Автовокзал Новомиргород

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Луначарського, 13 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05256-43035

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Новомиргород — Бурти
05:40Новомиргород — Світловодськ
06:00Новомиргород — Черкаси
06:15Рубаний Міст — Кіровоград
06:25Мала Виска — Київ
06:25Оситняжка — Кіровоград
07:05Турія — Кіровоград
07:30Петроострів — Кіровоград
08:00Оситняжка — Кіровоград
08:30Листопадове — Кіровоград
09:45Кіровоград — Оситняжка
10:00Новомиргород — Кіровоград
10:30Новомиргород — Коробчине
10:30Новомиргород — Оситняжка
10:45Новомиргород — Черкаси
10:50Новомиргород — Бурти
11:00Новомиргород — Кам'янка
11:15Новомиргород — Оситняжка
11:20Новомиргород — Коробчине
11:40Оситняжка — Кіровоград
12:00Кіровоград — Капітанівка
12:00Новомиргород — Кіровоград
12:30Новомиргород — Шпакове
12:30Новомиргород — Петроострів
13:00Новомиргород — Бурти
13:30Новомиргород — Кіровоград
13:40Новомиргород — Кривий Ріг
14:00Новомиргород — Черкаси
14:00Кіровоград — Рубаний Міст
14:05Кіровоград — Оситняжка
14:30Новомиргород — Кіровоград
14:35Кіровоград — Листопадове
15:40Капітанівка — Кіровоград
16:30Новомиргород — Київ
16:35Новомиргород — Київ
16:45Рубаний Міст — Кіровоград
17:00Кіровоград — Турія
17:00Новомиргород — Кіровоград
17:30Новомиргород — Черкаси
17:50Кіровоград — Петроострів

за маршрутами автобусів

Капітанівка — Кіровоград
15:40

Кіровоград — Капітанівка
12:00

Кіровоград — Листопадове
14:35

Кіровоград — Оситняжка
09:45 14:05

Кіровоград — Петроострів
17:50

Кіровоград — Рубаний Міст
14:00

Кіровоград — Турія
17:00

Листопадове — Кіровоград
08:30

Мала Виска — Київ
06:25

Новомиргород — Бурти
05:10 10:50 13:00

Новомиргород — Кам'янка
11:00

Новомиргород — Київ
16:30 16:35

Новомиргород — Коробчине
10:30 11:20

Новомиргород — Кривий Ріг
13:40

Новомиргород — Кіровоград
10:00 12:00 13:30 14:30 17:00

Новомиргород — Оситняжка
10:30 11:15

Новомиргород — Петроострів
12:30

Новомиргород — Світловодськ
05:40

Новомиргород — Черкаси
06:00 10:45 14:00 17:30

Новомиргород — Шпакове
12:30

Оситняжка — Кіровоград
06:25 08:00 11:40

Петроострів — Кіровоград
07:30

Рубаний Міст — Кіровоград
06:15 16:45

Турія — Кіровоград
07:05

Інформація оновлена: 25.09.2013