Автовокзал Лутугине

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 10 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06436-25686

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:45Лутугине — Біле
05:56Лутугине — Лутугине
06:03Оріхівка — Луганськ
06:08Луганськ — Антрацит
06:27Красний Луч — Луганськ
06:30Лутугине — Алчевськ
06:35Луганськ — Маріуполь
06:36Лутугине — Лутугине
06:38Лутугине — Луганськ
06:40Антрацит — Луганськ
06:56Оріхівка — Луганськ
07:00Луганськ — Антрацит
07:02Успенка — Луганськ
07:02Луганськ — Ростов-на-Дону (РФ)
07:07Красний Луч — Луганськ
07:14Успенка — Луганськ
07:17Вахрушеве — Луганськ
07:28Мала Юр'ївка — Луганськ
07:35Антрацит — Луганськ
07:36Лутугине — Лутугине
07:40Луганськ — Антрацит
07:45Миколаїв — Луганськ
07:50Красний Луч — Луганськ
07:50Лутугине — Біле
07:55Луганськ — Комсомолець
07:55Антрацит — Луганськ
07:56Лутугине — Лутугине
07:59Луганськ — Оріхівка
08:15Луганськ — Антрацит
08:24Лутугине — Луганськ
08:32Красний Луч — Луганськ
08:45Луганськ — Вахрушеве
08:46Лутугине — Лутугине
08:49Луганськ — Оріхівка
08:50Антрацит — Луганськ
08:56Лутугине — Лутугине
09:06Луганськ — Антрацит
09:21Луганськ — Красний Луч
09:25Антрацит — Луганськ
09:28Оріхівка — Луганськ
09:33Луганськ — Краснодар (РФ)
09:45Лутугине — Алчевськ
09:47Луганськ — Антрацит
09:56Лутугине — Лутугине
09:58Луганськ — Мала Юр'ївка
10:02Красний Луч — Луганськ
10:05Лутугине — Біле
10:06Лутугине — Лутугине
10:07Лутугине — Луганськ
10:10Антрацит — Луганськ
10:11Луганськ — Успенка
10:25Луганськ — Красний Луч
10:37Луганськ — Антрацит
10:38Успенка — Луганськ
10:43Комсомолець — Луганськ
10:48Оріхівка — Луганськ
10:50Антрацит — Луганськ
10:56Лутугине — Лутугине
11:10Луганськ — Антрацит
11:20Луганськ — Оріхівка
11:26Луганськ — Красний Луч
11:27Вахрушеве — Луганськ
11:30Луганськ — Дніпропетровськ
11:30Луганськ — Антрацит
11:35Антрацит — Луганськ
11:41Лутугине — Лутугине
11:46Мала Юр'ївка — Луганськ
11:54Антрацит — Луганськ
11:55Лутугине — Біле
12:01Луганськ — Красний Луч
12:03Лутугине — Луганськ
12:10Луганськ — Антрацит
12:30Луганськ — Антрацит
12:32Красний Луч — Луганськ
12:35Антрацит — Луганськ
12:40Луганськ — Антрацит
12:40Таганрог — Сєвєродонецьк
12:55Луганськ — Оріхівка
12:56Лутугине — Луганськ
13:01Оріхівка — Луганськ
13:15Луганськ — Антрацит
13:15Антрацит — Луганськ
13:17Луганськ — Успенка
13:20Антрацит — Луганськ
13:22Красний Луч — Луганськ
13:26Лутугине — Лутугине
13:30Луганськ — Вахрушеве
13:46Луганськ — Антрацит
13:58Луганськ — Комсомолець
13:59Успенка — Луганськ
14:02Красний Луч — Луганськ
14:06Лутугине — Лутугине
14:10Луганськ — Антрацит
14:19Луганськ — Мала Юр'ївка
14:25Оріхівка — Луганськ
14:30Лутугине — Алчевськ
14:40Антрацит — Луганськ
14:45Луганськ — Красний Луч
14:52Луганськ — Антрацит
15:06Лутугине — Лутугине
15:09Луганськ — Оріхівка
15:10Лутугине — Біле
15:10Луганськ — Антрацит
15:25Антрацит — Луганськ
15:26Лутугине — Луганськ
15:27Красний Луч — Луганськ
15:36Лутугине — Лутугине
15:36Луганськ — Красний Луч
16:00Антрацит — Луганськ
16:00Комсомолець — Луганськ
16:01Луганськ — Красний Луч
16:16Луганськ — Оріхівка
16:23Луганськ — Успенка
16:25Луганськ — Антрацит
16:26Лутугине — Лутугине
16:26Лутугине — Луганськ
16:35Антрацит — Луганськ
16:36Лутугине — Лутугине
16:45Луганськ — Миколаїв
16:55Луганськ — Антрацит
17:00Антрацит — Луганськ
17:25Луганськ — Антрацит
17:40Антрацит — Луганськ
17:45Луганськ — Антрацит
17:46Лутугине — Лутугине
17:46Луганськ — Красний Луч
17:59Антрацит — Луганськ

за маршрутами автобусів

Антрацит — Луганськ
06:40 07:35 07:55 08:50 09:25 10:10 10:50 11:35 11:54 12:35 13:15 13:20 14:40 15:25 16:00 16:35 17:00 17:40 17:59

Вахрушеве — Луганськ
07:17 11:27

Комсомолець — Луганськ
10:43 16:00

Красний Луч — Луганськ
06:27 07:07 07:50 08:32 10:02 12:32 13:22 14:02 15:27

Луганськ — Антрацит
06:08 07:00 07:40 08:15 09:06 09:47 10:37 11:10 11:30 12:10 12:30 12:40 13:15 13:46 14:10 14:52 15:10 16:25 16:55 17:25 17:45

Луганськ — Вахрушеве
08:45 13:30

Луганськ — Дніпропетровськ
11:30

Луганськ — Комсомолець
07:55 13:58

Луганськ — Красний Луч
09:21 10:25 11:26 12:01 14:45 15:36 16:01 17:46

Луганськ — Краснодар (РФ)
09:33

Луганськ — Мала Юр'ївка
09:58 14:19

Луганськ — Маріуполь
06:35

Луганськ — Миколаїв
16:45

Луганськ — Оріхівка
07:59 08:49 11:20 12:55 15:09 16:16

Луганськ — Ростов-на-Дону (РФ)
07:02

Луганськ — Успенка
10:11 13:17 16:23

Лутугине — Алчевськ
06:30 09:45 14:30

Лутугине — Біле
05:45 07:50 10:05 11:55 15:10

Лутугине — Луганськ
06:38 08:24 10:07 12:03 12:56 15:26 16:26

Лутугине — Лутугине
05:56 06:36 07:36 07:56 08:46 08:56 09:56 10:06 10:56 11:41 13:26 14:06 15:06 15:36 16:26 16:36 17:46

Мала Юр'ївка — Луганськ
07:28 11:46

Миколаїв — Луганськ
07:45

Оріхівка — Луганськ
06:03 06:56 09:28 10:48 13:01 14:25

Таганрог — Сєвєродонецьк
12:40

Успенка — Луганськ
07:02 07:14 10:38 13:59

Інформація оновлена: 25.09.2013