Автовокзал Новояворівськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: Івана Франка, 5 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03256-42505

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Новояворівськ — Кам'янобрід
05:20Новояворівськ — Перемишль (Пол)
05:50Шкло — Львів
06:00Новояворівськ — Ярослав (Пол)
06:00Залужжя — Львів
06:10Новояворівськ — Томашів (Пол)
06:25Немирів — Львів
06:30Яворів — Львів
06:30Новояворівськ — Колониці
06:30Львів — Смолин
06:35Верещиця — Львів
06:40Краковець — Львів
06:40Новояворівськ — Мужиловичі
06:45Щеплоти — Львів
06:45Оселя — Львів
06:50Шкло — Львів
06:50Немирів — Львів
06:50Яворів — Львів
07:00Новояворівськ — Новини
07:00Новояворівськ — Макарі
07:05Немирів — Львів
07:10Грушів — Львів
07:15Середкевичі — Львів
07:20Шкло — Львів
07:25Липовець — Львів
07:25Львів — Шкло
07:30Верещиця — Львів
07:30Львів — Верещиця
07:35Краковець — Львів
07:35Бунів — Львів
07:45Молошковичі — Львів
07:50Новояворівськ — Городок
07:50Шкло — Львів
07:55Вовча Гора — Львів
08:00Новояворівськ — Макарі
08:00Колониці — Львів
08:00Львів — Шкло
08:05Львів — Яворів
08:05Залужжя — Львів
08:05Яворів — Львів
08:10Воля-Любинська — Львів
08:15Поруби — Львів
08:15Шкло — Львів
08:20Львів — Дрогомишль
08:30Щеплоти — Львів
08:30Львів — Смолин
08:35Львів — Верещиця
08:35Божа Воля — Львів
08:35Львів — Шкло
08:35Оселя — Львів
08:40Шкло — Львів
08:40Малнів — Львів
08:45Іваники — Львів
08:45Верещиця — Львів
08:50Львів — Яворів
09:00Бунів — Львів
09:05Грушів — Львів
09:05Яворів — Львів
09:10Краковець — Львів
09:15Шкло — Львів
09:15Львів — Шкло
09:15Дацьки — Львів
09:20Новини — Львів
09:25Львів — Верещиця
09:30Поруби — Львів
09:30Львів — Шкло
09:35Сарни — Львів
09:40Липовець — Львів
09:50Львів — Немирів
09:55Верещиця — Львів
10:00Оселя — Львів
10:00Львів — Залужжя
10:05Залужжя — Львів
10:10Середкевичі — Львів
10:20Поруби — Львів
10:25Шкло — Львів
10:35Львів — Верещиця
10:40Грушів — Львів
10:45Верещиця — Львів
10:50Шкло — Львів
10:55Львів — Яворів
10:55Яворів — Львів
11:00Новояворівськ — Городок
11:00Немирів — Львів
11:05Залужжя — Львів
11:05Львів — Шкло
11:10Краковець — Львів
11:15Немирів — Львів
11:20Львів — Новини
11:25Яворів — Львів
11:30Шкло — Львів
11:30Новояворівськ — Колониці
11:40Верещиця — Львів
11:40Львів — Сарни
11:45Яворів — Львів
11:50Львів — Іваники
11:55Липовець — Львів
12:00Яворів — Львів
12:05Львів — Шкло
12:10Смолин — Львів
12:20Львів — Верещиця
12:20Львів — Середкевичі
12:30Краковець — Львів
12:30Шкло — Львів
12:35Львів — Пісоцький
12:35Пісоцький — Львів
12:40Оселя — Львів
12:45Львів — Малнів
12:45Немирів — Львів
12:45Верещиця — Львів
12:55Щеплоти — Львів
13:00Новояворівськ — Старичі
13:05Мужиловичі — Львів
13:05Краковець — Львів
13:15Львів — Шкло
13:15Колониці — Львів
13:20Львів — Дацьки
13:20Новояворівськ — Кам'янобрід
13:25Шкло — Львів
13:25Львів — Краковець
13:25Божа Воля — Львів
13:30Іваники — Львів
13:30Львів — Поруби
13:35Верещиця — Львів
13:40Оселя — Львів
13:45Іваники — Львів
13:45Львів — Смолин
13:50Яворів — Львів
14:00Шкло — Львів
14:00Грушів — Львів
14:05Львів — Середкевичі
14:05Краковець — Львів
14:10Львів — Шкло
14:10Львів — Яворів
14:10Сарни — Львів
14:15Новини — Львів
14:25Яворів — Львів
14:25Макарі — Львів
14:25Львів — Яворів
14:35Шкло — Львів
14:35Оселя — Львів
14:40Львів — Верещиця
14:45Львів — Шкло
14:45Львів — Бунів
14:50Немирів — Львів
14:50Поруби — Львів
14:55Краковець — Львів
15:00Львів — Яворів
15:05Бунів — Львів
15:15Шкло — Львів
15:20Липовець — Львів
15:25Львів — Дрогомишль
15:30Львів — Смолин
15:30Шкло — Львів
15:40Львів — Залужжя
15:40Середкевичі — Львів
15:45Грушів — Львів
15:50Верещиця — Львів
16:00Пісоцький — Львів
16:05Шкло — Львів
16:10Поруби — Львів
16:15Львів — Шкло
16:15Яворів — Львів
16:25Львів — Верещиця
16:25Яворів — Львів
16:30Львів — Яворів
16:30Вовча Гора — Львів
16:30Яворів — Львів
16:35Новояворівськ — Колониці
16:40Львів — Шкло
16:40Новояворівськ — Смолин
16:45Грушів — Львів
16:55Верещиця — Львів
17:00Краковець — Львів
17:05Шкло — Львів
17:05Залужжя — Львів
17:10Львів — Шкло
17:10Оселя — Львів
17:10Новояворівськ — Городок
17:15Малнів — Львів
17:20Новояворівськ — Старичі
17:25Немирів — Львів
17:25Молошковичі — Львів
17:30Львів — Сарни
17:40Середкевичі — Львів
17:40Львів — Верещиця
17:40Шкло — Львів
17:45Львів — Новини
17:45Верещиця — Львів
17:45Бунів — Львів
17:50Новояворівськ — Мужиловичі
18:00Залужжя — Львів
18:00Львів — Шкло
18:05Смолин — Львів
18:05Львів — Середкевичі
18:10Яворів — Львів
18:15Львів — Поруби
18:20Краковець — Львів
18:25Яворів — Львів
18:25Львів — Макарі
18:25Шкло — Львів
18:30Львів — Пісоцький
18:35Львів — Шкло
18:45Яворів — Львів
18:45Львів — Яворів
18:45Верещиця — Львів
18:50Грушів — Львів
18:55Львів — Смолин
18:55Щеплоти — Львів
19:00Львів — Яворів
19:00Львів — Шкло
19:05Бунів — Львів
19:10Шкло — Львів
19:15Поруби — Львів
19:15Новояворівськ — Городок
19:20Яворів — Львів
19:20Львів — Яворів
19:30Оселя — Львів
19:30Львів — Малнів
19:30Львів — Верещиця
19:35Львів — Середкевичі
19:40Новояворівськ — Мужиловичі
19:45Шкло — Львів
19:45Львів — Немирів
19:55Липовець — Львів
20:05Новини — Львів
20:10Львів — Шкло
20:20Шкло — Львів
20:50Поруби — Львів
21:00Шкло — Львів
21:15Львів — Шкло
21:40Верещиця — Львів
22:05Львів — Шкло

за маршрутами автобусів

Іваники — Львів
08:45 13:30 13:45

Божа Воля — Львів
08:35 13:25

Бунів — Львів
07:35 09:00 15:05 17:45 19:05

Верещиця — Львів
06:35 07:30 08:45 09:55 10:45 11:40 12:45 13:35 15:50 16:55 17:45 18:45 21:40

Вовча Гора — Львів
07:55 16:30

Воля-Любинська — Львів
08:10

Грушів — Львів
07:10 09:05 10:40 14:00 15:45 16:45 18:50

Дацьки — Львів
09:15

Залужжя — Львів
06:00 08:05 10:05 11:05 17:05 18:00

Колониці — Львів
08:00 13:15

Краковець — Львів
06:40 07:35 09:10 11:10 12:30 13:05 14:05 14:55 17:00 18:20

Липовець — Львів
07:25 09:40 11:55 15:20 19:55

Львів — Іваники
11:50

Львів — Бунів
14:45

Львів — Верещиця
07:30 08:35 09:25 10:35 12:20 14:40 16:25 17:40 19:30

Львів — Дацьки
13:20

Львів — Дрогомишль
08:20 15:25

Львів — Залужжя
10:00 15:40

Львів — Краковець
13:25

Львів — Макарі
18:25

Львів — Малнів
12:45 19:30

Львів — Немирів
09:50 19:45

Львів — Новини
11:20 17:45

Львів — Поруби
13:30 18:15

Львів — Пісоцький
12:35 18:30

Львів — Сарни
11:40 17:30

Львів — Середкевичі
12:20 14:05 18:05 19:35

Львів — Смолин
06:30 08:30 13:45 15:30 18:55

Львів — Шкло
07:25 08:00 08:35 09:15 09:30 11:05 12:05 13:15 14:10 14:45 16:15 16:40 17:10 18:00 18:35 19:00 20:10 21:15 22:05

Львів — Яворів
08:05 08:50 10:55 14:10 14:25 15:00 16:30 18:45 19:00 19:20

Макарі — Львів
14:25

Малнів — Львів
08:40 17:15

Молошковичі — Львів
07:45 17:25

Мужиловичі — Львів
13:05

Немирів — Львів
06:25 06:50 07:05 11:00 11:15 12:45 14:50 17:25

Новини — Львів
09:20 14:15 20:05

Новояворівськ — Городок
07:50 11:00 17:10 19:15

Новояворівськ — Кам'янобрід
05:10 13:20

Новояворівськ — Колониці
06:30 11:30 16:35

Новояворівськ — Макарі
07:00 08:00

Новояворівськ — Мужиловичі
06:40 17:50 19:40

Новояворівськ — Новини
07:00

Новояворівськ — Перемишль (Пол)
05:20

Новояворівськ — Смолин
16:40

Новояворівськ — Старичі
13:00 17:20

Новояворівськ — Томашів (Пол)
06:10

Новояворівськ — Ярослав (Пол)
06:00

Оселя — Львів
06:45 08:35 10:00 12:40 13:40 14:35 17:10 19:30

Поруби — Львів
08:15 09:30 10:20 14:50 16:10 19:15 20:50

Пісоцький — Львів
12:35 16:00

Сарни — Львів
09:35 14:10

Середкевичі — Львів
07:15 10:10 15:40 17:40

Смолин — Львів
12:10 18:05

Шкло — Львів
05:50 06:50 07:20 07:50 08:15 08:40 09:15 10:25 10:50 11:30 12:30 13:25 14:00 14:35 15:15 15:30 16:05 17:05 17:40 18:25 19:10 19:45 20:20 21:00

Щеплоти — Львів
06:45 08:30 12:55 18:55

Яворів — Львів
06:30 06:50 08:05 09:05 10:55 11:25 11:45 12:00 13:50 14:25 16:15 16:25 16:30 18:10 18:25 18:45 19:20

Інформація оновлена: 02.12.2019