Автовокзал Мала Виска

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пров. Авіаційний, 6 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05258-51169

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Мала Виска — Київ
05:35Мануйлівка — Кіровоград
06:25Краснопілка — Кіровоград
06:35Новомиргород — Світловодськ
06:40Мала Виска — Оникієве
06:45Копанки — Кіровоград
06:45Рубаний Міст — Кіровоград
07:00Паліївка — Кіровоград
07:15Оситняжка — Кіровоград
07:30Мала Виска — Кіровоград
07:30Первомайське — Кіровоград
07:45Мала Виска — Лутківка
07:50Турія — Кіровоград
07:55Мала Виска — Лозуватка
08:15Петроострів — Кіровоград
08:20Комсомольське — Кіровоград
08:45Оситняжка — Кіровоград
09:00Кіровоград — Оситняжка
09:30Мала Виска — Кіровоград
09:50Кіровоград — Мануйлівка
10:20Мала Виска — Паліївка
10:35Кіровоград — Паліївка
10:46Кіровоград — Краснопілка
11:05Мала Виска — Мар'янівка
11:15Краснопілка — Кіровоград
11:30Мала Виска — Якимівка
11:40Паліївка — Кіровоград
11:45Мала Виска — Лозуватка
11:50Кіровоград — Комсомольське
11:55Мала Виска — Лутківка
12:00Мала Виска — Злинка
12:10Кривий Ріг — Новомиргород
12:12Оситняжка — Кіровоград
12:30Мала Виска — Оникієве
13:15Кіровоград — Оситняжка
13:20Мала Виска — Паліївка
13:25Мануйлівка — Кіровоград
13:27Кіровоград — Рубаний Міст
14:05Кіровоград — Первомайське
14:10Новомиргород — Кривий Ріг
14:15Новомиргород — Кіровоград
14:40Комсомольське — Кіровоград
14:45Кіровоград — Копанки
15:22Кіровоград — Краснопілка
15:45Мала Виска — Кіровоград
15:45Первомайське — Кіровоград
16:00Кіровоград — Паліївка
16:15Кіровоград — Турія
16:30Кіровоград — Мануйлівка
17:10Кіровоград — Петроострів
17:15Рубаний Міст — Кіровоград

за маршрутами автобусів

Комсомольське — Кіровоград
08:20 14:40

Копанки — Кіровоград
06:45

Краснопілка — Кіровоград
06:25 11:15

Кривий Ріг — Новомиргород
12:10

Кіровоград — Комсомольське
11:50

Кіровоград — Копанки
14:45

Кіровоград — Краснопілка
10:46 15:22

Кіровоград — Мануйлівка
09:50 16:30

Кіровоград — Оситняжка
09:00 13:15

Кіровоград — Паліївка
10:35 16:00

Кіровоград — Первомайське
14:05

Кіровоград — Петроострів
17:10

Кіровоград — Рубаний Міст
13:27

Кіровоград — Турія
16:15

Мала Виска — Злинка
12:00

Мала Виска — Київ
05:30

Мала Виска — Кіровоград
07:30 09:30 15:45

Мала Виска — Лозуватка
07:55 11:45

Мала Виска — Лутківка
07:45 11:55

Мала Виска — Мар'янівка
11:05

Мала Виска — Оникієве
06:40 12:30

Мала Виска — Паліївка
10:20 13:20

Мала Виска — Якимівка
11:30

Мануйлівка — Кіровоград
05:35 13:25

Новомиргород — Кривий Ріг
14:10

Новомиргород — Кіровоград
14:15

Новомиргород — Світловодськ
06:35

Оситняжка — Кіровоград
07:15 08:45 12:12

Паліївка — Кіровоград
07:00 11:40

Первомайське — Кіровоград
07:30 15:45

Петроострів — Кіровоград
08:15

Рубаний Міст — Кіровоград
06:45 17:15

Турія — Кіровоград
07:50

Інформація оновлена: 25.09.2013