Автовокзал Лисянка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Котовського, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4644009

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Лисянка — Розкошівка
05:50Ватутіне — Київ
05:50Лисянка — Київ
05:57Монастирище — Черкаси
06:00Лисянка — Шушківка
06:15Лисянка — Шестеринці
06:15Лисянка — Умань
06:15Лисянка — Черкаси
06:20Лисянка — Ріпки
06:20Лисянка — Черкаси
06:25Лисянка — Дібрівка
06:30Лисянка — Шестеринці
06:33Ватутіне — Київ
06:35Лисянка — Федюківка
06:50Лисянка — Дашуківка
07:00Лисянка — Черкаси
07:18Монастирище — Черкаси
07:30Лисянка — Київ
07:30Лисянка — Гута
07:35Звенигородка — Київ
07:50Лисянка — Хижинці
08:00Лисянка — Петрівська Гута
08:05Жашків — Черкаси
08:25Ватутіне — Київ
08:30Корсунь-Шевченківський — Умань
08:50Умань — Черкаси
09:00Ватутіне — Київ
09:25Звенигородка — Черкаси
09:35Канів — Умань
09:40Катеринопіль — Київ
09:40Київ — Катеринопіль
09:40Черкаси — Жашків
10:00Лисянка — Дібрівка
10:05Київ — Звенигородка
10:12Київ — Надлак
10:20Лисянка — Дашуківка
10:25Лисянка — Шушківка
10:30Черкаси — Монастирище
10:45Київ — Звенигородка
10:55Ватутіне — Київ
11:00Лисянка — Розкошівка
11:00Лисянка — Гута
11:00Лисянка — Дібрівка
11:00Лисянка — Шестеринці
11:00Лисянка — Верещаки
11:20Звенигородка — Черкаси
11:20Лисянка — Федюківка
11:30Лисянка — Ріпки
11:30Лисянка — Розкошівка
11:35Лисянка — Хижинці
11:50Лисянка — Дашуківка
11:50Лисянка — Хижинці
11:55Ватутіне — Київ
12:00Лисянка — Шестеринці
12:00Лисянка — Петрівська Гута
12:20Лисянка — Шушківка
12:20Лисянка — Ріпки
12:30Лисянка — Федюківка
12:55Ватутіне — Київ
13:20Лисянка — Черкаси
13:23Київ — Ватутіне
13:40Звенигородка — Київ
14:00Київ — Звенигородка
14:15Катеринопіль — Київ
14:20Лисянка — Черкаси
14:35Київ — Ватутіне
14:50Лисянка — Дашуківка
15:05Черкаси — Жашків
15:25Лисянка — Київ
15:30Умань — Канів
15:30Звенигородка — Київ
15:37Черкаси — Монастирище
15:40Жашків — Черкаси
15:50Умань — Корсунь-Шевченківський
16:00Катеринопіль — Київ
17:00Надлак — Київ
17:00Київ — Звенигородка
17:20Монастирище — Черкаси
17:35Київ — Ватутіне
17:45Черкаси — Умань

за маршрутами автобусів

Ватутіне — Київ
05:50 06:33 08:25 09:00 10:55 11:55 12:55

Жашків — Черкаси
08:05 15:40

Звенигородка — Київ
07:35 13:40 15:30

Звенигородка — Черкаси
09:25 11:20

Канів — Умань
09:35

Катеринопіль — Київ
09:40 14:15 16:00

Київ — Ватутіне
13:23 14:35 17:35

Київ — Звенигородка
10:05 10:45 14:00 17:00

Київ — Катеринопіль
09:40

Київ — Надлак
10:12

Корсунь-Шевченківський — Умань
08:30

Лисянка — Верещаки
11:00

Лисянка — Гута
07:30 11:00

Лисянка — Дашуківка
06:50 10:20 11:50 14:50

Лисянка — Дібрівка
06:25 10:00 11:00

Лисянка — Київ
05:50 07:30 15:25

Лисянка — Петрівська Гута
08:00 12:00

Лисянка — Розкошівка
05:00 11:00 11:30

Лисянка — Ріпки
06:20 11:30 12:20

Лисянка — Умань
06:15

Лисянка — Федюківка
06:35 11:20 12:30

Лисянка — Хижинці
07:50 11:35 11:50

Лисянка — Черкаси
06:15 06:20 07:00 13:20 14:20

Лисянка — Шестеринці
06:15 06:30 11:00 12:00

Лисянка — Шушківка
06:00 10:25 12:20

Монастирище — Черкаси
05:57 07:18 17:20

Надлак — Київ
17:00

Умань — Канів
15:30

Умань — Корсунь-Шевченківський
15:50

Умань — Черкаси
08:50

Черкаси — Жашків
09:40 15:05

Черкаси — Монастирище
10:30 15:37

Черкаси — Умань
17:45

Інформація оновлена: 07.02.2017