Автовокзал Миколаїв

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пр. Богоявленський, 21 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-415-25-27

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:55Чернівці — Севастополь
01:55Чернівці — Севастополь
02:35Київ — Лазурне
03:15Ялта — Одеса
03:35Запоріжжя — Одеса
03:35Запоріжжя — Одеса
03:45Харків — Одеса
03:45Харків — Одеса
04:00Хмільник — Скадовськ
04:00Маріуполь — Каушани (Мол)
04:05Донецьк — Одеса
04:15Севастополь — Одеса
04:20Дніпропетровськ — Одеса
05:00Миколаїв — Подільськ
05:10Херсон — Прага (Чех)
05:30Миколаїв — Київ
06:00Миколаїв — Сирове
06:20Миколаїв — Курячі Лози
06:30Миколаїв — Веселинове
06:30Миколаїв — Новомар'ївка
06:30Миколаїв — Одеса
06:30Миколаїв — Кривий Ріг
06:45Луцьк — Залізний Порт
06:50Донецьк — Одеса
07:05Миколаїв — Кропивницький
07:15Миколаїв — Вінниця
07:30Миколаїв — Євпаторія
07:30Миколаїв — Одеса
07:45Миколаїв — Київ
07:45Миколаїв — Київ
07:55Миколаїв — Черкаси
08:10Миколаїв — Подільськ
08:20Херсон — Київ
08:30Миколаїв — Одеса
08:30Миколаїв — Ганнівка
08:35Херсон — Вилкове
08:35Херсон — Вилкове
08:55Херсон — Ізмаїл
08:55Миколаїв — Запоріжжя
08:55Херсон — Ізмаїл
09:15Одеса — Енергодар
09:20Миколаїв — Умань
09:20Миколаїв — Харків
09:25Одеса — Волгоград
09:35Миколаїв — Врадіївка
09:40Нова Каховка — Одеса
09:50Миколаїв — Арбузинка
09:55Миколаїв — Маріуполь
09:55Миколаїв — Маріуполь
10:10Миколаїв — Саврань
10:30Миколаїв — Веселинове
10:30Одеса — Нікополь
10:30Коблеве — Київ
10:30Одеса — Нікополь
10:35Одеса — Мелітополь
10:35Каховка — Одеса
10:50Очаків — Дніпропетровськ
10:50Очаків — Дніпропетровськ
11:05Одеса — Краснодар (РФ)
11:10Херсон — Москва (РФ)
11:20Залізний Порт — Луцьк
11:25Миколаїв — Соколівка
11:45Миколаїв — Єланець
11:50Миколаїв — Новий Буг
12:00Миколаїв — Красненьке
12:15Миколаїв — Велика Лепетиха
12:20Одеса — Дніпропетровськ
12:20Одеса — Дніпропетровськ
12:25Миколаїв — Антонівка
12:30Херсон — Одеса
12:30Миколаїв — Одеса
12:35Миколаїв — Врадіївка
12:45Миколаїв — Лиса Гора
12:50Одеса — Ростов-на-Дону (РФ)
13:00Білгород-Дністровський — Херсон
13:15Миколаїв — Балта
13:25Миколаїв — Братське
13:45Нікополь — Одеса
13:45Нікополь — Одеса
14:00Миколаїв — Мостове
14:00Миколаїв — Веселинове
14:10Миколаїв — Кривий Ріг
14:35Миколаїв — Людмилівка
14:35Миколаїв — Людмилівка
14:40Енергодар — Одеса
14:40Миколаїв — Воєводське
14:50Миколаїв — Скадовськ
15:00Миколаїв — Нововасилівка
15:15Дніпропетровськ — Одеса
15:15Дніпропетровськ — Одеса
15:20Миколаїв — Кривий Ріг
15:25Миколаїв — Кримка
15:45Миколаїв — Костувате
15:45Миколаїв — Новопавлівка
16:00Вилкове — Херсон
16:00Миколаїв — Чернівці
16:00Вилкове — Херсон
16:15Миколаїв — Кропивницький
16:15Мелітополь — Одеса
16:30Миколаїв — Курячі Лози
16:30Миколаїв — Ганнівка
16:45Ізмаїл — Херсон
16:45Ізмаїл — Херсон
17:05Дніпропетровськ — Очаків
17:05Дніпропетровськ — Очаків
17:40Миколаїв — Братське
17:55Миколаїв — Веселинове
18:00Одеса — Нова Каховка
18:10Херсон — Білгород-Дністровський
18:20Кропивницький — Коблеве
18:25Севастополь — Чернівці
18:25Севастополь — Чернівці
18:40Одеса — Каховка
19:00Миколаїв — Керч
19:05Одеса — Донецьк
19:40Київ — Херсон
20:10Коблеве — Мінськ (Біл)
20:20Скадовськ — Хмільник
20:25Одеса — Харків
20:25Одеса — Харків
20:40Одеса — Ялта
20:45Каушани (Мол) — Маріуполь
20:50Одеса — Донецьк
21:05Миколаїв — Київ
21:10Одеса — Запоріжжя
21:10Одеса — Запоріжжя
21:30Тернопіль — Херсон
21:35Лазурне — Київ
22:30Одеса — Маріуполь
22:30Одеса — Маріуполь
23:20Одеса — Севастополь
23:20Одеса — Єреван (Ар)
23:25Коблеве — Бориспіль
23:50Одеса — Дніпропетровськ

за маршрутами автобусів

Ізмаїл — Херсон
16:45 16:45

Білгород-Дністровський — Херсон
13:00

Вилкове — Херсон
16:00 16:00

Дніпропетровськ — Одеса
04:20 15:15 15:15

Дніпропетровськ — Очаків
17:05 17:05

Донецьк — Одеса
04:05 06:50

Енергодар — Одеса
14:40

Залізний Порт — Луцьк
11:20

Запоріжжя — Одеса
03:35 03:35

Каушани (Мол) — Маріуполь
20:45

Каховка — Одеса
10:35

Київ — Лазурне
02:35

Київ — Херсон
19:40

Коблеве — Бориспіль
23:25

Коблеве — Київ
10:30

Коблеве — Мінськ (Біл)
20:10

Кропивницький — Коблеве
18:20

Лазурне — Київ
21:35

Луцьк — Залізний Порт
06:45

Маріуполь — Каушани (Мол)
04:00

Мелітополь — Одеса
16:15

Миколаїв — Євпаторія
07:30

Миколаїв — Єланець
11:45

Миколаїв — Антонівка
12:25

Миколаїв — Арбузинка
09:50

Миколаїв — Балта
13:15

Миколаїв — Братське
13:25 17:40

Миколаїв — Велика Лепетиха
12:15

Миколаїв — Веселинове
06:30 10:30 14:00 17:55

Миколаїв — Воєводське
14:40

Миколаїв — Врадіївка
09:35 12:35

Миколаїв — Вінниця
07:15

Миколаїв — Ганнівка
08:30 16:30

Миколаїв — Запоріжжя
08:55

Миколаїв — Керч
19:00

Миколаїв — Київ
05:30 07:45 07:45 21:05

Миколаїв — Костувате
15:45

Миколаїв — Красненьке
12:00

Миколаїв — Кривий Ріг
06:30 14:10 15:20

Миколаїв — Кримка
15:25

Миколаїв — Кропивницький
07:05 16:15

Миколаїв — Курячі Лози
06:20 16:30

Миколаїв — Лиса Гора
12:45

Миколаїв — Людмилівка
14:35 14:35

Миколаїв — Маріуполь
09:55 09:55

Миколаїв — Мостове
14:00

Миколаїв — Новий Буг
11:50

Миколаїв — Нововасилівка
15:00

Миколаїв — Новомар'ївка
06:30

Миколаїв — Новопавлівка
15:45

Миколаїв — Одеса
06:30 07:30 08:30 12:30

Миколаїв — Подільськ
05:00 08:10

Миколаїв — Саврань
10:10

Миколаїв — Сирове
06:00

Миколаїв — Скадовськ
14:50

Миколаїв — Соколівка
11:25

Миколаїв — Умань
09:20

Миколаїв — Харків
09:20

Миколаїв — Черкаси
07:55

Миколаїв — Чернівці
16:00

Нова Каховка — Одеса
09:40

Нікополь — Одеса
13:45 13:45

Одеса — Єреван (Ар)
23:20

Одеса — Волгоград
09:25

Одеса — Дніпропетровськ
12:20 12:20 23:50

Одеса — Донецьк
19:05 20:50

Одеса — Енергодар
09:15

Одеса — Запоріжжя
21:10 21:10

Одеса — Каховка
18:40

Одеса — Краснодар (РФ)
11:05

Одеса — Маріуполь
22:30 22:30

Одеса — Мелітополь
10:35

Одеса — Нова Каховка
18:00

Одеса — Нікополь
10:30 10:30

Одеса — Ростов-на-Дону (РФ)
12:50

Одеса — Севастополь
23:20

Одеса — Харків
20:25 20:25

Одеса — Ялта
20:40

Очаків — Дніпропетровськ
10:50 10:50

Севастополь — Одеса
04:15

Севастополь — Чернівці
18:25 18:25

Скадовськ — Хмільник
20:20

Тернопіль — Херсон
21:30

Харків — Одеса
03:45 03:45

Херсон — Ізмаїл
08:55 08:55

Херсон — Білгород-Дністровський
18:10

Херсон — Вилкове
08:35 08:35

Херсон — Київ
08:20

Херсон — Москва (РФ)
11:10

Херсон — Одеса
12:30

Херсон — Прага (Чех)
05:10

Хмільник — Скадовськ
04:00

Чернівці — Севастополь
01:55 01:55

Ялта — Одеса
03:15

Інформація оновлена: 14.03.2021