Автовокзал Царичанка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Комсомольська, 90 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05690-32471

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Ненадівка — Дніпро
05:10Царичанка — Дніпро
05:15Царичанка — Дніпро
05:20Маячка — Дніпро
05:40Бабайківка — Дніпро
06:00Царичанка — Дніпро
06:15Лозуватка — Дніпро
06:30Орлівка — Дніпро
06:55Орлівка — Дніпро
07:10Орлик — Дніпро
07:30Лозуватка — Дніпро
07:35Дніпро — Лозуватка
07:50Юр'ївка — Дніпро
07:50Ненадівка — Дніпро
08:00Дніпро — Ромни
08:00Дніпро — Орлівка
08:05Орлівка — Дніпро
08:35Лозуватка — Дніпро
08:50Кам`янське — Полтава
08:50Михайлівка — Дніпро
09:00Дніпро — Миргород
09:00Полтава — Кривий Ріг
09:10Орлівка — Дніпро
09:10Дніпро — Полтава
09:35Дніпро — Бабайківка
09:40Царичанка — Дніпро
09:55Дніпро — Щербинівка
10:00Дніпро — Лозуватка
10:10Царичанка — Дніпро
10:20Полтава — Дніпро
10:35Бабайківка — Дніпро
11:00Щербинівка — Дніпро
11:15Лозуватка — Дніпро
11:20Дніпро — Орлівка
11:40Царичанка — Дніпро
11:40Дніпро — Лозуватка
12:10Дніпро — Ненадівка
12:10Орлівка — Дніпро
12:10Орлівка — Дніпро
12:25Дніпро — Лебедин
12:25Царичанка — Дніпро
12:30Лозуватка — Дніпро
12:45Дніпро — Рудка
13:10Царичанка — Дніпро
13:30Рудка — Дніпро
13:40Миргород — Нікополь
13:55Ненадівка — Дніпро
13:55Дніпро — Орлівка
14:17Михайлівка — Дніпро
14:20Царичанка — Дніпро
14:30Полтава — Дніпро
14:40Дніпро — Бабайківка
14:45Орлівка — Дніпро
15:10Царичанка — Дніпро
15:30Лозуватка — Дніпро
15:30Дніпро — Ненадівка
15:45Орлівка — Дніпро
16:00Полтава — Кам`янське
16:10Дніпро — Щербинівка
16:15Царичанка — Дніпро
16:35Царичанка — Дніпро
16:40Дніпро — Лозуватка
16:50Дніпро — Орлик
17:00Полтава — Кривий Ріг
17:10Ненадівка — Дніпро
17:15Дніпро — Орлівка
18:15Орлівка — Дніпро
20:20Дніпро — Полтава

за маршрутами автобусів

Бабайківка — Дніпро
05:40 10:35

Дніпро — Бабайківка
09:35 14:40

Дніпро — Лебедин
12:25

Дніпро — Лозуватка
07:35 10:00 11:40 16:40

Дніпро — Миргород
09:00

Дніпро — Ненадівка
12:10 15:30

Дніпро — Орлик
16:50

Дніпро — Орлівка
08:00 11:20 13:55 17:15

Дніпро — Полтава
09:10 20:20

Дніпро — Ромни
08:00

Дніпро — Рудка
12:45

Дніпро — Щербинівка
09:55 16:10

Кам`янське — Полтава
08:50

Лозуватка — Дніпро
06:15 07:30 08:35 11:15 12:30 15:30

Маячка — Дніпро
05:20

Миргород — Нікополь
13:40

Михайлівка — Дніпро
08:50 14:17

Ненадівка — Дніпро
05:00 07:50 13:55 17:10

Орлик — Дніпро
07:10

Орлівка — Дніпро
06:30 06:55 08:05 09:10 12:10 12:10 14:45 15:45 18:15

Полтава — Дніпро
10:20 14:30

Полтава — Кам`янське
16:00

Полтава — Кривий Ріг
09:00 17:00

Рудка — Дніпро
13:30

Царичанка — Дніпро
05:10 05:15 06:00 09:40 10:10 11:40 12:25 13:10 14:20 15:10 16:15 16:35

Щербинівка — Дніпро
11:00

Юр'ївка — Дніпро
07:50

Інформація оновлена: 25.11.2019