Автовокзал Новомиргород

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Луначарського, 13 (приховати карту)

Телефон довідки: 05256-43035

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Новомиргород — Черкаси
06:15Рубаний Міст — Кропивницький
06:25Мала Виска — Київ
06:25Оситняжка — Кропивницький
06:25Мала Виска — Київ
07:05Турія — Кропивницький
07:30Петроострів — Кропивницький
08:00Оситняжка — Кропивницький
08:30Листопадове — Кропивницький
09:45Кропивницький — Оситняжка
10:00Новомиргород — Кропивницький
10:30Новомиргород — Коробчине
10:45Новомиргород — Черкаси
10:50Новомиргород — Бурти
11:00Новомиргород — Кам'янка
11:15Новомиргород — Оситняжка
11:20Новомиргород — Коробчине
11:40Оситняжка — Кропивницький
12:00Кропивницький — Капітанівка
12:00Новомиргород — Кропивницький
12:00Новомиргород — Кропивницький
12:30Новомиргород — Петроострів
13:00Новомиргород — Бурти
13:40Новомиргород — Кривий Ріг
14:00Новомиргород — Черкаси
14:00Кропивницький — Рубаний Міст
14:05Кропивницький — Оситняжка
14:30Новомиргород — Кропивницький
14:35Кропивницький — Листопадове
15:40Капітанівка — Кропивницький
16:30Новомиргород — Київ
16:45Рубаний Міст — Кропивницький
17:00Новомиргород — Кропивницький
17:00Новомиргород — Кропивницький
17:00Кропивницький — Турія
17:30Новомиргород — Черкаси
17:50Кропивницький — Петроострів

за маршрутами автобусів

Капітанівка — Кропивницький
15:40

Кропивницький — Капітанівка
12:00

Кропивницький — Листопадове
14:35

Кропивницький — Оситняжка
09:45 14:05

Кропивницький — Петроострів
17:50

Кропивницький — Рубаний Міст
14:00

Кропивницький — Турія
17:00

Листопадове — Кропивницький
08:30

Мала Виска — Київ
06:25 06:25

Новомиргород — Бурти
10:50 13:00

Новомиргород — Кам'янка
11:00

Новомиргород — Київ
16:30

Новомиргород — Коробчине
10:30 11:20

Новомиргород — Кривий Ріг
13:40

Новомиргород — Кропивницький
10:00 12:00 12:00 14:30 17:00 17:00

Новомиргород — Оситняжка
11:15

Новомиргород — Петроострів
12:30

Новомиргород — Черкаси
06:00 10:45 14:00 17:30

Оситняжка — Кропивницький
06:25 08:00 11:40

Петроострів — Кропивницький
07:30

Рубаний Міст — Кропивницький
06:15 16:45

Турія — Кропивницький
07:05

Інформація оновлена: 23.11.2019