Автовокзал Нова Каховка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Паризької Комуни, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05549-90646

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:00Штефан-Воде (Мол) — Запоріжжя
00:35Одеса — Запоріжжя
00:35Одеса — Запоріжжя
00:45Маріуполь — Карагасани (Мол)
01:41Одеса — Маріуполь
03:20Маріуполь — Одеса
05:00Нова Каховка — Маслівка
05:00Нова Каховка — Дачі
05:15Нова Каховка — Зміївка
05:20Нова Каховка — Тополівка
05:25Нова Каховка — Херсон
05:45Нова Каховка — Берислав
05:55Нова Каховка — Херсон
06:00Нова Каховка — Козацьке
06:00Каховка — Одеса
06:10Нова Каховка — Берислав
06:12Мала Лепетиха — Херсон
06:13Горностаївка — Херсон
06:15Долинське — Херсон
06:18Нова Каховка — Каховка
06:20Нова Каховка — Кринки (Дачі)
06:20Нова Каховка — Херсон
06:27Нова Каховка — Каховка
06:30Балтазарівка — Херсон
06:30Нова Каховка — Козацьке
06:35Нова Каховка — Берислав
06:35Нова Каховка — Чорнянка
06:36Нова Каховка — Каховка
06:40Нова Каховка — Миколаївка
06:40Чорнянка — Херсон
06:40Нова Каховка — Тополівка
06:45Нова Каховка — Каховка
06:50Каховка — Одеса
06:55Козачі Лагері — Херсон
06:55Козачі Лагері — Херсон
07:00Нова Каховка — Берислав
07:00Нова Каховка — Козацьке
07:00Іванівка — Херсон
07:01Нова Каховка — Каховка
07:05Нижні Сірогози — Херсон
07:10Нова Каховка — Каховка
07:15Шевченко — Херсон
07:19Нова Каховка — Каховка
07:20Новотроїцьке — Херсон
07:20Нова Каховка — Дачі
07:25Велика Лепетиха — Миколаїв
07:25Нова Каховка — Берислав
07:25Каховка — Кривий Ріг
07:25Іванівка — Херсон
07:28Нова Каховка — Каховка
07:30Нова Каховка — Нова Маячка
07:30Нова Благовіщенка — Херсон
07:35Нова Каховка — Козацьке
07:37Нова Каховка — Каховка
07:40Скадовськ — Москва (РФ)
07:40Нижні Сірогози — Херсон
07:45Іванівка — Херсон
07:46Нова Каховка — Каховка
07:50Нова Каховка — Берислав
07:55Старолук’янівка — Херсон
07:55Херсон — Генічеськ
08:00Зелене — Херсон
08:00Нова Каховка — Козацьке
08:00Нова Каховка — Маслівка
08:01Нова Каховка — Каховка
08:05Верхній Рогачик — Херсон
08:10Нова Каховка — Каховка
08:15Іванівка — Херсон
08:15Нова Каховка — Чорнянка
08:15Нова Каховка — Берислав
08:16Асканія-Нова — Херсон
08:17Нижні Сірогози — Херсон
08:19Нова Каховка — Каховка
08:20Генічеськ — Херсон
08:20Нова Каховка — Миколаївка
08:28Нова Каховка — Каховка
08:30Нова Каховка — Козацьке
08:30Мар'янівка — Херсон
08:32Харків — Каховка
08:35Нижній Рогачик — Херсон
08:40Херсон — Чаплинка
08:40Херсон — Верхній Рогачик
08:40Скадовськ — Каховка
08:40Нова Каховка — Берислав
08:46Нова Каховка — Каховка
08:50Херсон — Нижні Сірогози
08:50Новотроїцьке — Херсон
08:50Миколаїв — Москва (РФ)
08:54Нова Каховка — Каховка
08:55Богданівка — Херсон
09:00Нова Каховка — Тополівка
09:00Ясна Поляна — Херсон
09:03Нова Каховка — Каховка
09:05Нова Каховка — Берислав
09:05Херсон — Генічеськ
09:05Нова Каховка — Козацьке
09:10Рубанівка — Херсон
09:12Нова Каховка — Каховка
09:15Іванівка — Херсон
09:15Нова Каховка — Зміївка
09:20Нова Каховка — Кринки (Дачі)
09:21Нова Каховка — Каховка
09:25Партизани — Херсон
09:30Херсон — Генічеськ
09:30Каховка — Каланчак КПП
09:30Нова Каховка — Берислав
09:30Рубанівка — Херсон
09:30Нова Каховка — Каховка
09:45Нова Каховка — Херсон
09:45Нова Каховка — Козацьке
09:47Нова Каховка — Каховка
09:54Нова Каховка — Каховка
09:55Лазурне — Кривий Ріг
09:55Нова Каховка — Берислав
09:55Лазурне — Кривий Ріг
10:00Нова Каховка — Дачі
10:04Нова Каховка — Каховка
10:10Генічеськ — Вінниця
10:10Нова Каховка — Козацьке
10:14Нова Каховка — Каховка
10:20Нова Каховка — Берислав
10:20Нова Каховка — Миколаївка
10:30Херсон — Генічеськ
10:34Нова Каховка — Каховка
10:35Балтазарівка — Херсон
10:35Балтазарівка — Херсон
10:40Нова Каховка — Козацьке
10:40Нова Каховка — Херсон
10:40Херсон — Мелітополь
10:44Нова Каховка — Каховка
10:45Генічеськ — Жовті Води
10:45Нова Каховка — Берислав
10:50Нижні Сірогози — Херсон
10:50Нова Каховка — Саблуківка
10:54Нова Каховка — Каховка
11:00Нова Каховка — Маслівка
11:00Нова Каховка — Нова Маячка
11:00Каховка — Скадовськ
11:02Нова Каховка — Каховка
11:10Нова Каховка — Берислав
11:10Кишинів (Мол) — Запоріжжя
11:10Кишинів (Мол) — Запоріжжя
11:12Нова Каховка — Каховка
11:15Чаплинка — Херсон
11:15Херсон — Горностаївка
11:15Нова Каховка — Лиманець
11:20Енергодар — Одеса
11:27Нова Каховка — Каховка
11:30Нова Каховка — Тополівка
11:35Херсон — Щасливцеве
11:35Нова Каховка — Берислав
11:40Нова Каховка — Козацьке
11:42Нова Каховка — Каховка
11:45Генічеськ — Херсон
11:45Херсон — Чорнянка
11:55Херсон — Іванівка
12:00Нова Каховка — Берислав
12:06Нова Каховка — Каховка
12:10Нова Каховка — Миколаївка
12:10Херсон — Каховка
12:15Кривий Ріг — Лазурне
12:15Кривий Ріг — Лазурне
12:15Херсон — Скадовка
12:19Нова Каховка — Каховка
12:20Скадовськ — Дніпропетровськ
12:20Скадовськ — Дніпропетровськ
12:20Нова Каховка — Кринки (Дачі)
12:25Херсон — Мала Лепетиха
12:25Нова Каховка — Берислав
12:28Нова Каховка — Каховка
12:30Запоріжжя — Кишинів (Мол)
12:30Запоріжжя — Кишинів (Мол)
12:30Нова Каховка — Зміївка
12:30Зелене — Херсон
12:30Богданівка — Херсон
12:35Нова Каховка — Херсон
12:35Херсон — Генічеськ
12:35Верхній Рогачик — Херсон
12:40Нова Каховка — Козацьке
12:45Нова Каховка — Козачі Лагері
12:46Нова Каховка — Каховка
12:50Нова Каховка — Берислав
12:50Нова Благовіщенка — Херсон
12:54Нова Каховка — Каховка
13:00Нова Каховка — Дачі
13:00Мар'янівка — Херсон
13:00Херсон — Нижні Сірогози
13:03Нова Каховка — Каховка
13:05Одеса — Енергодар
13:10Чорнянка — Херсон
13:10Херсон — Асканія-Нова
13:12Нова Каховка — Каховка
13:15Нова Каховка — Берислав
13:20Нова Каховка — Тополівка
13:20Нова Каховка — Каховка
13:25Шевченко — Херсон
13:28Нова Каховка — Каховка
13:30Нова Каховка — Козацьке
13:30Нова Каховка — Маслівка
13:35Штефан-Воде (Мол) — Генічеськ
13:35Верхній Рогачик — Херсон
13:35Херсон — Новотроїцьке
13:40Нова Каховка — Берислав
13:45Нова Каховка — Херсон
13:46Нова Каховка — Каховка
13:50Нова Каховка — Миколаївка
13:50Жовті Води — Генічеськ
13:54Нова Каховка — Каховка
14:00Нова Каховка — Каланчак
14:00Нова Каховка — Каланчак
14:00Херсон — Рубанівка
14:00Нова Каховка — Нова Маячка
14:03Нова Каховка — Каховка
14:05Нова Каховка — Берислав
14:11Нова Каховка — Каховка
14:15Нова Каховка — Херсон
14:15Нова Каховка — Козацьке
14:20Херсон — Генічеськ
14:27Нова Каховка — Каховка
14:30Нова Каховка — Херсон
14:30Нова Каховка — Берислав
14:35Херсон — Іванівка
14:35Нова Каховка — Каховка
14:40Асканія-Нова — Херсон
14:40Херсон — Іванівка
14:46Нова Каховка — Каховка
14:50Херсон — Нижні Сірогози
14:50Херсон — Балтазарівка
14:54Нова Каховка — Каховка
14:55Нова Каховка — Берислав
15:00Каланчак КПП — Каховка
15:04Нова Каховка — Каховка
15:05Дніпропетровськ — Скадовськ
15:05Генічеськ — Херсон
15:05Дніпропетровськ — Скадовськ
15:05Нова Каховка — Козацьке
15:14Нова Каховка — Каховка
15:15Херсон — Козачі Лагері
15:15Горностаївка — Херсон
15:15Херсон — Козачі Лагері
15:20Нова Каховка — Берислав
15:20Херсон — Ясна Поляна
15:30Скадовка — Херсон
15:30Нова Каховка — Миколаївка
15:33Херсон — Нижні Сірогози
15:34Нова Каховка — Каховка
15:44Нова Каховка — Каховка
15:45Херсон — Новотроїцьке
15:45Нова Каховка — Берислав
15:54Нова Каховка — Каховка
16:00Нова Каховка — Чорнянка
16:00Херсон — Іванівка
16:00Нова Каховка — Херсон
16:00Миколаїв — Велика Лепетиха
16:01Нова Каховка — Каховка
16:05Херсон — Долинське
16:15Херсон — Партизани
16:15Херсон — Горностаївка
16:19Нова Каховка — Каховка
16:20Нова Каховка — Козацьке
16:20Нова Каховка — Дачі
16:20Херсон — Мар'янівка
16:20Нова Каховка — Тополівка
16:20Херсон — Мар'янівка
16:29Нова Каховка — Каховка
16:30Запоріжжя — Херсон
16:30Запоріжжя — Херсон
16:35Херсон — Шевченко
16:35Нова Каховка — Херсон
16:35Нова Каховка — Берислав
16:38Нова Каховка — Каховка
16:40Херсон — Зелене
16:40Асканія-Нова — Херсон
16:40Херсон — Зелене
16:45Херсон — Нова Благовіщенка
16:45Херсон — Нова Благовіщенка
16:45Херсон — Іванівка
16:45Нижні Сірогози — Херсон
16:47Нова Каховка — Каховка
16:54Нова Каховка — Каховка
17:00Нова Каховка — Нова Маячка
17:00Херсон — Генічеськ
17:00Нова Каховка — Маслівка
17:02Нова Каховка — Каховка
17:05Херсон — Нижні Сірогози
17:05Нижні Сірогози — Херсон
17:10Генічеськ — Херсон
17:15Нова Каховка — Козацьке
17:15Херсон — Верхній Рогачик
17:15Херсон — Верхній Рогачик
17:19Нова Каховка — Каховка
17:25Маріуполь — Миколаїв
17:25Нова Каховка — Берислав
17:28Нова Каховка — Каховка
17:30Нова Каховка — Херсон
17:35Нова Каховка — Миколаївка
17:37Нова Каховка — Каховка
17:40Херсон — Балтазарівка
17:40Херсон — Асканія-Нова
17:45Херсон — Чорнянка
17:46Нова Каховка — Каховка
18:00Каховка — Харків
18:00Херсон — Балтазарівка
18:02Нова Каховка — Каховка
18:05Генічеськ — Херсон
18:10Херсон — Нижній Рогачик
18:12Нова Каховка — Каховка
18:15Нова Каховка — Берислав
18:20Херсон — Старолук’янівка
18:20Генічеськ — Херсон
18:22Нова Каховка — Каховка
18:25Херсон — Асканія-Нова
18:30Нова Каховка — Козацьке
18:30Мелітополь — Херсон
18:30Каховка — Костшин-над-Одрою (Пол)
18:32Нова Каховка — Каховка
18:40Херсон — Богданівка
18:40Херсон — Богданівка
18:42Нова Каховка — Каховка
18:54Нова Каховка — Каховка
19:00Генічеськ — Херсон
19:00Нова Каховка — Берислав
19:05Херсон — Рубанівка
19:12Нова Каховка — Каховка
19:27Нова Каховка — Каховка
19:30Вінниця — Генічеськ
19:35Щасливцеве — Херсон
19:45Нова Каховка — Берислав
19:45Херсон — Верхній Рогачик
20:02Нова Каховка — Каховка
20:22Нова Каховка — Каховка
20:30Верхній Рогачик — Херсон
20:42Нова Каховка — Каховка
20:45Херсон — Нижні Сірогози
21:02Нова Каховка — Каховка
21:25Одеса — Каховка
21:42Нова Каховка — Каховка
21:45Одеса — Каховка
22:00Карагасани (Мол) — Покровськ
22:02Нова Каховка — Каховка
22:50Запоріжжя — Штефан-Воде (Мол)
23:30Маріуполь — Прага (Чех)
23:50Запоріжжя — Одеса
23:50Запоріжжя — Одеса

за маршрутами автобусів

Іванівка — Херсон
07:00 07:25 07:45 08:15 09:15

Асканія-Нова — Херсон
08:16 14:40 16:40

Балтазарівка — Херсон
06:30 10:35 10:35

Богданівка — Херсон
08:55 12:30

Велика Лепетиха — Миколаїв
07:25

Верхній Рогачик — Херсон
08:05 12:35 13:35 20:30

Вінниця — Генічеськ
19:30

Генічеськ — Вінниця
10:10

Генічеськ — Жовті Води
10:45

Генічеськ — Херсон
08:20 11:45 15:05 17:10 18:05 18:20 19:00

Горностаївка — Херсон
06:13 15:15

Дніпропетровськ — Скадовськ
15:05 15:05

Долинське — Херсон
06:15

Енергодар — Одеса
11:20

Жовті Води — Генічеськ
13:50

Запоріжжя — Кишинів (Мол)
12:30 12:30

Запоріжжя — Одеса
23:50 23:50

Запоріжжя — Херсон
16:30 16:30

Запоріжжя — Штефан-Воде (Мол)
22:50

Зелене — Херсон
08:00 12:30

Каланчак КПП — Каховка
15:00

Карагасани (Мол) — Покровськ
22:00

Каховка — Каланчак КПП
09:30

Каховка — Костшин-над-Одрою (Пол)
18:30

Каховка — Кривий Ріг
07:25

Каховка — Одеса
06:00 06:50

Каховка — Скадовськ
11:00

Каховка — Харків
18:00

Кишинів (Мол) — Запоріжжя
11:10 11:10

Козачі Лагері — Херсон
06:55 06:55

Кривий Ріг — Лазурне
12:15 12:15

Лазурне — Кривий Ріг
09:55 09:55

Мала Лепетиха — Херсон
06:12

Мар'янівка — Херсон
08:30 13:00

Маріуполь — Карагасани (Мол)
00:45

Маріуполь — Миколаїв
17:25

Маріуполь — Одеса
03:20

Маріуполь — Прага (Чех)
23:30

Мелітополь — Херсон
18:30

Миколаїв — Велика Лепетиха
16:00

Миколаїв — Москва (РФ)
08:50

Нижні Сірогози — Херсон
07:05 07:40 08:17 10:50 16:45 17:05

Нижній Рогачик — Херсон
08:35

Нова Благовіщенка — Херсон
07:30 12:50

Нова Каховка — Берислав
05:45 06:10 06:35 07:00 07:25 07:50 08:15 08:40 09:05 09:30 09:55 10:20 10:45 11:10 11:35 12:00 12:25 12:50 13:15 13:40 14:05 14:30 14:55 15:20 15:45 16:35 17:25 18:15 19:00 19:45

Нова Каховка — Дачі
05:00 07:20 10:00 13:00 16:20

Нова Каховка — Зміївка
05:15 09:15 12:30

Нова Каховка — Каланчак
14:00 14:00

Нова Каховка — Каховка
06:18 06:27 06:36 06:45 07:01 07:10 07:19 07:28 07:37 07:46 08:01 08:10 08:19 08:28 08:46 08:54 09:03 09:12 09:21 09:30 09:47 09:54 10:04 10:14 10:34 10:44 10:54 11:02 11:12 11:27 11:42 12:06 12:19 12:28 12:46 12:54 13:03 13:12 13:20 13:28 13:46 13:54 14:03 14:11 14:27 14:35 14:46 14:54 15:04 15:14 15:34 15:44 15:54 16:01 16:19 16:29 16:38 16:47 16:54 17:02 17:19 17:28 17:37 17:46 18:02 18:12 18:22 18:32 18:42 18:54 19:12 19:27 20:02 20:22 20:42 21:02 21:42 22:02

Нова Каховка — Козацьке
06:00 06:30 07:00 07:35 08:00 08:30 09:05 09:45 10:10 10:40 11:40 12:40 13:30 14:15 15:05 16:20 17:15 18:30

Нова Каховка — Козачі Лагері
12:45

Нова Каховка — Кринки (Дачі)
06:20 09:20 12:20

Нова Каховка — Лиманець
11:15

Нова Каховка — Маслівка
05:00 08:00 11:00 13:30 17:00

Нова Каховка — Миколаївка
06:40 08:20 10:20 12:10 13:50 15:30 17:35

Нова Каховка — Нова Маячка
07:30 11:00 14:00 17:00

Нова Каховка — Саблуківка
10:50

Нова Каховка — Тополівка
05:20 06:40 09:00 11:30 13:20 16:20

Нова Каховка — Херсон
05:25 05:55 06:20 09:45 10:40 12:35 13:45 14:15 14:30 16:00 16:35 17:30

Нова Каховка — Чорнянка
06:35 08:15 16:00

Новотроїцьке — Херсон
07:20 08:50

Одеса — Енергодар
13:05

Одеса — Запоріжжя
00:35 00:35

Одеса — Каховка
21:25 21:45

Одеса — Маріуполь
01:41

Партизани — Херсон
09:25

Рубанівка — Херсон
09:10 09:30

Скадовка — Херсон
15:30

Скадовськ — Дніпропетровськ
12:20 12:20

Скадовськ — Каховка
08:40

Скадовськ — Москва (РФ)
07:40

Старолук’янівка — Херсон
07:55

Харків — Каховка
08:32

Херсон — Іванівка
11:55 14:35 14:40 16:00 16:45

Херсон — Асканія-Нова
13:10 17:40 18:25

Херсон — Балтазарівка
14:50 17:40 18:00

Херсон — Богданівка
18:40 18:40

Херсон — Верхній Рогачик
08:40 17:15 17:15 19:45

Херсон — Генічеськ
07:55 09:05 09:30 10:30 12:35 14:20 17:00

Херсон — Горностаївка
11:15 16:15

Херсон — Долинське
16:05

Херсон — Зелене
16:40 16:40

Херсон — Каховка
12:10

Херсон — Козачі Лагері
15:15 15:15

Херсон — Мала Лепетиха
12:25

Херсон — Мар'янівка
16:20 16:20

Херсон — Мелітополь
10:40

Херсон — Нижні Сірогози
08:50 13:00 14:50 15:33 17:05 20:45

Херсон — Нижній Рогачик
18:10

Херсон — Нова Благовіщенка
16:45 16:45

Херсон — Новотроїцьке
13:35 15:45

Херсон — Партизани
16:15

Херсон — Рубанівка
14:00 19:05

Херсон — Скадовка
12:15

Херсон — Старолук’янівка
18:20

Херсон — Чаплинка
08:40

Херсон — Чорнянка
11:45 17:45

Херсон — Шевченко
16:35

Херсон — Щасливцеве
11:35

Херсон — Ясна Поляна
15:20

Чаплинка — Херсон
11:15

Чорнянка — Херсон
06:40 13:10

Шевченко — Херсон
07:15 13:25

Штефан-Воде (Мол) — Генічеськ
13:35

Штефан-Воде (Мол) — Запоріжжя
00:00

Щасливцеве — Херсон
19:35

Ясна Поляна — Херсон
09:00

Інформація оновлена: 07.02.2020