Автовокзал Монастирище

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 17 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04746-21244

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

02:30Монастирище — Черкаси
03:45Монастирище — Черкаси
04:00Монастирище — Київ
04:25Монастирище — Черкаси
04:30Монастирище — Київ
04:50Монастирище — Тарасівка
04:50Монастирище — Черкаси
04:50Монастирище — Княжики
04:55Монастирище — Черкаси
05:00Монастирище — Київ
05:35Монастирище — Степівка
05:45Монастирище — Умань
05:45Монастирище — Новосілка
05:45Монастирище — Київ
06:00Монастирище — Дубрівка
06:00Монастирище — Черкаси
06:00Монастирище — Терлиця
06:05Монастирище — Черкаси
06:10Монастирище — Теолин
06:10Монастирище — Тарасівка
06:20Монастирище — Попудня
06:20Монастирище — Зарубинці
06:30Монастирище — Вінниця
06:30Монастирище — Коритня
06:35Монастирище — Умань
06:45Монастирище — Київ
07:00Коритня — Умань
07:45Монастирище — Черкаси
08:00Монастирище — Черкаси
08:00Монастирище — Вінниця
08:05Монастирище — Київ
08:05Монастирище — Умань
08:10Монастирище — Монастирище
08:30Монастирище — Черкаси
09:00Монастирище — Київ
09:40Монастирище — Умань
10:00Монастирище — Київ
10:30Монастирище — Умань
11:05Умань — Коритня
11:30Монастирище — Княжа Криниця
11:30Монастирище — Зарубинці
11:30Монастирище — Теолин
11:30Монастирище — Новосілка
11:30Монастирище — Долинка
11:40Монастирище — Княжики
11:45Київ — Білки
11:45Монастирище — Київ
11:50Монастирище — Умань
11:56Липовець — Умань
12:10Монастирище — Коритня
12:30Монастирище — Попудня
12:30Монастирище — Київ
12:45Монастирище — Умань
13:00Монастирище — Терлиця
13:00Монастирище — Дубрівка
13:10Монастирище — Черкаси
13:45Монастирище — Тарасівка
13:45Монастирище — Коритня
13:45Монастирище — Умань
13:45Монастирище — Степівка
13:55Монастирище — Київ
14:00Монастирище — Черкаси
14:30Монастирище — Умань
15:00Монастирище — Київ
15:25Коритня — Умань
15:45Монастирище — Умань
15:50Христинівка — Київ
16:30Білки — Київ
17:00Монастирище — Умань
17:10Монастирище — Княжа Криниця
17:15Монастирище — Теолин
17:25Умань — Липовець
17:30Монастирище — Княжики
17:30Монастирище — Терлиця
17:50Умань — Коритня
18:00Монастирище — Умань
18:00Монастирище — Київ
18:00Монастирище — Дубрівка

за маршрутами автобусів

Білки — Київ
16:30

Київ — Білки
11:45

Коритня — Умань
07:00 15:25

Липовець — Умань
11:56

Монастирище — Вінниця
06:30 08:00

Монастирище — Долинка
11:30

Монастирище — Дубрівка
06:00 13:00 18:00

Монастирище — Зарубинці
06:20 11:30

Монастирище — Київ
04:00 04:30 05:00 05:45 06:45 08:05 09:00 10:00 11:45 12:30 13:55 15:00 18:00

Монастирище — Княжа Криниця
11:30 17:10

Монастирище — Княжики
04:50 11:40 17:30

Монастирище — Коритня
06:30 12:10 13:45

Монастирище — Монастирище
08:10

Монастирище — Новосілка
05:45 11:30

Монастирище — Попудня
06:20 12:30

Монастирище — Степівка
05:35 13:45

Монастирище — Тарасівка
04:50 06:10 13:45

Монастирище — Теолин
06:10 11:30 17:15

Монастирище — Терлиця
06:00 13:00 17:30

Монастирище — Умань
05:45 06:35 08:05 09:40 10:30 11:50 12:45 13:45 14:30 15:45 17:00 18:00

Монастирище — Черкаси
02:30 03:45 04:25 04:50 04:55 06:00 06:05 07:45 08:00 08:30 13:10 14:00

Умань — Коритня
11:05 17:50

Умань — Липовець
17:25

Христинівка — Київ
15:50

Інформація оновлена: 07.02.2017