Автовокзал Маріуполь

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Артема, 115 (показати на мапі)

Телефон довідки: 097-0776600, 095-5997070

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:05Одеса — Волноваха
05:45Маріуполь — Новотроїцьке
05:55Маріуполь — Слов'янськ
06:00Маріуполь — Новотроїцьке
06:00Маріуполь — Дніпропетровськ
06:15Маріуполь — Дніпропетровськ
06:15Маріуполь — Новотроїцьке
06:15Маріуполь — Бердянськ
06:20Маріуполь — Гуляйполе
06:25Маріуполь — Велика Новосілка
06:25Маріуполь — Пищевик
06:30Маріуполь — Новотроїцьке
06:30Маріуполь — Гнутове
06:45Маріуполь — Новотроїцьке
07:00Маріуполь — Харків
07:00Маріуполь — Новотроїцьке
07:10Маріуполь — Кривий Ріг
07:15Маріуполь — Новотроїцьке
07:30Маріуполь — Новотроїцьке
07:35Урзуф — Сєвєродонецьк
07:45Маріуполь — Новотроїцьке
07:45Маріуполь — Пищевик
07:50Маріуполь — Святогірськ
07:50Маріуполь — Сєвєродонецьк
08:00Маріуполь — Краснодар (РФ)
08:00Маріуполь — Пищевик
08:00Бердянськ — Краснодар (РФ)
08:00Маріуполь — Краснодар (РФ)
08:00Маріуполь — Чонгар ПП
08:15Маріуполь — Пищевик
08:15Волноваха — Бердянськ
08:20Маріуполь — Запоріжжя
08:30Маріуполь — Москва (РФ)
08:30Маріуполь — Пищевик
08:30Маріуполь — Москва (РФ)
08:35Бердянськ — Марківка
08:45Маріуполь — Пищевик
08:45Урзуф — Святогірськ
08:55Волноваха — Бердянськ
09:00Бердянськ — Сєвєродонецьк
09:05Маріуполь — Миколаїв
09:05Маріуполь — Миколаїв
09:35Бердянськ — Сєвєродонецьк
09:45Волноваха — Бердянськ
10:00Маріуполь — Пищевик
10:05Урзуф — Миколаївка
10:05Красноармійськ — Бердянськ
10:35Маріуполь — Торецьк (Дзержинськ)
10:40Маріуполь — Гнутове
10:50Маріуполь — Розівка
11:00Маріуполь — Воронеж (РФ)
11:00Маріуполь — Воронеж (РФ)
11:00Маріуполь — Бердянськ
11:05Маріуполь — Красноармійськ
11:05Маріуполь — Селидове
11:15Маріуполь — Пищевик
11:20Волноваха — Бердянськ
11:30Костянтинівка — Бердянськ
11:30Маріуполь — Дніпропетровськ
11:30Маріуполь — Дніпропетровськ
11:40Бердянськ — Сєвєродонецьк
11:40Маріуполь — Волноваха
11:45Краматорськ — Бердянськ
11:50Маріуполь — Слов'янськ
12:00Маріуполь — Херсон
12:00Маріуполь — Пищевик
12:15Маріуполь — Новотроїцьке
12:20Слов'янськ — Бердянськ
12:30Маріуполь — Бердянськ
12:30Маріуполь — Новотроїцьке
12:35Маріуполь — Бердянськ
12:40Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
12:40Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
12:45Маріуполь — Новотроїцьке
12:50Бердянськ — Святогірськ
13:00Маріуполь — Запоріжжя
13:00Маріуполь — Пищевик
13:00Сєвєродонецьк — Бердянськ
13:00Маріуполь — Новотроїцьке
13:15Маріуполь — Новотроїцьке
13:20Маріуполь — Красноармійськ
13:30Бахмут (Артемівськ) — Бердянськ
13:30Маріуполь — Новотроїцьке
13:45Маріуполь — Новотроїцьке
13:50Бердянськ — Волноваха
14:00Маріуполь — Дніпропетровськ
14:00Маріуполь — Новотроїцьке
14:10Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
14:10Маріуполь — Бердянськ
14:15Маріуполь — Новотроїцьке
14:15Маріуполь — Пищевик
14:20Маріуполь — Красноармійськ
14:20Святогірськ — Урзуф
14:25Маріуполь — Київ
14:25Маріуполь — Київ
14:30Маріуполь — Велика Новосілка
14:30Маріуполь — Пищевик
14:40Маріуполь — Гнутове
14:40Урзуф — Святогірськ
14:45Маріуполь — Пищевик
15:00Ростов-на-Дону (РФ) — Бердянськ
15:00Маріуполь — Красноармійськ
15:00Маріуполь — Пищевик
15:10Бердянськ — Волноваха
15:10Маріуполь — Пищевик
15:15Маріуполь — Пищевик
15:20Святогірськ — Бердянськ
15:30Маріуполь — Курахове
15:40Волноваха — Мінськ (Біл)
15:40Маріуполь — Мінськ (Біл)
15:40Маріуполь — Мінськ (Біл)
15:40Маріуполь — Мінськ (Біл)
15:50Бердянськ — Краматорськ
16:15Маріуполь — Бердянськ
16:20Святогірськ — Урзуф
16:30Маріуполь — Запоріжжя
16:50Маріуполь — Бердянськ
16:55Маріуполь — Одеса
16:55Маріуполь — Одеса
17:00Бердянськ — Слов'янськ
17:15Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
17:55Бердянськ — Красноармійськ
18:00Маріуполь — Київ
18:00Сєвєродонецьк — Урзуф
18:20Краснодар (РФ) — Бердянськ
18:25Маріуполь — Токмак
18:30Бердянськ — Волноваха
18:30Бердянськ — Волноваха
18:35Маріуполь — Волноваха
18:40Сєвєродонецьк — Бердянськ
18:45Маріуполь — Бердянськ
19:00Маріуполь — Одеса
19:00Маріуполь — Одеса
19:25Сєвєродонецьк — Бердянськ
19:30Маріуполь — Волноваха
20:55Маріуполь — Одеса
20:55Волноваха — Одеса
23:15Маріуполь — Одеса

за маршрутами автобусів

Бахмут (Артемівськ) — Бердянськ
13:30

Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
14:10 17:15

Бердянськ — Волноваха
13:50 15:10 18:30 18:30

Бердянськ — Краматорськ
15:50

Бердянськ — Красноармійськ
17:55

Бердянськ — Краснодар (РФ)
08:00

Бердянськ — Марківка
08:35

Бердянськ — Святогірськ
12:50

Бердянськ — Слов'янськ
17:00

Бердянськ — Сєвєродонецьк
09:00 09:35 11:40

Волноваха — Бердянськ
08:15 08:55 09:45 11:20

Волноваха — Мінськ (Біл)
15:40

Волноваха — Одеса
20:55

Костянтинівка — Бердянськ
11:30

Краматорськ — Бердянськ
11:45

Красноармійськ — Бердянськ
10:05

Краснодар (РФ) — Бердянськ
18:20

Маріуполь — Бердянськ
06:15 11:00 12:30 12:35 14:10 16:15 16:50 18:45

Маріуполь — Велика Новосілка
06:25 14:30

Маріуполь — Волноваха
11:40 18:35 19:30

Маріуполь — Воронеж (РФ)
11:00 11:00

Маріуполь — Гнутове
06:30 10:40 14:40

Маріуполь — Гуляйполе
06:20

Маріуполь — Дніпропетровськ
06:00 06:15 11:30 11:30 14:00

Маріуполь — Запоріжжя
08:20 13:00 16:30

Маріуполь — Київ
14:25 14:25 18:00

Маріуполь — Красноармійськ
11:05 13:20 14:20 15:00

Маріуполь — Краснодар (РФ)
08:00 08:00

Маріуполь — Кривий Ріг
07:10

Маріуполь — Курахове
15:30

Маріуполь — Миколаїв
09:05 09:05

Маріуполь — Москва (РФ)
08:30 08:30

Маріуполь — Мінськ (Біл)
15:40 15:40 15:40

Маріуполь — Новотроїцьке
05:45 06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15

Маріуполь — Одеса
16:55 16:55 19:00 19:00 20:55 23:15

Маріуполь — Пищевик
06:25 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 10:00 11:15 12:00 13:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:10 15:15

Маріуполь — Розівка
10:50

Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
12:40 12:40

Маріуполь — Святогірськ
07:50

Маріуполь — Селидове
11:05

Маріуполь — Слов'янськ
05:55 11:50

Маріуполь — Сєвєродонецьк
07:50

Маріуполь — Токмак
18:25

Маріуполь — Торецьк (Дзержинськ)
10:35

Маріуполь — Харків
07:00

Маріуполь — Херсон
12:00

Маріуполь — Чонгар ПП
08:00

Одеса — Волноваха
04:05

Ростов-на-Дону (РФ) — Бердянськ
15:00

Святогірськ — Бердянськ
15:20

Святогірськ — Урзуф
14:20 16:20

Слов'янськ — Бердянськ
12:20

Сєвєродонецьк — Бердянськ
13:00 18:40 19:25

Сєвєродонецьк — Урзуф
18:00

Урзуф — Миколаївка
10:05

Урзуф — Святогірськ
08:45 14:40

Урзуф — Сєвєродонецьк
07:35

Інформація оновлена: 29.07.2016