Автовокзал Золочів-1 (Центр)

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Степана Бандери (показати на мапі)

Телефон довідки: 03265-43360

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:45Золочів — Чернівці
05:25Золочів — Красне ч/з Бортків
05:40Львів — Поморяни
05:40Золочів — Верхобуж
05:45Золочів — Гавареччина
05:50Золочів — Львів ч/з Буськ
06:00Золочів — Рівне
06:00Золочів — Львів
06:00Золочів — Глиняни ч/з Якторів
06:00Золочів — Тернопіль
06:10Золочів — Новоселище
06:15Золочів — Глиняни ч/з Красне
06:20Золочів — Львів
06:30Золочів — Скварява
06:30Золочів — Монастирок
06:35Золочів — Майдан (кр Нд)
06:40Золочів — Львів
06:40Золочів — Красне
06:40Золочів — Тростянець
06:45Золочів — Івано-Франківськ
06:45Золочів — Броди
06:45Броди — Івано-Франківськ
07:00Золочів — Поморяни
07:00Золочів — Опаки
07:00Золочів — Олесько
07:00Золочів — Львів
07:00Золочів — Кропивна
07:00Золочів — Вороняки (Закордін)
07:00Золочів — Бібщани
07:00Золочів — Ушня
07:05Поморяни — Львів
07:05Золочів — Тернопіль
07:15Золочів — Струтин
07:20Золочів — Сновичі
07:20Золочів — Львів
07:30Золочів — Скварява
07:30Золочів — Підгірці
07:40Золочів — Перемишляни
07:40Золочів — Новоселище
07:40Золочів — Львів
07:40Золочів — Красне ч/з Бортків
07:40Золочів — Вороняки (Варшава)
07:45Золочів — Монастирок
07:45Золочів — Глиняни ч/з Якторів
07:45Золочів — Гавареччина
07:45Золочів — Броди
07:45Золочів — Струтин
07:55Золочів — Городилів
08:00Золочів — Львів
08:00Золочів — Вороняки (Закордін)
08:00Золочів — Верхобуж
08:00Золочів — Ушня
08:10Золочів — Тростянець
08:15Золочів — Струтин
08:20Золочів — Львів ч/з Буськ
08:20Золочів — Львів
08:30Золочів — Тернопіль
08:40Золочів — Львів
08:45Золочів — Монастирок
08:50Золочів — Городилів
08:55Золочів — Тернопіль
09:00Золочів — Скварява
09:05Золочів — Новоселище
09:15Золочів — Кропивна
09:20Золочів — Львів
09:25Золочів — Тернопіль
09:30Золочів — Вороняки (Закордін)
09:35Золочів — Красне
09:40Золочів — Львів
09:40Золочів — Гавареччина
09:45Золочів — Поморяни
10:00Золочів — Скварява
10:00Золочів — Монастирок
10:00Золочів — Львів
10:00Золочів — Струтин
10:00Золочів — Тернопіль
10:05Золочів — Львів ч/з Буськ
10:10Золочів — Верхобуж
10:20Золочів — Новоселище
10:20Золочів — Львів
10:25Львів — Поморяни
10:30Золочів — Глиняни ч/з Красне
10:30Золочів — Вороняки (Закордін)
10:30Золочів — Бібщани
10:40Золочів — Львів
10:40Золочів — Броди
10:50Золочів — Тростянець
11:00Золочів — Скварява
11:00Золочів — Львів
11:00Золочів — Вороняки (Варшава)
11:00Золочів — Струтин
11:10Золочів — Монастирок
11:15Золочів — Кропивна (Пт-Сб)
11:20Золочів — Сновичі
11:20Золочів — Львів
11:20Золочів — Верхобуж
11:20Золочів — Тернопіль
11:30Золочів — Поморяни (Сб)
11:30Золочів — Глиняни ч/з Якторів
11:40Золочів — Підгірці
11:40Золочів — Новоселище
11:40Золочів — Львів
11:45Золочів — Перемишляни
11:45Золочів — Городилів
11:45Золочів — Гавареччина
11:45Золочів — Вороняки (Закордін)
11:50Поморяни — Львів
11:50Золочів — Карлові Вари
12:00Золочів — Скварява
12:00Червоноград — Новоселище
12:00Золочів — Львів
12:00Золочів — Тернопіль
12:00Золочів — Ушня
12:10Золочів — Олесько
12:15Золочів — Опаки
12:20Золочів — Львів
12:20Золочів — Тростянець
12:30Золочів — Кропивна
12:30Золочів — Сновичі (Нд)
12:30Золочів — Бібщани
12:40Золочів — Монастирок
12:40Золочів — Львів
12:40Золочів — Вороняки (Закордін)
12:50Золочів — Красне
13:00Золочів — Львів
13:00Золочів — Сновичі
13:05Золочів — Новоселище
13:10Золочів — Львів ч/з Буськ
13:15Золочів — Красне ч/з Бортків
13:20Золочів — Львів
13:20Золочів — Броди
13:30Золочів — Глиняни ч/з Красне
13:30Золочів — Гавареччина
13:30Золочів — Вороняки (Закордін)
13:40Золочів — Майдан
13:40Золочів — Львів
13:40Золочів — Броди
13:40Золочів — Тростянець
13:50Золочів — Олесько
14:00Золочів — Скварява
14:00Золочів — Поморяни
14:00Золочів — Львів
14:10Золочів — Верхобуж
14:20Золочів — Львів
14:30Золочів — Струтин
14:40Золочів — Монастирок
14:40Золочів — Львів
14:45Золочів — Кропивна
14:45Золочів — Вороняки (Закордін)
14:45Золочів — Сновичі
14:45Новоселище — Червоноград
14:55Львів — Поморяни
15:00Золочів — Скварява
15:00Золочів — Новоселище
15:00Золочів — Львів
15:00Золочів — Вороняки (Варшава)
15:00Золочів — Ушня
15:20Золочів — Львів ч/з Буськ
15:20Золочів — Львів
15:30Золочів — Струтин
15:40Золочів — Львів
15:50Золочів — Підгірці
16:00Золочів — Львів
16:00Золочів — Броди
16:00Золочів — Бібщани
16:00Золочів — Тростянець (кр Сб)
16:15Золочів — Глиняни ч/з Якторів
16:20Золочів — Львів
16:20Золочів — Гавареччина
16:30Золочів — Новоселище
16:30Золочів — Вороняки (Закордін)
16:30Золочів — Струтин
16:30Золочів — Тернопіль
16:40Поморяни — Львів
16:40Золочів — Львів
16:40Золочів — Красне
16:45Золочів — Верхобуж
17:00Золочів — Львів
17:00Золочів — Тернопіль
17:00Золочів — Ушня
17:10Золочів — Монастирок
17:20Золочів — Львів
17:20Івано-Франківськ — Броди
17:25Золочів — Глиняни ч/з Красне
17:30Золочів — Струтин
17:40Золочів — Львів
17:55Золочів — Тростянець
18:00Золочів — Опаки
18:00Золочів — Львів
18:00Золочів — Вороняки (Варшава)
18:00Золочів — Бібщани (кр Нд)
18:00Золочів — Тернопіль
18:10Золочів — Поморяни
18:10Золочів — Новоселище
18:10Золочів — Кропивна
18:10Золочів — Сновичі
18:15Золочів — Олесько
18:15Золочів — Гавареччина
18:15Золочів — Струтин
18:20Золочів — Львів
18:30Золочів — Монастирок
18:30Золочів — Львів ч/з Буськ
18:30Золочів — Тернопіль
18:35Золочів — Верхобуж
18:40Золочів — Львів
18:45Золочів — Перемишляни
19:00Золочів — Львів
19:00Золочів — Ушня
19:30Золочів — Львів
20:00Золочів — Львів ч/з Буськ
20:00Золочів — Батьків

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Броди
17:20

Броди — Івано-Франківськ
06:45

Золочів — Івано-Франківськ
06:45

Золочів — Батьків
20:00

Золочів — Броди
06:45 07:45 10:40 13:20 13:40 16:00

Золочів — Бібщани
07:00 10:30 12:30 16:00 18:00(кр Нд)

Золочів — Верхобуж
05:40 08:00 10:10 11:20 14:10 16:45 18:35

Золочів — Вороняки (Варшава)
07:40 11:00 15:00 18:00

Золочів — Вороняки (Закордін)
07:00 08:00 09:30 10:30 11:45 12:40 13:30 14:45 16:30

Золочів — Гавареччина
05:45 07:45 09:40 11:45 13:30 16:20 18:15

Золочів — Глиняни ч/з Красне
06:15 10:30 13:30 17:25

Золочів — Глиняни ч/з Якторів
06:00 07:45 11:30 16:15

Золочів — Городилів
07:55 08:50 11:45

Золочів — Карлові Вари
11:50

Золочів — Красне
06:40 09:35 12:50 16:40

Золочів — Красне ч/з Бортків
05:25 07:40 13:15

Золочів — Кропивна
07:00 09:15 11:15(Пт-Сб) 12:30 14:45 18:10

Золочів — Львів
06:00 06:20 06:40 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:20 09:40 10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40 14:00 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40 18:00 18:20 18:40 19:00 19:30

Золочів — Львів ч/з Буськ
05:50 08:20 10:05 13:10 15:20 18:30 20:00

Золочів — Майдан
06:35(кр Нд) 13:40

Золочів — Монастирок
06:30 07:45 08:45 10:00 11:10 12:40 14:40 17:10 18:30

Золочів — Новоселище
06:10 07:40 09:05 10:20 11:40 13:05 15:00 16:30 18:10

Золочів — Олесько
07:00 12:10 13:50 18:15

Золочів — Опаки
07:00 12:15 18:00

Золочів — Перемишляни
07:40 11:45 18:45

Золочів — Поморяни
07:00 09:45 11:30(Сб) 14:00 18:10

Золочів — Підгірці
07:30 11:40 15:50

Золочів — Рівне
06:00

Золочів — Скварява
06:30 07:30 09:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00

Золочів — Сновичі
07:20 11:20 12:30(Нд) 13:00 14:45 18:10

Золочів — Струтин
07:15 07:45 08:15 10:00 11:00 14:30 15:30 16:30 17:30 18:15

Золочів — Тернопіль
06:00 07:05 08:30 08:55 09:25 10:00 11:20 12:00 16:30 17:00 18:00 18:30

Золочів — Тростянець
06:40 08:10 10:50 12:20 13:40 16:00(кр Сб) 17:55

Золочів — Ушня
07:00 08:00 12:00 15:00 17:00 19:00

Золочів — Чернівці
04:45

Львів — Поморяни
05:40 10:25 14:55

Новоселище — Червоноград
14:45

Поморяни — Львів
07:05 11:50 16:40

Червоноград — Новоселище
12:00

Інформація оновлена: 17.02.2016