Автовокзал Немирів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Горького, 10 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04331-22989

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:00Немирів — Кірове
07:25Немирів — Велика Бушинка
08:00Немирів — Ковалівка
08:05Немирів — Брацлав
08:05Немирів — Велика Бушинка
08:10Немирів — Ковалівка
08:35Немирів — Сподахи
08:50Немирів — Кірове
09:20Немирів — Ковалівка
09:50Немирів — Боблів
10:00Немирів — Брацлав
10:00Немирів — Бугаків
10:15Немирів — Велика Бушинка
10:20Немирів — Стрільчинці
10:30Немирів — Кірове
10:45Немирів — Мар'янівка
11:00Немирів — Вишківці
11:00Немирів — Коржівка
11:10Немирів — Коровайна
11:10Немирів — Брацлав
11:20Немирів — Нова Миколаївка
11:20Немирів — Стрільчинці
11:30Немирів — Нова Миколаївка
11:30Немирів — Бугаків
11:30Немирів — Воловодівка
11:40Немирів — Сподахи
12:00Немирів — Новоселівка
12:00Немирів — Вишківці
12:20Немирів — Ковалівка
12:20Немирів — Брацлав
12:30Немирів — Коржівка
12:30Немирів — Боблів
13:00Немирів — Нова Миколаївка
13:00Немирів — Криківці
13:00Немирів — Воробіївка
13:00Немирів — Новоселівка
13:00Немирів — Вища Кропивна
13:30Немирів — Воловодівка
14:00Немирів — Ометинці
14:20Немирів — Ковалівка
14:50Немирів — Велика Бушинка
14:50Немирів — Коровайна
15:00Немирів — Брацлав
15:20Чернівці — Москва (РФ)
15:40Немирів — Ковалівка
16:00Немирів — Вишківці
16:10Немирів — Велика Бушинка
16:10Немирів — Кірове
16:10Немирів — Брацлав
16:20Немирів — Сподахи
16:20Немирів — Стрільчинці
16:30Немирів — Мар'янівка
16:40Немирів — Боблів

за маршрутами автобусів

Немирів — Боблів
09:50 12:30 16:40

Немирів — Брацлав
08:05 10:00 11:10 12:20 15:00 16:10

Немирів — Бугаків
10:00 11:30

Немирів — Велика Бушинка
07:25 08:05 10:15 14:50 16:10

Немирів — Вишківці
11:00 12:00 16:00

Немирів — Вища Кропивна
13:00

Немирів — Воловодівка
11:30 13:30

Немирів — Воробіївка
13:00

Немирів — Ковалівка
08:00 08:10 09:20 12:20 14:20 15:40

Немирів — Коржівка
11:00 12:30

Немирів — Коровайна
11:10 14:50

Немирів — Криківці
13:00

Немирів — Кірове
07:00 08:50 10:30 16:10

Немирів — Мар'янівка
10:45 16:30

Немирів — Нова Миколаївка
11:20 11:30 13:00

Немирів — Новоселівка
12:00 13:00

Немирів — Ометинці
14:00

Немирів — Сподахи
08:35 11:40 16:20

Немирів — Стрільчинці
10:20 11:20 16:20

Чернівці — Москва (РФ)
15:20

Інформація оновлена: 15.11.2019