Автовокзал Терни

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Арсент'єва, 2Б (показати на мапі)

Телефон довідки: 0564-386497

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:15Терни — Жовті Води
06:35Кривий Ріг — Черкаси
06:40Терни — П'ятихатки
06:45Жовті Води — Кривий Ріг
07:05Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
07:30Терни — Дніпропетровськ
07:45Жовті Води — Генічеськ
08:15Терни — Жовті Води
08:25Кривий Ріг — Кременчук
08:45Кривий Ріг (рудник Леніна) — Петрове
09:00Терни — Жовті Води
09:05Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
09:15Кривий Ріг — Жовті Води
09:35Кривий Ріг — Комсомольськ
10:10Кривий Ріг (рудник Леніна) — Олександрія
10:40Терни — Жовті Води
10:45Світловодськ — Кривий Ріг
10:55Жовті Води — Кривий Ріг
11:50Терни — Жовті Води
12:40Терни — П'ятихатки
13:30Терни — Жовті Води
13:45Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
14:15Кривий Ріг — Світловодськ
14:20П'ятихатки — Нікополь
14:45Терни — Дніпропетровськ
15:00Терни — Жовті Води
15:10Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
15:50Терни — Жовті Води
15:55Кривий Ріг — Жовті Води
16:00Кривий Ріг — Черкаси
16:20Терни — П'ятихатки
16:25Кривий Ріг (рудник Леніна) — Петрове
18:00Терни — Жовті Води
18:55Терни — Жовті Води

за маршрутами автобусів

Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
09:05 15:10

Жовті Води — Генічеськ
07:45

Жовті Води — Кривий Ріг
06:45 10:55

Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
07:05 13:45

Кривий Ріг — Жовті Води
09:15 15:55

Кривий Ріг — Комсомольськ
09:35

Кривий Ріг — Кременчук
08:25

Кривий Ріг — Світловодськ
14:15

Кривий Ріг — Черкаси
06:35 16:00

Кривий Ріг (рудник Леніна) — Олександрія
10:10

Кривий Ріг (рудник Леніна) — Петрове
08:45 16:25

П'ятихатки — Нікополь
14:20

Світловодськ — Кривий Ріг
10:45

Терни — Дніпропетровськ
07:30 14:45

Терни — Жовті Води
06:15 08:15 09:00 10:40 11:50 13:30 15:00 15:50 18:00 18:55

Терни — П'ятихатки
06:40 12:40 16:20

Інформація оновлена: 25.11.2019