Автовокзал Нікополь

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Електрометалургів, 37 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05662-31208

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:25Дніпродзержинськ — Лазурне
01:32Одеса — Харків
02:20Лазурне — Дніпропетровськ
04:20Одеса — Донецьк
04:45Нікополь — Миронівка
05:00Нікополь — Дніпропетровськ
05:00Нікополь — Олексіївка
05:00Нікополь — Охотниче
05:00Нікополь — Менделеевка
05:00Нікополь — Першотравневе
05:05Нікополь — Миронівка
05:05Нікополь — Капулівка
05:10Нікополь — Шевченкове
05:10Нікополь — Покровське
05:20Нікополь — Орджонікідзе
05:20Нікополь — Дніпропетровськ
05:30Нікополь — Покровське
05:40Нікополь — Дніпропетровськ
05:50Нікополь — Дніпропетровськ
05:50Нікополь — Дніпропетровськ
05:50Нікополь — Орджонікідзе
06:00Нікополь — Запоріжжя
06:00Нікополь — П'ятихатки
06:00Нікополь — Базавлук
06:05Нікополь — Дніпропетровськ
06:05Нікополь — Одеса
06:15Нікополь — Олексіївка
06:20Нікополь — Миргород
06:30Нікополь — Дніпропетровськ
06:30Нікополь — Лазурне
06:33Нікополь — Орджонікідзе
06:45Нікополь — Олексіївка
06:45Нікополь — Дніпропетровськ
07:00Нікополь — Запоріжжя
07:00Нікополь — Кіровоград
07:00Нікополь — Капулівка
07:05Нікополь — Олексіївка
07:10Нікополь — Орджонікідзе
07:15Нікополь — Дніпропетровськ
07:20Нікополь — Покровське
07:20Нікополь — Солоне
07:20Орджонікідзе — Дніпропетровськ
07:30Нікополь — Дніпропетровськ
07:35Нікополь — Дніпропетровськ
07:50Нікополь — Орджонікідзе
07:50Нікополь — Дніпропетровськ
07:50Нікополь — Запоріжжя
08:00Нікополь — Олексіївка
08:00Нікополь — Харків
08:05Нікополь — Миронівка
08:20Нікополь — Орджонікідзе
08:25Нікополь — Дніпропетровськ
08:30Кривий Ріг — Кирилівка
08:35Нікополь — Дніпропетровськ
08:45Нікополь — Олексіївка
08:50Нікополь — Покровське
08:50Орджонікідзе — Запоріжжя
09:03Нікополь — Орджонікідзе
09:15Нікополь — Миронівка
09:20Дніпропетровськ — Орджонікідзе
09:25Нікополь — Дніпропетровськ
09:30Кривий Ріг — Запоріжжя
09:30Херсон — Дніпропетровськ
09:30Нікополь — Капулівка
09:30Дніпропетровськ — Херсон
09:40Нікополь — Дніпропетровськ
09:48Нікополь — Орджонікідзе
09:50Орджонікідзе — Дніпропетровськ
09:50Нікополь — Дніпропетровськ
10:00Дніпропетровськ — Євпаторія
10:00Нікополь — Запоріжжя
10:10Нікополь — Базавлук
10:15Кривий Ріг — Маріуполь
10:20Нікополь — Олексіївка
10:35Запоріжжя — Первомайськ
10:40Нікополь — Орджонікідзе
10:45Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
10:45Орджонікідзе — Дніпропетровськ
10:50Нова Каховка — Харків
10:50Нікополь — Покровське
10:50Орджонікідзе — Запоріжжя
10:50Нікополь — Звізда
10:50Нікополь — Звізда
11:00Дніпропетровськ — Скадовськ
11:00Нікополь — Дніпропетровськ
11:00Нікополь — Солоне
11:05Нікополь — Олексіївка
11:15Нікополь — Дніпропетровськ
11:20Нікополь — Орджонікідзе
11:30Нікополь — Капулівка
11:45Залізний Порт — Нікополь
11:45Нікополь — Дніпропетровськ
11:50Нікополь — Олексіївка
12:00Нікополь — Дніпропетровськ
12:00Нікополь — Запоріжжя
12:03Нікополь — Орджонікідзе
12:05Нікополь — Дніпропетровськ
12:10Херсон — Дніпродзержинськ
12:25Нікополь — Покровське
12:25Нікополь — Дніпропетровськ
12:30Нікополь — Миронівка
12:30Нікополь — Шевченкове
12:30Кривий Ріг — Запоріжжя
12:35Дніпропетровськ — Залізний Порт
12:55Нікополь — Орджонікідзе
13:00Нікополь — Менделеевка
13:00Запоріжжя — Миколаїв
13:00Нікополь — Охотниче
13:05Нікополь — Дніпропетровськ
13:15Орджонікідзе — Запоріжжя
13:20Нікополь — Олексіївка
13:30Нікополь — Орджонікідзе
13:30Скадовськ — Нікополь
13:40Нікополь — Капулівка
13:40Дніпропетровськ — Орджонікідзе
13:45Нікополь — Дніпропетровськ
13:55Нікополь — Миронівка
14:00Нікополь — Запоріжжя
14:05Нікополь — Дніпропетровськ
14:10Нікополь — Покровське
14:20Нікополь — Дніпропетровськ
14:30Орджонікідзе — Запоріжжя
14:40Кривий Ріг — Запоріжжя
14:40Нікополь — Базавлук
14:45Орджонікідзе — Дніпропетровськ
14:50Нікополь — Дніпропетровськ
15:00Маріуполь — Кривий Ріг
15:00Нікополь — Дніпропетровськ
15:03Нікополь — Орджонікідзе
15:05Нікополь — Олексіївка
15:10Нікополь — Дніпропетровськ
15:20Нікополь — Дніпропетровськ
15:30Нікополь — Запоріжжя
15:35Нікополь — Капулівка
15:40Нікополь — Олексіївка
15:40Кривий Ріг — Дніпродзержинськ
15:48Нікополь — Орджонікідзе
15:55Нікополь — Солоне
15:55Нікополь — Дніпропетровськ
16:05Нікополь — Покровське
16:05Миколаїв — Запоріжжя
16:05Дніпропетровськ — Орджонікідзе
16:20Скадовськ — Дніпропетровськ
16:25Нікополь — Дніпропетровськ
16:30Дніпродзержинськ — Херсон
16:30Дніпродзержинськ — Херсон
16:30Нікополь — Орджонікідзе
16:45Херсон — Дніпропетровськ
16:50Нікополь — Олексіївка
17:00Нікополь — Дніпропетровськ
17:00Нікополь — Менделеевка
17:10Орджонікідзе — Дніпропетровськ
17:15Нікополь — Орджонікідзе
17:30Нікополь — Запоріжжя
17:30Нікополь — Миронівка
17:40Нікополь — Звізда
17:40Нікополь — Звізда
17:50Нікополь — Дніпропетровськ
17:50Нікополь — Базавлук
17:50Кривий Ріг — Запоріжжя
18:00Нікополь — Дніпропетровськ
18:00Нікополь — Покровське
18:18Нікополь — Орджонікідзе
18:30Нікополь — Дніпропетровськ
18:30Нікополь — Запоріжжя
18:35Дніпропетровськ — Херсон
18:50Нікополь — Олексіївка
18:50Нікополь — Дніпропетровськ
19:00Залізний Порт — Дніпропетровськ
19:10Нікополь — Орджонікідзе
19:20Нікополь — Дніпропетровськ
19:20Нікополь — Солоне
19:35Нікополь — Дніпропетровськ
19:50Дніпропетровськ — Орджонікідзе
19:55Херсон — Суми
20:00Нікополь — Запоріжжя
20:00Нікополь — Орджонікідзе
20:15Нікополь — Дніпропетровськ
20:15Дніпропетровськ — Орджонікідзе
21:35Дніпропетровськ — Орджонікідзе
21:52Харків — Одеса
23:20Дніпропетровськ — Євпаторія
23:30Херсон — Харків

за маршрутами автобусів

Дніпродзержинськ — Лазурне
01:25

Дніпродзержинськ — Херсон
16:30 16:30

Дніпропетровськ — Євпаторія
10:00 23:20

Дніпропетровськ — Залізний Порт
12:35

Дніпропетровськ — Орджонікідзе
09:20 13:40 16:05 19:50 20:15 21:35

Дніпропетровськ — Скадовськ
11:00

Дніпропетровськ — Херсон
09:30 18:35

Залізний Порт — Дніпропетровськ
19:00

Залізний Порт — Нікополь
11:45

Запоріжжя — Миколаїв
13:00

Запоріжжя — Первомайськ
10:35

Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
10:45

Кривий Ріг — Дніпродзержинськ
15:40

Кривий Ріг — Запоріжжя
09:30 12:30 14:40 17:50

Кривий Ріг — Кирилівка
08:30

Кривий Ріг — Маріуполь
10:15

Лазурне — Дніпропетровськ
02:20

Маріуполь — Кривий Ріг
15:00

Миколаїв — Запоріжжя
16:05

Нова Каховка — Харків
10:50

Нікополь — Базавлук
06:00 10:10 14:40 17:50

Нікополь — Дніпропетровськ
05:00 05:20 05:40 05:50 05:50 06:05 06:30 06:45 07:15 07:30 07:35 07:50 08:25 08:35 09:25 09:40 09:50 11:00 11:15 11:45 12:00 12:05 12:25 13:05 13:45 14:05 14:20 14:50 15:00 15:10 15:20 15:55 16:25 17:00 17:50 18:00 18:30 18:50 19:20 19:35 20:15

Нікополь — Запоріжжя
06:00 07:00 07:50 10:00 12:00 14:00 15:30 17:30 18:30 20:00

Нікополь — Звізда
10:50 10:50 17:40 17:40

Нікополь — Капулівка
05:05 07:00 09:30 11:30 13:40 15:35

Нікополь — Кіровоград
07:00

Нікополь — Лазурне
06:30

Нікополь — Менделеевка
05:00 13:00 17:00

Нікополь — Миргород
06:20

Нікополь — Миронівка
04:45 05:05 08:05 09:15 12:30 13:55 17:30

Нікополь — Одеса
06:05

Нікополь — Олексіївка
05:00 06:15 06:45 07:05 08:00 08:45 10:20 11:05 11:50 13:20 15:05 15:40 16:50 18:50

Нікополь — Орджонікідзе
05:20 05:50 06:33 07:10 07:50 08:20 09:03 09:48 10:40 11:20 12:03 12:55 13:30 15:03 15:48 16:30 17:15 18:18 19:10 20:00

Нікополь — Охотниче
05:00 13:00

Нікополь — П'ятихатки
06:00

Нікополь — Першотравневе
05:00

Нікополь — Покровське
05:10 05:30 07:20 08:50 10:50 12:25 14:10 16:05 18:00

Нікополь — Солоне
07:20 11:00 15:55 19:20

Нікополь — Харків
08:00

Нікополь — Шевченкове
05:10 12:30

Одеса — Донецьк
04:20

Одеса — Харків
01:32

Орджонікідзе — Дніпропетровськ
07:20 09:50 10:45 14:45 17:10

Орджонікідзе — Запоріжжя
08:50 10:50 13:15 14:30

Скадовськ — Дніпропетровськ
16:20

Скадовськ — Нікополь
13:30

Харків — Одеса
21:52

Херсон — Дніпродзержинськ
12:10

Херсон — Дніпропетровськ
09:30 16:45

Херсон — Суми
19:55

Херсон — Харків
23:30

Інформація оновлена: 25.09.2013