Автовокзал Луганськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Оборонна, 28 (показати на мапі)

Телефон довідки: (0642) 507135, 507145, 507134

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Харків — Луганськ
--Харків — Луганськ
--Харків — Луганськ
--Харків — Луганськ
--Харків — Луганськ
--Кіровоград — Луганськ
02:30Київ — Волгоград (РФ)
02:34Київ — Волгоград (РФ)
04:05Волгоград (РФ) — Харків
05:25Волгоград (РФ) — Київ
05:30Луганськ — Краснодон
05:30Луганськ — Старобільськ
05:30Луганськ — Донецьк
05:35Луганськ — Антрацит
05:40Луганськ — Марківка
05:50Луганськ — Троїцьке
05:50Луганськ — Краснодон
06:00Луганськ — Маріуполь
06:00Луганськ — Харків
06:00Луганськ — Червонопартизанськ
06:05Луганськ — Старобільськ
06:10Луганськ — Краснодон
06:15Луганськ — Мілове
06:15Луганськ — Сєдове
06:16Луганськ — Сєдове
06:20Луганськ — Білокуракине
06:20Луганськ — Свердловськ
06:30Луганськ — Антрацит
06:30Луганськ — Стаханов
06:30Луганськ — Ровеньки
06:30Луганськ — Ростов-на-Дону (РФ)
06:30Луганськ — Краснодон
06:40Луганськ — Новопсков
06:40Свердловськ — Донецьк
06:45Луганськ — Марківка
06:45Луганськ — Свердловськ
06:45Луганськ — Лисичанськ
06:50Луганськ — Кремінна
06:50Луганськ — Краснодон
06:50Луганськ — Стаханов
07:00Луганськ — Ровеньки
07:00Луганськ — Слов'янськ
07:00Луганськ — Троїцьке
07:10Луганськ — Краснодон
07:10Луганськ — Антрацит
07:15Луганськ — Харків
07:15Луганськ — Свердловськ
07:15Луганськ — Ровеньки
07:15Луганськ — Стаханов
07:20Луганськ — Старобільськ
07:25Луганськ — Дніпропетровськ
07:30Луганськ — Мілове
07:30Луганськ — Краснодон
07:30Луганськ — Алчевськ
07:40Луганськ — Свердловськ
07:45Луганськ — Старий Оскол (РФ)
07:45Луганськ — Антрацит
07:45Луганськ — Стаханов
07:50Луганськ — Ровеньки
07:50Луганськ — Краснодон
07:50Брянка — Білолуцьк
07:50Луганськ — Запоріжжя
08:00Луганськ — Кремінна
08:00Луганськ — Харків
08:00Луганськ — Рубіжне
08:00Луганськ — Алчевськ
08:00Луганськ — Стаханов
08:05Луганськ — Краснодон
08:10Луганськ — Свердловськ
08:10Луганськ — Вахрушеве
08:15Луганськ — Стаханов
08:20Луганськ — Краснодон
08:20Луганськ — Мілове
08:20Луганськ — Ровеньки
08:20Луганськ — Новопсков
08:30Луганськ — Донецьк
08:30Луганськ — Лисичанськ
08:30Луганськ — Алчевськ
08:35Луганськ — Антрацит
08:40Луганськ — Краснодон
08:40Луганськ — Старобільськ
08:45Луганськ — Стаханов
08:45Луганськ — Свердловськ
08:50Луганськ — Марківка
08:50Луганськ — Краснодар (РФ)
08:50Луганськ — Краснодар (РФ)
08:55Луганськ — Кремінна
08:55Луганськ — Хороше
08:55Луганськ — Ровеньки
08:55Луганськ — Красний Луч
09:00Луганськ — Кремінна
09:00Луганськ — Алчевськ
09:00Луганськ — Харків
09:00Луганськ — Краснодон
09:00Луганськ — Лисичанськ
09:05Луганськ — Червонопартизанськ
09:10Луганськ — Донецьк
09:15Луганськ — Антрацит
09:20Луганськ — Москва (РФ)
09:20Луганськ — Краснодон
09:20Луганськ — Москва (РФ)
09:25Луганськ — Свердловськ
09:25Луганськ — Біловодськ
09:25Луганськ — Тевяшеве
09:25Луганськ — Ровеньки
09:30Луганськ — Стаханов
09:30Луганськ — Ростов-на-Дону (РФ)
09:30Луганськ — Алчевськ
09:40Щастя — Донецьк
09:40Луганськ — Краснодон
09:45Луганськ — Червонопартизанськ
09:45Луганськ — Олександропіль
09:50Луганськ — Ровеньки
09:50Луганськ — Марківка
09:50Луганськ — Красний Луч
09:55Луганськ — Краснодон
10:00Луганськ — Єнакієве
10:00Луганськ — Стаханов
10:00Луганськ — Свердловськ
10:00Луганськ — Кремінна
10:00Луганськ — Алчевськ
10:05Луганськ — Антрацит
10:05Луганськ — Бердянськ
10:15Луганськ — Краснодон
10:15Луганськ — Ровеньки
10:20Луганськ — Новопсков
10:25Луганськ — Мілове
10:30Сєвєродонецьк — Таганрог
10:30Луганськ — Краснодон
10:30Луганськ — Антрацит
10:30Луганськ — Сєвєродонецьк
10:30Луганськ — Алчевськ
10:30Луганськ — Стаханов
10:30Свердловськ — Донецьк
10:35Луганськ — Свердловськ
10:40Луганськ — Білокуракине
10:40Луганськ — Кіровськ
10:40Луганськ — Сніжне
10:50Луганськ — Краснодон
10:50Луганськ — Кремінна
10:50Луганськ — Ровеньки
10:55Луганськ — Лисичанськ
10:55Луганськ — Красний Луч
10:55Луганськ — Червонопартизанськ
10:55Луганськ — Дніпропетровськ
10:55Луганськ — Дніпропетровськ
11:00Луганськ — Донецьк
11:00Луганськ — Алчевськ
11:00Луганськ — Антрацит
11:00Луганськ — Стаханов
11:10Луганськ — Краснодон
11:10Луганськ — Кам'янка
11:15Луганськ — Свердловськ
11:15Луганськ — Мілове
11:15Луганськ — Ровеньки
11:20Луганськ — Красний Луч
11:25Луганськ — Вороніж (РФ)
11:25Луганськ — Вороніж (РФ)
11:25Луганськ — Марківка
11:30Луганськ — Донецьк
11:30Луганськ — Краснодон
11:30Луганськ — Алчевськ
11:30Луганськ — Антрацит
11:35Луганськ — Свердловськ
11:35Луганськ — Стаханов
11:40Луганськ — Лисичанськ
11:40Луганськ — Кіровськ
11:40Луганськ — Одеса
11:40Луганськ — Рубіжне
11:40Луганськ — Одеса
11:45Луганськ — Ровеньки
11:45Луганськ — Чистякове (Торез)
11:45Луганськ — Мілове
11:50Луганськ — Свердловськ
11:50Луганськ — Харків
11:50Луганськ — Краснодон
11:55Луганськ — Красний Луч
12:00Луганськ — Антрацит
12:00Луганськ — Лисичанськ
12:00Луганськ — Фащівка
12:00Луганськ — Алчевськ
12:00Луганськ — Стаханов
12:00Луганськ — Березівка
12:05Луганськ — Краснодон
12:05Луганськ — Донецьк
12:05Луганськ — Попасна
12:10Луганськ — Ровеньки
12:15Луганськ — Червонопартизанськ
12:15Луганськ — Троїцьке
12:20Луганськ — Веселе
12:20Луганськ — Лисичанськ
12:20Луганськ — Марківка
12:20Луганськ — Стаханов
12:20Луганськ — Антрацит
12:25Луганськ — Краснодон
12:25Луганськ — Старобільськ
12:29Луганськ — Вовкодаєво
12:30Луганськ — Алчевськ
12:30Луганськ — Москва (РФ)
12:30Луганськ — Свердловськ
12:35Луганськ — Ровеньки
12:40Луганськ — Височинівка
12:40Луганськ — Кіровськ
12:40Луганськ — Каменск-Шахтинский (РФ)
12:40Луганськ — Марківка
12:40Луганськ — Старобільськ
12:45Луганськ — Краснодон
12:45Луганськ — Антрацит
12:50Луганськ — Стаханов
12:50Луганськ — Ганусівка
12:50Луганськ — Червонопартизанськ
12:55Луганськ — Лисичанськ
12:55Луганськ — Вахрушеве
12:55Луганськ — Хороше
13:00Луганськ — Мілове
13:00Луганськ — Алчевськ
13:00Луганськ — Бараниківка
13:05Луганськ — Ровеньки
13:05Луганськ — Свердловськ
13:05Луганськ — Краснодон
13:10Луганськ — Нижня Дуванка
13:15Луганськ — Антрацит
13:25Луганськ — Стаханов
13:25Луганськ — Краснодон
13:30Луганськ — Марківка
13:30Луганськ — Лисичанськ
13:30Луганськ — Краматорськ
13:30Луганськ — Свердловськ
13:30Луганськ — Алчевськ
13:30Луганськ — Білокуракине
13:30Луганськ — Ровеньки
13:35Луганськ — Антрацит
13:40Луганськ — Краснодон
13:40Луганськ — Кишинів (Мол)
13:40Луганськ — Новобіла
13:40Луганськ — Кіровськ
13:41Луганськ — Кіровоград
13:45Луганськ — Стаханов
13:50Таганрог — Сєвєродонецьк
13:55Луганськ — Свердловськ
13:55Луганськ — Амвросіївка
13:58Луганськ — Сватове
14:00Луганськ — Ровеньки
14:00Луганськ — Алчевськ
14:00Луганськ — Краснодон
14:00Луганськ — П'ятигорськ (РФ)
14:00Луганськ — Кремінна
14:00Луганськ — Марківка
14:05Луганськ — Лисичанськ
14:10Луганськ — Красний Луч
14:10Луганськ — Троїцьке
14:10Луганськ — Стаханов
14:15Луганськ — Краснодон
14:20Луганськ — Червонопартизанськ
14:20Луганськ — Антрацит
14:20Луганськ — Мілове
14:25Луганськ — р-п Родина
14:25Луганськ — Ровеньки
14:30Луганськ — Антрацит
14:30Луганськ — Брусівка
14:30Луганськ — Алчевськ
14:35Луганськ — Краснодон
14:35Луганськ — Коноплянівка
14:40Луганськ — Лисичанськ
14:40Луганськ — Кіровськ
14:40Луганськ — Стаханов
14:45Луганськ — Свердловськ
14:50Луганськ — Краснодон
14:50Луганськ — Ровеньки
14:50Луганськ — Кам'янка
14:55Луганськ — Розсош (РФ)
15:00Луганськ — Рубіжне
15:00Луганськ — Москва (РФ)
15:00Луганськ — Стаханов
15:00Луганськ — Алчевськ
15:05Луганськ — Красний Луч
15:10Луганськ — Краснодон
15:15Луганськ — Мілове
15:15Луганськ — Лисичанськ
15:15Луганськ — Ровеньки
15:15Луганськ — Маріуполь
15:15Луганськ — Свердловськ
15:30Луганськ — Шарівка
15:30Луганськ — Краматорськ
15:30Луганськ — Красний Луч
15:30Луганськ — Краснодон
15:30Луганськ — Алчевськ
15:33Луганськ — Райгородка
15:35Луганськ — Марківка
15:35Луганськ — Стаханов
15:40Луганськ — Вешенская (РФ)
15:40Луганськ — Свердловськ
15:40Луганськ — Кіровськ
15:45Луганськ — Ровеньки
15:50Донецьк — Свердловськ
15:50Луганськ — Лисичанськ
15:50Луганськ — Краснодон
15:55Луганськ — Марківка
15:55Луганськ — Антрацит
16:00Луганськ — Червонопартизанськ
16:00Луганськ — Алчевськ
16:00Луганськ — Київ
16:05Луганськ — Троїцьке
16:10Луганськ — Стаханов
16:10Луганськ — Кремінна
16:10Луганськ — Краснодон
16:10Луганськ — Миколаїв
16:15Луганськ — Донецьк
16:20Луганськ — Лисичанськ
16:20Луганськ — Свердловськ
16:20Луганськ — Ровеньки
16:25Луганськ — Краснодон
16:25Луганськ — Антрацит
16:25Луганськ — Троїцьке
16:30Луганськ — Стаханов
16:30Луганськ — Алчевськ
16:30Луганськ — Мілове
16:40Луганськ — Новобіла
16:40Луганськ — Лисичанськ
16:40Луганськ — Краснодон
16:40Луганськ — Кіровськ
16:45Луганськ — Свердловськ
16:45Луганськ — Ровеньки
16:50Луганськ — Ростов-на-Дону (РФ)
16:50Луганськ — Сніжне
16:50Луганськ — Стаханов
16:52Луганськ — Сніжне
16:55Луганськ — Антрацит
16:55Луганськ — Краснодон
17:00Луганськ — Сочі (РФ)
17:00Луганськ — Білокуракине
17:00Луганськ — Донецьк
17:00Луганськ — Київ
17:00Луганськ — Київ
17:10Луганськ — Свердловськ
17:10Луганськ — Стаханов
17:15Луганськ — Краснодон
17:20Луганськ — Лисичанськ
17:20Луганськ — Ровеньки
17:20Луганськ — Красний Луч
17:30Луганськ — Брусівка
17:30Луганськ — Свердловськ
17:30Луганськ — Нижня Дуванка
17:30Луганськ — Москва (РФ)
17:30Луганськ — Кремінна
17:30Луганськ — Стаханов
17:30Луганськ — Антрацит
17:35Луганськ — Краснодон
17:40Луганськ — Кіровськ
17:40Луганськ — Вахрушеве
17:45Луганськ — Стаханов
17:50Луганськ — Краснодон
17:50Луганськ — Антрацит
17:50Луганськ — Лисичанськ
18:00Луганськ — Херсон
18:00Донецьк — Свердловськ
18:00Луганськ — Ровеньки
18:00Луганськ — Вороніж (РФ)
18:00Луганськ — Херсон
18:00Луганськ — Червонопартизанськ
18:00Луганськ — Вороніж (РФ)
18:05Луганськ — Краснодон
18:15Харків — Волгоград (РФ)
18:15Харків — Волгоград (РФ)
18:20Луганськ — Антрацит
18:20Луганськ — Стаханов
18:28Білолуцьк — Брянка
18:30Луганськ — Свердловськ
18:30Луганськ — Красний Луч
18:30Луганськ — Рубіжне
18:35Дніпропетровськ — Волгоград (РФ)
18:40Луганськ — Стаханов
18:40Луганськ — Чистякове (Торез)
18:45Луганськ — Височинівка
18:55Луганськ — Лисичанськ
19:00Луганськ — Новоросійськ (РФ)
19:00Луганськ — Красний Луч
19:00Луганськ — Новоросійськ (РФ)
19:00Луганськ — Ровеньки
19:00Луганськ — Свердловськ
19:30Луганськ — Москва (РФ)
19:35Луганськ — Волгоград (РФ)
19:35Луганськ — Волгоград (РФ)
19:40Луганськ — Стаханов
19:40Луганськ — Свердловськ
21:15Донецьк — Щастя
22:00Луганськ — Дніпропетровськ

за маршрутами автобусів

Брянка — Білолуцьк
07:50

Білолуцьк — Брянка
18:28

Волгоград (РФ) — Київ
05:25

Волгоград (РФ) — Харків
04:05

Дніпропетровськ — Волгоград (РФ)
18:35

Донецьк — Свердловськ
15:50 18:00

Донецьк — Щастя
21:15

Київ — Волгоград (РФ)
02:30 02:34

Кіровоград — Луганськ
--

Луганськ — Єнакієве
10:00

Луганськ — Алчевськ
07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30

Луганськ — Амвросіївка
13:55

Луганськ — Антрацит
05:35 06:30 07:10 07:45 08:35 09:15 10:05 10:30 11:00 11:30 12:00 12:20 12:45 13:15 13:35 14:20 14:30 15:55 16:25 16:55 17:30 17:50 18:20

Луганськ — Бараниківка
13:00

Луганськ — Бердянськ
10:05

Луганськ — Березівка
12:00

Луганськ — Брусівка
14:30 17:30

Луганськ — Біловодськ
09:25

Луганськ — Білокуракине
06:20 10:40 13:30 17:00

Луганськ — Вахрушеве
08:10 12:55 17:40

Луганськ — Веселе
12:20

Луганськ — Вешенская (РФ)
15:40

Луганськ — Височинівка
12:40 18:45

Луганськ — Вовкодаєво
12:29

Луганськ — Волгоград (РФ)
19:35 19:35

Луганськ — Вороніж (РФ)
11:25 11:25 18:00 18:00

Луганськ — Ганусівка
12:50

Луганськ — Дніпропетровськ
07:25 10:55 10:55 22:00

Луганськ — Донецьк
05:30 08:30 09:10 11:00 11:30 12:05 16:15 17:00

Луганськ — Запоріжжя
07:50

Луганськ — Кам'янка
11:10 14:50

Луганськ — Каменск-Шахтинский (РФ)
12:40

Луганськ — Кишинів (Мол)
13:40

Луганськ — Київ
16:00 17:00 17:00

Луганськ — Коноплянівка
14:35

Луганськ — Краматорськ
13:30 15:30

Луганськ — Красний Луч
08:55 09:50 10:55 11:20 11:55 14:10 15:05 15:30 17:20 18:30 19:00

Луганськ — Краснодар (РФ)
08:50 08:50

Луганськ — Краснодон
05:30 05:50 06:10 06:30 06:50 07:10 07:30 07:50 08:05 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40 09:55 10:15 10:30 10:50 11:10 11:30 11:50 12:05 12:25 12:45 13:05 13:25 13:40 14:00 14:15 14:35 14:50 15:10 15:30 15:50 16:10 16:25 16:40 16:55 17:15 17:35 17:50 18:05

Луганськ — Кремінна
06:50 08:00 08:55 09:00 10:00 10:50 14:00 16:10 17:30

Луганськ — Кіровоград
13:41

Луганськ — Кіровськ
10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40

Луганськ — Лисичанськ
06:45 08:30 09:00 10:55 11:40 12:00 12:20 12:55 13:30 14:05 14:40 15:15 15:50 16:20 16:40 17:20 17:50 18:55

Луганськ — Марківка
05:40 06:45 08:50 09:50 11:25 12:20 12:40 13:30 14:00 15:35 15:55

Луганськ — Маріуполь
06:00 15:15

Луганськ — Миколаїв
16:10

Луганськ — Москва (РФ)
09:20 09:20 12:30 15:00 17:30 19:30

Луганськ — Мілове
06:15 07:30 08:20 10:25 11:15 11:45 13:00 14:20 15:15 16:30

Луганськ — Нижня Дуванка
13:10 17:30

Луганськ — Новобіла
13:40 16:40

Луганськ — Новопсков
06:40 08:20 10:20

Луганськ — Новоросійськ (РФ)
19:00 19:00

Луганськ — Одеса
11:40 11:40

Луганськ — Олександропіль
09:45

Луганськ — П'ятигорськ (РФ)
14:00

Луганськ — Попасна
12:05

Луганськ — Райгородка
15:33

Луганськ — Ровеньки
06:30 07:00 07:15 07:50 08:20 08:55 09:25 09:50 10:15 10:50 11:15 11:45 12:10 12:35 13:05 13:30 14:00 14:25 14:50 15:15 15:45 16:20 16:45 17:20 18:00 19:00

Луганськ — Розсош (РФ)
14:55

Луганськ — Ростов-на-Дону (РФ)
06:30 09:30 16:50

Луганськ — Рубіжне
08:00 11:40 15:00 18:30

Луганськ — Сватове
13:58

Луганськ — Свердловськ
06:20 06:45 07:15 07:40 08:10 08:45 09:25 10:00 10:35 11:15 11:35 11:50 12:30 13:05 13:30 13:55 14:45 15:15 15:40 16:20 16:45 17:10 17:30 18:30 19:00 19:40

Луганськ — Слов'янськ
07:00

Луганськ — Сніжне
10:40 16:50 16:52

Луганськ — Сочі (РФ)
17:00

Луганськ — Старий Оскол (РФ)
07:45

Луганськ — Старобільськ
05:30 06:05 07:20 08:40 12:25 12:40

Луганськ — Стаханов
06:30 06:50 07:15 07:45 08:00 08:15 08:45 09:30 10:00 10:30 11:00 11:35 12:00 12:20 12:50 13:25 13:45 14:10 14:40 15:00 15:35 16:10 16:30 16:50 17:10 17:30 17:45 18:20 18:40 19:40

Луганськ — Сєвєродонецьк
10:30

Луганськ — Сєдове
06:15 06:16

Луганськ — Тевяшеве
09:25

Луганськ — Троїцьке
05:50 07:00 12:15 14:10 16:05 16:25

Луганськ — Фащівка
12:00

Луганськ — Харків
06:00 07:15 08:00 09:00 11:50

Луганськ — Херсон
18:00 18:00

Луганськ — Хороше
08:55 12:55

Луганськ — Червонопартизанськ
06:00 09:05 09:45 10:55 12:15 12:50 14:20 16:00 18:00

Луганськ — Чистякове (Торез)
11:45 18:40

Луганськ — Шарівка
15:30

Луганськ — р-п Родина
14:25

Свердловськ — Донецьк
06:40 10:30

Сєвєродонецьк — Таганрог
10:30

Таганрог — Сєвєродонецьк
13:50

Харків — Волгоград (РФ)
18:15 18:15

Харків — Луганськ
-- -- -- -- --

Щастя — Донецьк
09:40

Інформація оновлена: 25.09.2013