Автовокзал Новий Буг

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Урицького, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05151-91478

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

02:05Одеса — Дніпропетровськ
02:15Дніпропетровськ — Одеса
04:27Харків — Миколаїв
05:20Київ — Каховка
05:40Новий Буг — Миколаїв
07:20Ганнівка — Миколаїв
08:10Новий Буг — Миколаїв
08:25Вознесенськ — Кривий Ріг
08:45Миколаїв — Кривий Ріг
08:55Кривий Ріг — Миколаїв
09:00Миколаїв — Кіровоград
09:20Кривий Ріг — Одеса
09:20Кривий Ріг — Одеса
10:15Херсон — Київ
10:25Кривий Ріг — Миколаїв
10:30Вознесенськ — Дніпропетровськ
11:35Миколаїв — Харків
11:50Первомайськ — Запоріжжя
12:10Кривий Ріг — Первомайськ
12:20Новий Буг — Миколаїв
12:35Дніпропетровськ — Одеса
12:35Дніпропетровськ — Одеса
13:05Очаків — Дніпропетровськ
13:15Одеса — Кривий Ріг
13:15Одеса — Кривий Ріг
13:25Кривий Ріг — Вознесенськ
14:35Одеса — Дніпропетровськ
14:35Одеса — Дніпропетровськ
14:45Дніпропетровськ — Очаків
15:15Дніпропетровськ — Одеса
15:35Одеса — Дніпропетровськ
15:55Ганнівка — Миколаїв
16:05Миколаїв — Кривий Ріг
16:15Кіровоград — Миколаїв
16:30Запоріжжя — Первомайськ
16:30Первомайськ — Кривий Ріг
17:05Кривий Ріг — Миколаїв
17:15Миколаїв — Кривий Ріг
17:40Київ — Херсон
18:45Миколаїв — Ганнівка
18:45Миколаїв — Ганнівка
19:15Харків — Миколаїв
19:25Миколаїв — Харків
20:00Дніпропетровськ — Вознесенськ
22:12Каховка — Київ

за маршрутами автобусів

Вознесенськ — Дніпропетровськ
10:30

Вознесенськ — Кривий Ріг
08:25

Ганнівка — Миколаїв
07:20 15:55

Дніпропетровськ — Вознесенськ
20:00

Дніпропетровськ — Одеса
02:15 12:35 12:35 15:15

Дніпропетровськ — Очаків
14:45

Запоріжжя — Первомайськ
16:30

Каховка — Київ
22:12

Київ — Каховка
05:20

Київ — Херсон
17:40

Кривий Ріг — Вознесенськ
13:25

Кривий Ріг — Миколаїв
08:55 10:25 17:05

Кривий Ріг — Одеса
09:20 09:20

Кривий Ріг — Первомайськ
12:10

Кіровоград — Миколаїв
16:15

Миколаїв — Ганнівка
18:45 18:45

Миколаїв — Кривий Ріг
08:45 16:05 17:15

Миколаїв — Кіровоград
09:00

Миколаїв — Харків
11:35 19:25

Новий Буг — Миколаїв
05:40 08:10 12:20

Одеса — Дніпропетровськ
02:05 14:35 14:35 15:35

Одеса — Кривий Ріг
13:15 13:15

Очаків — Дніпропетровськ
13:05

Первомайськ — Запоріжжя
11:50

Первомайськ — Кривий Ріг
16:30

Харків — Миколаїв
04:27 19:15

Херсон — Київ
10:15

Інформація оновлена: 02.02.2017