Автовокзал Терни

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Арсент'єва, 2Б (показати на мапі)

Телефон довідки: 0564-386497

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Терни — Дніпропетровськ
06:30Терни — Жовті Води
06:50Жовті Води — Кривий Ріг
07:10Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
07:10Кривий Ріг — Черкаси
07:30Терни — Дніпропетровськ
07:45Жовті Води — Генічеськ
07:45Жовті Води — Стрілкове
08:25Кривий Ріг — Кременчук
08:45Кривий Ріг (рудник Леніна) — Петрове
09:00Терни — Жовті Води
09:05Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
09:35Кривий Ріг — Комсомольськ
10:05Нікополь — П'ятихатки
10:10Терни — Дніпропетровськ
10:10Кривий Ріг (рудник Леніна) — Олександрія
10:40Терни — Жовті Води
10:45Світловодськ — Кривий Ріг
10:57Кривий Ріг — Миргород
11:30Терни — Дніпропетровськ
11:50Терни — Жовті Води
12:30Комсомольськ — Кривий Ріг
13:00Терни — Дніпропетровськ
13:30Терни — Жовті Води
14:15Кривий Ріг — Світловодськ
14:20П'ятихатки — Нікополь
14:45Терни — Дніпропетровськ
15:15Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
15:20Терни — Жовті Води
15:50Терни — Жовті Води
16:00Кривий Ріг — Черкаси
16:15Миргород — Кривий Ріг
16:25Кривий Ріг (рудник Леніна) — Петрове
16:45Терни — Дніпропетровськ
17:15Кривий Ріг — Комсомольськ
17:50Кривий Ріг (рудник Леніна) — Олександрія
18:00Терни — Дніпропетровськ
18:10Терни — Жовті Води
18:55Терни — Жовті Води

за маршрутами автобусів

Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
09:05 15:15

Жовті Води — Генічеськ
07:45

Жовті Води — Кривий Ріг
06:50

Жовті Води — Стрілкове
07:45

Комсомольськ — Кривий Ріг
12:30

Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
07:10

Кривий Ріг — Комсомольськ
09:35 17:15

Кривий Ріг — Кременчук
08:25

Кривий Ріг — Миргород
10:57

Кривий Ріг — Світловодськ
14:15

Кривий Ріг — Черкаси
07:10 16:00

Кривий Ріг (рудник Леніна) — Олександрія
10:10 17:50

Кривий Ріг (рудник Леніна) — Петрове
08:45 16:25

Миргород — Кривий Ріг
16:15

Нікополь — П'ятихатки
10:05

П'ятихатки — Нікополь
14:20

Світловодськ — Кривий Ріг
10:45

Терни — Дніпропетровськ
06:10 07:30 10:10 11:30 13:00 14:45 16:45 18:00

Терни — Жовті Води
06:30 09:00 10:40 11:50 13:30 15:20 15:50 18:10 18:55

Інформація оновлена: 25.09.2013