Виберіть свою мову
Пошук

Автовокзал Крижопіль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Карла Маркса,116 / 8-го березня,1

Телефон довідки: 04340-21537


Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:45Крижопіль — Гарячківка
05:00Крижопіль — Вінниця
05:10Крижопіль — Вільшанка
05:15Крижопіль — Вінниця
05:20Крижопіль — Кісниця
05:25Крижопіль — Леонівка
05:40Крижопіль — Дахталія
05:45Крижопіль — Павлівка
06:00Крижопіль — Куниче
06:00Крижопіль — Шарапанівка
06:15Крижопіль — Гарячківка
06:20Крижопіль — Вінниця
06:25Крижопіль — Левків
06:35Крижопіль — Городківка
06:50Крижопіль — Кісниця
06:50Крижопіль — Висока Гребля
07:00Крижопіль — Крикливець
07:00Крижопіль — Тернівка
07:10Крижопіль — Павлівка
07:30Крижопіль — Радянське
07:30Крижопіль — Городківка
07:35Крижопіль — Заболотне
07:40Крижопіль — Городківка
07:45Крижопіль — Зеленянка
08:50Крижопіль — Зеленянка
10:15Крижопіль — Городківка
11:15Крижопіль — Кісниця
11:20Крижопіль — Крикливець
11:20Крижопіль — Левків
11:25Крижопіль — Павлівка
11:30Крижопіль — Гарячківка
11:30Крижопіль — Радянське
11:30Крижопіль — Городківка
11:30Крижопіль — Тернівка
11:40Крижопіль — Піщанка
11:50Крижопіль — Гарячківка
12:00Крижопіль — Вільшанка
12:10Крижопіль — Зеленянка
12:25Крижопіль — Могилів-Подільський
12:25Крижопіль — Леонівка
12:40Крижопіль — Зеленянка
12:40Крижопіль — Шарапанівка
12:45Крижопіль — Висока Гребля
12:45Крижопіль — Висока Гребля
12:50Крижопіль — Куниче
13:10Крижопіль — Вінниця
13:10Крижопіль — Заболотне
13:15Крижопіль — Дахталія
14:31Крижопіль — Вінниця
14:46Крижопіль — Вінниця
15:01Крижопіль — Вінниця
16:15Вінниця — Піщанка
16:20Крижопіль — Заболотне

за маршрутами автобусів

Вінниця — Піщанка
16:15

Крижопіль — Висока Гребля
06:50 12:45 12:45

Крижопіль — Вільшанка
05:10 12:00

Крижопіль — Вінниця
05:00 05:15 06:20 13:10 14:31 14:46 15:01

Крижопіль — Гарячківка
04:45 06:15 11:30 11:50

Крижопіль — Городківка
06:35 07:30 07:40 10:15 11:30

Крижопіль — Дахталія
05:40 13:15

Крижопіль — Заболотне
07:35 13:10 16:20

Крижопіль — Зеленянка
07:45 08:50 12:10 12:40

Крижопіль — Крикливець
07:00 11:20

Крижопіль — Куниче
06:00 12:50

Крижопіль — Кісниця
05:20 06:50 11:15

Крижопіль — Левків
06:25 11:20

Крижопіль — Леонівка
05:25 12:25

Крижопіль — Могилів-Подільський
12:25

Крижопіль — Павлівка
05:45 07:10 11:25

Крижопіль — Піщанка
11:40

Крижопіль — Радянське
07:30 11:30

Крижопіль — Тернівка
07:00 11:30

Крижопіль — Шарапанівка
06:00 12:40

Інформація оновлена: 25.09.2013