Автовокзал Млинів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Рівненська, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03659-65044

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Демидівка — Рівне
06:00Млинів — Підбрусинь
06:00Млинів — Яблунівка
06:10Млинів — Дубно
06:15Млинів — Рівне
06:20Млинів — Дубно
06:20Млинів — Луцьк
06:40Бокійма — Луцьк
06:50Млинів — Рівне
06:55Млинів — Дубно
06:55Млинів — Красне
07:00Вовковиї — Рівне
07:15Рівне — Більче
07:20Пляшева — Рівне
07:30Млинів — Війниця
07:40Млинів — Рівне
07:40Млинів — Клин
07:45Млинів — Перемилівка
07:45Луцьк — Бокійма
07:45Млинів — Дубно
07:45Броди — Луцьк
07:50Радивилів — Рівне
08:00Рівне — Новосілки
08:05Млинів — Дубно
08:05Калинівка — Рівне
08:15Рівне — Лисин
08:15Диковини — Луцьк
08:23Луцьк — Броди
08:25Млинів — Борбин
08:30Певжа — Рівне
08:35Млинів — Дубно
08:40Глибока Долина — Рівне
08:42Луцьк — Дубно
08:45Млинів — Рівне
08:50Бокійма — Луцьк
08:55Рівне — Товпижин
09:15Броди — Луцьк
09:15Рівне — Вичавки
09:15Млинів — Рівне
09:25Пашева — Рівне
09:25Млинів — Дубно
09:40Луцьк — Бокійма
09:45Охматків — Рівне
09:50Млинів — Луцьк
09:50Млинів — Вовковиї
09:55Млинів — Дубно
10:20Новосілки — Рівне
10:20Млинів — Смордва
10:25Рівне — Підлозці
10:30Бокійма — Луцьк
10:40Млинів — Рівне
10:45Рівне — Пляшева
10:50Лисин — Рівне
10:50Млинів — Луцьк
10:50Млинів — Дубно
11:00Млинів — Пітушків
11:00Млинів — Красне
11:15Товпижин — Рівне
11:20Млинів — Дубно
11:30Млинів — Хорупань
11:35Луцьк — Броди
11:35Вичавки — Рівне
11:40Рівне — Ільпибоки
11:50Млинів — Нове
11:55Млинів — Дубно
12:00Луцьк — Бокійма
12:00Малеве — Рівне
12:02Дубно — Луцьк
12:10Млинів — Дубно
12:10Рівне — Глибока Долина
12:20Млинів — Клин
12:35Вовковиї — Рівне
12:40Млинів — Луцьк
12:45Млинів — Яблунівка
12:45Млинів — Підбрусинь
12:45Рівне — Певжа
12:50Рівне — Охматків
13:00Луцьк — Берестечко
13:00Млинів — Пітушків
13:10Бокійма — Луцьк
13:15Млинів — Дубно
13:25Пляшева — Рівне
13:30Рівне — Вовковиї
13:35Млинів — Пітушків
13:40Млинів — Перемилівка
13:45Млинів — Дубно
13:50Млинів — Рівне
13:55Рівне — Пашева
14:00Ільпибоки — Рівне
14:00Млинів — Луцьк
14:20Млинів — Рівне
14:25Рівне — Пляшева
14:25Луцьк — Бокійма
14:31Броди — Луцьк
14:55Рівне — Товпижин
15:00Млинів — Дубно
15:00Певжа — Рівне
15:05Бокійма — Луцьк
15:10Глибока Долина — Рівне
15:15Луцьк — Дубно
15:20Рівне — Лисин
15:25Підлозці — Рівне
15:30Охматків — Рівне
15:30Млинів — Луцьк
15:35Луцьк — Броди
15:45Рівне — Вичавки
15:50Дружба — Рівне
16:00Рівне — Новосілки
16:00Млинів — Дубно
16:05Вовковиї — Рівне
16:20Млинів — Дубно
16:20Млинів — Луцьк
16:25Млинів — Рівне
16:30Млинів — Красне
16:35Рівне — Вовковиї
16:45Пашева — Рівне
16:50Луцьк — Бокійма
16:55Берестечко — Луцьк
17:00Млинів — Підбрусинь
17:00Млинів — Дубно
17:00Млинів — Яблунівка
17:05Рівне — Боремель
17:10Млинів — Острожець
17:20Млинів — Дубно
17:25Товпижин — Рівне
17:25Млинів — Війниця
17:25Млинів — Клин
17:30Луцьк — Броди
17:30Дубно — Луцьк
17:40Рівне — Калинівка
17:50Млинів — Рівне
18:00Бокійма — Луцьк
18:10Рівне — Пляшева
18:10Лисин — Рівне
18:15Млинів — Дубно
18:15Рівне — Певжа
18:30Рівне — Охматків
18:30Новосілки — Рівне
18:40Млинів — Рівне
18:50Рівне — Глибока Долина
19:00Луцьк — Бокійма
19:10Млинів — Луцьк
19:15Боремель — Рівне
19:40Рівне — Вовковиї
20:05Броди — Луцьк
20:15Рівне — Дружба
20:15Луцьк — Диковини
20:45Луцьк — Дубно
20:55Рівне — Демидівка

за маршрутами автобусів

Ільпибоки — Рівне
14:00

Берестечко — Луцьк
16:55

Бокійма — Луцьк
06:40 08:50 10:30 13:10 15:05 18:00

Боремель — Рівне
19:15

Броди — Луцьк
07:45 09:15 14:31 20:05

Вичавки — Рівне
11:35

Вовковиї — Рівне
07:00 12:35 16:05

Глибока Долина — Рівне
08:40 15:10

Демидівка — Рівне
05:40

Диковини — Луцьк
08:15

Дружба — Рівне
15:50

Дубно — Луцьк
12:02 17:30

Калинівка — Рівне
08:05

Лисин — Рівне
10:50 18:10

Луцьк — Берестечко
13:00

Луцьк — Бокійма
07:45 09:40 12:00 14:25 16:50 19:00

Луцьк — Броди
08:23 11:35 15:35 17:30

Луцьк — Диковини
20:15

Луцьк — Дубно
08:42 15:15 20:45

Малеве — Рівне
12:00

Млинів — Борбин
08:25

Млинів — Вовковиї
09:50

Млинів — Війниця
07:30 17:25

Млинів — Дубно
06:10 06:20 06:55 07:45 08:05 08:35 09:25 09:55 10:50 11:20 11:55 12:10 13:15 13:45 15:00 16:00 16:20 17:00 17:20 18:15

Млинів — Клин
07:40 12:20 17:25

Млинів — Красне
06:55 11:00 16:30

Млинів — Луцьк
06:20 09:50 10:50 12:40 14:00 15:30 16:20 19:10

Млинів — Нове
11:50

Млинів — Острожець
17:10

Млинів — Перемилівка
07:45 13:40

Млинів — Підбрусинь
06:00 12:45 17:00

Млинів — Пітушків
11:00 13:00 13:35

Млинів — Рівне
06:15 06:50 07:40 08:45 09:15 10:40 13:50 14:20 16:25 17:50 18:40

Млинів — Смордва
10:20

Млинів — Хорупань
11:30

Млинів — Яблунівка
06:00 12:45 17:00

Новосілки — Рівне
10:20 18:30

Охматків — Рівне
09:45 15:30

Пашева — Рівне
09:25 16:45

Певжа — Рівне
08:30 15:00

Пляшева — Рівне
07:20 13:25

Підлозці — Рівне
15:25

Радивилів — Рівне
07:50

Рівне — Ільпибоки
11:40

Рівне — Боремель
17:05

Рівне — Більче
07:15

Рівне — Вичавки
09:15 15:45

Рівне — Вовковиї
13:30 16:35 19:40

Рівне — Глибока Долина
12:10 18:50

Рівне — Демидівка
20:55

Рівне — Дружба
20:15

Рівне — Калинівка
17:40

Рівне — Лисин
08:15 15:20

Рівне — Новосілки
08:00 16:00

Рівне — Охматків
12:50 18:30

Рівне — Пашева
13:55

Рівне — Певжа
12:45 18:15

Рівне — Пляшева
10:45 14:25 18:10

Рівне — Підлозці
10:25

Рівне — Товпижин
08:55 14:55

Товпижин — Рівне
11:15 17:25

Інформація оновлена: 28.11.2019