Виберіть свою мову
Пошук

Автовокзал Ладижин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Процишина, 10

Телефон довідки: 04343-61272


Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:20Ладижин — Одеса
04:45Ладижин — Київ
05:20Ладижин — З/Д вокзал Ладижин
05:46Ладижин — Вінниця
06:01Ладижин — Вінниця
06:25Ладижин — Вінниця
06:45Ладижин — Вінниця
06:50Ладижин — Вапнярка
06:55Ладижин — Київ
07:10Ладижин — Бершадь
07:15Ладижин — Вінниця
07:30Ладижин — Тульчин
07:55Ладижин — Гайсин
07:55Ладижин — Тростянець
08:10Ладижин — Вінниця
08:45Ладижин — Вінниця
09:20Ладижин — Тростянець
09:30Ладижин — Вінниця
10:15Ладижин — Тростянець
10:25Ладижин — Вінниця
10:40Ладижин — Тульчин
11:10Ладижин — Козинці
11:15Ладижин — Гайсин
11:15Ладижин — Вапнярка
11:30Ладижин — Тростянець
12:15Ладижин — Тростянець
12:20Ладижин — Київ
12:20Ладижин — Тульчин
12:45Ладижин — Тростянець
12:50Ладижин — Вапнярка
13:20Ладижин — Вінниця
14:40Ладижин — Тульчин
15:00Ладижин — Тростянець
15:00Ладижин — Вінниця
15:30Ладижин — Гайсин
15:40Ладижин — Вінниця
16:00Ладижин — Київ
17:10Ладижин — Тростянець
17:20Ладижин — Гайсин
17:20Ладижин — Тульчин
17:30Ладижин — Вінниця
17:35Ладижин — Вапнярка

за маршрутами автобусів

Ладижин — Бершадь
07:10

Ладижин — Вапнярка
06:50 11:15 12:50 17:35

Ладижин — Вінниця
05:46 06:01 06:25 06:45 07:15 08:10 08:45 09:30 10:25 13:20 15:00 15:40 17:30

Ладижин — Гайсин
07:55 11:15 15:30 17:20

Ладижин — З/Д вокзал Ладижин
05:20

Ладижин — Київ
04:45 06:55 12:20 16:00

Ладижин — Козинці
11:10

Ладижин — Одеса
04:20

Ладижин — Тростянець
07:55 09:20 10:15 11:30 12:15 12:45 15:00 17:10

Ладижин — Тульчин
07:30 10:40 12:20 14:40 17:20

Інформація оновлена: 25.09.2013