Автовокзал Моршин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: Івана Франка, 51а (показати на мапі)

Телефон довідки: 03260-60688

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

08:40Івано-Франківськ — Трускавець
09:25Долина — Львів
09:25Самбір — Івано-Франківськ
10:40Івано-Франківськ — Трускавець
11:10Моршин — Хуст
11:35Косів — Трускавець
11:50Сокаль — Калуш
12:10Долина — Львів
12:40Трускавець — Чернівці
13:00Моршин — Тячів
13:35Моршин — Луцьк
14:00Чортків — Трускавець
14:35Моршин — Вижниця
14:35Моршин — Вижниця
14:55Долина — Львів
16:50Львів — Новий Мізунь
17:42Моршин — Перегінське
18:05Чернівці — Трускавець
18:25Долина — Львів
19:15Трускавець — Косів
20:00Долина — Львів
20:20Моршин — Кишинів (Мол)

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Трускавець
08:40 10:40

Долина — Львів
09:25 12:10 14:55 18:25 20:00

Косів — Трускавець
11:35

Львів — Новий Мізунь
16:50

Моршин — Вижниця
14:35 14:35

Моршин — Кишинів (Мол)
20:20

Моршин — Луцьк
13:35

Моршин — Перегінське
17:42

Моршин — Тячів
13:00

Моршин — Хуст
11:10

Самбір — Івано-Франківськ
09:25

Сокаль — Калуш
11:50

Трускавець — Косів
19:15

Трускавець — Чернівці
12:40

Чернівці — Трускавець
18:05

Чортків — Трускавець
14:00

Інформація оновлена: 02.12.2019