Автовокзал Мала Виска

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пров. Авіаційний, 6 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05258-51169

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Мала Виска — Київ
05:30Мала Виска — Київ
05:35Мануйлівка — Кропивницький
06:25Краснопілка — Кропивницький
06:45Копанки — Кропивницький
06:45Рубаний Міст — Кропивницький
07:15Оситняжка — Кропивницький
07:30Мала Виска — Кропивницький
07:50Турія — Кропивницький
07:55Мала Виска — Лозуватка
08:15Петроострів — Кропивницький
08:45Оситняжка — Кропивницький
09:00Кропивницький — Оситняжка
09:50Кропивницький — Мануйлівка
10:20Мала Виска — Паліївка
10:46Кропивницький — Краснопілка
11:15Краснопілка — Кропивницький
11:45Мала Виска — Лозуватка
12:00Мала Виска — Злинка
12:10Кривий Ріг — Новомиргород
12:12Оситняжка — Кропивницький
13:15Кропивницький — Оситняжка
13:20Мала Виска — Паліївка
13:25Мануйлівка — Кропивницький
13:27Кропивницький — Рубаний Міст
14:10Новомиргород — Кривий Ріг
14:51Кропивницький — Копанки
15:22Кропивницький — Краснопілка
15:45Мала Виска — Кропивницький
15:55Кропивницький — Турія
16:30Кропивницький — Мануйлівка
17:10Кропивницький — Петроострів
17:15Рубаний Міст — Кропивницький

за маршрутами автобусів

Копанки — Кропивницький
06:45

Краснопілка — Кропивницький
06:25 11:15

Кривий Ріг — Новомиргород
12:10

Кропивницький — Копанки
14:51

Кропивницький — Краснопілка
10:46 15:22

Кропивницький — Мануйлівка
09:50 16:30

Кропивницький — Оситняжка
09:00 13:15

Кропивницький — Петроострів
17:10

Кропивницький — Рубаний Міст
13:27

Кропивницький — Турія
15:55

Мала Виска — Злинка
12:00

Мала Виска — Київ
05:30 05:30

Мала Виска — Кропивницький
07:30 15:45

Мала Виска — Лозуватка
07:55 11:45

Мала Виска — Паліївка
10:20 13:20

Мануйлівка — Кропивницький
05:35 13:25

Новомиргород — Кривий Ріг
14:10

Оситняжка — Кропивницький
07:15 08:45 12:12

Петроострів — Кропивницький
08:15

Рубаний Міст — Кропивницький
06:45 17:15

Турія — Кропивницький
07:50

Інформація оновлена: 23.11.2019