Автовокзал Нижні Ворота

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Народна, 3 (приховати карту)

Телефон довідки: 03136-41300

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:30Міжгір'я — Ужгород
07:00Вербяж — Воловець
07:05Міжгір'я — Ужгород
07:05Вербяж — Воловець
07:26Розтока — Воловець
07:55Міжгір'я — Ужгород
08:00Латірка — Воловець
08:10Буковець — Воловець
09:25Колочава — Ужгород
09:37Нижні Ворота — Воловець
10:00Виноградів — Львів
10:05Львів — Ужгород
10:50Воловець — Щербовець
10:50Нижні Ворота — Воловець
11:05Міжгір'я — Ужгород
11:37Воловець — Розтока
11:52Щербовець — Воловець
12:07Воловець — Латірка
12:20Воловець — Буковець
12:56Воловець — Вербяж
13:07Воловець — Розтока
13:35Вербяж — Воловець
14:02Ужгород — Міжгір'я
14:31Буковець — Воловець
15:40Міжгір'я — Ужгород
15:45Ужгород — Львів
15:47Ужгород — Міжгір'я
16:55Ужгород — Колочава
17:00Львів — Виноградів
17:35Воловець — Буковець
18:31Воловець — Вербяж
18:41Ужгород — Міжгір'я

за маршрутами автобусів

Буковець — Воловець
08:10 14:31

Вербяж — Воловець
07:00 07:05 13:35

Виноградів — Львів
10:00

Воловець — Буковець
12:20 17:35

Воловець — Вербяж
12:56 18:31

Воловець — Латірка
12:07

Воловець — Розтока
11:37 13:07

Воловець — Щербовець
10:50

Колочава — Ужгород
09:25

Латірка — Воловець
08:00

Львів — Виноградів
17:00

Львів — Ужгород
10:05

Міжгір'я — Ужгород
06:30 07:05 07:55 11:05 15:40

Нижні Ворота — Воловець
09:37 10:50

Розтока — Воловець
07:26

Ужгород — Колочава
16:55

Ужгород — Львів
15:45

Ужгород — Міжгір'я
14:02 15:47 18:41

Щербовець — Воловець
11:52

Інформація оновлена: 21.11.2019