинці
16:05

Вінниця — Орлівка
14:00

Вінниця — Очаків
06:45

Вінниця — Павлівка
06:00 17:25

Вінниця — Петрашівка
08:25 12:10 15:10 18:31

Вінниця — Печера
09:10

Вінниця — Писарівка
07:30 09:10 11:15 13:45 15:25 17:05 18:45

Вінниця — Пологи
16:00

Вінниця — Прага (Чех)
10:00

Вінниця — Підлісне
07:20 13:30 17:10

Вінниця — Піщанка
07:10 09:05 12:25 13:55 15:25 15:26 16:40 18:00 18:00

Вінниця — Радівка
06:30 09:00 13:25 16:00 18:10

Вінниця — Рожнятівка
15:50

Вінниця — Рівне
14:35

Вінниця — Світловодськ
06:35

Вінниця — Ситківці
12:35

Вінниця — Соболівка
07:35 09:50 11:50 14:30 17:10

Вінниця — Сокиринці
06:40 07:45 08:20 09:20 10:00 10:30 11:30 12:10 12:40 13:40 14:15 15:30 16:00 16:30 17:30 18:05 19:20 20:00

Вінниця — Степашки
15:20

Вінниця — Стіна
13:30

Вінниця — Супрунів
05:00 07:55 14:10

Вінниця — Теплик
09:05 11:05 12:40 13:05 14:00 18:00

Вінниця — Тиврів
08:25 10:45 14:20 17:55

Вінниця — Тиманівка
14:00

Вінниця — Томашпіль
09:20 09:35 11:35 15:04 18:06 18:15

Вінниця — Тростянчик
05:20 13:30 13:30 14:35

Вінниця — Тульчин
06:40 11:15 12:45 13:25 14:51 17:55

Вінниця — Турбів
05:30 06:20 06:57 09:15 09:42 11:25 13:34 15:00 16:27 18:05 18:50

Вінниця — Удич
14:50

Вінниця — Уладівка
07:05 09:59 16:25 19:00 19:00

Вінниця — Уланів
06:50 06:50 09:15 10:00 14:00 16:20

Вінниця — Умань
05:40 07:05 13:10 14:10 14:55

Вінниця — Хижинці
05:50 07:20 08:50 11:00 13:10 15:00 17:05 18:50

Вінниця — Хмільник
11:00 14:20 16:45 18:00 18:05

Вінниця — Цвіжин
05:40 07:20 11:30 14:10 17:05

Вінниця — Цекинівка
13:20

Вінниця — Черкаси
10:35 10:35

Вінниця — Чернятин
09:30 16:30

Вінниця — Чернівці
08:15 11:45 16:37 17:30

Вінниця — Чечельник
06:30 08:15

Вінниця — Шепіївка
10:15 18:15

Вінниця — Шляхова
08:50 13:05 15:00

Вінниця — Щітки
07:25 08:40 10:00 11:30 14:00 15:40 17:00 18:40

Вінниця — Яланець
16:50

Вінниця — Ямпіль
06:10 06:50 07:30 08:30 08:45 09:50 09:55 10:15 10:40 12:30 12:55 14:20 15:00 16:00 16:15 16:30 17:20 18:25

Вінниця — Ярошенка
07:35 10:55 16:22

Житомир — Євпаторія
15:40

Житомир — Могилів-Подільський
18:40

Житомир — Міжводне
15:40

Київ — Верховина
22:55

Могилів-Подільський — Житомир
10:20

Тернопіль — Ялта
12:20

Інформація оновлена: 25.09.2013