Автовокзал Мукачеве

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Академіка Павлова, 14 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03131-21492, 03131-21471

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Кошице (Сл) — Мукачеве
--Кошице (Сл) — Мукачеве
--Кошице (Сл) — Мукачеве
--Кошице (Сл) — Мукачеве
--Кошице (Сл) — Мукачеве
--Кошице (Сл) — Мукачеве
00:01Рахів — Кошице (Сл)
00:05Львів — Кошице (Сл)
03:00Чернівці — Ужгород
03:45Чернівці — Ужгород
05:00Мукачеве — Кошице (Сл)
05:00Мукачеве — Рахів
05:13Луцьк — Ужгород
05:25Мукачеве — Вишнє Німецьке
05:25Ужгород — Липкани (Мол)
05:30Мукачеве — Форнош
05:30Мукачеве — Копинівці
05:35Мукачеве — Ростов'ятиця
05:40Мукачеве — Горонда
05:45Мукачеве — Великі Лучки
06:00Мукачеве — Грибівці
06:00Мукачеве — Москва (РФ)
06:00Мукачеве — Івано-Франківськ
06:00Мукачеве — Москва (РФ)
06:00Мукачеве — Лавки
06:00Мукачеве — Івано-Франківськ
06:00Мукачеве — Бобовище
06:05Мукачеве — Великі Лучки
06:15Мукачеве — Червеньово
06:15Мукачеве — Чомонин
06:25Мукачеве — Нове Давидково
06:25Мукачеве — Великі Лучки
06:25Мукачеве — Великі Лучки
06:25Мукачеве — Берегове
06:30Мукачеве — Шенборн
06:30Мукачеве — Ділок
06:30Мукачеве — Ужгород
06:30Мукачеве — Буковинка
06:30Мукачеве — Лавки
06:40Мукачеве — Гандеровиця
06:40Мукачеве — Великі Лучки
06:40Берегове — Ужгород
06:40Мукачеве — Загаття
06:40Мукачеве — Лохово
06:45Мукачеве — Санаторій Карпати
06:45Мукачеве — Ужгород
06:45Ужгород — Рахів
06:50Мукачеве — Берегове
06:50Мукачеве — Кольчино
06:50Мукачеве — Шенборн
06:50Довге — Ужгород
06:50Мукачеве — Нижній Коропець
06:50Мукачеве — Великі Лучки
06:55Мукачеве — Великі Лучки
06:55Мукачеве — Зубівка
06:58Мукачеве — Берегове
07:00Мукачеве — Кошице (Сл)
07:00Мукачеве — Ключарки
07:00Мукачеве — Шенборн
07:00Мукачеве — Лавки
07:00Мукачеве — Синяк
07:00Богдан — Ужгород
07:00Мукачеве — Чомонин
07:00Мукачеве — Медведівці
07:05Мукачеве — Куштановиця
07:05Мукачеве — Великі Лучки
07:05Мукачеве — Верхня Визниця
07:05Верхній Студений — Ужгород
07:06Рахів — Ужгород
07:10Мукачеве — Бобовище
07:10Мукачеве — Коломия
07:10Мукачеве — Коломия
07:10Мукачеве — Нове Давидково
07:10Мукачеве — Іванівці
07:10Мукачеве — Ужгород
07:10Мукачеве — Горонда
07:15Мукачеве — Верхня Визниця
07:15Мукачеве — Кольчино
07:15Мукачеве — Брестів
07:15Мукачеве — Червеньово
07:20Мукачеве — Бистриця
07:20Мукачеве — Обава
07:20Мукачеве — Станово
07:20Мукачеве — Барбово
07:20Мукачеве — Великі Лучки
07:20Мукачеве — Чоп
07:20Мукачеве — Пістрялово
07:25Мукачеве — Негрово
07:25Мукачеве — Жуково
07:25Мукачеве — Ужгород
07:30Мукачеве — Гандеровиця
07:30Мукачеве — Берегове
07:30Мукачеве — Чопівці
07:30Виноградів — Ужгород
07:30Мукачеве — Верхня Визниця
07:30Мукачеве — Копинівці
07:30Мукачеве — Шенборн
07:30Ужгород — Міжгір'я
07:30Мукачеве — Лавки
07:30Мукачеве — Ракошино
07:30Ясіня — Ужгород
07:30Мукачеве — Буковинка
07:30Мукачеве — Грибівці
07:30Мукачеве — Форнош
07:35Мукачеве — Барбово
07:35Мукачеве — Ужгород
07:35Мукачеве — Великі Лучки
07:35Мукачеве — Нове Давидково
07:35Мукачеве — Кольчино
07:40Мукачеве — Лохово
07:40Ужгород — Виноградів
07:40Мукачеве — Завидово
07:40Мукачеве — Великі Лучки
07:45Мукачеве — Дубино
07:45Мукачеве — Негрово
07:45Мукачеве — Пузняківці
07:45Мукачеве — Верхня Визниця
07:45Мукачеве — Зубівка
07:45Мадрид (Іс) — Київ
07:45Мукачеве — Ужгород
07:45Мукачеве — Зубівка
07:50Мукачеве — Нижній Коропець
07:50Мукачеве — Кольчино
07:50Мукачеве — Ростов'ятиця
07:50Мукачеве — Шенборн
07:50Мукачеве — Горонда
07:55Мукачеве — Ужгород
07:55Мукачеве — Кінлодь
07:55Мукачеве — Кольчино
08:00Мукачеве — Кольчино
08:00Мукачеве — Лавки
08:00Мукачеве — Ключарки
08:00Мукачеве — Шенборн
08:00Мукачеве — Ракошино
08:00Мукачеве — Чоп
08:00Мукачеве — Зубівка
08:00Мукачеве — Станово
08:00Мукачеве — Червеньово
08:00Мукачеве — Куштановиця
08:00Мукачеве — Форнош
08:00Великий Бичків — Ужгород
08:00Мукачеве — Іршава
08:00Мукачеве — Великі Лучки
08:00Мукачеве — Лецьовиця
08:00Мукачеве — Нове Давидково
08:00Мукачеве — Чоп
08:00Мукачеве — Кольчино
08:00Мукачеве — Барбово
08:00Мукачеве — Пістрялово
08:00Мукачеве — Нове Давидково
08:00Мукачеве — Ракошино
08:05Мукачеве — Великі Лучки
08:05Ужгород — Рахів
08:10Мукачеве — Горонда
08:10Мукачеве — Чинадійово
08:10Мукачеве — Нове Давидково
08:10Мукачеве — Іванівці
08:10Прага (Чех) — Драгово
08:10Чорнотисів — Ужгород
08:10Мукачеве — Жуково
08:15Мукачеве — Кольчино
08:15Мукачеве — Грибівці
08:15Мукачеве — Великі Лучки
08:15Мукачеве — Ужгород
08:15Мукачеве — Берегове
08:20Мукачеве — Обава
08:20Мукачеве — Бабичі
08:20Мукачеве — Пістрялово
08:20Мукачеве — Свалява
08:25Мукачеве — Великі Лучки
08:30Мукачеве — Верхня Визниця
08:30Мукачеве — Негрово
08:30Мукачеве — Кошице (Сл)
08:30Мукачеве — Лавки
08:30Мукачеве — Барбово
08:30Плзень (Чех) — Львів
08:30Мукачеве — Ужгород
08:30Мукачеве — Ракошино
08:30Мукачеве — Чопівці
08:30Мукачеве — Шенборн
08:35Мукачеве — Гандеровиця
08:35Мукачеве — Великі Лучки
08:35Мукачеве — Чомонин
08:35Мукачеве — Кольчино
08:40Мукачеве — Нове Давидково
08:40Мукачеве — Великі Лучки
08:45Мукачеве — Ужгород
08:45Іршава — Ужгород
08:45Мукачеве — Нове Давидково
08:45Мукачеве — Зубівка
08:45Мукачеве — Зубівка
08:45Мукачеве — Чинадійово
08:50Мукачеве — Івашковиця
08:50Мукачеве — Клочки
08:55Мукачеве — Кольчино
09:00Мукачеве — Куштановиця
09:00Мукачеве — Синяк
09:00Мукачеве — Ужгород
09:00Мукачеве — Верхня Визниця
09:00Мукачеве — Лавки
09:00Мукачеве — Завидово
09:00Мукачеве — Кольчино
09:00Мукачеве — Шенборн
09:00Мукачеве — Ключарки
09:00Мукачеве — Великі Лучки
09:00Мукачеве — Великі Лучки
09:00Мукачеве — Грибівці
09:00Мукачеве — Шенборн
09:00Мукачеве — Пістрялово
09:05Мукачеве — Берегове
09:05Мукачеве — Рахів
09:05Мукачеве — Ракошино
09:05Мукачеве — Ракошино
09:05Мукачеве — Горонда
09:10Мукачеве — Кольчино
09:10Мукачеве — Негрово
09:10Мукачеве — Іванівці
09:10Мукачеве — Ростов'ятиця
09:15Мукачеве — Червеньово
09:15Мукачеве — Великі Лучки
09:15Мукачеве — Ужгород
09:15Мукачеве — Кольчино
09:15Мукачеве — Верхня Визниця
09:20Ужгород — Берегове
09:20Широкий Луг — Ужгород
09:20Мукачеве — Барбово
09:20Мукачеве — Чоп
09:30Мукачеве — Ділок
09:30Мукачеве — Великі Лучки
09:30Мукачеве — Верхня Визниця
09:30Мукачеве — Чопівці
09:30Мукачеве — Барбово
09:30Мукачеве — Загаття
09:30Мукачеве — Обава
09:30Мукачеве — Обава
09:30Мукачеве — Червеньово
09:30Мукачеве — Берегове
09:30Мукачеве — Нове Давидково
09:30Мукачеве — Нове Давидково
09:35Мукачеве — Великі Лучки
09:35Мукачеве — Чомонин
09:40Рахів — Ужгород
09:40Мукачеве — Санаторій Карпати
09:40Мукачеве — Копинівці
09:40Ужгород — Чернівці
09:40Прага (Чех) — Київ
09:40Ужгород — Чернівці
09:45Мукачеве — Зубівка
09:45Мукачеве — Ужгород
09:45Мукачеве — Ракошино
09:45Мукачеве — Зубівка
09:50Мукачеве — Кольчино
09:50Мукачеве — Свалява
09:55Мукачеве — Бистриця
09:55Мукачеве — Жуково
10:00Мукачеве — Форнош
10:00Мукачеве — Кольчино
10:00Мукачеве — Медведівці
10:00Мукачеве — Станово
10:00Мукачеве — Великі Лучки
10:00Мукачеве — Лавки
10:00Мукачеве — Ужгород
10:00Мукачеве — Станово
10:00Мукачеве — Нове Давидково
10:00Мукачеве — Шенборн
10:00Мукачеве — Чоп
10:00Мукачеве — Шенборн
10:00Мукачеве — Брестів
10:00Мукачеве — Верхня Визниця
10:00Мукачеве — Куштановиця
10:05Торунь — Ужгород
10:10Мукачеве — Жнятино
10:10Мукачеве — Великі Лучки
10:10Мукачеве — Берегове
10:10Мукачеве — Жуково
10:10Мукачеве — Свалява
10:10Мукачеве — Негрово
10:10Мукачеве — Обава
10:15Мукачеве — Грибівці
10:15Мукачеве — Нове Давидково
10:20Ужгород — Міжгір'я
10:20Виноградів — Ужгород
10:20Мукачеве — Горонда
10:30Мукачеве — Буковинка
10:30Мукачеве — Барбово
10:30Ужгород — Виноградів
10:30Мукачеве — Кольчино
10:30Кошице (Сл) — Рахів
10:30Мукачеве — Кольчино
10:30Мукачеве — Довге
10:30Ясіня — Ужгород
10:30Мукачеве — Лецьовиця
10:30Мукачеве — Ужгород
10:35Мукачеве — Великі Лучки
10:35Кошице (Сл) — Львів
10:35Ужгород — Львів
10:35Мукачеве — Чомонин
10:35Мукачеве — Кольчино
10:40Лопухів — Ужгород
10:40Мукачеве — Бобовище
10:40Мукачеве — Ракошино
10:40Мукачеве — Ракошино
10:45Ужгород — Санаторій Шаян
10:45Мукачеве — Зубівка
10:47Мукачеве — Ужгород
10:50Мукачеве — Дубино
10:50Мукачеве — Великі Лучки
10:50Міжгір'я — Ужгород
10:50Мукачеве — Чинадійово
10:55Міжгір'я — Ужгород
10:55Мукачеве — Горонда
10:55Мукачеве — Кольчино
11:00Мукачеве — Великі Лучки
11:00Мукачеве — Кольчино
11:00Мукачеве — Берегове
11:00Мукачеве — Брестів
11:00Мукачеве — Крите
11:00Мукачеве — Шенборн
11:00Мукачеве — Свалява
11:00Мукачеве — Нове Давидково
11:00Мукачеве — Куштановиця
11:00Мукачеве — Верхня Визниця
11:00Мукачеве — Івашковиця
11:00Мукачеве — Іршава
11:00Мукачеве — Шенборн
11:02Мукачеве — Ужгород
11:05Мукачеве — Великі Лучки
11:05Барі (Іт) — Одеса
11:10Мукачеве — Ростов'ятиця
11:10Ужгород — Рахів
11:10Лисичеве — Ужгород
11:10Ужгород — Міжгір'я
11:10Мукачеве — Іванівці
11:15Мукачеве — Кольчино
11:15Мукачеве — Ростов'ятиця
11:15Мукачеве — Чинадійово
11:20Мукачеве — Великі Лучки
11:20Мукачеве — Чоп
11:25Мукачеве — Берегове
11:25Мукачеве — Барбово
11:27Львів — Ужгород
11:30Мукачеве — Барбово
11:30Мукачеве — Негрово
11:30Мукачеве — Верхня Визниця
11:30Мукачеве — Бабичі
11:30Мукачеве — Нове Давидково
11:30Мукачеве — Горонда
11:30Мукачеве — Лавки
11:30Мукачеве — Ключарки
11:30Ужгород — Івано-Франківськ
11:30Мукачеве — Верхня Визниця
11:33Мукачеве — Ужгород
11:35Мукачеве — Чомонин
11:35Мукачеве — Щербовець
11:35Мукачеве — Ракошино
11:40Мукачеве — Великі Лучки
11:40Мукачеве — Великі Лучки
11:40Мадрид (Іс) — Київ
11:40Ужгород — Рахів
11:45Мукачеве — Чинадійово
11:45Барі (Іт) — Херсон
11:45Мукачеве — Нове Давидково
11:45Мукачеве — Зубівка
11:45Ужгород — Міжгір'я
11:48Мукачеве — Ужгород
11:50Ужгород — Довге
11:50Мукачеве — Кольчино
11:55Мукачеве — Кольчино
11:55Кушниця — Ужгород
12:00Мукачеве — Станово
12:00Мукачеве — Лавки
12:00Мукачеве — Форнош
12:00Мукачеве — Кольчино
12:00Мукачеве — Чоп
12:00Мукачеве — Кольчино
12:00Мукачеве — Шенборн
12:00Мукачеве — Верхня Визниця
12:00Мукачеве — Синяк
12:00Мукачеве — Чоп
12:00Мукачеве — Станово
12:00Мукачеве — Шенборн
12:00Мукачеве — Великі Лучки
12:02Мукачеве — Ужгород
12:10Рахів — Ужгород
12:10Мукачеве — Обава
12:10Мукачеве — Іванівці
12:10Мукачеве — Завидово
12:10Мукачеве — Жнятино
12:10Мукачеве — Горонда
12:15Мукачеве — Санаторій Карпати
12:15Мукачеве — Нове Давидково
12:15Мукачеве — Грибівці
12:15Ліберець (Чех) — Львів
12:16Мукачеве — Ужгород
12:20Мукачеве — Ракошино
12:20Березники — Ужгород
12:20Мукачеве — Ракошино
12:20Мукачеве — Березники
12:20Мукачеве — Берегове
12:28Рахів — Ужгород
12:30Мукачеве — Ужгород
12:30Мукачеве — Ключарки
12:30Мукачеве — Негрово
12:30Мукачеве — Буковинка
12:30Мукачеве — Грибівці
12:30Мукачеве — Гандеровиця
12:30Ужгород — Міжгір'я
12:30Мукачеве — Гандеровиця
12:30Мукачеве — Форнош
12:30Ужгород — Великий Бичків
12:30Мукачеве — Медведівці
12:30Мукачеве — Пістрялово
12:30Мукачеве — Барбово
12:30Мукачеве — Пістрялово
12:30Мукачеве — Великі Лучки
12:30Мукачеве — Кольчино
12:30Мукачеве — Нове Давидково
12:30Мукачеве — Пузняківці
12:30Мукачеве — Лавки
12:30Мукачеве — Лецьовиця
12:30Мукачеве — Іршава
12:30Мукачеве — Загаття
12:35Мукачеве — Чомонин
12:35Ужгород — Виноградів
12:37Міжгір'я — Ужгород
12:40Мукачеве — Червеньово
12:45Мукачеве — Бистриця
12:45Мукачеве — Зубівка
12:45Мукачеве — Зубівка
12:50Ужгород — Рахів
12:50Мукачеве — Брестів
12:50Мукачеве — Великі Лучки
12:50Мукачеве — Горонда
12:55Мукачеве — Кольчино
12:55Мукачеве — Жуково
12:59Мукачеве — Ужгород
13:00Ужгород — Синевир
13:00Мукачеве — Верхня Визниця
13:00Мукачеве — Кольчино
13:00Мукачеве — Свалява
13:00Мукачеве — Довге
13:00Мукачеве — Верхня Визниця
13:00Мукачеве — Кінлодь
13:00Мукачеве — Куштановиця
13:00Мукачеве — Дубино
13:00Мукачеве — Великі Лучки
13:00Мукачеве — Лавки
13:00Мукачеве — Червеньово
13:00Мукачеве — Берегове
13:00Мукачеве — Форнош
13:10Мукачеве — Жуково
13:10Мукачеве — Кольчино
13:10Мукачеве — Бабичі
13:10Мукачеве — Ростов'ятиця
13:13Мукачеве — Ужгород
13:15Мукачеве — Кольчино
13:15Мукачеве — Клочки
13:15Мукачеве — Великі Лучки
13:15Мукачеве — Нове Давидково
13:20Мукачеве — Станово
13:20Мукачеве — Лисичеве
13:20Мукачеве — Ракошино
13:20Мукачеве — Чинадійово
13:20Ужгород — Ясіня
13:20Мукачеве — Чоп
13:25Ужгород — Міжгір'я
13:25Ужгород — Іршава
13:28Мукачеве — Ужгород
13:30Мукачеве — Ділок
13:30Мукачеве — Івано-Франківськ
13:30Мукачеве — Шенборн
13:30Мукачеве — Чопівці
13:30Мукачеве — Ключарки
13:30Мукачеве — Негрово
13:30Мукачеве — Шенборн
13:30Мукачеве — Верхня Визниця
13:30Мукачеве — Барбово
13:30Мукачеве — Горонда
13:35Мукачеве — Кольчино
13:35Мукачеве — Чомонин
13:40Мукачеве — Великі Лучки
13:40Мукачеве — Великі Лучки
13:40Мукачеве — Чомонин
13:40Мукачеве — Свалява
13:40Мукачеве — Берегове
13:42Мукачеве — Ужгород
13:45Мукачеве — Чинадійово
13:45Мукачеве — Зубівка
13:45Мукачеве — Верхня Визниця
13:45Мукачеве — Зубівка
13:50Мукачеве — Чинадійово
13:50Ужгород — Лисичеве
13:50Берегове — Ужгород
13:55Мукачеве — Берегове
13:55Мукачеве — Кольчино
13:55Мукачеве — Барбово
13:55Мукачеве — Нове Давидково
13:56Мукачеве — Ужгород
14:00Дубове — Прага (Чех)
14:00Міжгір'я — Ужгород
14:00Мукачеве — Івашковиця
14:00Мукачеве — Великі Лучки
14:00Мукачеве — Станово
14:00Рахів — Плзень (Чех)
14:00Мукачеве — Ділок
14:00Мукачеве — Лавки
14:00Мукачеве — Нижній Коропець
14:00Мукачеве — Крите
14:00Мукачеве — Нове Давидково
14:00Ужгород — Рахів
14:00Мукачеве — Барбово
14:00Мукачеве — Верхня Визниця
14:00Мукачеве — Кольчино
14:00Колочава — Хеб (Чех)
14:05Мукачеве — Чоп
14:05Ужгород — Виноградів
14:10Мукачеве — Жнятино
14:10Ужгород — Торунь
14:10Мукачеве — Іванівці
14:15Мукачеве — Копинівці
14:15Мукачеве — Кольчино
14:15Мукачеве — Грибівці
14:20Мукачеве — Великі Лучки
14:20Мукачеве — Великі Лучки
14:20Мукачеве — Ракошино
14:20Мукачеве — Лецьовиця
14:20Мукачеве — Горонда
14:20Мукачеве — Ільниця
14:20Мукачеве — Ракошино
14:25Виноградів — Ужгород
14:26Мукачеве — Ужгород
14:30Мукачеве — Лавки
14:30Мукачеве — Ключарки
14:30Мукачеве — Негрово
14:30Мукачеве — Куштановиця
14:30Мукачеве — Обава
14:30Мукачеве — Буковинка
14:30Ужгород — Угля
14:30Мукачеве — Шенборн
14:30Мукачеве — Шенборн
14:30Мукачеве — Червеньово
14:30Мукачеве — Пістрялово
14:30Мукачеве — Кольчино
14:30Мукачеве — Барбово
14:30Мукачеве — Форнош
14:30Мукачеве — Обава
14:30Ужгород — Львів
14:35Мукачеве — Великі Лучки
14:35Мукачеве — Чомонин
14:35Мукачеве — Нове Давидково
14:40Мукачеве — Чинадійово
14:40Ужгород — Міжгір'я
14:40Мукачеве — Ужгород
14:40Мукачеве — Чинадійово
14:40Рахів — Ужгород
14:40Мукачеве — Вишнє Німецьке
14:43Мукачеве — Свалява
14:45Мукачеве — Берегове
14:45Мукачеве — Зубівка
14:45Мукачеве — Бистриця
14:45Мукачеве — Зубівка
14:50Мукачеве — Брестів
14:50Мукачеве — Великі Лучки
14:50Мукачеве — Горонда
14:55Мукачеве — Кольчино
14:55Мукачеве — Великі Лучки
14:55Ясіня — Ужгород
14:55Мукачеве — Ужгород
15:00Мукачеве — Брестів
15:00Мукачеве — Медведівці
15:00Мукачеве — Станово
15:00Мукачеве — Кольчино
15:00Ужгород — Усть-Чорна
15:00Ужгород — Лисичеве
15:00Мукачеве — Лавки
15:00Ужгород — Міжгір'я
15:00Мукачеве — Синяк
15:00Мукачеве — Грибівці
15:00Мукачеве — Бобовище
15:00Мукачеве — Нижній Коропець
15:00Ужгород — Виноградів
15:00Мукачеве — Червеньово
15:00Мукачеве — Кошице (Сл)
15:00Мукачеве — Нове Давидково
15:00Мукачеве — Верхня Визниця
15:00Мукачеве — Кошице (Сл)
15:00Мукачеве — Барбово
15:10Мукачеве — Жуково
15:10Ужгород — Ясіня
15:10Мукачеве — Ростов'ятиця
15:10Мукачеве — Завидово
15:10Довге — Ужгород
15:10Мукачеве — Іванівці
15:12Мукачеве — Ужгород
15:15Мукачеве — Дубино
15:15Мукачеве — Кольчино
15:15Мукачеве — Верхня Визниця
15:15Мукачеве — Санаторій Карпати
15:20Мукачеве — Чоп
15:20Мукачеве — Зубівка
15:20Мукачеве — Барбово
15:20Мукачеве — Великі Лучки
15:20Мукачеве — Великі Лучки
15:25Санаторій Шаян — Ужгород
15:25Мукачеве — Ракошино
15:25Мукачеве — Берегове
15:25Ужгород — Рахів
15:27Мукачеве — Ужгород
15:30Мукачеве — Негрово
15:30Мукачеве — Пістрялово
15:30Мукачеве — Верхня Визниця
15:30Мукачеве — Форнош
15:30Мукачеве — Шенборн
15:30Мукачеве — Пістрялово
15:30Мукачеве — Загаття
15:30Мукачеве — Ростов'ятиця
15:30Мукачеве — Кольчино
15:30Мукачеве — Барбово
15:30Мукачеве — Буковинка
15:30Мукачеве — Гандеровиця
15:30Мукачеве — Лавки
15:30Мукачеве — Гандеровиця
15:30Ужгород — Іршава
15:30Мукачеве — Бабичі
15:30Мукачеве — Шенборн
15:30Мукачеве — Ключарки
15:35Мукачеве — Розтока
15:35Мукачеве — Чомонин
15:40Мукачеве — Берегове
15:40Ужгород — Богдан
15:40Мукачеве — Великі Лучки
15:40Мукачеве — Куштановиця
15:42Мукачеве — Ужгород
15:45Мукачеве — Нове Давидково
15:45Мукачеве — Зубівка
15:50Ужгород — Колочава
15:50Мукачеве — Лецьовиця
15:50Ужгород — Тарасівка
15:50Мукачеве — Великі Лучки
15:50Мукачеве — Кольчино
15:55Ковель — Чивітавекк'я (іт)
15:55Мукачеве — Кольчино
16:00Мукачеве — Нове Давидково
16:00Мукачеве — Чоп
16:00Мукачеве — Барбово
16:00Ужгород — Виноградів
16:00Ужгород — Широкий Луг
16:00Мукачеве — Ужгород
16:00Мукачеве — Великі Лучки
16:00Мукачеве — Червеньово
16:00Мукачеве — Кольчино
16:00Мукачеве — Чоп
16:00Мукачеве — Нижній Коропець
16:00Мукачеве — Ділок
16:00Мукачеве — Станово
16:00Мукачеве — Пузняківці
16:00Мукачеве — Верхня Визниця
16:10Мукачеве — Іванівці
16:10Ужгород — Кушниця
16:10Мукачеве — Горонда
16:10Мукачеве — Великі Лучки
16:15Мукачеве — Ужгород
16:15Мукачеве — Шенборн
16:15Мукачеве — Станово
16:15Мукачеве — Грибівці
16:15Мукачеве — Копинівці
16:15Мукачеве — Кольчино
16:15Мукачеве — Берегове
16:20Мукачеве — Великі Лучки
16:20Мукачеве — Ракошино
16:20Херсон — Салерно (Іт)
16:20Мукачеве — Клочки
16:20Мукачеве — Ракошино
16:20Мукачеве — Чинадійово
16:20Мукачеве — Зубівка
16:25Мукачеве — Виноградів
16:30Мукачеве — Буковинка
16:30Мукачеве — Верхня Визниця
16:30Мукачеве — Негрово
16:30Ужгород — Колочава
16:30Мукачеве — Великі Лучки
16:30Мукачеве — Лавки
16:30Мукачеве — Ключарки
16:30Мукачеве — Ужгород
16:30Мукачеве — Чопівці
16:30Мукачеве — Розтока
16:30Мукачеве — Нове Давидково
16:30Мукачеве — Барбово
16:30Мукачеве — Пістрялово
16:30Ужгород — Рахів
16:30Мукачеве — Чинадійово
16:30Мукачеве — Чинадійово
16:35Мукачеве — Чомонин
16:35Мукачеве — Кольчино
16:35Липкани (Мол) — Ужгород
16:40Мукачеве — Горонда
16:45Мукачеве — Чинадійово
16:45Ужгород — Бориспіль
16:45Мукачеве — Ужгород
16:45Мукачеве — Зубівка
16:45Мукачеве — Зубівка
16:45Мукачеве — Івашковиця
16:50Мукачеве — Великі Лучки
16:50Ужгород — Рахів
16:50Мукачеве — Великі Лучки
16:55Мукачеве — Щербовець
16:55Мукачеве — Жуково
16:55Мукачеве — Кольчино
16:56Ужгород — Берегове
17:00Мукачеве — Медведівці
17:00Мукачеве — Грибівці
17:00Мукачеве — Лавки
17:00Мукачеве — Ділок
17:00Мукачеве — Кольчино
17:00Мукачеве — Пістрялово
17:00Мукачеве — Барбово
17:00Мукачеве — Кошице (Сл)
17:00Мукачеве — Верхня Визниця
17:00Мукачеве — Синяк
17:00Мукачеве — Нове Давидково
17:00Мукачеве — Бистриця
17:00Львів — Плзень (Чех)
17:00Мукачеве — Нижній Коропець
17:00Ужгород — Міжгір'я
17:00Мукачеве — Кінлодь
17:05Міжгір'я — Ужгород
17:10Мукачеве — Бабичі
17:10Мукачеве — Жнятино
17:10Мукачеве — Великі Лучки
17:10Мукачеве — Іршава
17:10Мукачеве — Шенборн
17:10Мукачеве — Іванівці
17:10Рахів — Прага (Чех)
17:10Мукачеве — Бобовище
17:10Мукачеве — Гандеровиця
17:10Ужгород — Чорнотисів
17:10Мукачеве — Ростов'ятиця
17:15Мукачеве — Ужгород
17:15Мукачеве — Кольчино
17:15Мукачеве — Кольчино
17:20Мукачеве — Барбово
17:20Мукачеве — Крите
17:20Мукачеве — Куштановиця
17:20Мукачеве — Ракошино
17:20Ужгород — Лопухів
17:20Мукачеве — Великі Лучки
17:20Мукачеве — Зубівка
17:20Мукачеве — Чоп
17:25Мукачеве — Нове Давидково
17:30Мукачеве — Верхня Визниця
17:30Мукачеве — Ключарки
17:30Мукачеве — Буковинка
17:30Мукачеве — Завидово
17:30Мукачеве — Великі Лучки
17:30Мукачеве — Лавки
17:30Мукачеве — Берегове
17:30Мукачеве — Шенборн
17:30Мукачеве — Барбово
17:30Мукачеве — Лецьовиця
17:30Мукачеве — Гандеровиця
17:30Мукачеве — Верхня Визниця
17:30Мукачеве — Ростов'ятиця
17:30Мукачеве — Дубино
17:30Мукачеве — Іванівці
17:30Мукачеве — Пістрялово
17:30Мукачеве — Негрово
17:30Херсон — Барі (Іт)
17:30Мукачеве — Станово
17:30Мукачеве — Форнош
17:35Мукачеве — Чомонин
17:35Мукачеве — Медведівці
17:40Мукачеве — Свалява
17:40Мукачеве — Кольчино
17:40Мукачеве — Великі Лучки
17:40Мукачеве — Шенборн
17:40Мукачеве — Брестів
17:40Ужгород — Виноградів
17:45Мукачеве — Зубівка
17:45Мукачеве — Ужгород
17:45Іршава — Ужгород
17:50Мукачеве — Санаторій Карпати
17:50Ужгород — Рахів
18:00Мукачеве — Ділок
18:00Мукачеве — Верхня Визниця
18:00Мукачеве — Лавки
18:00Мукачеве — Горонда
18:00Мукачеве — Загаття
18:00Мукачеве — Станово
18:00Мукачеве — Барбово
18:00Мукачеве — Кольчино
18:00Мукачеве — Нижній Коропець
18:00Мукачеве — Нове Давидково
18:00Мукачеве — Великі Лучки
18:05Мукачеве — Ракошино
18:05Мукачеве — Грибівці
18:05Мукачеве — Кольчино
18:10Рахів — Ужгород
18:10Мукачеве — Жуково
18:10Мукачеве — Нове Давидково
18:10Мукачеве — Бистриця
18:15Мукачеве — Копинівці
18:15Мукачеве — Ужгород
18:15Мукачеве — Червеньово
18:15Мукачеве — Верхня Визниця
18:20Мукачеве — Зубівка
18:20Мукачеве — Великі Лучки
18:20Мукачеве — Берегове
18:20Мукачеве — Великі Лучки
18:20Мукачеве — Шенборн
18:20Ужгород — Ясіня
18:25Рахів — Ужгород
18:30Мукачеве — Кольчино
18:30Мукачеве — Барбово
18:30Мукачеве — Негрово
18:30Мукачеве — Куштановиця
18:30Мукачеве — Ключарки
18:30Ужгород — Довге
18:30Мукачеве — Великі Лучки
18:30Мукачеве — Буковинка
18:30Мукачеве — Пістрялово
18:30Київ — Уельва (Іс)
18:30Мукачеве — Лавки
18:30Мукачеве — Чоп
18:30Одеса — Барі (Іт)
18:30Мукачеве — Ужгород
18:30Мукачеве — Чинадійово
18:40Мукачеве — Нове Давидково
18:40Мукачеве — Гандеровиця
18:45Мукачеве — Великі Лучки
18:45Мукачеве — Ужгород
18:50Мукачеве — Негрово
18:55Мукачеве — Бабичі
18:55Тячів — Прага (Чех)
19:00Мукачеве — Кольчино
19:00Мукачеве — Станово
19:00Мукачеве — Шенборн
19:00Мукачеве — Барбово
19:00Мукачеве — Верхня Визниця
19:00Мукачеве — Обава
19:00Мукачеве — Великі Лучки
19:00Мукачеве — Зубівка
19:05Мукачеве — Нове Давидково
19:05Рахів — Ужгород
19:10Мукачеве — Бобовище
19:10Мукачеве — Чинадійово
19:10Мукачеве — Грибівці
19:15Мукачеве — Івашковиця
19:20Мукачеве — Верхня Визниця
19:20Мукачеве — Пузняківці
19:30Львів — Ліберець (Чех)
19:30Мукачеве — Нове Давидково
19:30Мукачеве — Ужгород
19:30Мукачеве — Шенборн
19:40Київ — Мадрид (Іс)
19:50Мукачеве — Ужгород
19:56Івано-Франківськ — Ужгород
20:00Київ — Прага (Чех)
20:20Тячів — Прага (Чех)
20:20Мукачеве — Негрово
20:30Вінниця — Севілья (Ісп)
20:30Мукачеве — Братислава (Сл)
20:35Мукачеве — Негрово
20:40Ужгород — Іршава
20:50Київ — Рим (Іт)
20:55Київ — Мадрид (Іс)
21:00Львів — Ліберець (Чех)
21:00Львів — Ліберець (Чех)
21:05Ужгород — Чернівці
21:05Чернівці — Ужгород
22:30Ужгород — Луцьк

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Ужгород
19:56

Іршава — Ужгород
08:45 17:45

Барі (Іт) — Одеса
11:05

Барі (Іт) — Херсон
11:45

Берегове — Ужгород
06:40 13:50

Березники — Ужгород
12:20

Богдан — Ужгород
07:00

Великий Бичків — Ужгород
08:00

Верхній Студений — Ужгород
07:05

Виноградів — Ужгород
07:30 10:20 14:25

Вінниця — Севілья (Ісп)
20:30

Довге — Ужгород
06:50 15:10

Дубове — Прага (Чех)
14:00

Київ — Мадрид (Іс)
19:40 20:55

Київ — Прага (Чех)
20:00

Київ — Рим (Іт)
20:50

Київ — Уельва (Іс)
18:30

Ковель — Чивітавекк'я (іт)
15:55

Колочава — Хеб (Чех)
14:00

Кошице (Сл) — Львів
10:35

Кошице (Сл) — Мукачеве
-- -- -- -- -- --

Кошице (Сл) — Рахів
10:30

Кушниця — Ужгород
11:55

Липкани (Мол) — Ужгород
16:35

Лисичеве — Ужгород
11:10

Лопухів — Ужгород
10:40

Луцьк — Ужгород
05:13

Львів — Кошице (Сл)
00:05

Львів — Ліберець (Чех)
19:30 21:00 21:00

Львів — Плзень (Чех)
17:00

Львів — Ужгород
11:27

Ліберець (Чех) — Львів
12:15

Мадрид (Іс) — Київ
07:45 11:40

Мукачеве — Івано-Франківськ
06:00 06:00 13:30

Мукачеве — Іванівці
07:10 08:10 09:10 11:10 12:10 14:10 15:10 16:10 17:10 17:30

Мукачеве — Івашковиця
08:50 11:00 14:00 16:45 19:15

Мукачеве — Ільниця
14:20

Мукачеве — Іршава
08:00 11:00 12:30 17:10

Мукачеве — Бабичі
08:20 11:30 13:10 15:30 17:10 18:55

Мукачеве — Барбово
07:20 07:35 08:00 08:30 09:20 09:30 10:30 11:25 11:30 12:30 13:30 13:55 14:00 14:30 15:00 15:20 15:30 16:00 16:30 17:00 17:20 17:30 18:00 18:30 19:00

Мукачеве — Берегове
06:25 06:50 06:58 07:30 08:15 09:05 09:30 10:10 11:00 11:25 12:20 13:00 13:40 13:55 14:45 15:25 15:40 16:15 17:30 18:20

Мукачеве — Березники
12:20

Мукачеве — Бистриця
07:20 09:55 12:45 14:45 17:00 18:10

Мукачеве — Бобовище
06:00 07:10 10:40 15:00 17:10 19:10

Мукачеве — Братислава (Сл)
20:30

Мукачеве — Брестів
07:15 10:00 11:00 12:50 14:50 15:00 17:40

Мукачеве — Буковинка
06:30 07:30 10:30 12:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30

Мукачеве — Великі Лучки
05:45 06:05 06:25 06:25 06:40 06:50 06:55 07:05 07:20 07:35 07:40 08:00 08:05 08:15 08:25 08:35 08:40 09:00 09:00 09:15 09:30 09:35 10:00 10:10 10:35 10:50 11:00 11:05 11:20 11:40 11:40 12:00 12:30 12:50 13:00 13:15 13:40 13:40 14:00 14:20 14:20 14:35 14:50 14:55 15:20 15:20 15:40 15:50 16:00 16:10 16:20 16:30 16:50 16:50 17:10 17:20 17:30 17:40 18:00 18:20 18:20 18:30 18:45 19:00

Мукачеве — Верхня Визниця
07:05 07:15 07:30 07:45 08:30 09:00 09:15 09:30 10:00 11:00 11:30 11:30 12:00 13:00 13:00 13:30 13:45 14:00 15:00 15:15 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 17:30 18:00 18:15 19:00 19:20

Мукачеве — Виноградів
16:25

Мукачеве — Вишнє Німецьке
05:25 14:40

Мукачеве — Гандеровиця
06:40 07:30 08:35 12:30 12:30 15:30 15:30 17:10 17:30 18:40

Мукачеве — Горонда
05:40 07:10 07:50 08:10 09:05 10:20 10:55 11:30 12:10 12:50 13:30 14:20 14:50 16:10 16:40 18:00

Мукачеве — Грибівці
06:00 07:30 08:15 09:00 10:15 12:15 12:30 14:15 15:00 16:15 17:00 18:05 19:10

Мукачеве — Довге
10:30 13:00

Мукачеве — Дубино
07:45 10:50 13:00 15:15 17:30

Мукачеве — Ділок
06:30 09:30 13:30 14:00 16:00 17:00 18:00

Мукачеве — Жнятино
10:10 12:10 14:10 17:10

Мукачеве — Жуково
07:25 08:10 09:55 10:10 12:55 13:10 15:10 16:55 18:10

Мукачеве — Завидово
07:40 09:00 12:10 15:10 17:30

Мукачеве — Загаття
06:40 09:30 12:30 15:30 18:00

Мукачеве — Зубівка
06:55 07:45 07:45 08:00 08:45 08:45 09:45 09:45 10:45 11:45 12:45 12:45 13:45 13:45 14:45 14:45 15:20 15:45 16:20 16:45 16:45 17:20 17:45 18:20 19:00

Мукачеве — Клочки
08:50 13:15 16:20

Мукачеве — Ключарки
07:00 08:00 09:00 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30

Мукачеве — Коломия
07:10 07:10

Мукачеве — Кольчино
06:50 07:15 07:35 07:50 07:55 08:00 08:00 08:15 08:35 08:55 09:00 09:10 09:15 09:50 10:00 10:30 10:30 10:35 10:55 11:00 11:15 11:50 11:55 12:00 12:00 12:30 12:55 13:00 13:10 13:15 13:35 13:55 14:00 14:15 14:30 14:55 15:00 15:15 15:30 15:50 15:55 16:00 16:15 16:35 16:55 17:00 17:15 17:15 17:40 18:00 18:05 18:30 19:00

Мукачеве — Копинівці
05:30 07:30 09:40 14:15 16:15 18:15

Мукачеве — Кошице (Сл)
05:00 07:00 08:30 15:00 15:00 17:00

Мукачеве — Крите
11:00 14:00 17:20

Мукачеве — Куштановиця
07:05 08:00 09:00 10:00 11:00 13:00 14:30 15:40 17:20 18:30

Мукачеве — Кінлодь
07:55 13:00 17:00

Мукачеве — Лавки
06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 10:00 11:30 12:00 12:30 13:00 14:00 14:30 15:00 15:30 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30

Мукачеве — Лецьовиця
08:00 10:30 12:30 14:20 15:50 17:30

Мукачеве — Лисичеве
13:20

Мукачеве — Лохово
06:40 07:40

Мукачеве — Медведівці
07:00 10:00 12:30 15:00 17:00 17:35

Мукачеве — Москва (РФ)
06:00 06:00

Мукачеве — Негрово
07:25 07:45 08:30 09:10 10:10 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 18:50 20:20 20:35

Мукачеве — Нижній Коропець
06:50 07:50 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00

Мукачеве — Нове Давидково
06:25 07:10 07:35 08:00 08:00 08:10 08:40 08:45 09:30 09:30 10:00 10:15 11:00 11:30 11:45 12:15 12:30 13:15 13:55 14:00 14:35 15:00 15:45 16:00 16:30 17:00 17:25 18:00 18:10 18:40 19:05 19:30

Мукачеве — Обава
07:20 08:20 09:30 09:30 10:10 12:10 14:30 14:30 19:00

Мукачеве — Пузняківці
07:45 12:30 16:00 19:20

Мукачеве — Пістрялово
07:20 08:00 08:20 09:00 12:30 12:30 14:30 15:30 15:30 16:30 17:00 17:30 18:30

Мукачеве — Ракошино
07:30 08:00 08:00 08:30 09:05 09:05 09:45 10:40 10:40 11:35 12:20 12:20 13:20 14:20 14:20 15:25 16:20 16:20 17:20 18:05

Мукачеве — Рахів
05:00 09:05

Мукачеве — Розтока
15:35 16:30

Мукачеве — Ростов'ятиця
05:35 07:50 09:10 11:10 11:15 13:10 15:10 15:30 17:10 17:30

Мукачеве — Санаторій Карпати
06:45 09:40 12:15 15:15 17:50

Мукачеве — Свалява
08:20 09:50 10:10 11:00 13:00 13:40 14:43 17:40

Мукачеве — Синяк
07:00 09:00 12:00 15:00 17:00

Мукачеве — Станово
07:20 08:00 10:00 10:00 12:00 12:00 13:20 14:00 15:00 16:00 16:15 17:30 18:00 19:00

Мукачеве — Ужгород
06:30 06:45 07:10 07:25 07:35 07:45 07:55 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:45 10:00 10:30 10:47 11:02 11:33 11:48 12:02 12:16 12:30 12:59 13:13 13:28 13:42 13:56 14:26 14:40 14:55 15:12 15:27 15:42 16:00 16:15 16:30 16:45 17:15 17:45 18:15 18:30 18:45 19:30 19:50

Мукачеве — Форнош
05:30 07:30 08:00 10:00 12:00 12:30 13:00 14:30 15:30 17:30

Мукачеве — Червеньово
06:15 07:15 08:00 09:15 09:30 12:40 13:00 14:30 15:00 16:00 18:15

Мукачеве — Чинадійово
08:10 08:45 10:50 11:15 11:45 13:20 13:45 13:50 14:40 14:40 16:20 16:30 16:30 16:45 18:30 19:10

Мукачеве — Чомонин
06:15 07:00 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 13:40 14:35 15:35 16:35 17:35

Мукачеве — Чоп
07:20 08:00 08:00 09:20 10:00 11:20 12:00 12:00 13:20 14:05 15:20 16:00 16:00 17:20 18:30

Мукачеве — Чопівці
07:30 08:30 09:30 13:30 16:30

Мукачеве — Шенборн
06:30 06:50 07:00 07:30 07:50 08:00 08:30 09:00 09:00 10:00 10:00 11:00 11:00 12:00 12:00 13:30 13:30 14:30 14:30 15:30 15:30 16:15 17:10 17:30 17:40 18:20 19:00 19:30

Мукачеве — Щербовець
11:35 16:55

Міжгір'я — Ужгород
10:50 10:55 12:37 14:00 17:05

Одеса — Барі (Іт)
18:30

Плзень (Чех) — Львів
08:30

Прага (Чех) — Драгово
08:10

Прага (Чех) — Київ
09:40

Рахів — Кошице (Сл)
00:01

Рахів — Плзень (Чех)
14:00

Рахів — Прага (Чех)
17:10

Рахів — Ужгород
07:06 09:40 12:10 12:28 14:40 18:10 18:25 19:05

Санаторій Шаян — Ужгород
15:25

Торунь — Ужгород
10:05

Тячів — Прага (Чех)
18:55 20:20

Ужгород — Івано-Франківськ
11:30

Ужгород — Іршава
13:25 15:30 20:40

Ужгород — Берегове
09:20 16:56

Ужгород — Богдан
15:40

Ужгород — Бориспіль
16:45

Ужгород — Великий Бичків
12:30

Ужгород — Виноградів
07:40 10:30 12:35 14:05 15:00 16:00 17:40

Ужгород — Довге
11:50 18:30

Ужгород — Колочава
15:50 16:30

Ужгород — Кушниця
16:10

Ужгород — Липкани (Мол)
05:25

Ужгород — Лисичеве
13:50 15:00

Ужгород — Лопухів
17:20

Ужгород — Луцьк
22:30

Ужгород — Львів
10:35 14:30

Ужгород — Міжгір'я
07:30 10:20 11:10 11:45 12:30 13:25 14:40 15:00 17:00

Ужгород — Рахів
06:45 08:05 11:10 11:40 12:50 14:00 15:25 16:30 16:50 17:50

Ужгород — Санаторій Шаян
10:45

Ужгород — Синевир
13:00

Ужгород — Тарасівка
15:50

Ужгород — Торунь
14:10

Ужгород — Угля
14:30

Ужгород — Усть-Чорна
15:00

Ужгород — Чернівці
09:40 09:40 21:05

Ужгород — Чорнотисів
17:10

Ужгород — Широкий Луг
16:00

Ужгород — Ясіня
13:20 15:10 18:20

Херсон — Барі (Іт)
17:30

Херсон — Салерно (Іт)
16:20

Чернівці — Ужгород
03:00 03:45 21:05

Чорнотисів — Ужгород
08:10

Широкий Луг — Ужгород
09:20

Ясіня — Ужгород
07:30 10:30 14:55

Інформація оновлена: 21.11.2019