Автовокзал Новоайдар

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Великий шлях, 62 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06445-94708

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:45Верхньобогданівка — Сєвєродонецьк
06:55Старобільськ — Сєвєродонецьк
06:55Трьохізбенка — Сєвєродонецьк
06:55Білокуракине — Станиця Луганська
07:05Щастя — Харків
07:15Кремінна — Станиця Луганська
07:16Рубіжне — Кам'янка
07:25Михайлюки — Сєвєродонецьк
08:00Новоайдар — Щастя
08:07Кремінна — Станиця Луганська
08:40Новоайдар — Сєвєродонецьк
10:09Кремінна — Станиця Луганська
10:30Новоайдар — Харків
11:45Станиця Луганська — Харків
12:00Новоайдар — Щастя
12:25Станиця Луганська — Гомель (Біл)
12:55Станиця Луганська — Варшава (Пол)
13:00Варшава (Пол) — Станиця Луганська

за маршрутами автобусів

Білокуракине — Станиця Луганська
06:55

Варшава (Пол) — Станиця Луганська
13:00

Верхньобогданівка — Сєвєродонецьк
06:45

Кремінна — Станиця Луганська
07:15 08:07 10:09

Михайлюки — Сєвєродонецьк
07:25

Новоайдар — Сєвєродонецьк
08:40

Новоайдар — Харків
10:30

Новоайдар — Щастя
08:00 12:00

Рубіжне — Кам'янка
07:16

Станиця Луганська — Варшава (Пол)
12:55

Станиця Луганська — Гомель (Біл)
12:25

Станиця Луганська — Харків
11:45

Старобільськ — Сєвєродонецьк
06:55

Трьохізбенка — Сєвєродонецьк
06:55

Щастя — Харків
07:05

Інформація оновлена: 20.08.2021