Автовокзал Лисянка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Котовського, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4644009

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:45Лисянка — Федюківка
05:50Ватутіне — Київ
06:00Лисянка — Шушківка
06:00Лисянка — Умань
06:05Лисянка — Черкаси
06:15Лисянка — Дашуківка
06:15Лисянка — Черкаси
06:20Лисянка — Попівка
06:33Ватутіне — Київ
06:50Лисянка — Шестеринці
07:10Лисянка — Петрівська Гута
07:18Монастирище — Черкаси
07:20Лисянка — Петрівська Гута
07:30Лисянка — Київ
07:30Лисянка — Гута
08:05Жашків — Черкаси
08:25Ватутіне — Київ
08:30Корсунь-Шевченківський — Умань
09:00Ватутіне — Київ
09:40Київ — Катеринопіль
09:40Катеринопіль — Київ
10:00Лисянка — Дібрівка
10:00Лисянка — Федюківка
10:00Лисянка — Дашуківка
10:12Київ — Надлак
10:25Лисянка — Шушківка
10:30Черкаси — Монастирище
10:30Звенигородка — Львів
10:45Київ — Звенигородка
10:55Ватутіне — Київ
11:00Лисянка — Гута
11:00Лисянка — Верещаки
11:00Лисянка — Петрівська Гута
11:00Лисянка — Шестеринці
11:00Лисянка — Розкошівка
11:20Звенигородка — Черкаси
11:30Лисянка — Петрівська Гута
11:50Лисянка — Дашуківка
11:55Ватутіне — Київ
12:00Лисянка — Розкошівка
12:20Лисянка — Шушківка
12:20Лисянка — Попівка
12:30Лисянка — Федюківка
12:55Ватутіне — Київ
13:00Київ — Ватутіне
14:15Катеринопіль — Київ
14:40Лисянка — Черкаси
14:50Лисянка — Дашуківка
15:05Черкаси — Жашків
15:30Звенигородка — Київ
16:00Катеринопіль — Київ
17:00Надлак — Київ
17:20Монастирище — Черкаси

за маршрутами автобусів

Ватутіне — Київ
05:50 06:33 08:25 09:00 10:55 11:55 12:55

Жашків — Черкаси
08:05

Звенигородка — Київ
15:30

Звенигородка — Львів
10:30

Звенигородка — Черкаси
11:20

Катеринопіль — Київ
09:40 14:15 16:00

Київ — Ватутіне
13:00

Київ — Звенигородка
10:45

Київ — Катеринопіль
09:40

Київ — Надлак
10:12

Корсунь-Шевченківський — Умань
08:30

Лисянка — Верещаки
11:00

Лисянка — Гута
07:30 11:00

Лисянка — Дашуківка
06:15 10:00 11:50 14:50

Лисянка — Дібрівка
10:00

Лисянка — Київ
07:30

Лисянка — Петрівська Гута
07:10 07:20 11:00 11:30

Лисянка — Попівка
06:20 12:20

Лисянка — Розкошівка
11:00 12:00

Лисянка — Умань
06:00

Лисянка — Федюківка
05:45 10:00 12:30

Лисянка — Черкаси
06:05 06:15 14:40

Лисянка — Шестеринці
06:50 11:00

Лисянка — Шушківка
06:00 10:25 12:20

Монастирище — Черкаси
07:18 17:20

Надлак — Київ
17:00

Черкаси — Жашків
15:05

Черкаси — Монастирище
10:30

Інформація оновлена: 14.03.2021