Автовокзал Новоайдар

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Великий шлях, 62 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06445-94708

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:45Новоайдар — Щастя
06:30Київ — Станиця Луганська
06:45Верхньобогданівка — Сєвєродонецьк
06:55Трьохізбенка — Сєвєродонецьк
06:55Білокуракине — Станиця Луганська
06:55Старобільськ — Сєвєродонецьк
07:10Нижньотепле — Сєвєродонецьк
07:16Рубіжне — Кам'янка
07:25Михайлюки — Сєвєродонецьк
07:25Колядівка — Старобільськ
07:45Білокуракине — Станиця Луганська
08:00Новоайдар — Щастя
09:05Новоайдар — Харків
11:00Новоайдар — Щастя
11:40Харків — Станиця Луганська
12:00Новоайдар — Щастя
12:00Станиця Луганська — Харків
12:25Старобільськ — Колядівка
13:05Харків — Станиця Луганська
13:09Кам'янка — Рубіжне
13:30Сєвєродонецьк — Михайлюки
13:35Станиця Луганська — Харків
14:15Станиця Луганська — Київ
14:15Сєвєродонецьк — Нижньотепле
14:30Станиця Луганська — Білокуракине
14:35Сєвєродонецьк — Трьохізбенка
15:30Новоайдар — Щастя
17:00Новоайдар — Щастя

за маршрутами автобусів

Білокуракине — Станиця Луганська
06:55 07:45

Верхньобогданівка — Сєвєродонецьк
06:45

Кам'янка — Рубіжне
13:09

Київ — Станиця Луганська
06:30

Колядівка — Старобільськ
07:25

Михайлюки — Сєвєродонецьк
07:25

Нижньотепле — Сєвєродонецьк
07:10

Новоайдар — Харків
09:05

Новоайдар — Щастя
05:45 08:00 11:00 12:00 15:30 17:00

Рубіжне — Кам'янка
07:16

Станиця Луганська — Білокуракине
14:30

Станиця Луганська — Київ
14:15

Станиця Луганська — Харків
12:00 13:35

Старобільськ — Колядівка
12:25

Старобільськ — Сєвєродонецьк
06:55

Сєвєродонецьк — Михайлюки
13:30

Сєвєродонецьк — Нижньотепле
14:15

Сєвєродонецьк — Трьохізбенка
14:35

Трьохізбенка — Сєвєродонецьк
06:55

Харків — Станиця Луганська
11:40 13:05

Інформація оновлена: 07.12.2019