Автовокзал Миколаїв

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пр. Жовтневий, 21 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0512-241153

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:25Херсон — Познань (Пол)
01:55Чернівці — Севастополь
03:35Запоріжжя — Одеса
03:35Запоріжжя — Одеса
03:45Харків — Одеса
03:45Харків — Одеса
04:05Донецьк — Одеса
04:05Донецьк — Одеса
04:20Дніпропетровськ — Одеса
04:30Херсон — Прага (Чех)
04:35Ялта — Одеса
05:00Миколаїв — Котовськ
05:10Херсон — Прага (Чех)
05:15Севастополь — Одеса
05:30Миколаїв — Київ
06:00Миколаїв — Сирове
06:20Миколаїв — Курячі Лози
06:30Миколаїв — Веселинове
06:30Миколаїв — Новомар'ївка
06:30Миколаїв — Кривий Ріг
06:50Донецьк — Одеса
07:05Миколаїв — Сімферополь
07:05Миколаїв — Кіровоград
07:15Миколаїв — Вінниця
07:30Миколаїв — Євпаторія
07:45Миколаїв — Київ
07:45Миколаїв — Київ
07:55Миколаїв — Черкаси
08:10Миколаїв — Миколаївка
08:10Миколаїв — Котовськ
08:20Херсон — Київ
08:30Миколаїв — Ганнівка
08:35Херсон — Вилкове
08:35Херсон — Вилкове
08:55Миколаїв — Запоріжжя
08:55Херсон — Ізмаїл
08:55Херсон — Ізмаїл
09:00Миколаїв — Новий Буг
09:15Одеса — Енергодар
09:20Миколаїв — Харків
09:20Миколаїв — Умань
09:30Миколаїв — Севастополь
09:35Миколаїв — Врадіївка
09:40Нова Каховка — Одеса
09:50Миколаїв — Арбузинка
09:55Миколаїв — Маріуполь
09:55Миколаїв — Маріуполь
10:10Миколаїв — Саврань
10:30Одеса — Нікополь
10:30Одеса — Нікополь
10:30Миколаїв — Київ
10:30Миколаїв — Веселинове
10:35Одеса — Мелітополь
10:35Каховка — Одеса
10:50Очаків — Дніпропетровськ
10:50Очаків — Дніпропетровськ
11:05Одеса — Краснодар (РФ)
11:10Херсон — Москва (РФ)
11:25Миколаїв — Соколівка
11:45Миколаїв — Єланець
11:50Миколаїв — Новий Буг
12:00Миколаїв — Красненьке
12:15Миколаїв — Велика Лепетиха
12:15Херсон — Варшава (Пол)
12:20Одеса — Дніпропетровськ
12:20Одеса — Дніпропетровськ
12:25Миколаїв — Антонівка
12:35Миколаїв — Врадіївка
12:45Миколаїв — Лиса Гора
12:55Миколаїв — Новий Буг
13:00Білгород-Дністровський — Херсон
13:15Миколаїв — Балта
13:25Миколаїв — Братське
13:30Генічеськ — Вінниця
13:45Нікополь — Одеса
13:45Нікополь — Одеса
14:00Миколаїв — Неаполь (Іт)
14:00Миколаїв — Веселинове
14:00Миколаїв — Мостове
14:10Миколаїв — Кривий Ріг
14:30Миколаїв — Ананьїв
14:35Миколаїв — Людмилівка
14:35Миколаїв — Людмилівка
14:40Енергодар — Одеса
14:40Миколаїв — Воєводське
14:50Миколаїв — Скадовськ
15:00Миколаїв — Нововасилівка
15:15Дніпропетровськ — Одеса
15:15Дніпропетровськ — Одеса
15:20Миколаїв — Кривий Ріг
15:25Миколаїв — Кримка
15:45Миколаїв — Костувате
15:45Миколаїв — Новопавлівка
16:00Вилкове — Херсон
16:00Миколаїв — Чернівці
16:00Вилкове — Херсон
16:15Миколаїв — Кіровоград
16:15Мелітополь — Одеса
16:30Миколаїв — Курячі Лози
16:30Миколаїв — Ганнівка
16:40Дніпропетровськ — Очаків
16:45Ізмаїл — Херсон
16:45Ізмаїл — Херсон
17:05Вінниця — Генічеськ
17:40Миколаїв — Братське
17:55Миколаїв — Веселинове
18:00Одеса — Нова Каховка
18:10Херсон — Білгород-Дністровський
18:25Севастополь — Чернівці
18:25Севастополь — Чернівці
18:40Одеса — Каховка
19:00Миколаїв — Керч
19:05Одеса — Донецьк
19:40Київ — Херсон
20:10Миколаїв — Чернігів
20:10Миколаїв — Мінськ (Біл)
20:25Одеса — Харків
20:25Одеса — Харків
20:40Одеса — Ялта
20:50Одеса — Донецьк
20:50Одеса — Донецьк
21:05Миколаїв — Київ
21:10Одеса — Запоріжжя
21:10Одеса — Запоріжжя
21:30Тернопіль — Херсон
22:30Одеса — Маріуполь
22:30Одеса — Маріуполь
23:20Одеса — Севастополь
23:25Миколаїв — аеропорт Бориспіль
23:40Херсон — Тернопіль
23:50Одеса — Дніпропетровськ

за маршрутами автобусів

Ізмаїл — Херсон
16:45 16:45

Білгород-Дністровський — Херсон
13:00

Вилкове — Херсон
16:00 16:00

Вінниця — Генічеськ
17:05

Генічеськ — Вінниця
13:30

Дніпропетровськ — Одеса
04:20 15:15 15:15

Дніпропетровськ — Очаків
16:40

Донецьк — Одеса
04:05 04:05 06:50

Енергодар — Одеса
14:40

Запоріжжя — Одеса
03:35 03:35

Каховка — Одеса
10:35

Київ — Херсон
19:40

Мелітополь — Одеса
16:15

Миколаїв — Євпаторія
07:30

Миколаїв — Єланець
11:45

Миколаїв — Ананьїв
14:30

Миколаїв — Антонівка
12:25

Миколаїв — Арбузинка
09:50

Миколаїв — Балта
13:15

Миколаїв — Братське
13:25 17:40

Миколаїв — Велика Лепетиха
12:15

Миколаїв — Веселинове
06:30 10:30 14:00 17:55

Миколаїв — Воєводське
14:40

Миколаїв — Врадіївка
09:35 12:35

Миколаїв — Вінниця
07:15

Миколаїв — Ганнівка
08:30 16:30

Миколаїв — Запоріжжя
08:55

Миколаїв — Керч
19:00

Миколаїв — Київ
05:30 07:45 07:45 10:30 21:05

Миколаїв — Костувате
15:45

Миколаїв — Котовськ
05:00 08:10

Миколаїв — Красненьке
12:00

Миколаїв — Кривий Ріг
06:30 14:10 15:20

Миколаїв — Кримка
15:25

Миколаїв — Курячі Лози
06:20 16:30

Миколаїв — Кіровоград
07:05 16:15

Миколаїв — Лиса Гора
12:45

Миколаїв — Людмилівка
14:35 14:35

Миколаїв — Маріуполь
09:55 09:55

Миколаїв — Миколаївка
08:10

Миколаїв — Мостове
14:00

Миколаїв — Мінськ (Біл)
20:10

Миколаїв — Неаполь (Іт)
14:00

Миколаїв — Новий Буг
09:00 11:50 12:55

Миколаїв — Нововасилівка
15:00

Миколаїв — Новомар'ївка
06:30

Миколаїв — Новопавлівка
15:45

Миколаїв — Саврань
10:10

Миколаїв — Севастополь
09:30

Миколаїв — Сирове
06:00

Миколаїв — Скадовськ
14:50

Миколаїв — Соколівка
11:25

Миколаїв — Сімферополь
07:05

Миколаїв — Умань
09:20

Миколаїв — Харків
09:20

Миколаїв — Черкаси
07:55

Миколаїв — Чернівці
16:00

Миколаїв — Чернігів
20:10

Миколаїв — аеропорт Бориспіль
23:25

Нова Каховка — Одеса
09:40

Нікополь — Одеса
13:45 13:45

Одеса — Дніпропетровськ
12:20 12:20 23:50

Одеса — Донецьк
19:05 20:50 20:50

Одеса — Енергодар
09:15

Одеса — Запоріжжя
21:10 21:10

Одеса — Каховка
18:40

Одеса — Краснодар (РФ)
11:05

Одеса — Маріуполь
22:30 22:30

Одеса — Мелітополь
10:35

Одеса — Нова Каховка
18:00

Одеса — Нікополь
10:30 10:30

Одеса — Севастополь
23:20

Одеса — Харків
20:25 20:25

Одеса — Ялта
20:40

Очаків — Дніпропетровськ
10:50 10:50

Севастополь — Одеса
05:15

Севастополь — Чернівці
18:25 18:25

Тернопіль — Херсон
21:30

Харків — Одеса
03:45 03:45

Херсон — Ізмаїл
08:55 08:55

Херсон — Білгород-Дністровський
18:10

Херсон — Варшава (Пол)
12:15

Херсон — Вилкове
08:35 08:35

Херсон — Київ
08:20

Херсон — Москва (РФ)
11:10

Херсон — Познань (Пол)
01:25

Херсон — Прага (Чех)
04:30 05:10

Херсон — Тернопіль
23:40

Чернівці — Севастополь
01:55

Ялта — Одеса
04:35

Інформація оновлена: 02.02.2017