Виберіть свою мову
Пошук

Автовокзал Стрий АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: -

Телефон довідки: 03245-52200


Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:10Беневенто (Іт) — Вінниця (Пн)
00:31Львів — Ужгород
02:45Ужгород — Луцьк
04:55Київ — Хуст
06:30Львів — Івано-Франківськ
06:55Долина — Львів
07:10Київ — Трускавець
07:15Львів — Моршин
07:25Стрий — Тернопіль
07:45Трускавець — Коломия
07:50Львів — Долина
08:00Стрий — Долина
08:00Долина — Львів
08:05Львів — Моршин
08:20Львів — Ужгород
08:25Трускавець — Красний Луч (Вт,Чт,Сб)
08:45Львів — Моршин
09:00Мадрид (Іс) — Київ (Нд)
09:00Львів — Виноградів
09:00Самбір — Івано-Франківськ
09:10Трускавець — Ковель
09:10Кишинів (Мол) — Львів
09:15Івано-Франківськ — Львів (кр Пн)
09:20Самбір — Тернопіль
09:20Стрий — Вигода
09:21Ужгород — Львів
09:25Львів — Моршин
09:30Івано-Франківськ — Трускавець
09:40Трускавець — Кам'янець-Подільський
09:40Москва (РФ) — Дубове (Пн,Ср,Пт)
09:50Долина — Львів
10:00Львів — Долина
10:00Львів — Мадрид (Іс) (Чт)
10:05Львів — Моршин
10:20Ковель — Трускавець
10:30Бережани — Трускавець
10:30Івано-Франківськ — Львів
10:40Львів — Долина (кр Нд)
10:40Львів — Моршин
10:45Львів — Хуст
11:00Стрий — Долина
11:00Стрий — Рогатин
11:00Перегінське — Львів
11:15Львів — Моршин
11:15Івано-Франківськ — Трускавець
11:15Чернівці — Палермо (Іт) (Ср-Пт,Нд)
11:25Сокаль — Калуш
11:25Тячів — Львів
11:30Івано-Франківськ — Львів
11:30Трускавець — Пльзень (Чех) (Сб)
11:40Тернопіль — Трускавець
11:50Львів — Моршин
11:55Львів — Долина
12:00Косів — Трускавець
12:05Хуст — Львів
12:05Львів — Тячів
12:10Трускавець — Чернівці
12:25Львів — Моршин
12:30Ковель — Чівітавеккія (Іт) (Чт)
12:35Долина — Львів
12:40Виноградів — Львів
12:45Луцьк — Трускавець
13:00Львів — Моршин
13:00Стрий — Вигода
13:05Ковель — Трускавець
13:10Івано-Франківськ — Ужгород
13:15Луцьк — Іршава
13:30Львів — Івано-Франківськ
13:35Львів — Моршин
13:50Рим (Іт) — Київ (Нд)
14:00Трускавець — Бережани
14:00Городенка — Львів
14:00Львів — Вижниця
14:00Моршин — Луцьк
14:10Львів — Моршин
14:10Стрий — Долина
14:15Івано-Франківськ — Львів
14:25Чортків — Трускавець
14:30Львів — Івано-Франківськ
14:40Долина — Львів (кр Пн,Пт,Нд)
14:45Львів — Моршин
14:50Івано-Франківськ — Прага (Чех) (Ср-Чт,Нд)
14:50Львів — Виноградів
14:55Львів — Долина (кр Нд)
15:00Стрий — Тернопіль
15:00Тячів — Москва (РФ) (Пн,Ср,Пт)
15:05Трускавець — Івано-Франківськ
15:15Салерно (Іт) — Миколаїв (Пн,Нд)
15:15Ужгород — Івано-Франківськ
15:15Трускавець — Ковель
15:15Львів — Моршин
15:20Чернівці — Савона (Іт) (Чт)
15:20Мукачеве — Москва (РФ) (Вт,Чт,Сб)
15:30Львів — Долина
15:30Рахів — Львів (Пн,Чт)
15:30Рахів — Ліберець (Чех) (Пн,Чт)
15:36Чернівці — Трускавець
15:40Миколаїв — Салерно (Іт) (Ср-Пт)
15:40Львів — Тячів
15:45Львів — Моршин
15:50Трускавець — Луцьк
15:55Одеса — Барі (Іт) (Ср)
16:00Трускавець — Тернопіль
16:00Тернопіль — Дрогобич
16:10Ужгород — Луцьк
16:10Львів — Новий Мізунь (кр Нд)
16:10Трускавець — Івано-Франківськ
16:15Львів — Моршин
16:30Тячів — Львів
16:35Коломия — Трускавець
16:35Львів — Моршин
16:35Київ — Уельва (Іс) (Ср)
16:40Барі (Іт) — Одеса (Вт)
16:40Львів — Перегінське
17:00Уельва (Іс) — Київ (Нд)
17:00Кам'янець-Подільський — Трускавець
17:20Львів — Моршин
17:35Стрий — Вигода
17:40Солотвине — Львів
17:40Львів — Івано-Франківськ
17:40Ужгород — Львів
17:45Трускавець — Чортків
17:45Хуст — Київ
17:55Львів — Моршин
18:00Львів — Городенка
18:00Київ — Рим (Іт) (Ср)
18:05Чернівці — Вроцлав (Пол) (кр Сб)
18:05Трускавець — Бориспіль ч/з Київ
18:10Стрий — Долина
18:15Львів — Долина
18:20Чернівці — Трускавець
18:20Львів — Солотвине
18:30Львів — Івано-Франківськ
18:35Львів — Моршин
18:35Івано-Франківськ — Варшава (Пол)
18:40Київ — Мадрид (Іс) (Ср-Пт)
18:40Стрий — Перемишль (Пол)
18:40Львів — Долина
18:45Вижниця — Львів
18:50Долина — Львів
18:50Трускавець — Косів
19:05Львів — Моршин
19:10Івано-Франківськ — Прага (Чех) (Вт,Сб)
19:10Ужгород — Івано-Франківськ
19:20Львів — Ужгород
19:40Львів — Долина
19:50Стрий — Перемишль (Пол) (кр Сб)
19:53Львів — Кишинів (Мол)
19:55Львів — Моршин
20:00Львів — Івано-Франківськ
20:00Івано-Франківськ — Самбір
20:25Долина — Львів
20:35Львів — Моршин
21:10Івано-Франківськ — Львів
21:20Львів — Моршин
22:00Ужгород — Львів
22:15Львів — Моршин
22:20Трускавець — Гданськ (Пол) (Вт-Чт,Нд)
23:25Львів — Моршин
23:50Ковель — Трускавець

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Варшава (Пол)
18:35

Івано-Франківськ — Львів
09:15(кр Пн) 10:30 11:30 14:15 21:10

Івано-Франківськ — Прага (Чех)
14:50(Ср-Чт,Нд) 19:10(Вт,Сб)

Івано-Франківськ — Самбір
20:00

Івано-Франківськ — Трускавець
09:30 11:15

Івано-Франківськ — Ужгород
13:10

Барі (Іт) — Одеса
16:40(Вт)

Беневенто (Іт) — Вінниця
00:10(Пн)

Бережани — Трускавець
10:30

Вижниця — Львів
18:45

Виноградів — Львів
12:40

Городенка — Львів
14:00

Долина — Львів
06:55 08:00 09:50 12:35 14:40(кр Пн,Пт,Нд) 18:50 20:25

Кам'янець-Подільський — Трускавець
17:00

Кишинів (Мол) — Львів
09:10

Київ — Мадрид (Іс)
18:40(Ср-Пт)

Київ — Рим (Іт)
18:00(Ср)

Київ — Трускавець
07:10

Київ — Уельва (Іс)
16:35(Ср)

Київ — Хуст
04:55

Ковель — Трускавець
10:20 13:05 23:50

Ковель — Чівітавеккія (Іт)
12:30(Чт)

Коломия — Трускавець
16:35

Косів — Трускавець
12:00

Луцьк — Іршава
13:15

Луцьк — Трускавець
12:45

Львів — Івано-Франківськ
06:30 13:30 14:30 17:40 18:30 20:00

Львів — Вижниця
14:00

Львів — Виноградів
09:00 14:50

Львів — Городенка
18:00

Львів — Долина
07:50 10:00 10:40(кр Нд) 11:55 14:55(кр Нд) 15:30 18:15 18:40 19:40

Львів — Кишинів (Мол)
19:53

Львів — Мадрид (Іс)
10:00(Чт)

Львів — Моршин
07:15 08:05 08:45 09:25 10:05 10:40 11:15 11:50 12:25 13:00 13:35 14:10 14:45 15:15 15:45 16:15 16:35 17:20 17:55 18:35 19:05 19:55 20:35 21:20 22:15 23:25

Львів — Новий Мізунь
16:10(кр Нд)

Львів — Перегінське
16:40

Львів — Солотвине
18:20

Львів — Тячів
12:05 15:40

Львів — Ужгород
00:31 08:20 19:20

Львів — Хуст
10:45

Мадрид (Іс) — Київ
09:00(Нд)

Миколаїв — Салерно (Іт)
15:40(Ср-Пт)

Моршин — Луцьк
14:00

Москва (РФ) — Дубове
09:40(Пн,Ср,Пт)

Мукачеве — Москва (РФ)
15:20(Вт,Чт,Сб)

Одеса — Барі (Іт)
15:55(Ср)

Перегінське — Львів
11:00

Рахів — Львів
15:30(Пн,Чт)

Рахів — Ліберець (Чех)
15:30(Пн,Чт)

Рим (Іт) — Київ
13:50(Нд)

Салерно (Іт) — Миколаїв
15:15(Пн,Нд)

Самбір — Івано-Франківськ
09:00

Самбір — Тернопіль
09:20

Сокаль — Калуш
11:25

Солотвине — Львів
17:40

Стрий — Вигода
09:20 13:00 17:35

Стрий — Долина
08:00 11:00 14:10 18:10

Стрий — Перемишль (Пол)
18:40 19:50(кр Сб)

Стрий — Рогатин
11:00

Стрий — Тернопіль
07:25 15:00

Тернопіль — Дрогобич
16:00

Тернопіль — Трускавець
11:40

Трускавець — Івано-Франківськ
15:05 16:10

Трускавець — Бережани
14:00

Трускавець — Бориспіль ч/з Київ
18:05

Трускавець — Гданськ (Пол)
22:20(Вт-Чт,Нд)

Трускавець — Кам'янець-Подільський
09:40

Трускавець — Ковель
09:10 15:15

Трускавець — Коломия
07:45

Трускавець — Косів
18:50

Трускавець — Красний Луч
08:25(Вт,Чт,Сб)

Трускавець — Луцьк
15:50

Трускавець — Пльзень (Чех)
11:30(Сб)

Трускавець — Тернопіль
16:00

Трускавець — Чернівці
12:10

Трускавець — Чортків
17:45

Тячів — Львів
11:25 16:30

Тячів — Москва (РФ)
15:00(Пн,Ср,Пт)

Уельва (Іс) — Київ
17:00(Нд)

Ужгород — Івано-Франківськ
15:15 19:10

Ужгород — Луцьк
02:45 16:10

Ужгород — Львів
09:21 17:40 22:00

Хуст — Київ
17:45

Хуст — Львів
12:05

Чернівці — Вроцлав (Пол)
18:05(кр Сб)

Чернівці — Палермо (Іт)
11:15(Ср-Пт,Нд)

Чернівці — Савона (Іт)
15:20(Чт)

Чернівці — Трускавець
15:36 18:20

Чортків — Трускавець
14:25

Інформація оновлена: 30.10.2013