Автовокзал Львів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул.Стрийська,109 (приховати карту)

Телефон довідки: 032-2344444, 032-2424505

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Краків (Пол) — Львів
--Жешув (Пол) — Львів
--Варшава (Пол) — Львів
--Дортмунд (Нім) — Львів
--Краків (Пол) — Львів
--Лодзь (Пол) — Львів
--Варшава (Пол) — Львів
--Варшава (Пол) — Львів
00:50Харків — Прага (Чех)
01:25Лодзь (Пол) — Івано-Франківськ
03:30Гданськ (Пол) — Одеса
03:45Варшава (Пол) — Дрогобич
03:45Варшава (Пол) — Дрогобич
03:55Плзень (Чех) — Надвірна
04:10Ужгород — Луцьк
05:40Плоцьк (Пол) — Одеса
05:45Київ — Вроцлав (Пол)
06:30Львів — Луцьк
06:40Львів — Чортків
07:00Львів — Люблін (Пол)
07:05Львів — Івано-Франківськ
07:10Львів — Ужгород
07:10Гданськ (Пол) — Івано-Франківськ
07:15Львів — Хмільник
07:30Прага (Чех) — Кам'янець-Подільський
07:30Львів — Кути
07:45Львів — Могилів-Подільський
08:00Львів — Івано-Франківськ
08:15Херне (Нім) — Херсон
08:15Вроцлав (Пол) — Дніпро
08:15Бонн (Нім) — Херсон
08:15Івано-Франківськ — Лодзь (Пол)
08:15Бонн (Нім) — Херсон
08:20Львів — Луцьк
08:25Кельн (Нім) — Херсон
08:25Кельн (Нім) — Херсон
08:25Кельн (Нім) — Херсон
08:30Львів — Івано-Франківськ
08:50Запоріжжя — Вроцлав (Пол)
09:10Львів — Чернівці
09:10Львів — Чернівці
09:10Новий Розділ — Луцьк
09:15Львів — Хуст
09:20Луцьк — Моршин
09:20Львів — Перемишль (Пол)
09:30Львів — Тернопіль
09:40Львів — Варшава (Пол)
10:00Вроцлав (Пол) — Чернівці
10:00Львів — Луцьк
10:10Львів — Івано-Франківськ
10:15Гданськ (Пол) — Херсон
10:15Львів — Кам'янець-Подільський
10:20Гдиня (Пол) — Турка
10:35Львів — Івано-Франківськ
10:35Поляниця (Буковель) — Луцьк
11:00Львів — Тульчин
11:00Львів — Тульчин
11:00Рига (Лат) — Чернівці
11:10Львів — Косів
11:15Львів — Тячів
11:15Львів — Любешів
11:20Львів — Калуш
11:55Львів — Луцьк
12:00Львів — Прага (Чех)
12:00Львів — Тернопіль
12:10Львів — Івано-Франківськ
12:25Щецин (Пол) — Херсон
12:25Львів — Луцьк
12:30Львів — Вижниця
12:40Львів — Івано-Франківськ
12:45Львів — Вижниця
12:50Львів — Чернівці
12:50Львів — Підгайці
13:00Плзень (Чех) — Херсон
13:00Львів — Люблін (Пол)
13:10Чернівці — Ченстохова (Пол)
13:10Чернівці — Ченстохова (Пол)
13:15Львів — Івано-Франківськ
13:30Золочів — Карлові Вари
13:30Львів — Виноградів
13:35Львів — Городенка
13:40Херсон — Клайпеда (Лит)
13:40Львів — Гусятин
13:50Калуш — Прага (Чех)
13:55Львів — Калуш
13:55Львів — Бучач
14:00Львів — Ворохта
14:00Львів — Вараш
14:00Херсон — Бонн (Нім)
14:00Херсон — Кельн (Нім)
14:00Херсон — Кельн (Нім)
14:00Херсон — Херне (Нім)
14:00Дніпро — Вроцлав (Пол)
14:00Херсон — Кельн (Нім)
14:00Херсон — Прага (Чех)
14:00Херсон — Бонн (Нім)
14:00Кам'янець-Подільський — Прага (Чех)
14:20Львів — Івано-Франківськ
14:25Львів — Коломия
14:30Львів — Луцьк
14:30Надвірна — Плзень (Чех)
14:30Київ — Дортмунд (Нім)
14:30Львів — Солотвино
14:30Надвірна — Плзень (Чех)
14:55Львів — Заліщики
15:00Вінниця — Ліберець (Чех)
15:05Львів — Рожище
15:05Чернівці — Рига (Лат)
15:10Львів — Бережани
15:10Мілан (Іт) — Миколаїв
15:25Львів — Хоростків
15:30Львів — Луцьк
15:30Кам'янець-Подільський — Плзень (Чех)
15:45Моршин — Луцьк
15:50Калуш — Прага (Чех)
15:55Херсон — Щецин (Пол)
16:00Турка — Гдиня (Пол)
16:05Львів — Яремче
16:10Львів — Кам'янець-Подільський
16:20Львів — Івано-Франківськ
16:30Харків — Прага (Чех)
16:30Львів — Луцьк
16:30Київ — Прага (Чех)
16:40Львів — Городенка
17:00Київ — Прага (Чех)
17:00Львів — Кишинів (Мол)
17:00Львів — Луцьк
17:00Київ — Вроцлав (Пол)
17:05Львів — Чортків
17:10Надвірна — Щецин (Пол)
17:10Луцьк — Поляниця (Буковель)
17:15Рахів — Ліберець (Чех)
17:15Львів — Івано-Франківськ
17:15Київ — Варшава (Пол)
17:30Трускавець — Луцьк
17:30Київ — Лодзь (Пол)
17:45Львів — Тернопіль
17:55Ужгород — Луцьк
18:00Івано-Франківськ — Щецин (Пол)
18:10Львів — Чернівці
18:15Чернівці — Вроцлав (Пол)
18:15Львів — Тернопіль
18:20Моршин — Луцьк
18:20Чернівці — Свиноуйсьце (Пол)
18:45Львів — Бучач
19:00Чернівці — Вроцлав (Пол)
19:00Львів — Рогатин
19:03Львів — Калуш
19:10Хуст — Київ
19:25Львів — Яремче
19:25Луцьк — Новий Розділ
19:30Черкаси — Єленя-Гура (Пол)
20:10Львів — Луцьк
20:10Кам'янець-Подільський — Бидгощ (Пол)
20:20Дрогобич — Варшава (Пол)
20:20Дрогобич — Варшава (Пол)
20:30Львів — Краків (Пол)
20:30Львів — Краків (Пол)
21:00Львів — Варшава (Пол)
21:15Київ — Познань (Пол)
21:15Тячів — Варшава (Пол)
21:20Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
21:35Херсон — Гданськ (Пол)
21:35Івано-Франківськ — Гданськ (Пол)
21:40Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
21:40Київ — Прага (Чех)
21:40Чернівці — Плзень (Чех)
21:40Чернівці — Плзень (Чех)
21:40Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
23:00Івано-Франківськ — Гданськ (Пол)
23:20Чернівці — Вроцлав (Пол)
23:25Варшава (Пол) — Івано-Франківськ
23:45Херсон — Гдиня (Пол)

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Гданськ (Пол)
21:35 23:00

Івано-Франківськ — Лодзь (Пол)
08:15

Івано-Франківськ — Щецин (Пол)
18:00

Бонн (Нім) — Херсон
08:15 08:15

Варшава (Пол) — Івано-Франківськ
23:25

Варшава (Пол) — Дрогобич
03:45 03:45

Варшава (Пол) — Львів
-- -- --

Вроцлав (Пол) — Дніпро
08:15

Вроцлав (Пол) — Чернівці
10:00

Вінниця — Ліберець (Чех)
15:00

Гданськ (Пол) — Івано-Франківськ
07:10

Гданськ (Пол) — Одеса
03:30

Гданськ (Пол) — Херсон
10:15

Гдиня (Пол) — Турка
10:20

Дніпро — Вроцлав (Пол)
14:00

Дортмунд (Нім) — Львів
--

Дрогобич — Варшава (Пол)
20:20 20:20

Жешув (Пол) — Львів
--

Запоріжжя — Вроцлав (Пол)
08:50

Золочів — Карлові Вари
13:30

Калуш — Прага (Чех)
13:50 15:50

Кам'янець-Подільський — Бидгощ (Пол)
20:10

Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
21:40 21:40

Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
21:20

Кам'янець-Подільський — Плзень (Чех)
15:30

Кам'янець-Подільський — Прага (Чех)
14:00

Кельн (Нім) — Херсон
08:25 08:25 08:25

Київ — Варшава (Пол)
17:15

Київ — Вроцлав (Пол)
05:45 17:00

Київ — Дортмунд (Нім)
14:30

Київ — Лодзь (Пол)
17:30

Київ — Познань (Пол)
21:15

Київ — Прага (Чех)
16:30 17:00 21:40

Краків (Пол) — Львів
-- --

Лодзь (Пол) — Івано-Франківськ
01:25

Лодзь (Пол) — Львів
--

Луцьк — Моршин
09:20

Луцьк — Новий Розділ
19:25

Луцьк — Поляниця (Буковель)
17:10

Львів — Івано-Франківськ
07:05 08:00 08:30 10:10 10:35 12:10 12:40 13:15 14:20 16:20 17:15

Львів — Бережани
15:10

Львів — Бучач
13:55 18:45

Львів — Вараш
14:00

Львів — Варшава (Пол)
09:40 21:00

Львів — Вижниця
12:30 12:45

Львів — Виноградів
13:30

Львів — Ворохта
14:00

Львів — Городенка
13:35 16:40

Львів — Гусятин
13:40

Львів — Заліщики
14:55

Львів — Калуш
11:20 13:55 19:03

Львів — Кам'янець-Подільський
10:15 16:10

Львів — Кишинів (Мол)
17:00

Львів — Коломия
14:25

Львів — Косів
11:10

Львів — Краків (Пол)
20:30 20:30

Львів — Кути
07:30

Львів — Луцьк
06:30 08:20 10:00 11:55 12:25 14:30 15:30 16:30 17:00 20:10

Львів — Любешів
11:15

Львів — Люблін (Пол)
07:00 13:00

Львів — Могилів-Подільський
07:45

Львів — Перемишль (Пол)
09:20

Львів — Прага (Чех)
12:00

Львів — Підгайці
12:50

Львів — Рогатин
19:00

Львів — Рожище
15:05

Львів — Солотвино
14:30

Львів — Тернопіль
09:30 12:00 17:45 18:15

Львів — Тульчин
11:00 11:00

Львів — Тячів
11:15

Львів — Ужгород
07:10

Львів — Хмільник
07:15

Львів — Хоростків
15:25

Львів — Хуст
09:15

Львів — Чернівці
09:10 09:10 12:50 18:10

Львів — Чортків
06:40 17:05

Львів — Яремче
16:05 19:25

Моршин — Луцьк
15:45 18:20

Мілан (Іт) — Миколаїв
15:10

Надвірна — Плзень (Чех)
14:30 14:30

Надвірна — Щецин (Пол)
17:10

Новий Розділ — Луцьк
09:10

Плзень (Чех) — Надвірна
03:55

Плзень (Чех) — Херсон
13:00

Плоцьк (Пол) — Одеса
05:40

Поляниця (Буковель) — Луцьк
10:35

Прага (Чех) — Кам'янець-Подільський
07:30

Рахів — Ліберець (Чех)
17:15

Рига (Лат) — Чернівці
11:00

Трускавець — Луцьк
17:30

Турка — Гдиня (Пол)
16:00

Тячів — Варшава (Пол)
21:15

Ужгород — Луцьк
04:10 17:55

Харків — Прага (Чех)
00:50 16:30

Херне (Нім) — Херсон
08:15

Херсон — Бонн (Нім)
14:00 14:00

Херсон — Гданськ (Пол)
21:35

Херсон — Гдиня (Пол)
23:45

Херсон — Кельн (Нім)
14:00 14:00 14:00

Херсон — Клайпеда (Лит)
13:40

Херсон — Прага (Чех)
14:00

Херсон — Херне (Нім)
14:00

Херсон — Щецин (Пол)
15:55

Хуст — Київ
19:10

Черкаси — Єленя-Гура (Пол)
19:30

Чернівці — Вроцлав (Пол)
18:15 19:00 23:20

Чернівці — Плзень (Чех)
21:40 21:40

Чернівці — Рига (Лат)
15:05

Чернівці — Свиноуйсьце (Пол)
18:20

Чернівці — Ченстохова (Пол)
13:10 13:10

Щецин (Пол) — Херсон
12:25

Інформація оновлена: 01.12.2019