Автовокзал Нова Каховка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Паризької Комуни, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05549-90646

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:35Одеса — Запоріжжя
00:35Одеса — Запоріжжя
01:41Одеса — Маріуполь
03:20Маріуполь — Одеса
05:00Нова Каховка — Маслівка
05:00Нова Каховка — Дачі
05:20Нова Каховка — Тополівка
05:25Нова Каховка — Херсон
05:55Нова Каховка — Берислав
05:55Нова Каховка — Берислав
06:00Нова Каховка — Львове
06:00Нова Каховка — Херсон
06:10Заводівка — Херсон
06:12Мала Лепетиха — Херсон
06:15Долинське — Херсон
06:15Нова Каховка — Берислав
06:19Нова Каховка — Каховка
06:20Нова Каховка — Кринки
06:20Нова Каховка — Миколаївка
06:20Нова Каховка — Херсон
06:25Нова Каховка — Каховка
06:25Нова Каховка — Берислав
06:30Балтазарівка — Херсон
06:30Нова Каховка — Козацьке
06:31Нова Каховка — Каховка
06:35Нова Каховка — Чорнянка
06:35Нова Каховка — Берислав
06:37Нова Каховка — Каховка
06:40Чорнянка — Херсон
06:40Нова Каховка — Тополівка
06:49Нова Каховка — Каховка
06:50Нова Каховка — Харків
06:50Нова Каховка — Харків
06:50Нова Каховка — Берислав
06:55Козачі Лагері — Херсон
06:55Нова Каховка — Берислав
07:00Іванівка — Херсон
07:01Нова Каховка — Каховка
07:05Нижні Сірогози — Херсон
07:10Нова Каховка — Берислав
07:13Нова Каховка — Каховка
07:15Шевченко — Херсон
07:20Нова Каховка — Дачі
07:20Новотроїцьке — Херсон
07:25Нова Каховка — Берислав
07:25Іванівка — Херсон
07:25Каховка — Кривий Ріг
07:25Нова Каховка — Каховка
07:25Велика Лепетиха — Миколаїв
07:30Нова Каховка — Нова Маячка
07:31Нова Каховка — Каховка
07:35Нова Каховка — Козацьке
07:35Нова Каховка — Берислав
07:37Нова Каховка — Каховка
07:40Нижні Сірогози — Херсон
07:43Нова Каховка — Каховка
07:45Іванівка — Херсон
07:49Нова Каховка — Каховка
07:55Старолук’янівка — Херсон
07:55Нова Каховка — Каховка
07:55Херсон — Генічеськ
07:55Нова Каховка — Берислав
07:55Нова Каховка — Берислав
08:00Зелене — Херсон
08:00Нова Каховка — Маслівка
08:01Нова Каховка — Каховка
08:05Верхній Рогачик — Херсон
08:07Нова Каховка — Каховка
08:13Нова Каховка — Каховка
08:15Нова Каховка — Берислав
08:15Нова Каховка — Чорнянка
08:16Асканія-Нова — Херсон
08:17Нижні Сірогози — Херсон
08:19Нова Каховка — Каховка
08:20Нова Каховка — Миколаївка
08:20Генічеськ — Херсон
08:25Мар'янівка — Херсон
08:25Нова Каховка — Каховка
08:25Нова Каховка — Берислав
08:30Нова Каховка — Козацьке
08:31Нова Каховка — Каховка
08:35Нижній Рогачик — Херсон
08:35Нова Каховка — Берислав
08:35Харків — Каховка
08:37Нова Каховка — Каховка
08:40Херсон — Верхній Рогачик
08:40Скадовськ — Каховка
08:40Херсон — Чаплинка
08:43Нова Каховка — Каховка
08:49Нова Каховка — Каховка
08:50Новотроїцьке — Херсон
08:50Харків — Каховка
08:50Миколаїв — Москва (РФ)
08:50Херсон — Нижні Сірогози
08:55Нова Каховка — Берислав
08:55Нова Каховка — Каховка
08:55Нова Каховка — Берислав
08:55Богданівка — Херсон
09:00Херсон — Генічеськ
09:00Нова Каховка — Тополівка
09:00Ясна Поляна — Херсон
09:01Нова Каховка — Каховка
09:07Нова Каховка — Каховка
09:10Рубанівка — Херсон
09:13Нова Каховка — Каховка
09:15Іванівка — Херсон
09:15Партизани — Херсон
09:15Нова Каховка — Зміївка
09:19Нова Каховка — Каховка
09:20Нова Каховка — Кринки
09:24Асканія-Нова — Каховка
09:24Маркеєв — Каховка
09:25Нова Каховка — Каховка
09:25Нова Каховка — Берислав
09:30Херсон — Генічеськ
09:30Рубанівка — Херсон
09:30Нова Каховка — Берислав
09:31Нова Каховка — Каховка
09:32Нова Каховка — Берислав
09:37Нова Каховка — Каховка
09:43Нова Каховка — Каховка
09:45Нова Каховка — Козацьке
09:45Нова Каховка — Херсон
09:49Нова Каховка — Каховка
09:55Лазурне — Кривий Ріг
09:55Нова Каховка — Каховка
09:55Генічеськ — Херсон
09:55Лазурне — Кривий Ріг
09:55Нова Каховка — Берислав
10:00Нова Каховка — Дачі
10:00Нова Каховка — Берислав
10:01Нова Каховка — Каховка
10:03Нова Каховка — Берислав
10:07Нова Каховка — Каховка
10:10Генічеськ — Вінниця
10:13Нова Каховка — Каховка
10:15Нова Каховка — Миколаївка
10:15Нова Каховка — Берислав
10:19Нова Каховка — Каховка
10:20Херсон — Генічеськ
10:25Нова Каховка — Каховка
10:25Нова Каховка — Берислав
10:30Миколаїв — Чонгар ПП
10:31Нова Каховка — Каховка
10:35Балтазарівка — Херсон
10:35Нова Каховка — Берислав
10:35Балтазарівка — Херсон
10:37Нова Каховка — Каховка
10:37Нова Каховка — Каховка
10:40Херсон — Мелітополь
10:40Нова Каховка — Козацьке
10:40Нова Каховка — Херсон
10:43Нова Каховка — Каховка
10:43Нова Каховка — Берислав
10:45Нова Каховка — Бургунка
10:45Генічеськ — Жовті Води
10:49Нова Каховка — Каховка
10:50Нова Каховка — Саблуківка
10:50Нижні Сірогози — Херсон
10:55Нова Каховка — Каховка
10:55Нова Каховка — Берислав
11:00Нова Каховка — Берислав
11:00Нова Каховка — Нова Маячка
11:00Нова Каховка — Лопатки
11:00Каховка — Скадовськ
11:01Нова Каховка — Каховка
11:07Нова Каховка — Каховка
11:10Кишинів (Мол) — Запоріжжя
11:10Кишинів (Мол) — Запоріжжя
11:10Нова Каховка — Маслівка
11:13Нова Каховка — Каховка
11:15Чаплинка — Херсон
11:20Енергодар — Одеса
11:25Нова Каховка — Берислав
11:25Нова Каховка — Каховка
11:25Нова Каховка — Берислав
11:30Нова Каховка — Тополівка
11:35Каховка — Херсон
11:35Херсон — Щасливцеве
11:40Нова Каховка — Козацьке
11:43Нова Каховка — Каховка
11:45Херсон — Чорнянка
11:45Нова Каховка — Берислав
11:55Нова Каховка — Берислав
11:55Херсон — Іванівка
12:01Нова Каховка — Каховка
12:04Нова Каховка — Берислав
12:05Генічеськ — Херсон
12:05Кривий Ріг — Генічеськ
12:05Нова Каховка — Берислав
12:05Кривий Ріг — Генічеськ
12:07Нова Каховка — Каховка
12:10Нова Каховка — Миколаївка
12:15Херсон — Скадовка
12:15Кривий Ріг — Лазурне
12:15Кривий Ріг — Лазурне
12:19Нова Каховка — Каховка
12:20Скадовськ — Дніпропетровськ
12:20Нова Каховка — Кринки
12:25Нова Каховка — Каховка
12:25Нова Каховка — Берислав
12:25Нова Каховка — Берислав
12:25Херсон — Мала Лепетиха
12:30Зелене — Херсон
12:30Запоріжжя — Кишинів (Мол)
12:30Богданівка — Херсон
12:30Запоріжжя — Кишинів (Мол)
12:31Нова Каховка — Каховка
12:35Верхній Рогачик — Херсон
12:35Каховка — Херсон
12:35Херсон — Генічеськ
12:35Каховка — Асканія-Нова
12:35Каховка — Маркеєв
12:37Нова Каховка — Каховка
12:40Нова Каховка — Берислав
12:40Нова Каховка — Козацьке
12:40Миколаїв — Каланчак КПП
12:43Нова Каховка — Каховка
12:45Нова Каховка — Львове
12:45Нова Каховка — Зміївка
12:49Нова Каховка — Каховка
12:50Нова Каховка — Козачі Лагері
12:55Нова Каховка — Берислав
12:55Нова Каховка — Каховка
13:00Нова Каховка — Дачі
13:00Херсон — Нижні Сірогози
13:00Чорнянка — Херсон
13:01Нова Каховка — Каховка
13:05Одеса — Енергодар
13:07Нова Каховка — Каховка
13:10Херсон — Асканія-Нова
13:13Нова Каховка — Каховка
13:15Чонгар ПП — Миколаїв
13:18Нова Каховка — Берислав
13:19Нова Каховка — Каховка
13:20Нова Каховка — Тополівка
13:25Нова Каховка — Каховка
13:25Нова Каховка — Берислав
13:25Шевченко — Херсон
13:25Нова Каховка — Берислав
13:30Нова Каховка — Козацьке
13:31Нова Каховка — Каховка
13:35Херсон — Новотроїцьке
13:35Верхній Рогачик — Херсон
13:37Нова Каховка — Каховка
13:40Нова Каховка — Маслівка
13:43Нова Каховка — Каховка
13:45Нова Каховка — Херсон
13:45Нова Каховка — Берислав
13:49Нова Каховка — Каховка
13:50Нова Каховка — Миколаївка
13:50Жовті Води — Генічеськ
13:55Нова Каховка — Каховка
13:55Нова Каховка — Берислав
14:00Нова Каховка — Каланчак
14:00Нова Каховка — Каланчак
14:00Херсон — Рубанівка
14:00Нова Каховка — Нова Маячка
14:00Мар'янівка — Херсон
14:00Нова Каховка — Берислав
14:01Нова Каховка — Каховка
14:03Нова Каховка — Берислав
14:07Нова Каховка — Каховка
14:13Нова Каховка — Каховка
14:15Нова Каховка — Херсон
14:15Нова Каховка — Бургунка
14:15Нова Каховка — Берислав
14:19Нова Каховка — Каховка
14:25Нова Каховка — Берислав
14:25Нова Каховка — Каховка
14:25Херсон — Генічеськ
14:30Нова Каховка — Херсон
14:31Нова Каховка — Каховка
14:35Херсон — Іванівка
14:37Нова Каховка — Каховка
14:40Херсон — Іванівка
14:40Асканія-Нова — Херсон
14:40Нова Каховка — Херсон
14:43Нова Каховка — Каховка
14:45Нова Каховка — Берислав
14:49Нова Каховка — Каховка
14:50Херсон — Балтазарівка
14:50Херсон — Нижні Сірогози
14:55Нова Каховка — Берислав
14:55Нова Каховка — Каховка
14:55Генічеськ — Херсон
15:01Нова Каховка — Каховка
15:05Нова Каховка — Берислав
15:05Нова Каховка — Козацьке
15:05Дніпропетровськ — Скадовськ
15:07Нова Каховка — Каховка
15:13Нова Каховка — Каховка
15:19Нова Каховка — Каховка
15:20Херсон — Ясна Поляна
15:20Нова Каховка — Миколаївка
15:20Нова Каховка — Кринки
15:25Нова Каховка — Берислав
15:25Нова Каховка — Берислав
15:30Скадовка — Херсон
15:30Каланчак КПП — Каховка
15:30Херсон — Генічеськ
15:31Нова Каховка — Каховка
15:33Херсон — Нижні Сірогози
15:33Нова Каховка — Берислав
15:37Нова Каховка — Каховка
15:43Нова Каховка — Каховка
15:45Херсон — Новотроїцьке
15:49Нова Каховка — Каховка
15:55Нова Каховка — Каховка
15:55Нова Каховка — Берислав
16:00Херсон — Іванівка
16:00Миколаїв — Велика Лепетиха
16:00Нова Каховка — Херсон
16:00Нова Каховка — Чорнянка
16:01Нова Каховка — Каховка
16:04Нова Каховка — Берислав
16:05Херсон — Долинське
16:05Нова Каховка — Берислав
16:07Нова Каховка — Каховка
16:13Нова Каховка — Каховка
16:15Херсон — Партизани
16:19Нова Каховка — Каховка
16:20Херсон — Мар'янівка
16:20Нова Каховка — Козацьке
16:20Нова Каховка — Тополівка
16:20Нова Каховка — Дачі
16:25Нова Каховка — Каховка
16:25Нова Каховка — Берислав
16:30Запоріжжя — Херсон
16:30Херсон — Заводівка
16:30Нова Каховка — Херсон
16:30Запоріжжя — Херсон
16:31Нова Каховка — Каховка
16:35Херсон — Шевченко
16:35Херсон — Шевченко
16:37Нова Каховка — Каховка
16:40Асканія-Нова — Херсон
16:40Херсон — Зелене
16:43Нова Каховка — Каховка
16:45Нижні Сірогози — Херсон
16:48Нова Каховка — Берислав
16:49Нова Каховка — Каховка
16:50Скадовськ — Харків
16:55Херсон — Мар'янівка
16:55Нова Каховка — Каховка
16:55Нова Каховка — Берислав
17:00Нова Каховка — Маслівка
17:00Нова Каховка — Нова Маячка
17:00Нова Каховка — Херсон
17:00Нова Каховка — Львове
17:01Нова Каховка — Каховка
17:03Нова Каховка — Берислав
17:05Нижні Сірогози — Херсон
17:05Херсон — Нижні Сірогози
17:07Нова Каховка — Каховка
17:10Херсон — Генічеськ
17:10Генічеськ — Херсон
17:13Нова Каховка — Каховка
17:15Херсон — Верхній Рогачик
17:15Херсон — Верхній Рогачик
17:15Нова Каховка — Козацьке
17:18Нова Каховка — Берислав
17:19Нова Каховка — Каховка
17:23Нова Каховка — Берислав
17:25Маріуполь — Миколаїв
17:25Нова Каховка — Берислав
17:25Нова Каховка — Каховка
17:30Нова Каховка — Миколаївка
17:30Нова Каховка — Херсон
17:31Нова Каховка — Каховка
17:31Нова Каховка — Каховка
17:37Нова Каховка — Каховка
17:40Херсон — Асканія-Нова
17:40Херсон — Балтазарівка
17:43Нова Каховка — Каховка
17:45Херсон — Чорнянка
17:49Нова Каховка — Каховка
17:55Нова Каховка — Каховка
17:55Нова Каховка — Берислав
18:00Каховка — Харків
18:00Каховка — Харків
18:00Херсон — Балтазарівка
18:00Генічеськ — Херсон
18:01Нова Каховка — Каховка
18:07Нова Каховка — Каховка
18:10Херсон — Нижній Рогачик
18:13Нова Каховка — Каховка
18:14Нова Каховка — Берислав
18:19Нова Каховка — Каховка
18:20Каланчак КПП — Миколаїв
18:20Херсон — Старолук’янівка
18:20Генічеськ — Херсон
18:20Нова Каховка — Козацьке
18:25Нова Каховка — Каховка
18:25Нова Каховка — Берислав
18:25Херсон — Асканія-Нова
18:30Мелітополь — Херсон
18:31Нова Каховка — Каховка
18:37Нова Каховка — Каховка
18:40Херсон — Богданівка
18:40Херсон — Богданівка
18:43Нова Каховка — Каховка
18:49Нова Каховка — Каховка
19:00Генічеськ — Херсон
19:01Нова Каховка — Каховка
19:03Нова Каховка — Берислав
19:05Херсон — Рубанівка
19:19Нова Каховка — Каховка
19:30Вінниця — Генічеськ
19:31Нова Каховка — Каховка
19:35Щасливцеве — Херсон
19:43Нова Каховка — Каховка
19:45Херсон — Верхній Рогачик
19:48Нова Каховка — Берислав
19:55Нова Каховка — Каховка
20:07Нова Каховка — Каховка
20:19Нова Каховка — Каховка
20:30Верхній Рогачик — Херсон
20:31Нова Каховка — Каховка
20:40Кривий Ріг — Каховка
20:43Нова Каховка — Каховка
20:45Херсон — Нижні Сірогози
21:07Нова Каховка — Каховка
21:25Одеса — Каховка
21:31Нова Каховка — Каховка
21:45Одеса — Каховка
21:55Нова Каховка — Каховка
22:10Миколаїв — Чаплинка КПП
23:30Одеса — Каланчак КПП
23:50Запоріжжя — Одеса
23:50Запоріжжя — Одеса

за маршрутами автобусів

Іванівка — Херсон
07:00 07:25 07:45 09:15

Асканія-Нова — Каховка
09:24

Асканія-Нова — Херсон
08:16 14:40 16:40

Балтазарівка — Херсон
06:30 10:35 10:35

Богданівка — Херсон
08:55 12:30

Велика Лепетиха — Миколаїв
07:25

Верхній Рогачик — Херсон
08:05 12:35 13:35 20:30

Вінниця — Генічеськ
19:30

Генічеськ — Вінниця
10:10

Генічеськ — Жовті Води
10:45

Генічеськ — Херсон
08:20 09:55 12:05 14:55 17:10 18:00 18:20 19:00

Дніпропетровськ — Скадовськ
15:05

Долинське — Херсон
06:15

Енергодар — Одеса
11:20

Жовті Води — Генічеськ
13:50

Заводівка — Херсон
06:10

Запоріжжя — Кишинів (Мол)
12:30 12:30

Запоріжжя — Одеса
23:50 23:50

Запоріжжя — Херсон
16:30 16:30

Зелене — Херсон
08:00 12:30

Каланчак КПП — Каховка
15:30

Каланчак КПП — Миколаїв
18:20

Каховка — Асканія-Нова
12:35

Каховка — Кривий Ріг
07:25

Каховка — Маркеєв
12:35

Каховка — Скадовськ
11:00

Каховка — Харків
18:00 18:00

Каховка — Херсон
11:35 12:35

Кишинів (Мол) — Запоріжжя
11:10 11:10

Козачі Лагері — Херсон
06:55

Кривий Ріг — Генічеськ
12:05 12:05

Кривий Ріг — Каховка
20:40

Кривий Ріг — Лазурне
12:15 12:15

Лазурне — Кривий Ріг
09:55 09:55

Мала Лепетиха — Херсон
06:12

Мар'янівка — Херсон
08:25 14:00

Маркеєв — Каховка
09:24

Маріуполь — Миколаїв
17:25

Маріуполь — Одеса
03:20

Мелітополь — Херсон
18:30

Миколаїв — Велика Лепетиха
16:00

Миколаїв — Каланчак КПП
12:40

Миколаїв — Москва (РФ)
08:50

Миколаїв — Чаплинка КПП
22:10

Миколаїв — Чонгар ПП
10:30

Нижні Сірогози — Херсон
07:05 07:40 08:17 10:50 16:45 17:05

Нижній Рогачик — Херсон
08:35

Нова Каховка — Берислав
05:55 05:55 06:15 06:25 06:35 06:50 06:55 07:10 07:25 07:35 07:55 07:55 08:15 08:25 08:35 08:55 08:55 09:25 09:30 09:32 09:55 10:00 10:03 10:15 10:25 10:35 10:43 10:55 11:00 11:25 11:25 11:45 11:55 12:04 12:05 12:25 12:25 12:40 12:55 13:18 13:25 13:25 13:45 13:55 14:00 14:03 14:15 14:25 14:45 14:55 15:05 15:25 15:25 15:33 15:55 16:04 16:05 16:25 16:48 16:55 17:03 17:18 17:23 17:25 17:55 18:14 18:25 19:03 19:48

Нова Каховка — Бургунка
10:45 14:15

Нова Каховка — Дачі
05:00 07:20 10:00 13:00 16:20

Нова Каховка — Зміївка
09:15 12:45

Нова Каховка — Каланчак
14:00 14:00

Нова Каховка — Каховка
06:19 06:25 06:31 06:37 06:49 07:01 07:13 07:25 07:31 07:37 07:43 07:49 07:55 08:01 08:07 08:13 08:19 08:25 08:31 08:37 08:43 08:49 08:55 09:01 09:07 09:13 09:19 09:25 09:31 09:37 09:43 09:49 09:55 10:01 10:07 10:13 10:19 10:25 10:31 10:37 10:37 10:43 10:49 10:55 11:01 11:07 11:13 11:25 11:43 12:01 12:07 12:19 12:25 12:31 12:37 12:43 12:49 12:55 13:01 13:07 13:13 13:19 13:25 13:31 13:37 13:43 13:49 13:55 14:01 14:07 14:13 14:19 14:25 14:31 14:37 14:43 14:49 14:55 15:01 15:07 15:13 15:19 15:31 15:37 15:43 15:49 15:55 16:01 16:07 16:13 16:19 16:25 16:31 16:37 16:43 16:49 16:55 17:01 17:07 17:13 17:19 17:25 17:31 17:31 17:37 17:43 17:49 17:55 18:01 18:07 18:13 18:19 18:25 18:31 18:37 18:43 18:49 19:01 19:19 19:31 19:43 19:55 20:07 20:19 20:31 20:43 21:07 21:31 21:55

Нова Каховка — Козацьке
06:30 07:35 08:30 09:45 10:40 11:40 12:40 13:30 15:05 16:20 17:15 18:20

Нова Каховка — Козачі Лагері
12:50

Нова Каховка — Кринки
06:20 09:20 12:20 15:20

Нова Каховка — Лопатки
11:00

Нова Каховка — Львове
06:00 12:45 17:00

Нова Каховка — Маслівка
05:00 08:00 11:10 13:40 17:00

Нова Каховка — Миколаївка
06:20 08:20 10:15 12:10 13:50 15:20 17:30

Нова Каховка — Нова Маячка
07:30 11:00 14:00 17:00

Нова Каховка — Саблуківка
10:50

Нова Каховка — Тополівка
05:20 06:40 09:00 11:30 13:20 16:20

Нова Каховка — Харків
06:50 06:50

Нова Каховка — Херсон
05:25 06:00 06:20 09:45 10:40 13:45 14:15 14:30 14:40 16:00 16:30 17:00 17:30

Нова Каховка — Чорнянка
06:35 08:15 16:00

Новотроїцьке — Херсон
07:20 08:50

Одеса — Енергодар
13:05

Одеса — Запоріжжя
00:35 00:35

Одеса — Каланчак КПП
23:30

Одеса — Каховка
21:25 21:45

Одеса — Маріуполь
01:41

Партизани — Херсон
09:15

Рубанівка — Херсон
09:10 09:30

Скадовка — Херсон
15:30

Скадовськ — Дніпропетровськ
12:20

Скадовськ — Каховка
08:40

Скадовськ — Харків
16:50

Старолук’янівка — Херсон
07:55

Харків — Каховка
08:35 08:50

Херсон — Іванівка
11:55 14:35 14:40 16:00

Херсон — Асканія-Нова
13:10 17:40 18:25

Херсон — Балтазарівка
14:50 17:40 18:00

Херсон — Богданівка
18:40 18:40

Херсон — Верхній Рогачик
08:40 17:15 17:15 19:45

Херсон — Генічеськ
07:55 09:00 09:30 10:20 12:35 14:25 15:30 17:10

Херсон — Долинське
16:05

Херсон — Заводівка
16:30

Херсон — Зелене
16:40

Херсон — Мала Лепетиха
12:25

Херсон — Мар'янівка
16:20 16:55

Херсон — Мелітополь
10:40

Херсон — Нижні Сірогози
08:50 13:00 14:50 15:33 17:05 20:45

Херсон — Нижній Рогачик
18:10

Херсон — Новотроїцьке
13:35 15:45

Херсон — Партизани
16:15

Херсон — Рубанівка
14:00 19:05

Херсон — Скадовка
12:15

Херсон — Старолук’янівка
18:20

Херсон — Чаплинка
08:40

Херсон — Чорнянка
11:45 17:45

Херсон — Шевченко
16:35 16:35

Херсон — Щасливцеве
11:35

Херсон — Ясна Поляна
15:20

Чаплинка — Херсон
11:15

Чонгар ПП — Миколаїв
13:15

Чорнянка — Херсон
06:40 13:00

Шевченко — Херсон
07:15 13:25

Щасливцеве — Херсон
19:35

Ясна Поляна — Херсон
09:00

Інформація оновлена: 04.02.2017