Автовокзал Бершадь

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Чкалова, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04352-21083

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:15Бершадь — Київ
05:10Бершадь — Серединка
05:10Бершадь — Кошаринці
05:10Бершадь — Вовчок
05:15Бершадь — Вінниця
05:30Бершадь — Війтівка
05:35Бершадь — Шумилів
05:45Бершадь — Осіївка
05:50Бершадь — П'ятківка
05:50Бершадь — Тернівка
05:50Бершадь — Чернятка
05:55Бершадь — Ставки
06:00Бершадь — Умань
06:00Бершадь — Балта
06:00Бершадь — Голдашівка
06:00Бершадь — Баланівка
06:10Бершадь — Шляхова
06:10Бершадь — Війтівка
06:15Бершадь — Лугове
06:20Бершадь — Баланівка
06:30Бершадь — Баланівка
06:35Бершадь — Яланець
06:50Бершадь — Війтівка
06:55Бершадь — Поташня
07:00Бершадь — Вінниця
07:30Бершадь — Баланівка
07:40Бершадь — Яланець
07:45Бершадь — Ямпіль
07:50Бершадь — Війтівка
08:00Бершадь — Київ
08:05Бершадь — Київ
08:10Бершадь — Баланівка
08:30Бершадь — Війтівка
08:30Бершадь — Яланець
09:20Бершадь — Баланівка
09:30Бершадь — Вінниця
09:30Бершадь — Саврань
09:30Бершадь — Ладижин
09:40Бершадь — Умань
09:40Бершадь — Вінниця
10:00Бершадь — П'ятківка
10:00Бершадь — Війтівка
10:10Бершадь — Вінниця
10:30Бершадь — Поташня
10:30Бершадь — Ольгопіль
10:30Бершадь — Чечельник
10:40Бершадь — Баланівка
10:40Бершадь — Вовчок
11:00Бершадь — Кошаринці
11:00Бершадь — Яланець
11:20Бершадь — Осіївка
11:20Бершадь — Війтівка
11:20Бершадь — Шумилів
11:30Бершадь — Вінниця
11:30Бершадь — Баланівка
11:40Бершадь — Гайсин
11:50Бершадь — Лугове
12:00Бершадь — Серединка
12:00Бершадь — Чернятка
12:10Бершадь — Вінниця
12:25Бершадь — Чернятка
12:30Бершадь — Голдашівка
13:00Бершадь — Вінниця
13:00Бершадь — Умань
13:30Бершадь — Баланівка
14:00Бершадь — Вінниця
14:01Бершадь — Вінниця
14:10Бершадь — Умань
14:40Бершадь — Могилів-Подільський
15:00Бершадь — Київ
15:01Бершадь — Вінниця
15:35Бершадь — Балта
15:50Бершадь — Яланець
16:00Бершадь — Війтівка
16:05Бершадь — Одеса
16:10Бершадь — Вінниця
16:20Бершадь — Голдашівка
16:35Бершадь — Війтівка
17:20Бершадь — Війтівка
17:20Бершадь — Вінниця
17:20Бершадь — Яланець
17:30Бершадь — Чернятка
17:55Бершадь — Шляхова

за маршрутами автобусів

Бершадь — Баланівка
06:00 06:20 06:30 07:30 08:10 09:20 10:40 11:30 13:30

Бершадь — Балта
06:00 15:35

Бершадь — Вовчок
05:10 10:40

Бершадь — Війтівка
05:30 06:10 06:50 07:50 08:30 10:00 11:20 16:00 16:35 17:20

Бершадь — Вінниця
05:15 07:00 09:30 09:40 10:10 11:30 12:10 13:00 14:00 14:01 15:01 16:10 17:20

Бершадь — Гайсин
11:40

Бершадь — Голдашівка
06:00 12:30 16:20

Бершадь — Київ
04:15 08:00 08:05 15:00

Бершадь — Кошаринці
05:10 11:00

Бершадь — Ладижин
09:30

Бершадь — Лугове
06:15 11:50

Бершадь — Могилів-Подільський
14:40

Бершадь — Одеса
16:05

Бершадь — Ольгопіль
10:30

Бершадь — Осіївка
05:45 11:20

Бершадь — П'ятківка
05:50 10:00

Бершадь — Поташня
06:55 10:30

Бершадь — Саврань
09:30

Бершадь — Серединка
05:10 12:00

Бершадь — Ставки
05:55

Бершадь — Тернівка
05:50

Бершадь — Умань
06:00 09:40 13:00 14:10

Бершадь — Чернятка
05:50 12:00 12:25 17:30

Бершадь — Чечельник
10:30

Бершадь — Шляхова
06:10 17:55

Бершадь — Шумилів
05:35 11:20

Бершадь — Яланець
06:35 07:40 08:30 11:00 15:50 17:20

Бершадь — Ямпіль
07:45

Інформація оновлена: 25.09.2013