Автовокзал Могилів-Подільський

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Пушкінська, 41 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04337-67071

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Могилів-Подільський — Мервинці
05:05Могилів-Подільський — Яришів
05:10Могилів-Подільський — Садова
05:25Могилів-Подільський — Нагоряни
05:30Могилів-Подільський — Нижчий Ольчедаїв
05:30Могилів-Подільський — Чернівці
05:30Могилів-Подільський — Сліди
05:35Могилів-Подільський — Вінниця
05:35Могилів-Подільський — Вінниця
05:50Могилів-Подільський — Жмеринка
05:55Могилів-Подільський — Жмеринка
06:00Могилів-Подільський — Вінниця
06:00Могилів-Подільський — Жеребилівка
06:20Могилів-Подільський — Яришів
06:30Могилів-Подільський — Вінниця
06:30Могилів-Подільський — Серебрія
06:35Могилів-Подільський — Юрківці
06:40Могилів-Подільський — Житомир
06:45Могилів-Подільський — Кам'янець-Подільський
07:00Могилів-Подільський — Вінниця
07:00Могилів-Подільський — Лядова
07:10Могилів-Подільський — Серебрія
07:10Могилів-Подільський — Бершадь
07:25Могилів-Подільський — Вінниця
07:25Могилів-Подільський — Одеса
07:30Могилів-Подільський — Кукавка
07:50Могилів-Подільський — Вінниця
08:00Могилів-Подільський — Київ
08:15Могилів-Подільський — Вінниця
08:35Могилів-Подільський — Жмеринка
08:50Могилів-Подільський — Бандишівка
09:00Могилів-Подільський — Вінниця
09:00Могилів-Подільський — Ямпіль
09:32Могилів-Подільський — Жмеринка
09:35Могилів-Подільський — Жмеринка
10:00Могилів-Подільський — Борівка
10:00Могилів-Подільський — Вінниця
10:25Могилів-Подільський — Вапнярка
10:40Могилів-Подільський — Вінниця
10:45Могилів-Подільський — Володіївці
11:00Могилів-Подільський — Кукавка
11:10Могилів-Подільський — Вінниця
11:20Могилів-Подільський — Івано-Франківськ
11:25Могилів-Подільський — Тульчин
11:30Могилів-Подільський — Бернашівка
11:40Могилів-Подільський — Вінниця
11:50Могилів-Подільський — Бар
12:00Могилів-Подільський — Яруга
12:00Могилів-Подільський — Жмеринка
12:00Могилів-Подільський — Вінниця
12:00Могилів-Подільський — Садова
12:00Могилів-Подільський — Бернашівка
12:05Могилів-Подільський — Львів
12:25Могилів-Подільський — Вінниця
12:30Могилів-Подільський — Яруга
12:30Могилів-Подільський — Новомикільськ
12:40Могилів-Подільський — Тропове
12:45Могилів-Подільський — Вапнярка
12:50Могилів-Подільський — Вінниця
12:50Могилів-Подільський — Жеребилівка
13:00Могилів-Подільський — Хмельницький
13:00Могилів-Подільський — Нижчий Ольчедаїв
13:05Могилів-Подільський — Жмеринка
13:20Могилів-Подільський — Вінниця
13:20Могилів-Подільський — Ямпіль
14:00Могилів-Подільський — Вінниця
14:25Могилів-Подільський — Жмеринка
14:25Могилів-Подільський — Борівка
14:28Могилів-Подільський — Вінниця
14:30Могилів-Подільський — Вінниця
14:30Могилів-Подільський — Яруга
14:30Могилів-Подільський — Вінниця
15:05Могилів-Подільський — Вінниця
15:20Могилів-Подільський — Вапнярка
15:30Могилів-Подільський — Чернівці
15:40Могилів-Подільський — Тропове
15:50Могилів-Подільський — Вінниця
16:12Могилів-Подільський — Жмеринка
16:35Могилів-Подільський — Вінниця
16:40Могилів-Подільський — Тропове
17:30Могилів-Подільський — Крижопіль
17:35Могилів-Подільський — Вінниця
18:20Могилів-Подільський — Жмеринка
18:40Могилів-Подільський — Вінниця

за маршрутами автобусів

Могилів-Подільський — Івано-Франківськ
11:20

Могилів-Подільський — Бандишівка
08:50

Могилів-Подільський — Бар
11:50

Могилів-Подільський — Бернашівка
11:30 12:00

Могилів-Подільський — Бершадь
07:10

Могилів-Подільський — Борівка
10:00 14:25

Могилів-Подільський — Вапнярка
10:25 12:45 15:20

Могилів-Подільський — Володіївці
10:45

Могилів-Подільський — Вінниця
05:35 12:00 14:28 14:30

Могилів-Подільський — Вінниця
05:35 06:00 06:30 07:00 07:25 07:50 08:15 09:00 10:00 10:40 11:10 11:40 12:25 12:50 13:20 14:00 14:30 15:05 15:50 16:35 17:35 18:40

Могилів-Подільський — Жеребилівка
06:00 12:50

Могилів-Подільський — Житомир
06:40

Могилів-Подільський — Жмеринка
05:50 05:55 08:35 09:32 09:35 12:00 13:05 14:25 16:12 18:20

Могилів-Подільський — Кам'янець-Подільський
06:45

Могилів-Подільський — Київ
08:00

Могилів-Подільський — Крижопіль
17:30

Могилів-Подільський — Кукавка
07:30 11:00

Могилів-Подільський — Львів
12:05

Могилів-Подільський — Лядова
07:00

Могилів-Подільський — Мервинці
05:00

Могилів-Подільський — Нагоряни
05:25

Могилів-Подільський — Нижчий Ольчедаїв
05:30 13:00

Могилів-Подільський — Новомикільськ
12:30

Могилів-Подільський — Одеса
07:25

Могилів-Подільський — Садова
05:10 12:00

Могилів-Подільський — Серебрія
06:30 07:10

Могилів-Подільський — Сліди
05:30

Могилів-Подільський — Тропове
12:40 15:40 16:40

Могилів-Подільський — Тульчин
11:25

Могилів-Подільський — Хмельницький
13:00

Могилів-Подільський — Чернівці
05:30 15:30

Могилів-Подільський — Юрківці
06:35

Могилів-Подільський — Ямпіль
09:00 13:20

Могилів-Подільський — Яришів
05:05 06:20

Могилів-Подільський — Яруга
12:00 12:30 14:30

Інформація оновлена: 25.09.2013