Автовокзал Млинів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Рівненська, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03659-65044

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Млинів — Нове
05:45Млинів — Яблунівка
05:55Млинів — Загатинці
06:00Млинів — Підбрусинь
06:00Млинів — Привітне
06:10Млинів — Дубно
06:15Млинів — Рівне
06:20Млинів — Дубно
06:20Млинів — Луцьк
06:45Млинів — Боремець
06:45Млинів — Мальоване
06:50Млинів — Рівне
06:55Млинів — Красне
06:55Млинів — Дубно
07:15Млинів — Луцьк
07:25Млинів — Перемилiвка
07:30Млинів — Війниця
07:40Млинів — Рівне
07:45Млинів — Дубно
08:05Млинів — Дубно
08:25Млинів — Борбин
08:30Млинів — Пугачівка
08:35Млинів — Дубно
09:15Млинів — Рівне
09:25Млинів — Дубно
09:50Млинів — Демидівка
09:50Млинів — Луцьк
09:55Млинів — Дубно
10:20Млинів — Смордва
10:25Млинів — Підбрусинь
10:40Млинів — Рівне
10:50Млинів — Луцьк
10:50Млинів — Дубно
11:00Млинів — Довгошиї
11:00Млинів — Красне
11:20Млинів — Дубно
11:30Млинів — Хорупань
11:50Млинів — Нове
11:55Млинів — Дубно
12:10Млинів — Дубно
12:20Млинів — Мальоване
12:20Млинів — Боремець
12:40Млинів — Луцьк
12:45Млинів — Яблунівка
13:00Млинів — Пітушків
13:15Млинів — Загатинці
13:15Млинів — Дубно
13:30Млинів — Пугачівка
13:35Млинів — Пітушків
13:40Млинів — Перемилiвка
13:45Млинів — Дубно
14:00Млинів — Луцьк
14:20Млинів — Рівне
14:50Млинів — Луцьк
15:00Млинів — Дубно
15:25Млинів — Підбрусинь
15:30Млинів — Луцьк
16:00Млинів — Дубно
16:20Млинів — Дубно
16:20Млинів — Луцьк
16:30Млинів — Красне
17:00Млинів — Яблунівка
17:00Млинів — Дубно
17:10Млинів — Острожець
17:20Млинів — Дубно
17:25Млинів — Війниця
17:25Млинів — Луцьк
17:50Млинів — Рівне
18:25Млинів — Дубно
18:40Млинів — Радянське
18:55Млинів — Дубно
19:10Млинів — Луцьк
19:35Млинів — Пугачівка

за маршрутами автобусів

Млинів — Борбин
08:25

Млинів — Боремець
06:45 12:20

Млинів — Війниця
07:30 17:25

Млинів — Демидівка
09:50

Млинів — Довгошиї
11:00

Млинів — Дубно
06:10 06:20 06:55 07:45 08:05 08:35 09:25 09:55 10:50 11:20 11:55 12:10 13:15 13:45 15:00 16:00 16:20 17:00 17:20 18:25 18:55

Млинів — Загатинці
05:55 13:15

Млинів — Красне
06:55 11:00 16:30

Млинів — Луцьк
06:20 07:15 09:50 10:50 12:40 14:00 14:50 15:30 16:20 17:25 19:10

Млинів — Мальоване
06:45 12:20

Млинів — Нове
05:15 11:50

Млинів — Острожець
17:10

Млинів — Перемилiвка
07:25 13:40

Млинів — Привітне
06:00

Млинів — Пугачівка
08:30 13:30 19:35

Млинів — Підбрусинь
06:00 10:25 15:25

Млинів — Пітушків
13:00 13:35

Млинів — Радянське
18:40

Млинів — Рівне
06:15 06:50 07:40 09:15 10:40 14:20 17:50

Млинів — Смордва
10:20

Млинів — Хорупань
11:30

Млинів — Яблунівка
05:45 12:45 17:00

Інформація оновлена: 25.09.2013