Bahati Намисто. III-IV століття нашої ери. Сармати. Могильник Градешка. Одеська область. Одеський археологічний музей.
Bahati Срібний браслет-наруч, виготовлений майстром Княжого Києва, було знайдено 1939 року у складі скарбу під час виконання земляних робіт в Києві на вулиці Стрілецькій. Музей історичних коштовностей України. Було вкрадено до Эрмитажу
Bahati Златник князя Володимира. 979 - 1015 роки. Зараз зберігається в Одеському археологічному музеї.
Bahati Гривна шийна з колекції ЧОІМ, кінець ХІІ – початок ХІІІ століть. Етимологи виводять походження назви "гривня" від старослов'янського "гривна" – намисто, браслет. В історичний період Давньої Русі шийна гривня виготовлялася найчастіше із золота, пізніше – зі срібла.
Bahati Срібний сигнет XVIII століття з плоским восьмикутним щитком, на якому зображено германський геральдичний щит із зіркою та півмісяцем. Семантика цього символу має декілька трактувань. Зараз вона сприймається як символи ісламу та мусульманських країн, офіційний герб Туреччини.
Bahati Змійовик (оберіг,амулет) князя Володимира Мономаха, знайдений у лісі поблизу Чернігова у 1821 році.
Bahati "Різани" - обрізки європейського денарія. Київська Русь. Срібло. X-XI століття. Зараз зберігається в Одеському музеї нумізматики.
Bahati Золота медаль Василя Костянтина Острозького, XVI ст. Знайдена у Києво-Печерському монастирі. Вивезена Москвою до Ермітажу.
Bahati Наслідування ауреусу Коммода. Золото, II ст. Карбування на території України. Коммод (злодюга із кіна "Гладіатор") вкладав великі кошти у підтримку обороноздатності римських міст Пониззя і Таврики. Кельти звісно копіювали гроші Коммода. Зараз зберігається в Одеському музеї нумізматики.
Bahati Золотий скіфський шолом та прикраси з кургану Ак-Бурум поблизу Пантікапея (сучасне українське місто Керч), IV століття до н.е.
Bahati Ружанцевий медальйон, бронза (XVIII століття). Зараз зберігається в Національному історико-архітектурному заповіднику "Кам'янець".
Bahati Скіфський золотий орел, VII-VI століття до н.е. Знайдений під час розкопок 1763 року в одному з найдавніших могил-курганів скіфів - Лита Могила. Зображений на гербі Кіровоградської області.
Bahati Кришталевий кубок из срібним оздобленням виробництва К. Фаберже, 1899 рік. Луганський краєзнавчий музей в окупації.
Bahati Cкіф, що стріляє з лука. Бляшка, близько 350 року до н.е. Курган Куль-Оба, поблизу українського міста Керч.
Bahati Масивна нагрудна чоловіча прикраса. Київська археологічна культура, що існувала з II-III до 2-ї половини V століття нашої ери.