Автовокзал Нижні Ворота

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Народна, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03136-41300

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:27Латірка — Ужгород
06:30Міжгір'я — Ужгород
06:55Вербяж — Воловець
07:05Міжгір'я — Ужгород
07:43Розтока — Воловець
07:45Абранка — Воловець
07:55Міжгір'я — Ужгород
07:59Біласовиця — Воловець
08:09Буковець — Воловець
08:25Розтока — Воловець
09:25Колочава — Ужгород
09:31Воловець — Вербяж
09:37Нижні Ворота — Воловець
10:00Виноградів — Львів
10:00Виноградів — Львів
10:05Львів — Ужгород
10:05Вербяж — Воловець
10:50Нижні Ворота — Воловець
10:52Воловець — Щербовець
11:05Міжгір'я — Ужгород
11:32Воловець — Розтока
12:07Воловець — Біласовиця
12:14Щербовець — Воловець
12:20Воловець — Буковець
12:35Ужгород — Івано-Франківськ
13:01Воловець — Вербяж
13:05Воловець — Розтока
13:28Ужгород — Латірка
13:35Вербяж — Воловець
13:50Львів — Ужгород
14:02Ужгород — Міжгір'я
14:30Буковець — Воловець
15:45Івано-Франківськ — Ужгород
15:55Ужгород — Львів
16:55Ужгород — Колочава
17:00Львів — Виноградів
17:00Львів — Виноградів
17:35Воловець — Буковець
17:56Воловець — Вербяж
18:06Ужгород — Верхній Студений
18:41Ужгород — Міжгір'я

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Ужгород
15:45

Абранка — Воловець
07:45

Буковець — Воловець
08:09 14:30

Біласовиця — Воловець
07:59

Вербяж — Воловець
06:55 10:05 13:35

Виноградів — Львів
10:00 10:00

Воловець — Буковець
12:20 17:35

Воловець — Біласовиця
12:07

Воловець — Вербяж
09:31 13:01 17:56

Воловець — Розтока
11:32 13:05

Воловець — Щербовець
10:52

Колочава — Ужгород
09:25

Латірка — Ужгород
05:27

Львів — Виноградів
17:00 17:00

Львів — Ужгород
10:05 13:50

Міжгір'я — Ужгород
06:30 07:05 07:55 11:05

Нижні Ворота — Воловець
09:37 10:50

Розтока — Воловець
07:43 08:25

Ужгород — Івано-Франківськ
12:35

Ужгород — Верхній Студений
18:06

Ужгород — Колочава
16:55

Ужгород — Латірка
13:28

Ужгород — Львів
15:55

Ужгород — Міжгір'я
14:02 18:41

Щербовець — Воловець
12:14

Інформація оновлена: 25.09.2013