Автовокзал Турійськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Ковельська, 22 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03363-21312

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:00Озеряни — Ковель
07:05Володимир-Волинський — Ревушки
07:25Нововолинськ — Берестя (Біл)
08:05Мочалки — Ковель
08:15Луків — Володимир-Волинський
08:25Володимир-Волинський — Ковель
08:40Нововолинськ — Ковель
08:40Володимир-Волинський — Стара Вижівка
08:45Ковель — Володимир-Волинський
09:00Ревушки — Ковель
09:10Турійськ — Луцьк
09:20Стара Гута — Володимир-Волинський
09:25Володимир-Волинський — Ковель
10:10Ковель — Нововолинськ
10:25Володимир-Волинський — Ковель
10:40Ковель — Володимир-Волинський
10:40Ковель — Пересека (Пт,Нд)
11:10Ковель — Нововолинськ
12:10Нововолинськ — Рожище (Сб-Нд)
12:30Камінь-Каширський — Нововолинськ (кр Сб)
12:45Володимир-Волинський — Ковель
13:05Пересека — Ковель (Пт-Сб)
13:15Нововолинськ — Ковель
13:15Львів — Ковель
13:30Ковель — Володимир-Волинський
13:50Володимир-Волинський — Луків
14:00Ковель — Ревушки
14:30Нововолинськ — Ковель
14:45Ковель — Володимир-Волинський (Пт)
15:15Турійськ — Луцьк
15:15Стара Вижівка — Володимир-Волинський
15:40Ковель — Нововолинськ
15:50Володимир-Волинський — Ковель (Пт-Сб)
15:50Ревушки — Володимир-Волинський
16:05Ковель — Львів
16:30Ковель — Мочалки
16:40Ковель — Володимир-Волинський
16:45Берестя (Біл) — Львів
16:50Луків — Ковель
17:15Турійськ — Луцьк
17:15Нововолинськ — Камінь-Каширський
17:25Володимир-Волинський — Любохини
17:45Ковель — Володимир-Волинський (Пт-Сб)
18:00Ковель — Володимир-Волинський
18:15Львів — Берестя (Біл)
18:40Ковель — Володимир-Волинський (Пт,Нд)
19:20Ковель — Озеряни
19:20Ковель — Луків
19:30Рожище — Нововолинськ
19:40Берестя (Біл) — Нововолинськ
20:20Володимир-Волинський — Ковель

за маршрутами автобусів

Берестя (Біл) — Львів
16:45

Берестя (Біл) — Нововолинськ
19:40

Володимир-Волинський — Ковель
08:25 09:25 10:25 12:45 15:50(Пт-Сб) 20:20

Володимир-Волинський — Луків
13:50

Володимир-Волинський — Любохини
17:25

Володимир-Волинський — Ревушки
07:05

Володимир-Волинський — Стара Вижівка
08:40

Камінь-Каширський — Нововолинськ
12:30(кр Сб)

Ковель — Володимир-Волинський
08:45 10:40 13:30 14:45(Пт) 16:40 17:45(Пт-Сб) 18:00 18:40(Пт,Нд)

Ковель — Луків
19:20

Ковель — Львів
16:05

Ковель — Мочалки
16:30

Ковель — Нововолинськ
10:10 11:10 15:40

Ковель — Озеряни
19:20

Ковель — Пересека
10:40(Пт,Нд)

Ковель — Ревушки
14:00

Луків — Володимир-Волинський
08:15

Луків — Ковель
16:50

Львів — Берестя (Біл)
18:15

Львів — Ковель
13:15

Мочалки — Ковель
08:05

Нововолинськ — Берестя (Біл)
07:25

Нововолинськ — Камінь-Каширський
17:15

Нововолинськ — Ковель
08:40 13:15 14:30

Нововолинськ — Рожище
12:10(Сб-Нд)

Озеряни — Ковель
07:00

Пересека — Ковель
13:05(Пт-Сб)

Ревушки — Володимир-Волинський
15:50

Ревушки — Ковель
09:00

Рожище — Нововолинськ
19:30

Стара Вижівка — Володимир-Волинський
15:15

Стара Гута — Володимир-Волинський
09:20

Турійськ — Луцьк
09:10 15:15 17:15

Інформація оновлена: 26.08.2016