Автовокзал Новоайдар

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Великий шлях, 62 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06445-94708

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:19Сватове — Станиця Луганська
06:55Трьохізбенка — Сєвєродонецьк
06:55Білокуракине — Станиця Луганська
07:05Старобільськ — Сєвєродонецьк
07:10Нижня Дуванка — Станиця Луганська
07:25Михайлюки — Сєвєродонецьк
07:34Нижньотепле — Сєвєродонецьк
08:00Новоайдар — Щастя
08:00Щастя — Сєвєродонецьк
08:25Олександропіль — Станиця Луганська
08:25Щастя — Старобільськ
09:00р-п Родина — Станиця Луганська
09:23Луганськ — Харків
09:45Станиця Луганська — Білокуракине
10:13Коноплянівка — Станиця Луганська
10:15Станиця Луганська — Старобільськ
10:45Білолуцьк — Лисичанськ
11:00Донецьк — Воронеж (РФ)
11:10Сєвєродонецьк — Щастя
11:15Старобільськ — Щастя
11:25Шарівка — Станиця Луганська
12:00Новоайдар — Щастя
12:45Старобільськ — Станиця Луганська
13:01Сєвєродонецьк — Старобільськ
13:05Станиця Луганська — Олександропіль
13:11Щастя — Харків
13:13Харків — Щастя
13:30Сєвєродонецьк — Михайлюки
13:44Станиця Луганська — Нижня Дуванка
14:00Щастя — Сєвєродонецьк
14:05Щастя — Старобільськ
14:05Сєвєродонецьк — Нижньотепле
14:10Білокуракине — Станиця Луганська
14:30Станиця Луганська — Білокуракине
14:35Сєвєродонецьк — Трьохізбенка
14:55Станиця Луганська — р-п Родина
15:34Станиця Луганська — Сватове
15:35Старобільськ — Сєвєродонецьк
15:55Воронеж (РФ) — Донецьк
16:15Станиця Луганська — Коноплянівка
16:30Харків — Луганськ
17:00Сєвєродонецьк — Щастя
17:00Новоайдар — Щастя

за маршрутами автобусів

Білокуракине — Станиця Луганська
06:55 14:10

Білолуцьк — Лисичанськ
10:45

Воронеж (РФ) — Донецьк
15:55

Донецьк — Воронеж (РФ)
11:00

Коноплянівка — Станиця Луганська
10:13

Луганськ — Харків
09:23

Михайлюки — Сєвєродонецьк
07:25

Нижньотепле — Сєвєродонецьк
07:34

Нижня Дуванка — Станиця Луганська
07:10

Новоайдар — Щастя
08:00 12:00 17:00

Олександропіль — Станиця Луганська
08:25

Сватове — Станиця Луганська
06:19

Станиця Луганська — Білокуракине
09:45 14:30

Станиця Луганська — Коноплянівка
16:15

Станиця Луганська — Нижня Дуванка
13:44

Станиця Луганська — Олександропіль
13:05

Станиця Луганська — Сватове
15:34

Станиця Луганська — Старобільськ
10:15

Станиця Луганська — р-п Родина
14:55

Старобільськ — Станиця Луганська
12:45

Старобільськ — Сєвєродонецьк
07:05 15:35

Старобільськ — Щастя
11:15

Сєвєродонецьк — Михайлюки
13:30

Сєвєродонецьк — Нижньотепле
14:05

Сєвєродонецьк — Старобільськ
13:01

Сєвєродонецьк — Трьохізбенка
14:35

Сєвєродонецьк — Щастя
11:10 17:00

Трьохізбенка — Сєвєродонецьк
06:55

Харків — Луганськ
16:30

Харків — Щастя
13:13

Шарівка — Станиця Луганська
11:25

Щастя — Старобільськ
08:25 14:05

Щастя — Сєвєродонецьк
08:00 14:00

Щастя — Харків
13:11

р-п Родина — Станиця Луганська
09:00

Інформація оновлена: 31.07.2016