Автовокзал Мукачеве

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Академіка Павлова, 14 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03131-21492, 03131-21471

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:00Чернівці — Ужгород
03:00Чернівці — Ужгород
05:00Мукачеве — Форнош
05:00Мукачеве — Рахів
05:13Луцьк — Ужгород
05:30Мукачеве — Форнош
05:30Мукачеве — Щасливе
05:30Мукачеве — Ростов'ятиця
05:40Мукачеве — Горонда
05:45Мукачеве — Великі Лучки
05:55Ужгород — Львів
06:00Мукачеве — Москва (РФ)
06:00Мукачеве — Лавки
06:00Мукачеве — Грибівці
06:00Мукачеве — Горбок
06:00Мукачеве — Бабичі
06:00Мукачеве — Івано-Франківськ
06:00Мукачеве — Москва (РФ)
06:00Мукачеве — Івано-Франківськ
06:00Мукачеве — Грибівці
06:10Мукачеве — Кушниця
06:15Мукачеве — Червеньово
06:15Мукачеве — Ужгород
06:15Мукачеве — Чомонин
06:15Мукачеве — Іванівці
06:20Прага (Чех) — Рахів
06:20Мукачеве — Кінлодь
06:25Мукачеве — Берегове
06:25Мукачеве — Чопівці
06:25Ужгород — Косівська Поляна
06:30Мукачеве — Буковинка
06:30Мукачеве — Шенборн
06:30Мукачеве — Лавки
06:30Мукачеве — Великі Лучки
06:30Мукачеве — Ділок
06:30Мукачеве — Великі Лучки
06:30Мукачеве — Ужгород
06:40Мукачеве — Лохово
06:40Мукачеве — Загаття
06:40Мукачеве — Жуково
06:40Берегове — Ужгород
06:45Мадрид (Ісп) — Київ
06:45Мукачеве — Ужгород
06:45Мукачеве — Нове Давидково
06:45Мукачеве — Великі Лучки
06:45Ужгород — Рахів
06:50Мукачеве — Кольчино
06:50Мукачеве — Шенборн
06:50Мукачеве — Берегове
06:50Мукачеве — Гандеровиця
06:50Довге — Ужгород
06:58Мукачеве — Берегове
07:00Мукачеве — Кошице (Слов)
07:00Мукачеве — Завидово
07:00Мукачеве — Синяк
07:00Мукачеве — Зубівка
07:00Мукачеве — Верхня Визниця
07:00Мукачеве — Лавки
07:00Мукачеве — Медведівці
07:00Богдан — Ужгород
07:00Мукачеве — Ключарки
07:00Мукачеве — Форнош
07:00Мукачеве — Ужгород
07:00Мукачеве — Чомонин
07:00Мукачеве — Шенборн
07:05Мукачеве — Куштановиця
07:05Мукачеве — Верхня Визниця
07:05Мукачеве — Великі Лучки
07:05Мукачеве — Великі Лучки
07:06Рахів — Ужгород
07:10Мукачеве — Коломия
07:10Мукачеве — Бобовище
07:10Мукачеве — Ужгород
07:10Мукачеве — Нове Давидково
07:10Мукачеве — Горонда
07:10Мукачеве — Ужгород
07:10Мукачеве — Обава
07:10Мукачеве — Чинадійово
07:10Мукачеве — Коломия
07:10Мукачеве — Обава
07:15Мукачеве — Іванівці
07:15Мукачеве — Червеньово
07:15Мукачеве — Брестів
07:15Мукачеве — Кольчино
07:15Мукачеве — Верхня Визниця
07:15Мукачеве — Горбок
07:15Мукачеве — Свалява
07:20Мукачеве — Чоп
07:20Мукачеве — Бистриця
07:20Мукачеве — Барбово
07:20Мукачеве — Щасливе
07:25Мукачеве — Грибівці
07:25Мукачеве — Чинадійово
07:25Мукачеве — Ужгород
07:25Мукачеве — Негрово
07:30Ясіня — Ужгород
07:30Виноградів — Ужгород
07:30Мукачеве — Жуково
07:30Мукачеве — Бобовище
07:30Ужгород — Міжгір'я
07:30Мукачеве — Форнош
07:30Мукачеве — Станово
07:30Мукачеве — Берегове
07:30Мукачеве — Кузьмино
07:30Мукачеве — Буковинка
07:30Мукачеве — Лавки
07:30Мукачеве — Чопівці
07:30Мукачеве — Великі Лучки
07:30Мукачеве — Шенборн
07:30Мукачеве — Гандеровиця
07:30Мукачеве — Верхня Визниця
07:30Мукачеве — Барбово
07:35Мукачеве — Великі Лучки
07:35Мукачеве — Ужгород
07:35Мукачеве — Пістрялово
07:35Мукачеве — Барбово
07:35Мукачеве — Кольчино
07:35Ужгород — Рахів
07:35Мукачеве — Чопівці
07:40Мукачеве — Ростов'ятиця
07:40Мукачеве — Ракошино
07:40Мукачеве — Лохово
07:40Ужгород — Виноградів
07:40Мукачеве — Жуково
07:40Мукачеве — Нове Давидково
07:40Мукачеве — Завидово
07:40Мукачеве — Великі Лучки
07:45Мукачеве — Верхня Визниця
07:45Мукачеве — Зубівка
07:45Мукачеве — Верхня Визниця
07:45Мукачеве — Санаторій "Карпати"
07:45Мукачеве — Негрово
07:45Мукачеве — Станово
07:45Мукачеве — Дубино
07:45Мукачеве — Зубівка
07:45Мукачеве — Пузняківці
07:45Мукачеве — Ужгород
07:50Верхній Студений — Ужгород
07:50Мукачеве — Кольчино
07:50Мукачеве — Горонда
07:55Мукачеве — Станово
07:55Мукачеве — Шенборн
07:55Мукачеве — Кінлодь
07:55Мукачеве — Великі Лучки
07:55Мукачеве — Кольчино
07:55Мукачеве — Ужгород
08:00Мукачеве — Зубівка
08:00Мукачеве — Іршава
08:00Мукачеве — Верхня Визниця
08:00Мукачеве — Куштановиця
08:00Мукачеве — Пістрялово
08:00Мукачеве — Обава
08:00Великий Бичків — Ужгород
08:00Мукачеве — Кольчино
08:00Мукачеве — Ракошино
08:00Мукачеве — Грибівці
08:00Мукачеве — Нове Давидково
08:00Мукачеве — Червеньово
08:00Мукачеве — Лецовиця
08:00Мукачеве — Лавки
08:00Мукачеве — Шенборн
08:00Мукачеве — Барбово
08:00Мукачеве — Чоп
08:00Мукачеве — Кольчино
08:00Мукачеве — Ключарки
08:05Мукачеве — Великі Лучки
08:05Мукачеве — Ужгород
08:10Мукачеве — Нове Давидково
08:10Чорнотисів — Ужгород
08:10Мукачеве — Нове Давидково
08:10Мукачеве — Завидово
08:10Мукачеве — Горонда
08:15Рахів — Ужгород
08:15Мукачеве — Ужгород
08:15Мукачеве — Іванівці
08:15Мукачеве — Бобовище
08:15Мукачеве — Чинадійово
08:15Ужгород — Солотвине
08:15Мукачеве — Берегове
08:15Мукачеве — Ракошино
08:15Мукачеве — Кольчино
08:20Мукачеве — Свалява
08:20Мукачеве — Бабичі
08:25Мукачеве — Великі Лучки
08:30Мукачеве — Верхня Визниця
08:30Мукачеве — Барбово
08:30Мукачеве — Негрово
08:30Мукачеве — Кузьмино
08:30Мукачеве — Верхня Визниця
08:30Мукачеве — Шенборн
08:30Мукачеве — Ужгород
08:30Мукачеве — Лавки
08:30Мукачеве — Чопівці
08:30Мукачеве — Крите
08:30Мукачеве — Великі Лучки
08:30Мукачеве — Чинадійово
08:35Мукачеве — Жуково
08:35Мукачеве — Гандеровиця
08:35Мукачеве — Великі Лучки
08:35Мукачеве — Пістрялово
08:35Мукачеве — Чомонин
08:35Мукачеве — Кольчино
08:40Мукачеве — Чопівці
08:45Мукачеве — Чинадійово
08:45Мукачеве — Нове Давидково
08:45Міжгір'я — Ужгород
08:45Мукачеве — Завидово
08:45Мукачеве — Зубівка
08:45Мукачеве — Ракошино
08:45Мукачеве — Ужгород
08:45Іршава — Ужгород
08:45Мукачеве — Зубівка
08:50Мукачеве — Івашковиця
08:55Мукачеве — Кольчино
08:55Мукачеве — Великі Лучки
08:55Мукачеве — Довге
09:00Мукачеве — Нове Давидково
09:00Мукачеве — Синяк
09:00Мукачеве — Шенборн
09:00Мукачеве — Пістрялово
09:00Мукачеве — Ключарки
09:00Мукачеве — Микулівці
09:00Мукачеве — Станово
09:00Мукачеве — Куштановиця
09:00Мукачеве — Кольчино
09:00Мукачеве — Грибівці
09:00Мукачеве — Гандеровиця
09:00Мукачеве — Верхня Визниця
09:00Ужгород — Міжгір'я
09:00Мукачеве — Лавки
09:00Мукачеве — Ужгород
09:05Мукачеве — Рахів
09:05Мукачеве — Берегове
09:05Мукачеве — Ракошино
09:05Мукачеве — Горонда
09:10Мукачеве — Великі Лучки
09:10Мукачеве — Нове Давидково
09:10Мукачеве — Негрово
09:10Мукачеве — Кольчино
09:15Мукачеве — Кольчино
09:15Мукачеве — Ужгород
09:15Мукачеве — Іванівці
09:15Мукачеве — Верхня Визниця
09:15Мукачеве — Великі Лучки
09:15Мукачеве — Червеньово
09:20Мукачеве — Ракошино
09:20Ужгород — Берегове
09:20Широкий Луг — Ужгород
09:20Мукачеве — Барбово
09:20Мукачеве — Чоп
09:25Мукачеве — Свалява
09:30Мукачеве — Червеньово
09:30Мукачеве — Берегове
09:30Мукачеве — Обава
09:30Мукачеве — Верхня Визниця
09:30Мукачеве — Обава
09:30Мукачеве — Барбово
09:30Мукачеве — Ужгород
09:30Мукачеве — Чинадійово
09:30Мукачеве — Форнош
09:30Мукачеве — Загаття
09:30Мукачеве — Барбово
09:30Мукачеве — Копинівці
09:30Мукачеве — Ділок
09:30Мукачеве — Шенборн
09:30Мукачеве — Обава
09:30Мукачеве — Нове Давидково
09:35Мукачеве — Чомонин
09:35Мукачеве — Жуково
09:35Мукачеве — Пістрялово
09:40Ужгород — Чернівці
09:40Рахів — Ужгород
09:40Ужгород — Чернівці
09:45Мукачеве — Ракошино
09:45Мукачеве — Санаторій "Карпати"
09:45Мукачеве — Зубівка
09:45Мукачеве — Ракошино
09:45Мукачеве — Ужгород
09:45Мукачеве — Зубівка
09:50Мукачеве — Кольчино
09:50Мукачеве — Берегове
09:55Мукачеве — Жуково
09:55Мукачеве — Бистриця
10:00Мукачеве — Лавки
10:00Мукачеве — Верхня Визниця
10:00Мукачеве — Великі Лучки
10:00Мукачеве — Кольчино
10:00Мукачеве — Верхня Визниця
10:00Мукачеве — Завидово
10:00Мукачеве — Куштановиця
10:00Мукачеве — Брестів
10:00Мукачеве — Станово
10:00Мукачеве — Станово
10:00Мукачеве — Грибівці
10:00Мукачеве — Шенборн
10:00Мукачеве — Пістрялово
10:00Мукачеве — Ужгород
10:00Мукачеве — Великі Лучки
10:00Мукачеве — Медведівці
10:00Ужгород — Великий Бичків
10:00Мукачеве — Чоп
10:05Торунь — Ужгород
10:05Мукачеве — Великі Лучки
10:10Мукачеве — Негрово
10:10Мукачеве — Нове Давидково
10:10Мукачеве — Берегове
10:10Ужгород — Івано-Франківськ
10:10Мукачеве — Жнятино
10:15Виноградів — Ужгород
10:15Мукачеве — Нове Давидково
10:15Мукачеве — Ракошино
10:15Мукачеве — Іванівці
10:20Мукачеве — Обава
10:20Свалява — Ужгород
10:20Ужгород — Міжгір'я
10:20Мукачеве — Горонда
10:20Мукачеве — Чинадійово
10:25Мукачеве — Великі Лучки
10:30Мукачеве — Довге
10:30Мукачеве — Горбок
10:30Мукачеве — Барбово
10:30Мукачеве — Свалява
10:30Мукачеве — Завидово
10:30Мукачеве — Буковинка
10:30Мукачеве — Кольчино
10:30Ясіня — Ужгород
10:30Мукачеве — Лецовиця
10:30Мукачеве — Ужгород
10:30Ужгород — Виноградів
10:30Мукачеве — Великі Лучки
10:30Мукачеве — Кольчино
10:35Мукачеве — Дубино
10:35Мукачеве — Кольчино
10:35Мукачеве — Чомонин
10:35Мукачеве — Жуково
10:40Лопухів — Ужгород
10:40Мукачеве — Берегове
10:40Мукачеве — Чинадійово
10:40Мукачеве — Ракошино
10:45Ужгород — Шаян (санаторій)
10:45Мукачеве — Нове Давидково
10:45Мукачеве — Зубівка
10:45Мукачеве — Порошково
10:47Мукачеве — Ужгород
10:50Міжгір'я — Ужгород
10:50Мукачеве — Великі Лучки
10:50Мукачеве — Чинадійово
10:55Мукачеве — Лисичево
10:55Мукачеве — Кольчино
10:55Мукачеве — Горонда
11:00Мукачеве — Крите
11:00Мукачеве — Шенборн
11:00Мукачеве — Щасливе
11:00Мукачеве — Верхня Визниця
11:00Мукачеве — Ільківці
11:00Мукачеве — Іршава
11:00Мукачеве — Кольчино
11:00Мукачеве — Великі Лучки
11:00Мукачеве — Брестів
11:00Мукачеве — Івашковиця
11:00Мукачеве — Верхня Визниця
11:00Мукачеве — Станово
11:00Мукачеве — Куштановиця
11:00Мукачеве — Великі Лучки
11:02Мукачеве — Ужгород
11:05Мукачеве — Ракошино
11:10Ужгород — Рахів
11:10Міжгір'я — Ужгород
11:10Мукачеве — Нове Давидково
11:15Мукачеве — Іванівці
11:15Мукачеве — Микулівці
11:15Мукачеве — Кольчино
11:15Мукачеве — Обава
11:15Мукачеве — Чинадійово
11:15Мукачеве — Великі Лучки
11:20Мукачеве — Чоп
11:25Кушниця — Ужгород
11:25Мукачеве — Барбово
11:27Львів — Ужгород
11:30Мукачеве — Верхня Визниця
11:30Мукачеве — Барбово
11:30Ужгород — Івано-Франківськ
11:30Мукачеве — Верхня Визниця
11:30Мукачеве — Лавки
11:30Мукачеве — Щербовець
11:30Мукачеве — Горонда
11:30Мукачеве — Барбово
11:30Мукачеве — Ключарки
11:30Мукачеве — Нове Давидково
11:30Мукачеве — Форнош
11:30Мукачеве — Негрово
11:30Мукачеве — Бабичі
11:33Мукачеве — Ужгород
11:35Мукачеве — Пістрялово
11:35Мукачеве — Ракошино
11:35Мукачеве — Великі Лучки
11:35Мукачеве — Чомонин
11:35Мукачеве — Ракошино
11:40Мукачеве — Великі Лучки
11:40Ужгород — Рахів
11:45Мукачеве — Зубівка
11:45Мукачеве — Чинадійово
11:45Мукачеве — Зубівка
11:45Мукачеве — Берегове
11:45Мукачеве — Нове Давидково
11:48Мукачеве — Ужгород
11:50Мукачеве — Кольчино
11:55Мукачеве — Великі Лучки
11:55Мукачеве — Кольчино
11:55Мукачеве — Ракошино
11:58Ужгород — Латірка
12:00Ужгород — Довге
12:00Мукачеве — Кольчино
12:00Мукачеве — Кінлодь
12:00Мукачеве — Великі Лучки
12:00Мукачеве — Шенборн
12:00Мукачеве — Обава
12:00Мукачеве — Обава
12:00Мукачеве — Верхня Визниця
12:00Мукачеве — Лавки
12:00Мукачеве — Великі Лучки
12:00Мукачеве — Синяк
12:00Мукачеве — Чоп
12:00Ужгород — Міжгір'я
12:00Мукачеве — Станово
12:00Мукачеве — Станово
12:00Мукачеве — Пузняківці
12:00Мукачеве — Кольчино
12:00Мукачеве — Грибівці
12:02Мукачеве — Ужгород
12:02Мукачеве — Ужгород
12:05Мукачеве — Санаторій "Карпати"
12:10Мукачеве — Жнятино
12:10Рахів — Ужгород
12:10Мукачеве — Свалява
12:10Мукачеве — Завидово
12:10Мукачеве — Нове Давидково
12:10Мукачеве — Горонда
12:15Мукачеве — Іванівці
12:15Мукачеве — Верхня Визниця
12:16Мукачеве — Ужгород
12:20Мукачеве — Ракошино
12:20Березники — Ужгород
12:20Мукачеве — Берегове
12:20Мукачеве — Березники
12:28Рахів — Ужгород
12:30Мукачеве — Медведівці
12:30Мукачеве — Лецовиця
12:30Мукачеве — Лавки
12:30Ужгород — Великий Бичків
12:30Мукачеве — Кольчино
12:30Мукачеве — Великі Лучки
12:30Мукачеве — Обава
12:30Мукачеве — Ужгород
12:30Мукачеве — Бабичі
12:30Мукачеве — Форнош
12:30Ужгород — Міжгір'я
12:30Мукачеве — Іршава
12:30Мукачеве — Барбово
12:30Мукачеве — Гандеровиця
12:30Мукачеве — Негрово
12:30Мукачеве — Загаття
12:30Ужгород — Виноградів
12:30Мукачеве — Буковинка
12:30Мукачеве — Грибівці
12:30Мукачеве — Гандеровиця
12:30Мукачеве — Ключарки
12:30Мукачеве — Великі Лучки
12:35Мукачеве — Пістрялово
12:35Мукачеве — Чомонин
12:37Міжгір'я — Ужгород
12:44Мукачеве — Ужгород
12:45Мукачеве — Зубівка
12:45Мукачеве — Зубівка
12:45Мукачеве — Бистриця
12:45Мукачеве — Чинадійово
12:50Ужгород — Рахів
12:50Мукачеве — Жуково
12:50Мукачеве — Горонда
12:50Мукачеве — Ракошино
12:50Мукачеве — Берегове
12:50Мукачеве — Дубино
12:50Мукачеве — Брестів
12:55Мукачеве — Жуково
12:55Мукачеве — Кольчино
12:59Мукачеве — Ужгород
13:00Мукачеве — Ростов'ятиця
13:00Мукачеве — Червеньово
13:00Мукачеве — Крите
13:00Мукачеве — Шенборн
13:00Мукачеве — Кольчино
13:00Мукачеве — Нове Давидково
13:00Мукачеве — Верхня Визниця
13:00Мукачеве — Свалява
13:00Мукачеве — Верхня Визниця
13:00Мукачеве — Лавки
13:00Мукачеве — Завидово
13:00Мукачеве — Великі Лучки
13:00Мукачеве — Куштановиця
13:00Мукачеве — Довге
13:05Мукачеве — Берегове
13:05Мукачеве — Чинадійово
13:10Мукачеве — Нове Давидково
13:10Мукачеве — Станово
13:10Мукачеве — Станово
13:10Мукачеве — Кольчино
13:10Мукачеве — Бабичі
13:10Мукачеве — Ростов'ятиця
13:11Косівська Поляна — Ужгород
13:13Мукачеве — Ужгород
13:15Мукачеве — Зубівка
13:15Мукачеве — Іванівці
13:15Мукачеве — Кольчино
13:15Мукачеве — Нове Давидково
13:15Мукачеве — Великі Лучки
13:20Мукачеве — Ракошино
13:20Мукачеве — Лисичево
13:20Ужгород — Ясіня
13:20Мукачеве — Ракошино
13:20Мукачеве — Чоп
13:25Ужгород — Міжгір'я
13:25Ужгород — Іршава
13:28Мукачеве — Ужгород
13:30Мукачеве — Негрово
13:30Мукачеве — Верхня Визниця
13:30Мукачеве — Івано-Франківськ
13:30Мукачеве — Ділок
13:30Мукачеве — Горонда
13:30Мукачеве — Барбово
13:30Мукачеве — Ключарки
13:30Мукачеве — Шенборн
13:30Мукачеве — Чопівці
13:30Мукачеве — Верхня Визниця
13:30Мукачеве — Ільківці
13:30Мукачеве — Горбок
13:30Мукачеве — Обава
13:30Мукачеве — Форнош
13:30Мукачеве — Берегове
13:30Чернівці — Палермо (Іт)
13:30Чернівці — Палермо (Іт)
13:30Мукачеве — Барбово
13:35Мукачеве — Пістрялово
13:35Мукачеве — Кольчино
13:35Мукачеве — Чомонин
13:40Мукачеве — Свалява
13:40Мукачеве — Чомонин
13:40Мукачеве — Великі Лучки
13:40Мукачеве — Великі Лучки
13:40Мукачеве — Берегове
13:42Мукачеве — Ужгород
13:45Мукачеве — Чинадійово
13:45Мукачеве — Верхня Визниця
13:45Солотвине — Ужгород
13:45Мукачеве — Зубівка
13:45Мукачеве — Нове Давидково
13:50Мукачеве — Ракошино
13:50Ужгород — Лисичево
13:50Мукачеве — Жуково
13:50Берегове — Ужгород
13:55Мукачеве — Берегове
13:55Мукачеве — Кольчино
13:55Мукачеве — Барбово
13:56Мукачеве — Ужгород
14:00Мукачеве — Форнош
14:00Мукачеве — Верхня Визниця
14:00Мукачеве — Лавки
14:00Мукачеве — Івашковиця
14:00Мукачеве — Станово
14:00Мукачеве — Грибівці
14:00Мукачеве — Барбово
14:00Мукачеве — Кінлодь
14:00Ужгород — Рахів
14:00Міжгір'я — Ужгород
14:00Мукачеве — Пузняківці
14:00Мукачеве — Кольчино
14:00Мукачеве — Обава
14:00Мукачеве — Обава
14:00Мукачеве — Щасливе
14:00Мукачеве — Верхня Визниця
14:00Мукачеве — Ділок
14:00Мукачеве — Великі Лучки
14:05Мукачеве — Великі Лучки
14:05Ужгород — Виноградів
14:10Мукачеве — Нове Давидково
14:10Мукачеве — Жнятино
14:10Ужгород — Торунь
14:11Мукачеве — Ужгород
14:15Мукачеве — Обава
14:15Мукачеве — Іванівці
14:15Мукачеве — Кольчино
14:20Мукачеве — Чоп
14:20Мукачеве — Горонда
14:20Мукачеве — Чинадійово
14:20Мукачеве — Лецовиця
14:20Мукачеве — Великі Лучки
14:20Мукачеве — Ільниця
14:20Мукачеве — Ракошино
14:25Виноградів — Ужгород
14:26Мукачеве — Ужгород
14:30Мукачеве — Верхня Визниця
14:30Мукачеве — Негрово
14:30Мукачеве — Завидово
14:30Мукачеве — Грибівці
14:30Мукачеве — Ключарки
14:30Мукачеве — Червеньово
14:30Мукачеве — Лавки
14:30Мукачеве — Буковинка
14:30Ужгород — Львів
14:30Мукачеве — Барбово
14:30Мукачеве — Куштановиця
14:30Мукачеве — Кольчино
14:30Мукачеве — Шенборн
14:30Мукачеве — Обава
14:30Ужгород — Угля
14:35Мукачеве — Великі Лучки
14:35Мукачеве — Чомонин
14:35Мукачеве — Пістрялово
14:40Ужгород — Міжгір'я
14:40Мукачеве — Ужгород
14:40Мукачеве — Чинадійово
14:40Рахів — Ужгород
14:43Мукачеве — Свалява
14:45Мукачеве — Зубівка
14:45Мукачеве — Берегове
14:45Мукачеве — Бистриця
14:45Мукачеве — Зубівка
14:50Мукачеве — Горонда
14:50Мукачеве — Жуково
14:50Мукачеве — Брестів
14:50Мукачеве — Ракошино
14:50Мукачеве — Великі Лучки
14:55Мукачеве — Ужгород
14:55Ясіня — Ужгород
14:55Мукачеве — Чинадійово
14:55Мукачеве — Кольчино
14:55Мукачеве — Жуково
15:00Мукачеве — Копинівці
15:00Мукачеве — Форнош
15:00Ужгород — Виноградів
15:00Мукачеве — Брестів
15:00Мукачеве — Медведівці
15:00Мукачеве — Станово
15:00Мукачеве — Лавки
15:00Мукачеве — Станово
15:00Мукачеве — Червеньово
15:00Ужгород — Міжгір'я
15:00Мукачеве — Пістрялово
15:00Мукачеве — Барбово
15:00Мукачеве — Верхня Визниця
15:00Мукачеве — Синяк
15:00Мукачеве — Великі Лучки
15:00Мукачеве — Кольчино
15:05Мукачеве — Санаторій "Карпати"
15:10Ужгород — Лисичево
15:10Мукачеве — Нове Давидково
15:10Довге — Ужгород
15:10Мукачеве — Великі Лучки
15:10Мукачеве — Завидово
15:10Ужгород — Ясіня
15:12Мукачеве — Ужгород
15:15Мукачеве — Верхня Визниця
15:15Мукачеве — Зубівка
15:15Мукачеве — Дубино
15:15Мукачеве — Кольчино
15:15Мукачеве — Іванівці
15:15Мукачеве — Горбок
15:20Мукачеве — Великі Лучки
15:20Мукачеве — Чоп
15:20Мукачеве — Барбово
15:21Мукачеве — Берегове
15:22Львів — Ужгород
15:25Мукачеве — Ужгород
15:25Шаян (санаторій) — Ужгород
15:25Ужгород — Рахів
15:25Мукачеве — Ракошино
15:25Мукачеве — Ракошино
15:30Мукачеве — Микулівці
15:30Мукачеве — Загаття
15:30Мукачеве — Буковинка
15:30Мукачеве — Кольчино
15:30Мукачеве — Барбово
15:30Мукачеве — Гандеровиця
15:30Мукачеве — Бабичі
15:30Мукачеве — Верхня Визниця
15:30Мукачеве — Барбово
15:30Мукачеве — Ключарки
15:30Мукачеве — Великі Лучки
15:30Мукачеве — Нове Давидково
15:30Мукачеве — Негрово
15:30Мукачеве — Лавки
15:30Ужгород — Іршава
15:30Мукачеве — Шенборн
15:30Мукачеве — Гандеровиця
15:35Мукачеве — Чомонин
15:35Ковель — Чивітавекк'я (Іт)
15:35Мукачеве — Розтока
15:35Мукачеве — Чинадійово
15:35Мукачеве — Пістрялово
15:40Мукачеве — Великі Лучки
15:40Мукачеве — Берегове
15:40Мукачеве — Куштановиця
15:40Ужгород — Богдан
15:42Мукачеве — Ужгород
15:42Мукачеве — Ужгород
15:45Мукачеве — Зубівка
15:45Мукачеве — Лецовиця
15:45Мукачеве — Бабичі
15:50Мукачеве — Чинадійово
15:50Ужгород — Колочава
15:50Мукачеве — Ракошино
15:50Мукачеве — Великі Лучки
15:50Мукачеве — Кольчино
15:50Ужгород — Тарасівка
15:55Мукачеве — Кольчино
16:00Мукачеве — Пузняківці
16:00Мукачеве — Порошково
16:00Мукачеве — Великі Лучки
16:00Мукачеве — Чоп
16:00Мукачеве — Форнош
16:00Мукачеве — Верхня Визниця
16:00Мукачеве — Завидово
16:00Мукачеве — Ділок
16:00Мукачеве — Грибівці
16:00Мукачеве — Верхня Визниця
16:00Ужгород — Виноградів
16:00Мукачеве — Копинівці
16:00Мукачеве — Кольчино
16:00Мукачеве — Барбово
16:00Мукачеве — Ужгород
16:00Мукачеве — Червеньово
16:00Мукачеве — Пістрялово
16:00Ужгород — Широкий Луг
16:00Мукачеве — Обава
16:00Мукачеве — Нове Давидково
16:05Великий Бичків — Ужгород
16:05Рахів — Ужгород
16:10Ужгород — Кушниця
16:10Мукачеве — Берегове
16:10Мукачеве — Нове Давидково
16:10Мукачеве — Станово
16:10Свалява — Ужгород
16:10Мукачеве — Станово
16:10Мукачеве — Горонда
16:15Мукачеве — Шенборн
16:15Мукачеве — Зубівка
16:15Мукачеве — Кольчино
16:15Мукачеве — Іванівці
16:15Мукачеве — Ужгород
16:20Мукачеве — Великі Лучки
16:20Мукачеве — Ракошино
16:20Мукачеве — Великі Лучки
16:20Мукачеве — Чинадійово
16:20Мукачеве — Обава
16:20Мукачеве — Обава
16:25Мукачеве — Виноградів
16:25Мукачеве — Великі Лучки
16:30Мукачеве — Верхня Визниця
16:30Ужгород — Колочава
16:30Мукачеве — Розтока
16:30Мукачеве — Грибівці
16:30Мукачеве — Ужгород
16:30Мукачеве — Негрово
16:30Мукачеве — Чопівці
16:30Мукачеве — Буковинка
16:30Мукачеве — Ключарки
16:30Мукачеве — Чинадійово
16:30Мукачеве — Лавки
16:30Мукачеве — Шенборн
16:30Мукачеве — Барбово
16:30Ужгород — Рахів
16:35Мукачеве — Пістрялово
16:35Мукачеве — Великі Лучки
16:35Мукачеве — Кольчино
16:35Мукачеве — Чомонин
16:40Мукачеве — Горонда
16:45Мукачеве — Обава
16:45Мукачеве — Зубівка
16:45Мукачеве — Івашковиця
16:45Мукачеве — Ужгород
16:45Мукачеве — Зубівка
16:45Мукачеве — Великі Лучки
16:45Мукачеве — Чинадійово
16:45Мукачеве — Верхня Визниця
16:50Мукачеве — Ракошино
16:50Ужгород — Рахів
16:50Мукачеве — Щербовець
16:55Мукачеве — Жуково
16:55Мукачеве — Кольчино
16:56Ужгород — Берегове
17:00Мукачеве — Синяк
17:00Мукачеве — Горбок
17:00Мукачеве — Ділок
17:00Мукачеве — Кольчино
17:00Мукачеве — Пістрялово
17:00Мукачеве — Бистриця
17:00Мукачеве — Нове Давидково
17:00Мукачеве — Великі Лучки
17:00Мукачеве — Щасливе
17:00Мукачеве — Прага (Чех)
17:00Мукачеве — Медведівці
17:00Мукачеве — Верхня Визниця
17:00Мукачеве — Великі Лучки
17:00Мукачеве — Лавки
17:00Мукачеве — Ужгород
17:00Мукачеве — Барбово
17:00Мукачеве — Кінлодь
17:05Міжгір'я — Ужгород
17:05Ужгород — Верхній Студений
17:10Мукачеве — Гандеровиця
17:10Ужгород — Чорнотисів
17:10Мукачеве — Нове Давидково
17:10Ужгород — Міжгір'я
17:10Мукачеве — Жнятино
17:10Мукачеве — Бобовище
17:10Мукачеве — Бабичі
17:10Мукачеве — Іршава
17:10Мукачеве — Шенборн
17:10Мукачеве — Обава
17:15Мукачеве — Зубівка
17:15Мукачеве — Кольчино
17:15Мукачеве — Іванівці
17:15Мукачеве — Кольчино
17:15Мукачеве — Ужгород
17:20Мукачеве — Чопівці
17:20Мукачеве — Куштановиця
17:20Мукачеве — Чоп
17:20Мукачеве — Чинадійово
17:20Мукачеве — Ракошино
17:20Мукачеве — Крите
17:20Мукачеве — Барбово
17:20Ужгород — Лопухів
17:25Мукачеве — Дубино
17:30Мукачеве — Завидово
17:30Мукачеве — Лавки
17:30Мукачеве — Шенборн
17:30Мукачеве — Барбово
17:30Мукачеве — Негрово
17:30Мукачеве — Форнош
17:30Мукачеве — Берегове
17:30Мукачеве — Барбово
17:30Мукачеве — Гандеровиця
17:30Мукачеве — Верхня Визниця
17:30Мукачеве — Верхня Визниця
17:30Мукачеве — Медведівці
17:30Мукачеве — Лецовиця
17:30Мукачеве — Станово
17:30Мукачеве — Буковинка
17:30Мукачеве — Чопівці
17:30Мукачеве — Ключарки
17:30Мукачеве — Великі Лучки
17:30Мукачеве — Ростов'ятиця
17:35Мукачеве — Чомонин
17:35Мукачеве — Пістрялово
17:40Мукачеве — Свалява
17:40Ужгород — Виноградів
17:40Мукачеве — Шенборн
17:40Мукачеве — Кольчино
17:40Мукачеве — Нове Давидково
17:40Мукачеве — Брестів
17:45Івано-Франківськ — Ужгород
17:45Іршава — Ужгород
17:45Мукачеве — Великі Лучки
17:45Мукачеве — Ужгород
17:45Мукачеве — Великі Лучки
17:45Мукачеве — Ракошино
17:45Мукачеве — Зубівка
17:50Мукачеве — Санаторій "Карпати"
17:50Ужгород — Рахів
17:55Мукачеве — Великі Лучки
17:55Мукачеве — Жуково
18:00Міжгір'я — Ужгород
18:00Миколаїв — Салерно (Іт)
18:00Мукачеве — Обава
18:00Мукачеве — Чинадійово
18:00Мукачеве — Верхня Визниця
18:00Мукачеве — Загаття
18:00Мукачеве — Кольчино
18:00Мукачеве — Пістрялово
18:00Мукачеве — Горонда
18:00Мукачеве — Верхня Визниця
18:00Мукачеве — Ділок
18:00Мукачеве — Грибівці
18:00Мукачеве — Станово
18:00Мукачеве — Лавки
18:00Мукачеве — Барбово
18:00Мукачеве — Щасливе
18:05Мукачеве — Ракошино
18:05Мукачеве — Кольчино
18:05Мукачеве — Великі Лучки
18:10Мукачеве — Бистриця
18:10Рахів — Ужгород
18:10Мукачеве — Нове Давидково
18:15Мукачеве — Червеньово
18:15Мукачеве — Верхня Визниця
18:15Мукачеве — Ужгород
18:15Мукачеве — Зубівка
18:15Мукачеве — Іванівці
18:20Ужгород — Ясіня
18:20Мукачеве — Берегове
18:20Мукачеве — Шенборн
18:20Мукачеве — Чинадійово
18:30Мукачеве — Буковинка
18:30Мукачеве — Обава
18:30Мукачеве — Ключарки
18:30Мукачеве — Лавки
18:30Мукачеве — Куштановиця
18:30Мукачеве — Ракошино
18:30Мукачеве — Грибівці
18:30Мукачеве — Чоп
18:30Мукачеве — Негрово
18:30Мукачеве — Верхня Визниця
18:30Мукачеве — Завидово
18:30Ужгород — Довге
18:30Одеса — Барі (Іт)
18:30Мукачеве — Ужгород
18:30Мукачеве — Кольчино
18:30Мукачеве — Барбово
18:40Мукачеве — Гандеровиця
18:40Ужгород — Львів
18:40Мукачеве — Нове Давидково
18:45Мукачеве — Чинадійово
18:45Мукачеве — Великі Лучки
18:45Мукачеве — Пузняківці
18:45Рахів — Прага (Чех)
18:45Мукачеве — Ужгород
18:45Ужгород — Шаян (санаторій)
18:45Мукачеве — Бабичі
18:50Мукачеве — Зубівка
18:50Ужгород — Рахів
19:00Ужгород — Свалява
19:00Мукачеве — Шенборн
19:00Мукачеве — Ужгород
19:00Мукачеве — Пістрялово
19:00Мукачеве — Кольчино
19:00Мукачеве — Нове Давидково
19:00Мукачеве — Ільківці
19:00Мукачеве — Верхня Визниця
19:00Мукачеве — Верхня Визниця
19:00Мукачеве — Барбово
19:05Мукачеве — Берегове
19:10Мукачеве — Станово
19:10Мукачеве — Чинадійово
19:10Мукачеве — Бобовище
19:15Мукачеве — Івашковиця
19:15Мукачеве — Дубино
19:20Мукачеве — Верхня Визниця
19:30Мукачеве — Нове Давидково
19:30Мукачеве — Ужгород
19:50Мукачеве — Ужгород
19:56Івано-Франківськ — Ужгород
20:00Мукачеве — Шенборн
20:10Мукачеве — Жуково
20:20Мукачеве — Негрово
20:30Мукачеве — Братислава (Слов)
20:40Ужгород — Іршава
20:55Київ — Мадрид (Ісп)
21:05Ужгород — Чернівці
21:05Чернівці — Ужгород
21:05Ужгород — Чернівці
21:05Чернівці — Ужгород
21:20Рахів — Ужгород
21:25Івано-Франківськ — Ужгород
22:30Ужгород — Луцьк
22:50Львів — Ужгород

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Ужгород
17:45 19:56 21:25

Іршава — Ужгород
08:45 17:45

Берегове — Ужгород
06:40 13:50

Березники — Ужгород
12:20

Богдан — Ужгород
07:00

Великий Бичків — Ужгород
08:00 16:05

Верхній Студений — Ужгород
07:50

Виноградів — Ужгород
07:30 10:15 14:25

Довге — Ужгород
06:50 15:10

Київ — Мадрид (Ісп)
20:55

Ковель — Чивітавекк'я (Іт)
15:35

Косівська Поляна — Ужгород
13:11

Кушниця — Ужгород
11:25

Лопухів — Ужгород
10:40

Луцьк — Ужгород
05:13

Львів — Ужгород
11:27 15:22 22:50

Мадрид (Ісп) — Київ
06:45

Миколаїв — Салерно (Іт)
18:00

Мукачеве — Івано-Франківськ
06:00 06:00 13:30

Мукачеве — Іванівці
06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15

Мукачеве — Івашковиця
08:50 11:00 14:00 16:45 19:15

Мукачеве — Ільківці
11:00 13:30 19:00

Мукачеве — Ільниця
14:20

Мукачеве — Іршава
08:00 11:00 12:30 17:10

Мукачеве — Бабичі
06:00 08:20 11:30 12:30 13:10 15:30 15:45 17:10 18:45

Мукачеве — Барбово
07:20 07:30 07:35 08:00 08:30 09:20 09:30 09:30 10:30 11:25 11:30 11:30 12:30 13:30 13:30 13:55 14:00 14:30 15:00 15:20 15:30 15:30 16:00 16:30 17:00 17:20 17:30 17:30 18:00 18:30 19:00

Мукачеве — Берегове
06:25 06:50 06:58 07:30 08:15 09:05 09:30 09:50 10:10 10:40 11:45 12:20 12:50 13:05 13:30 13:40 13:55 14:45 15:21 15:40 16:10 17:30 18:20 19:05

Мукачеве — Березники
12:20

Мукачеве — Бистриця
07:20 09:55 12:45 14:45 17:00 18:10

Мукачеве — Бобовище
07:10 07:30 08:15 17:10 19:10

Мукачеве — Братислава (Слов)
20:30

Мукачеве — Брестів
07:15 10:00 11:00 12:50 14:50 15:00 17:40

Мукачеве — Буковинка
06:30 07:30 10:30 12:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30

Мукачеве — Великі Лучки
05:45 06:30 06:30 06:45 07:05 07:05 07:30 07:35 07:40 07:55 08:05 08:25 08:30 08:35 08:55 09:10 09:15 10:00 10:00 10:05 10:25 10:30 10:50 11:00 11:00 11:15 11:35 11:40 11:55 12:00 12:00 12:30 12:30 13:00 13:15 13:40 13:40 14:00 14:05 14:20 14:35 14:50 15:00 15:10 15:20 15:30 15:40 15:50 16:00 16:20 16:20 16:25 16:35 16:45 17:00 17:00 17:30 17:45 17:45 17:55 18:05 18:45

Мукачеве — Верхня Визниця
07:00 07:05 07:15 07:30 07:45 07:45 08:00 08:30 08:30 09:00 09:15 09:30 10:00 10:00 11:00 11:00 11:30 11:30 12:00 12:15 13:00 13:00 13:30 13:30 13:45 14:00 14:00 14:30 15:00 15:15 15:30 16:00 16:00 16:30 16:45 17:00 17:30 17:30 18:00 18:00 18:15 18:30 19:00 19:00 19:20

Мукачеве — Виноградів
16:25

Мукачеве — Гандеровиця
06:50 07:30 08:35 09:00 12:30 12:30 15:30 15:30 17:10 17:30 18:40

Мукачеве — Горбок
06:00 07:15 10:30 13:30 15:15 17:00

Мукачеве — Горонда
05:40 07:10 07:50 08:10 09:05 10:20 10:55 11:30 12:10 12:50 13:30 14:20 14:50 16:10 16:40 18:00

Мукачеве — Грибівці
06:00 06:00 07:25 08:00 09:00 10:00 12:00 12:30 14:00 14:30 16:00 16:30 18:00 18:30

Мукачеве — Довге
08:55 10:30 13:00

Мукачеве — Дубино
07:45 10:35 12:50 15:15 17:25 19:15

Мукачеве — Ділок
06:30 09:30 13:30 14:00 16:00 17:00 18:00

Мукачеве — Жнятино
10:10 12:10 14:10 17:10

Мукачеве — Жуково
06:40 07:30 07:40 08:35 09:35 09:55 10:35 12:50 12:55 13:50 14:50 14:55 16:55 17:55 20:10

Мукачеве — Завидово
07:00 07:40 08:10 08:45 10:00 10:30 12:10 13:00 14:30 15:10 16:00 17:30 18:30

Мукачеве — Загаття
06:40 09:30 12:30 15:30 18:00

Мукачеве — Зубівка
07:00 07:45 07:45 08:00 08:45 08:45 09:45 09:45 10:45 11:45 11:45 12:45 12:45 13:15 13:45 14:45 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 16:45 17:15 17:45 18:15 18:50

Мукачеве — Ключарки
07:00 08:00 09:00 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30

Мукачеве — Коломия
07:10 07:10

Мукачеве — Кольчино
06:50 07:15 07:35 07:50 07:55 08:00 08:00 08:15 08:35 08:55 09:00 09:10 09:15 09:50 10:00 10:30 10:30 10:35 10:55 11:00 11:15 11:50 11:55 12:00 12:00 12:30 12:55 13:00 13:10 13:15 13:35 13:55 14:00 14:15 14:30 14:55 15:00 15:15 15:30 15:50 15:55 16:00 16:15 16:35 16:55 17:00 17:15 17:15 17:40 18:00 18:05 18:30 19:00

Мукачеве — Копинівці
09:30 15:00 16:00

Мукачеве — Кошице (Слов)
07:00

Мукачеве — Крите
08:30 11:00 13:00 17:20

Мукачеве — Кузьмино
07:30 08:30

Мукачеве — Кушниця
06:10

Мукачеве — Куштановиця
07:05 08:00 09:00 10:00 11:00 13:00 14:30 15:40 17:20 18:30

Мукачеве — Кінлодь
06:20 07:55 12:00 14:00 17:00

Мукачеве — Лавки
06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 10:00 11:30 12:00 12:30 13:00 14:00 14:30 15:00 15:30 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30

Мукачеве — Лецовиця
08:00 10:30 12:30 14:20 15:45 17:30

Мукачеве — Лисичево
10:55 13:20

Мукачеве — Лохово
06:40 07:40

Мукачеве — Медведівці
07:00 10:00 12:30 15:00 17:00 17:30

Мукачеве — Микулівці
09:00 11:15 15:30

Мукачеве — Москва (РФ)
06:00 06:00

Мукачеве — Негрово
07:25 07:45 08:30 09:10 10:10 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 20:20

Мукачеве — Нове Давидково
06:45 07:10 07:40 08:00 08:10 08:10 08:45 09:00 09:10 09:30 10:10 10:15 10:45 11:10 11:30 11:45 12:10 13:00 13:10 13:15 13:45 14:10 15:10 15:30 16:00 16:10 17:00 17:10 17:40 18:10 18:40 19:00 19:30

Мукачеве — Обава
07:10 07:10 08:00 09:30 09:30 09:30 10:20 11:15 12:00 12:00 12:30 13:30 14:00 14:00 14:15 14:30 16:00 16:20 16:20 16:45 17:10 18:00 18:30

Мукачеве — Порошково
10:45 16:00

Мукачеве — Прага (Чех)
17:00

Мукачеве — Пузняківці
07:45 12:00 14:00 16:00 18:45

Мукачеве — Пістрялово
07:35 08:00 08:35 09:00 09:35 10:00 11:35 12:35 13:35 14:35 15:00 15:35 16:00 16:35 17:00 17:35 18:00 19:00

Мукачеве — Ракошино
07:40 08:00 08:15 08:45 09:05 09:20 09:45 09:45 10:15 10:40 11:05 11:35 11:35 11:55 12:20 12:50 13:20 13:20 13:50 14:20 14:50 15:25 15:25 15:50 16:20 16:50 17:20 17:45 18:05 18:30

Мукачеве — Рахів
05:00 09:05

Мукачеве — Розтока
15:35 16:30

Мукачеве — Ростов'ятиця
05:30 07:40 13:00 13:10 17:30

Мукачеве — Санаторій "Карпати"
07:45 09:45 12:05 15:05 17:50

Мукачеве — Свалява
07:15 08:20 09:25 10:30 12:10 13:00 13:40 14:43 17:40

Мукачеве — Синяк
07:00 09:00 12:00 15:00 17:00

Мукачеве — Станово
07:30 07:45 07:55 09:00 10:00 10:00 11:00 12:00 12:00 13:10 13:10 14:00 15:00 15:00 16:10 16:10 17:30 18:00 19:10

Мукачеве — Ужгород
06:15 06:30 06:45 07:00 07:10 07:10 07:25 07:35 07:45 07:55 08:05 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:30 10:47 11:02 11:33 11:48 12:02 12:02 12:16 12:30 12:44 12:59 13:13 13:28 13:42 13:56 14:11 14:26 14:40 14:55 15:12 15:25 15:42 15:42 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:45 18:15 18:30 18:45 19:00 19:30 19:50

Мукачеве — Форнош
05:00 05:30 07:00 07:30 09:30 11:30 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 17:30

Мукачеве — Червеньово
06:15 07:15 08:00 09:15 09:30 13:00 14:30 15:00 16:00 18:15

Мукачеве — Чинадійово
07:10 07:25 08:15 08:30 08:45 09:30 10:20 10:40 10:50 11:15 11:45 12:45 13:05 13:45 14:20 14:40 14:55 15:35 15:50 16:20 16:30 16:45 17:20 18:00 18:20 18:45 19:10

Мукачеве — Чомонин
06:15 07:00 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 13:40 14:35 15:35 16:35 17:35

Мукачеве — Чоп
07:20 08:00 09:20 10:00 11:20 12:00 13:20 14:20 15:20 16:00 17:20 18:30

Мукачеве — Чопівці
06:25 07:30 07:35 08:30 08:40 13:30 16:30 17:20 17:30

Мукачеве — Шенборн
06:30 06:50 07:00 07:30 07:55 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 11:00 12:00 13:00 13:30 14:30 15:30 16:15 16:30 17:10 17:30 17:40 18:20 19:00 20:00

Мукачеве — Щасливе
05:30 07:20 11:00 14:00 17:00 18:00

Мукачеве — Щербовець
11:30 16:50

Міжгір'я — Ужгород
08:45 10:50 11:10 12:37 14:00 17:05 18:00

Одеса — Барі (Іт)
18:30

Прага (Чех) — Рахів
06:20

Рахів — Прага (Чех)
18:45

Рахів — Ужгород
07:06 08:15 09:40 12:10 12:28 14:40 16:05 18:10 21:20

Свалява — Ужгород
10:20 16:10

Солотвине — Ужгород
13:45

Торунь — Ужгород
10:05

Ужгород — Івано-Франківськ
10:10 11:30

Ужгород — Іршава
13:25 15:30 20:40

Ужгород — Берегове
09:20 16:56

Ужгород — Богдан
15:40

Ужгород — Великий Бичків
10:00 12:30

Ужгород — Верхній Студений
17:05

Ужгород — Виноградів
07:40 10:30 12:30 14:05 15:00 16:00 17:40

Ужгород — Довге
12:00 18:30

Ужгород — Колочава
15:50 16:30

Ужгород — Косівська Поляна
06:25

Ужгород — Кушниця
16:10

Ужгород — Латірка
11:58

Ужгород — Лисичево
13:50 15:10

Ужгород — Лопухів
17:20

Ужгород — Луцьк
22:30

Ужгород — Львів
05:55 14:30 18:40

Ужгород — Міжгір'я
07:30 09:00 10:20 12:00 12:30 13:25 14:40 15:00 17:10

Ужгород — Рахів
06:45 07:35 11:10 11:40 12:50 14:00 15:25 16:30 16:50 17:50 18:50

Ужгород — Свалява
19:00

Ужгород — Солотвине
08:15

Ужгород — Тарасівка
15:50

Ужгород — Торунь
14:10

Ужгород — Угля
14:30

Ужгород — Чернівці
09:40 09:40 21:05 21:05

Ужгород — Чорнотисів
17:10

Ужгород — Шаян (санаторій)
10:45 18:45

Ужгород — Широкий Луг
16:00

Ужгород — Ясіня
13:20 15:10 18:20

Чернівці — Палермо (Іт)
13:30 13:30

Чернівці — Ужгород
03:00 03:00 21:05 21:05

Чорнотисів — Ужгород
08:10

Шаян (санаторій) — Ужгород
15:25

Широкий Луг — Ужгород
09:20

Ясіня — Ужгород
07:30 10:30 14:55

Інформація оновлена: 25.09.2013