Автовокзал Бершадь

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Чкалова, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04352-21083

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:15Бершадь — Київ
05:05Війтівка — Вінниця
05:06Бершадь — Вінниця
05:10Бершадь — Кошаринці
05:15Бершадь — Вінниця
05:25Красносілка — Вінниця
05:30Чечельник — Київ
05:30Бершадь — Війтівка
05:35Бершадь — Шумилів
05:40Шляхова — Вінниця
05:45Бершадь — Осіївка
05:50Бершадь — Чернятка
06:00Бершадь — Голдашівка
06:00Бершадь — Яланець
06:00Бершадь — Умань
06:10Джулинка — Вінниця
06:10Бершадь — Війтівка
06:15Бершадь — Лугове
06:20Бершадь — Баланівка
06:30Бершадь — Баланівка
06:45Бершадь — Тирлівка
06:50Бершадь — Війтівка
06:55Бершадь — Вінниця
07:00Бершадь — Вінниця
07:10Бершадь — Чернятка
07:10Бершадь — Яланець
07:30Бершадь — Баланівка
07:45Бершадь — Вінниця
07:50Бершадь — Війтівка
08:00Бершадь — Київ
08:00Шляхова — Вінниця
08:30Бершадь — Війтівка
08:30Умань — Каліш (Пол)
08:30Умань — Каліш (Пол)
09:20Бершадь — Баланівка
09:30Бершадь — Вінниця
09:30Бершадь — Саврань
09:30Бершадь — Ладижин
09:40Бершадь — Вінниця
09:40Бершадь — Умань
10:00Бершадь — Війтівка
10:10Бершадь — Вінниця
10:17Бершадь — Чернятка
10:30Бершадь — Чечельник
10:40Бершадь — Баланівка
11:00Бершадь — Кошаринці
11:20Бершадь — Війтівка
11:20Бершадь — Осіївка
11:30Бершадь — Вінниця
11:50Бершадь — Лугове
12:00Бершадь — Серединка
12:00Бершадь — Чернятка
12:12Бершадь — Чернятка
12:20Бершадь — Вінниця
12:30Бершадь — Голдашівка
13:00Бершадь — Умань
13:00Бершадь — Вінниця
13:15Бершадь — Тирлівка
13:50Бершадь — Тернівка
14:00Бершадь — Вінниця
14:10Бершадь — Умань
14:40Бершадь — Могилів-Подільський
14:55Шляхова — Вінниця
15:00Бершадь — Київ
15:17Бершадь — Чернятка
15:50Бершадь — Яланець
16:00Бершадь — Війтівка
16:05Бершадь — Одеса
16:05Бершадь — Яланець
16:10Бершадь — Вінниця
16:20Бершадь — Голдашівка
17:00Бершадь — Яланець
17:07Бершадь — Чернятка
17:20Бершадь — Війтівка
17:20Бершадь — Вінниця
22:55Чечельник — Київ

за маршрутами автобусів

Бершадь — Баланівка
06:20 06:30 07:30 09:20 10:40

Бершадь — Війтівка
05:30 06:10 06:50 07:50 08:30 10:00 11:20 16:00 17:20

Бершадь — Вінниця
05:06 05:15 06:55 07:00 07:45 09:30 09:40 10:10 11:30 12:20 13:00 14:00 16:10 17:20

Бершадь — Голдашівка
06:00 12:30 16:20

Бершадь — Київ
04:15 08:00 15:00

Бершадь — Кошаринці
05:10 11:00

Бершадь — Ладижин
09:30

Бершадь — Лугове
06:15 11:50

Бершадь — Могилів-Подільський
14:40

Бершадь — Одеса
16:05

Бершадь — Осіївка
05:45 11:20

Бершадь — Саврань
09:30

Бершадь — Серединка
12:00

Бершадь — Тернівка
13:50

Бершадь — Тирлівка
06:45 13:15

Бершадь — Умань
06:00 09:40 13:00 14:10

Бершадь — Чернятка
05:50 07:10 10:17 12:00 12:12 15:17 17:07

Бершадь — Чечельник
10:30

Бершадь — Шумилів
05:35

Бершадь — Яланець
06:00 07:10 15:50 16:05 17:00

Війтівка — Вінниця
05:05

Джулинка — Вінниця
06:10

Красносілка — Вінниця
05:25

Умань — Каліш (Пол)
08:30 08:30

Чечельник — Київ
05:30 22:55

Шляхова — Вінниця
05:40 08:00 14:55

Інформація оновлена: 12.11.2019