Автовокзал Петриківка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Калініна, 25 (приховати карту)

Телефон довідки: 05634-24644

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Першотравенка — Дніпропетровськ
05:55Царичанка — Дніпропетровськ
06:22Придніпровське — Дніпропетровськ
06:27Китайгород — Дніпропетровськ
07:00Дніпропетровськ — Лозуватка
07:00Лозуватка — Дніпропетровськ
07:20Петриківка — Дніпродзержинськ
07:20Дніпропетровськ — Орлівка
07:30Улянівка — Дніпродзержинськ АС-2
07:35Дніпропетровськ — Ромни
07:50Дніпродзержинськ — Магдалинівка
07:50Орлик — Дніпропетровськ
08:00Дніпропетровськ — Царичанка
08:00Петриківка — Дніпродзержинськ
08:10Дніпродзержинськ — Полтава
08:15Дніпропетровськ — Миргород
08:20Петриківка — Миколаївка
08:30Петриківка — Дніпродзержинськ
08:30Дніпропетровськ — Полтава
08:35Царичанка — Дніпропетровськ
08:40Дніпропетровськ — Царичанка
08:55Дніпропетровськ — Бабайківка
09:00Петриківка — Дніпродзержинськ
09:10Лозуватка — Дніпропетровськ
09:20Дніпропетровськ — Щербинівка
09:25Дніпропетровськ — Лозуватка
09:30Петриківка — Дніпродзержинськ
09:40Дніпропетровськ — Прядівка
09:50Дніпропетровськ — Царичанка
10:00Петриківка — Дніпродзержинськ
10:10Дніпропетровськ — Чаплинка
10:15Дніпропетровськ — Китайгород
10:20Кривий Ріг — Полтава
10:25Магдалинівка — Дніпродзержинськ
10:25Дніпропетровськ — Царичанка
10:30Царичанка — Дніпропетровськ
10:30Петриківка — Дніпродзержинськ
10:42Нікополь — Миргород
10:45Дніпропетровськ — Орлівка
10:55Царичанка — Дніпропетровськ
11:00Петриківка — Дніпродзержинськ
11:05Дніпропетровськ — Лозуватка
11:10Дніпродзержинськ АС-2 — Улянівка
11:20Дніпропетровськ — Придніпровське
11:20Петриківка — Дніпродзержинськ
11:48Дніпропетровськ — Ненадівка
11:48Дніпропетровськ — Ненадівка
12:00Петриківка — Дніпродзержинськ
12:10Дніпропетровськ — Рудка
12:20Царичанка — Дніпропетровськ
12:30Петриківка — Дніпродзержинськ
13:00Петриківка — Дніпродзержинськ
13:20Дніпропетровськ — Орлівка
13:20Петриківка — Дніпродзержинськ
13:45Дніпропетровськ — Першотравенка
13:45Улянівка — Дніпродзержинськ АС-2
13:50Дніпропетровськ — Царичанка
13:55Петриківка — Дніпродзержинськ
14:05Дніпропетровськ — Прядівка
14:10Царичанка — Дніпропетровськ
14:15Дніпропетровськ — Бабайківка
14:20Петриківка — Дніпродзержинськ
14:25Придніпровське — Дніпропетровськ
14:40Дніпропетровськ — Царичанка
14:45Петриківка — Дніпродзержинськ
14:50Китайгород — Дніпропетровськ
14:50Дніпропетровськ — Царичанка
15:10Дніпропетровськ — Ненадівка
15:10Дніпропетровськ — Ненадівка
15:15Петриківка — Дніпродзержинськ
15:20Петриківка — Дніпродзержинськ
15:35Дніпропетровськ — Щербинівка
15:45Петриківка — Дніпродзержинськ
15:50Дніпропетровськ — Прядівка
15:50Першотравенка — Дніпропетровськ
16:00Дніпропетровськ — Лозуватка
16:15Петриківка — Дніпродзержинськ
16:25Дніпропетровськ — Орлик
16:40Дніпропетровськ — Орлівка
16:50Петриківка — Дніпродзержинськ
16:50Полтава — Дніпродзержинськ
17:00Дніпродзержинськ АС-2 — Улянівка
17:05Царичанка — Дніпропетровськ
17:10Дніпропетровськ — Маячка
17:15Петриківка — Дніпродзержинськ
17:20Кривий Ріг — Полтава
17:30Прядівка — Дніпропетровськ
17:35Суми — Кривий Ріг
17:40Дніпропетровськ — Царичанка
17:45Петриківка — Дніпродзержинськ
17:55Полтава — Кривий Ріг
17:55Дніпропетровськ — Лозуватка
18:10Дніпропетровськ — Придніпровське
18:15Дніпропетровськ — Озера
18:15Петриківка — Дніпродзержинськ
18:20Дніпропетровськ — Орлівка
18:45Петриківка — Дніпродзержинськ
18:45Дніпропетровськ — Першотравенка
18:48Дніпропетровськ — Ненадівка
18:48Дніпропетровськ — Ненадівка
19:10Дніпропетровськ — Китайгород
19:10Дніпропетровськ — Китайгород
19:15Дніпропетровськ — Прядівка
19:15Петриківка — Дніпродзержинськ
20:00Дніпропетровськ — Полтава

за маршрутами автобусів

Дніпродзержинськ — Магдалинівка
07:50

Дніпродзержинськ — Полтава
08:10

Дніпродзержинськ АС-2 — Улянівка
11:10 17:00

Дніпропетровськ — Бабайківка
08:55 14:15

Дніпропетровськ — Китайгород
10:15 19:10 19:10

Дніпропетровськ — Лозуватка
07:00 09:25 11:05 16:00 17:55

Дніпропетровськ — Маячка
17:10

Дніпропетровськ — Миргород
08:15

Дніпропетровськ — Ненадівка
11:48 11:48 15:10 15:10 18:48 18:48

Дніпропетровськ — Озера
18:15

Дніпропетровськ — Орлик
16:25

Дніпропетровськ — Орлівка
07:20 10:45 13:20 16:40 18:20

Дніпропетровськ — Першотравенка
13:45 18:45

Дніпропетровськ — Полтава
08:30 20:00

Дніпропетровськ — Придніпровське
11:20 18:10

Дніпропетровськ — Прядівка
09:40 14:05 15:50 19:15

Дніпропетровськ — Ромни
07:35

Дніпропетровськ — Рудка
12:10

Дніпропетровськ — Царичанка
08:00 08:40 09:50 10:25 13:50 14:40 14:50 17:40

Дніпропетровськ — Чаплинка
10:10

Дніпропетровськ — Щербинівка
09:20 15:35

Китайгород — Дніпропетровськ
06:27 14:50

Кривий Ріг — Полтава
10:20 17:20

Лозуватка — Дніпропетровськ
07:00 09:10

Магдалинівка — Дніпродзержинськ
10:25

Нікополь — Миргород
10:42

Орлик — Дніпропетровськ
07:50

Першотравенка — Дніпропетровськ
05:30 15:50

Петриківка — Дніпродзержинськ
07:20 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:20 12:00 12:30 13:00 13:20 13:55 14:20 14:45 15:15 15:20 15:45 16:15 16:50 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15

Петриківка — Миколаївка
08:20

Полтава — Дніпродзержинськ
16:50

Полтава — Кривий Ріг
17:55

Придніпровське — Дніпропетровськ
06:22 14:25

Прядівка — Дніпропетровськ
17:30

Суми — Кривий Ріг
17:35

Улянівка — Дніпродзержинськ АС-2
07:30 13:45

Царичанка — Дніпропетровськ
05:55 08:35 10:30 10:55 12:20 14:10 17:05

Інформація оновлена: 26.11.2019