Автовокзал Локачі

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Луцька, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03374-30165

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:00Локачі — Залужне
07:10Колпитів — Луцьк
07:35Новий Загорів — Луцьк
07:45Локачі — Луцьк
07:55Іваничі — Луцьк
07:55Старий Загорів — Луцьк
08:00Луцьк — Львів
08:10Локачі — Нововолинськ
08:20Линів — Луцьк
08:30Конюхи — Луцьк
08:40Локачі — Володимир-Волинський
08:45Локачі — Луцьк
08:50Луцьк — Іваничі
08:55Конюхи — Луцьк
09:00Локачі — Горохів
09:55Луцьк — Нововолинськ
10:20Локачі — Кисилин
10:25Луцьк — Іваничі
10:40Іваничі — Луцьк
10:45Локачі — Горохів
11:00Луцьк — Колпитів
11:00Локачі — Войнин
11:10Локачі — Луцьк
11:45Горохів — Затурці
12:00Луцьк — Линів
12:05Локачі — Залужне
12:05Іваничі — Луцьк
12:50Луцьк — Новий Загорів
13:10Затурці — Луцьк
13:25Луцьк — Іваничі
13:40Линів — Луцьк
14:00Луцьк — Конюхи
14:15Новий Загорів — Луцьк
14:20Луцьк — Конюхи
14:25Локачі — Кисилин
14:35Нововолинськ — Луцьк
14:50Луцьк — Іваничі
15:10Колпитів — Луцьк
15:30Іваничі — Луцьк
15:45Локачі — Колпитів
15:50Конюхи — Луцьк
16:25Конюхи — Луцьк
17:00Луцьк — Старий Загорів
17:00Луцьк — Іваничі
17:10Локачі — Горохів
17:10Локачі — Володимир-Волинський
17:10Локачі — Луцьк
17:50Луцьк — Новий Загорів
17:55Луцьк — Нововолинськ
18:05Локачі — Луцьк
18:20Іваничі — Луцьк
18:25Луцьк — Линів
18:55Луцьк — Іваничі
19:00Локачі — Горохів
19:20Іваничі — Луцьк
19:35Луцьк — Конюхи
19:50Луцьк — Колпитів
20:15Луцьк — Конюхи

за маршрутами автобусів

Іваничі — Луцьк
07:55 10:40 12:05 15:30 18:20 19:20

Горохів — Затурці
11:45

Затурці — Луцьк
13:10

Колпитів — Луцьк
07:10 15:10

Конюхи — Луцьк
08:30 08:55 15:50 16:25

Линів — Луцьк
08:20 13:40

Локачі — Войнин
11:00

Локачі — Володимир-Волинський
08:40 17:10

Локачі — Горохів
09:00 10:45 17:10 19:00

Локачі — Залужне
07:00 12:05

Локачі — Кисилин
10:20 14:25

Локачі — Колпитів
15:45

Локачі — Луцьк
07:45 08:45 11:10 17:10 18:05

Локачі — Нововолинськ
08:10

Луцьк — Іваничі
08:50 10:25 13:25 14:50 17:00 18:55

Луцьк — Колпитів
11:00 19:50

Луцьк — Конюхи
14:00 14:20 19:35 20:15

Луцьк — Линів
12:00 18:25

Луцьк — Львів
08:00

Луцьк — Новий Загорів
12:50 17:50

Луцьк — Нововолинськ
09:55 17:55

Луцьк — Старий Загорів
17:00

Новий Загорів — Луцьк
07:35 14:15

Нововолинськ — Луцьк
14:35

Старий Загорів — Луцьк
07:55

Інформація оновлена: 25.09.2013