Автовокзал Львів АС-8

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Двiрцева, 1 (Зал.вокзал) (показати на мапі)

Телефон довідки: 0322-388308

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Львів — Моршин
06:10Львів — Долина
06:15Львів — Івано-Франківськ
06:20Львів — Моршин
06:30Миколаїв — Люблін (Пол)
06:35Львів — Івано-Франківськ
06:40Львів — Дрогобич
06:45Львів — Шацьк база Медик
06:45Львів — Ужгород
06:55Львів — Трускавець
07:00Львів — Кути
07:00Львів — Моршин
07:15Львів — Хуст
07:15Львів — Кременець
07:20Львів — Дрогобич
07:20Львів — Східниця
07:25Львів — Зелений Гай
07:35Львів — Івано-Франківськ
07:40Львів — Моршин
08:00Львів — Дрогобич
08:00Львів — Трускавець
08:10Львів — Долина
08:15Львів — Ковель
08:18Львів — Зав'язанці
08:20Львів — Моршин
08:20Львів — Снятин
08:30Львів — Хуст
08:35Львів — Східниця
08:40Львів — Чернівці
08:40Львів — Чернівці
08:40Львів — Дрогобич
08:50Львів — Долина
08:55Львів — Моршин
09:00Львів — Трускавець
09:10Львів — Івано-Франківськ
09:15Львів — Дрогобич
09:15Львів — Сусолів
09:30Сокаль — Калуш
09:30Львів — Моршин
09:40Львів — Івано-Франківськ
09:50Львів — Дрогобич
09:50Львів — Трускавець
10:05Львів — Ужгород
10:05Львів — Моршин
10:10Львів — Долина
10:15Львів — Варшава (Пол)
10:25Львів — Дрогобич
10:30Львів — Косів
10:40Львів — Моршин
10:40Львів — Трускавець
10:40Трускавець — Ковель
10:45Львів — Тячів
10:45Львів — Косів
10:50Львів — Калуш
10:55Львів — Східниця
11:05Львів — Дрогобич
11:15Львів — Бориспіль (Аеропорт)
11:15Львів — Моршин
11:25Луцьк — Трускавець
11:30Львів — Трускавець
11:45Львів — Дрогобич
11:50Львів — Моршин
11:50Львів — Східниця
11:55Львів — Зелений Гай
12:10Львів — Дрогобич
12:10Львів — Вижниця
12:10Львів — Вижниця
12:20Львів — Трускавець
12:25Львів — Моршин
12:35Львів — Східниця
12:40Львів — Сусолів
12:45Львів — Дрогобич
12:50Львів — Долина
12:55Львів — Трускавець
13:00Львів — Хуст
13:00Львів — Моршин
13:00Львів — Хуст
13:10Львів — Зелений Гай
13:20Львів — Дрогобич
13:25Львів — Трускавець
13:30Львів — Никловичі
13:30Львів — Моршин
13:30Львів — Ворохта
13:30Львів — Калуш
13:45Львів — Сянки
13:50Львів — Долина
13:55Львів — Тячів
14:00Львів — Луцьк
14:00Львів — Моршин
14:00Золочів — Карлові Вари (Чех)
14:05Львів — Ужгород
14:25Львів — Івано-Франківськ
14:25Львів — Задністряни
14:30Львів — Новий Мізунь
14:30Львів — Моршин
14:40Львів — Калуш
14:40Львів — Трускавець
14:40Львів — Зав'язанці
14:45Львів — Устилуг
15:00Львів — Моршин
15:00Львів — Перегінське
15:00Львів — Східниця
15:25Львів — Трускавець
15:35Львів — Моршин
15:40Львів — Івано-Франківськ
15:40Львів — Нагуєвичі
16:00Львів — Трускавець
16:10Львів — Зелений Гай
16:10Львів — Моршин
16:10Львів — Дрогобич
16:15Львів — Богородчани
16:25Львів — Борислав
16:30Львів — Дрогобич
16:30Львів — Кишинів (Мол)
16:35Львів — Долина
16:35Львів — Солотвино
16:45Львів — Івано-Франківськ
16:50Львів — Моршин
17:00Львів — Дрогобич
17:00Львів — Трускавець
17:15Львів — Зелений Гай
17:20Львів — Моршин
17:20Львів — Дрогобич
17:25Львів — Східниця
17:25Львів — Долина
17:25Львів — Сусолів
17:40Львів — Снятин
17:45Львів — Зав'язанці
17:50Львів — Дрогобич
18:10Львів — Моршин
18:10Львів — Нагуєвичі
18:15Львів — Долина
18:20Львів — Східниця
18:35Львів — Варшава (Пол)
18:40Львів — Калуш
18:40Львів — Дрогобич
18:50Львів — Моршин
18:50Львів — Трускавець
19:00Калуш — Сокаль
19:00Львів — Самбір
19:10Львів — Дрогобич
19:15Львів — Никловичі
19:30Львів — Дрогобич
19:35Львів — Зелений Гай
19:35Львів — Моршин
19:40Львів — Сусолів
19:50Львів — Трускавець
19:55Львів — Самбір
20:00Львів — Дрогобич
20:30Львів — Моршин
20:50Львів — Варшава (Пол)
20:50Львів — Варшава (Пол)
21:40Львів — Моршин
22:05Львів — Варшава (Пол)
22:15Львів — Київ
22:20Ковель — Трускавець

за маршрутами автобусів

Золочів — Карлові Вари (Чех)
14:00

Калуш — Сокаль
19:00

Ковель — Трускавець
22:20

Луцьк — Трускавець
11:25

Львів — Івано-Франківськ
06:15 06:35 07:35 09:10 09:40 14:25 15:40 16:45

Львів — Богородчани
16:15

Львів — Борислав
16:25

Львів — Бориспіль (Аеропорт)
11:15

Львів — Варшава (Пол)
10:15 18:35 20:50 20:50 22:05

Львів — Вижниця
12:10 12:10

Львів — Ворохта
13:30

Львів — Долина
06:10 08:10 08:50 10:10 12:50 13:50 16:35 17:25 18:15

Львів — Дрогобич
06:40 07:20 08:00 08:40 09:15 09:50 10:25 11:05 11:45 12:10 12:45 13:20 16:10 16:30 17:00 17:20 17:50 18:40 19:10 19:30 20:00

Львів — Зав'язанці
08:18 14:40 17:45

Львів — Задністряни
14:25

Львів — Зелений Гай
07:25 11:55 13:10 16:10 17:15 19:35

Львів — Калуш
10:50 13:30 14:40 18:40

Львів — Кишинів (Мол)
16:30

Львів — Київ
22:15

Львів — Ковель
08:15

Львів — Косів
10:30 10:45

Львів — Кременець
07:15

Львів — Кути
07:00

Львів — Луцьк
14:00

Львів — Моршин
05:30 06:20 07:00 07:40 08:20 08:55 09:30 10:05 10:40 11:15 11:50 12:25 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:35 16:10 16:50 17:20 18:10 18:50 19:35 20:30 21:40

Львів — Нагуєвичі
15:40 18:10

Львів — Никловичі
13:30 19:15

Львів — Новий Мізунь
14:30

Львів — Перегінське
15:00

Львів — Самбір
19:00 19:55

Львів — Снятин
08:20 17:40

Львів — Солотвино
16:35

Львів — Сусолів
09:15 12:40 17:25 19:40

Львів — Східниця
07:20 08:35 10:55 11:50 12:35 15:00 17:25 18:20

Львів — Сянки
13:45

Львів — Трускавець
06:55 08:00 09:00 09:50 10:40 11:30 12:20 12:55 13:25 14:40 15:25 16:00 17:00 18:50 19:50

Львів — Тячів
10:45 13:55

Львів — Ужгород
06:45 10:05 14:05

Львів — Устилуг
14:45

Львів — Хуст
07:15 08:30 13:00 13:00

Львів — Чернівці
08:40 08:40

Львів — Шацьк база Медик
06:45

Миколаїв — Люблін (Пол)
06:30

Сокаль — Калуш
09:30

Трускавець — Ковель
10:40

Інформація оновлена: 25.09.2013