Виберіть свою мову
Пошук

Автовокзал Шепетівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: Старокостянтинівське шосе, 2

Телефон довідки: 03840-51190


Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Шепетівка — Хмельницький
05:20Шепетівка — Київ
05:35Шепетівка — Львів
05:50Шепетівка — Яблунівка
06:00Шепетівка — Конотоп
06:00Славута — Хмельницький
06:05Шепетівка — Чотирбоки
06:10Шепетівка — Марківці
06:15Шепетівка — Пашуки
06:20Шепетівка — Хутір
06:25Шепетівка — Серединці
06:25Шепетівка — Хмельницький
06:30Шепетівка — Жилинці
06:35Шепетівка — Ізяслав
06:45Славута — Хмельницький
06:50Шепетівка — Тернопіль
07:00Шепетівка — Пиляї
07:00Шепетівка — Полонне
07:00Шепетівка — Сошки
07:05Шепетівка — Поляни
07:05Нетішин — Хмельницький
07:10Хмельницький — Рівне
07:20Шепетівка — Березна
07:40Шепетівка — Чернівці
07:40Шепетівка — Чернівці
07:50Шепетівка — Гриців
08:00Шепетівка — Чотирбоки
08:00Шепетівка — Ізяслав
08:00Шепетівка — Велика Медведівка
08:05Рівне — Хмельницький
08:05Шепетівка — Славута
08:10Шепетівка — Полонне
08:25Шепетівка — Мокіївці
08:40Нетішин — Хмельницький
08:45Шепетівка — Серединці
08:50Шепетівка — Велика Медведівка
08:55Хмельницький — Славута
08:55Славута — Кам'янець-Подільський
09:00Шепетівка — Поляни
09:10Шепетівка — Жолудки
09:25Хмельницький — Климентовичі
09:25Рівне — Хмельницький
09:30Шепетівка — Полонне
09:30Шепетівка — Михайлючка
09:40Хмельницький — Рівне
09:55Нетішин — Тульчин
10:00Ізяслав — Київ
10:15Хмельницький — Луцьк
10:20Берездів — Хмельницький
10:25Шепетівка — Ізяслав
10:30Кам'янець-Подільський — Нетішин
10:30Шепетівка — Полонне
10:35Рівне — Хмельницький
10:35Шепетівка — Яблунівка
10:45Шепетівка — Велика Медведівка
10:45Шепетівка — Гриців
11:00Шепетівка — Поляни
11:05Хмельницький — Славута
11:10Шепетівка — Хутір
11:10Шепетівка — Лавринівці
11:20Шепетівка — Рівне
11:20Шепетівка — Жилинці
11:20Шепетівка — Хмельницький
11:25Шепетівка — Мокіївці
11:25Шепетівка — Ізяслав
11:30Шепетівка — Полонне
11:35Славута — Хмельницький
11:45Хмельницький — Славута
11:50Шепетівка — Гриців
12:00Шепетівка — Славута
12:03Рівне — Кам'янець-Подільський
12:10Шепетівка — Жолудки
12:15Хмельницький — Рівне
12:25Шепетівка — Березна
12:25Шепетівка — Чотирбоки
12:30Шепетівка — Полонне
12:35Луцьк — Хмельницький
12:40Климентовичі — Хмельницький
12:45Шепетівка — Пиляї
12:45Тульчин — Нетішин
12:50Шепетівка — Пашуки
12:55Славута — Хмельницький
12:55Шепетівка — Сошки
13:00Шепетівка — Велика Шкарівка
13:05Шепетівка — Гриців
13:10Шепетівка — Велика Медведівка
13:15Шепетівка — Ізяслав
13:30Шепетівка — Полонне
13:30Шепетівка — Марківці
13:35Рівне — Кам'янець-Подільський
13:35Рівне — Кам'янець-Подільський
13:45Хмельницький — Нетішин
13:45Шепетівка — Конотоп
13:50Шепетівка — Хутір
13:55Шепетівка — Ізяслав
14:00Шепетівка — Поляни
14:00Кам'янець-Подільський — Рівне
14:00Кам'янець-Подільський — Рівне
14:10Шепетівка — Гриців
14:15Шепетівка — Хмельницький
14:15Шепетівка — Волочиськ
14:25Славута — Хмельницький
14:25Хмельницький — Славута
14:30Шепетівка — Полонне
14:35Шепетівка — Яблунівка
14:55Хмельницький — Рівне
14:55Шепетівка — Чотирбоки
15:00Нетішин — Хмельницький
15:10Шепетівка — Жолудки
15:15Хмельницький — Нетішин
15:20Шепетівка — Гриців
15:30Шепетівка — Полонне
15:45Славута — Хмельницький
15:50Шепетівка — Пашуки
16:00Шепетівка — Славута
16:10Шепетівка — Сошки
16:20Кам'янець-Подільський — Рівне
16:30Шепетівка — Полонне
16:30Нетішин — Кам'янець-Подільський
16:40Хмельницький — Берездів
16:40Шепетівка — Гриців
17:00Шепетівка — Жолудки
17:05Хмельницький — Славута
17:10Шепетівка — Велика Медведівка
17:15Шепетівка — Поляни
17:20Хмельницький — Нетішин
17:20Шепетівка — Серединці
17:25Шепетівка — Гриців
17:30Шепетівка — Лавринівці
17:35Шепетівка — Яблунівка
17:35Хмельницький — Рівне
17:50Рівне — Хмельницький
18:00Шепетівка — Полонне
18:00Шепетівка — Хутір
18:00Шепетівка — Пашуки
18:05Хмельницький — Славута
18:05Шепетівка — Березна
18:15Шепетівка — Славута
18:20Шепетівка — Жилинці
18:35Славута — Хмельницький
18:50Нетішин — Хмельницький
18:55Шепетівка — Рівне
19:00Рівне — Хмельницький
19:05Хмельницький — Луцьк
19:15Хмельницький — Славута
19:25Хмельницький — Нетішин
19:25Шепетівка — Серединці
19:50Шепетівка — Гриців
19:50Луцьк — Хмельницький
19:51Кам'янець-Подільський — Славута
19:55Шепетівка — Ізяслав
20:10Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
20:15Хмельницький — Рівне
20:20Рівне — Хмельницький

за маршрутами автобусів

Ізяслав — Київ
10:00

Берездів — Хмельницький
10:20

Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
20:10

Кам'янець-Подільський — Нетішин
10:30

Кам'янець-Подільський — Рівне
14:00 14:00 16:20

Кам'янець-Подільський — Славута
19:51

Климентовичі — Хмельницький
12:40

Луцьк — Хмельницький
12:35 19:50

Нетішин — Кам'янець-Подільський
16:30

Нетішин — Тульчин
09:55

Нетішин — Хмельницький
07:05 08:40 15:00 18:50

Рівне — Кам'янець-Подільський
12:03 13:35 13:35

Рівне — Хмельницький
08:05 09:25 10:35 17:50 19:00 20:20

Славута — Кам'янець-Подільський
08:55

Славута — Хмельницький
06:00 06:45 11:35 12:55 14:25 15:45 18:35

Тульчин — Нетішин
12:45

Хмельницький — Берездів
16:40

Хмельницький — Климентовичі
09:25

Хмельницький — Луцьк
10:15 19:05

Хмельницький — Нетішин
13:45 15:15 17:20 19:25

Хмельницький — Рівне
07:10 09:40 12:15 14:55 17:35 20:15

Хмельницький — Славута
08:55 11:05 11:45 14:25 17:05 18:05 19:15

Шепетівка — Ізяслав
06:35 08:00 10:25 11:25 13:15 13:55 19:55

Шепетівка — Березна
07:20 12:25 18:05

Шепетівка — Велика Медведівка
08:00 08:50 10:45 13:10 17:10

Шепетівка — Велика Шкарівка
13:00

Шепетівка — Волочиськ
14:15

Шепетівка — Гриців
07:50 10:45 11:50 13:05 14:10 15:20 16:40 17:25 19:50

Шепетівка — Жилинці
06:30 11:20 18:20

Шепетівка — Жолудки
09:10 12:10 15:10 17:00

Шепетівка — Київ
05:20

Шепетівка — Конотоп
06:00 13:45

Шепетівка — Лавринівці
11:10 17:30

Шепетівка — Львів
05:35

Шепетівка — Марківці
06:10 13:30

Шепетівка — Михайлючка
09:30

Шепетівка — Мокіївці
08:25 11:25

Шепетівка — Пашуки
06:15 12:50 15:50 18:00

Шепетівка — Пиляї
07:00 12:45

Шепетівка — Полонне
07:00 08:10 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 18:00

Шепетівка — Поляни
07:05 09:00 11:00 14:00 17:15

Шепетівка — Рівне
11:20 18:55

Шепетівка — Серединці
06:25 08:45 17:20 19:25

Шепетівка — Славута
08:05 12:00 16:00 18:15

Шепетівка — Сошки
07:00 12:55 16:10

Шепетівка — Тернопіль
06:50

Шепетівка — Хмельницький
05:10 06:25 11:20 14:15

Шепетівка — Хутір
06:20 11:10 13:50 18:00

Шепетівка — Чернівці
07:40 07:40

Шепетівка — Чотирбоки
06:05 08:00 12:25 14:55

Шепетівка — Яблунівка
05:50 10:35 14:35 17:35

Інформація оновлена: 26.09.2013