Автовокзал Новояворівськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: Івана Франка, 5 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03256-42505

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Новояворівськ — Городок (кр Нд)
05:20Новояворівськ — Перемишль (Пол) (кр Нд)
05:50Шкло — Львів
05:50Новояворівськ — Шегині
06:00Новояворівськ — Ярослав (Пол) (кр Нд)
06:10Новояворівськ — Томашів (Пол) (кр Нд)
06:20Новояворівськ — Немирів
06:25Немирів — Львів
06:30Яворів — Львів
06:30Новояворівськ — Рава-Руська
06:40Краковець — Львів
06:45Щеплоти — Львів
06:45Оселя — Львів
06:50Шкло — Львів
06:55Глиниці — Львів
06:55Львів — Краковець
07:05Львів — Шкло
07:10Грушів — Львів
07:10Новояворівськ — Яворів
07:15Середкевичі — Львів
07:20Шкло — Львів
07:20Краковець — Львів
07:20Львів — Грушів
07:25Липовець — Львів
07:25Новояворівськ — Смолин (кр Нд)
07:30Львів — Оселя
07:35Колониці — Львів
07:35Бунів — Львів
07:40Львів — Шкло
07:40Львів — Верещиця
07:45Новини — Львів
07:45Молошковичі — Львів
07:50Шкло — Львів
07:50Новояворівськ — Рава-Руська
07:50Львів — Поруби
07:50Новояворівськ — Городок
07:55Вовча Гора — Львів
07:55Львів — Мужиловичі
08:05Яворів — Львів
08:05Залужжя — Львів
08:10Пісоцьке — Львів
08:10Львів — Верещиця
08:15Шкло — Львів
08:15Поруби — Львів
08:15Львів — Шкло
08:15Новояворівськ — Червоноград
08:20Львів — Середкевичі
08:25Щеплоти — Львів
08:25Глиниці — Львів
08:30Новояворівськ — Чорнокунці
08:35Яворів — Львів
08:35Оселя — Львів
08:35Малнів — Львів
08:35Божа Воля — Львів
08:35Львів — Залужжя
08:40Шкло — Львів
08:40Львів — Яворів
08:40Львів — Глиниці
08:45Іваники — Львів
08:50Коханівка — Львів
08:50Львів — Верещиця
09:05Грушів — Львів
09:05Львів — Шкло
09:10Краковець — Львів
09:15Яворів — Львів
09:15Шкло — Львів
09:15Новини — Львів
09:15Львів — Мужиловичі
09:20Смолин — Львів
09:25Львів — Немирів ч/з Шкло
09:30Сарни — Львів
09:30Поруби — Львів
09:30Львів — Липовець
09:30Львів — Краковець
09:35Львів — Колониці
09:35Львів — Верещиця
09:40Липовець — Львів
09:40Іваники — Львів
09:40Львів — Новини
09:40Львів — Великі Макари
09:45Глинець — Львів
09:45Львів — Молошковичі
09:55Львів — Краковець
09:55Львів — Залужжя
10:00Оселя — Львів
10:00Верещиця — Львів
10:00Львів — Смолин
10:00Новояворівськ — Рава-Руська
10:00Львів — Немирів ч/з Яворів
10:05Львів — Старичі
10:05Львів — Колониці
10:10Середкевичі — Львів
10:20Грушів — Львів
10:20Львів — Оселя
10:25Шкло — Львів
10:25Львів — Краковець
10:30Львів — Щеплоти
10:35Львів — Шкло
10:40Поруби — Львів
10:40Львів — Яворів
10:45Верещиця — Львів
10:45Львів — Верещиця
10:50Шкло — Львів
10:50Глиниці — Львів
10:50Львів — Божа Воля
11:00Львів — Щеплоти
11:00Миколаїв — Прага (Чех) (Вт-Ср,Сб)
11:00Новояворівськ — Городок
11:05Краковець — Львів
11:05Залужжя — Львів
11:05Львів — Краковець
11:10Львів — Яворів
11:10Львів — Оселя
11:15Немирів — Львів
11:15Молошковичі — Львів
11:15Львів — Старичі
11:15Львів — Грушів
11:20Львів — Прилбичі
11:20Львів — Новини
11:25Львів — Мужиловичі
11:25Львів — Іваники
11:30Шкло — Львів
11:30Львів — Сарни
11:35Львів — Глиниці
11:40Краковець — Львів
11:40Верещиця — Львів
11:40Львів — Шкло
11:45Яворів — Львів
11:45Львів — Коханівка
11:50Львів — Яворів
11:50Львів — Іваники
11:50Львів — Верещиця
11:55Липовець — Львів
12:00Львів — Липовець
12:05Немирів — Львів
12:05Львів — Оселя
12:10Львів — Краковець
12:15Львів — Шкло
12:20Новини — Львів
12:20Львів — Середкевичі
12:25Львів — Поруби
12:25Львів — Пісоцьке
12:30Шкло — Львів
12:30Краковець — Львів
12:30Колониці — Львів
12:30Львів — Яворів (військ. м)
12:30Львів — Яворів
12:30Львів — Глинець
12:30Львів — Верещиця
12:40Оселя — Львів
12:40Немирів — Львів
12:40Львів — Малнів
12:50Львів — Шкло
12:50Львів — Бунів
12:55Щеплоти — Львів
12:55Львів — Немирів ч/з Шкло
13:05Краковець — Львів
13:05Новояворівськ — Рава-Руська
13:05Львів — Грушів
13:15Львів — Молошковичі
13:15Львів — Краковець
13:20Новояворівськ — Городок
13:25Шкло — Львів
13:25Божа Воля — Львів
13:30Іваники — Львів
13:30Глиниці — Львів
13:30Львів — Поруби
13:35Верещиця — Львів
13:35Львів — Старичі
13:40Оселя — Львів
13:40Новояворівськ — Яворів
13:40Львів — Краковець
13:40Львів — Вовча Гора
13:45Львів — Шкло
13:50Яворів — Львів
13:50Щеплоти — Львів
13:50Львів — Мужиловичі
13:50Львів — Верещиця
13:55Львів — Воля-Любинська
14:00Шкло — Львів
14:00Грушів — Львів
14:05Сарни — Львів
14:05Краковець — Львів
14:05Львів — Середкевичі
14:05Львів — Грушів
14:10Новини — Львів
14:15Львів — Глиниці
14:15Львів — Верещиця
14:20Львів — Яворів
14:20Львів — Шкло
14:20Львів — Бунів
14:30Львів — Колониці
14:35Шкло — Львів
14:35Оселя — Львів
14:35Коханівка — Львів
14:40Львів — Оселя
14:45Львів — Немирів ч/з Яворів
14:50Поруби — Львів
14:50Львів — Верещиця
14:55Краковець — Львів
14:55Львів — Мужиловичі
15:00Львів — Щеплоти
15:00Новояворівськ — Рава-Руська
15:00Львів — Залужжя
15:05Бунів — Львів
15:05Львів — Краковець
15:10Львів — Яворів
15:10Львів — Старичі
15:15Шкло — Львів
15:15Львів — Новини
15:20Липовець — Львів
15:20Львів — Колониці
15:25Новояворівськ — Чорнокунці
15:30Шкло — Львів
15:30Глинець — Львів
15:30Львів — Смолин
15:30Львів — Верещиця
15:35Львів — Яворів
15:35Львів — Краковець
15:40Середкевичі — Львів
15:40Львів — Залужжя
15:45Грушів — Львів
15:45Львів — Глиниці
15:50Краковець — Львів
15:50Львів — Шкло
15:55Пісоцьке — Львів
16:00Львів — Щеплоти
16:05Шкло — Львів
16:05Львів — Яворів
16:10Поруби — Львів
16:10Львів — Іваники
16:15Львів — Шкло
16:15Львів — Краковець
16:20Новояворівськ — Шегині
16:20Львів — Грушів
16:25Яворів — Львів
16:25Новояворівськ — Рава-Руська
16:25Львів — Прилбичі
16:30Смолин — Львів
16:30Вовча Гора — Львів
16:30Львів — Яворів
16:35Львів — Оселя
16:45Грушів — Львів
16:45Львів — Шкло
16:45Новояворівськ — Смолин
16:45Львів — Поруби
16:50Новояворівськ — Яворів
16:50Львів — Старичі
16:50Львів — Коханівка
16:50Львів — Верещиця
17:00Краковець — Львів
17:00Львів — Соколув-Підляський (Пол) (Вт-Ср,Пт-Нд)
17:00Львів — Бунів
17:05Шкло — Львів
17:05Колониці — Львів
17:10Оселя — Львів
17:10Новояворівськ — Городок
17:15Львів — Яворів (військ. м)
17:20Немирів — Львів
17:25Молошковичі — Львів
17:25Львів — Поруби
17:25Львів — Немирів ч/з Шкло
17:25Львів — Краковець
17:30Глиниці — Львів
17:30Львів — Липовець
17:35Львів — Яворів
17:35Львів — Шкло
17:35Львів — Сарни
17:40Шкло — Львів
17:40Середкевичі — Львів
17:40Львів — Божа Воля
17:45Верещиця — Львів
17:45Львів — Новини
17:50Львів — Мужиловичі
17:50Львів — Глинець
17:50Львів — Верещиця
18:00Немирів — Львів
18:00Новояворівськ — Томашів (Пол)
18:05Новини — Львів
18:05Львів — Середкевичі
18:10Яворів — Львів
18:10Львів — Яворів
18:10Львів — Великі Макари
18:15Львів — Поруби
18:15Львів — Краковець
18:15Львів — Іваники
18:20Краковець — Львів
18:20Глиниці — Львів
18:20Львів — Верещиця
18:25Шкло — Львів
18:25Львів — Яворів
18:30Львів — Пісоцьке
18:35Іваники — Львів
18:35Львів — Шкло
18:35Львів — Оселя
18:40Львів — Старичі
18:40Львів — Воля-Любинська
18:50Щеплоти — Львів
18:50Грушів — Львів
18:50Львів — Грушів
19:00Львів — Краковець
19:05Бунів — Львів
19:05Львів — Шкло
19:05Львів — Колониці
19:10Шкло — Львів
19:10Львів — Оселя
19:10Львів — Вовча Гора
19:15Поруби — Львів
19:15Львів — Яворів
19:20Яворів — Львів
19:20Львів — Молошковичі
19:20Львів — Залужжя
19:20Новояворівськ — Городок
19:25Львів — Липовець
19:30Оселя — Львів
19:35Коханівка — Львів
19:35Львів — Середкевичі
19:35Львів — Мужиловичі
19:40Львів — Шкло
19:40Львів — Верещиця
19:45Шкло — Львів
19:45Львів — Немирів ч/з Яворів
19:45Львів — Краковець
19:50Львів — Бунів
19:55Липовець — Львів
20:00Новини — Львів
20:00Львів — Глиниці
20:05Львів — Шкло
20:15Львів — Щеплоти
20:15Львів — Оселя
20:20Шкло — Львів
20:20Львів — Прилбичі
20:25Львів — Глиниці
20:30Львів — Грушів
20:35Львів — Яворів
20:40Львів — Старичі
20:40Львів — Верещиця
20:50Поруби — Львів
20:50Львів — Шкло
20:55Львів — Бунів
21:00Шкло — Львів
21:00Смолин — Львів
21:05Львів — Поруби
21:15Львів — Новини
21:20Новояворівськ — Чорнокунці
21:35Львів — Липовець
21:40Верещиця — Львів
21:55Львів — Новини
22:00Львів — Старичі
22:05Львів — Мужиловичі
22:50Львів — Залужжя

за маршрутами автобусів

Іваники — Львів
08:45 09:40 13:30 18:35

Божа Воля — Львів
08:35 13:25

Бунів — Львів
07:35 15:05 19:05

Верещиця — Львів
10:00 10:45 11:40 13:35 17:45 21:40

Вовча Гора — Львів
07:55 16:30

Глинець — Львів
09:45 15:30

Глиниці — Львів
06:55 08:25 10:50 13:30 17:30 18:20

Грушів — Львів
07:10 09:05 10:20 14:00 15:45 16:45 18:50

Залужжя — Львів
08:05 11:05

Колониці — Львів
07:35 12:30 17:05

Коханівка — Львів
08:50 14:35 19:35

Краковець — Львів
06:40 07:20 09:10 11:05 11:40 12:30 13:05 14:05 14:55 15:50 17:00 18:20

Липовець — Львів
07:25 09:40 11:55 15:20 19:55

Львів — Іваники
11:25 11:50 16:10 18:15

Львів — Божа Воля
10:50 17:40

Львів — Бунів
12:50 14:20 17:00 19:50 20:55

Львів — Великі Макари
09:40 18:10

Львів — Верещиця
07:40 08:10 08:50 09:35 10:45 11:50 12:30 13:50 14:15 14:50 15:30 16:50 17:50 18:20 19:40 20:40

Львів — Вовча Гора
13:40 19:10

Львів — Воля-Любинська
13:55 18:40

Львів — Глинець
12:30 17:50

Львів — Глиниці
08:40 11:35 14:15 15:45 20:00 20:25

Львів — Грушів
07:20 11:15 13:05 14:05 16:20 18:50 20:30

Львів — Залужжя
08:35 09:55 15:00 15:40 19:20 22:50

Львів — Колониці
09:35 10:05 14:30 15:20 19:05

Львів — Коханівка
11:45 16:50

Львів — Краковець
06:55 09:30 09:55 10:25 11:05 12:10 13:15 13:40 15:05 15:35 16:15 17:25 18:15 19:00 19:45

Львів — Липовець
09:30 12:00 17:30 19:25 21:35

Львів — Малнів
12:40

Львів — Молошковичі
09:45 13:15 19:20

Львів — Мужиловичі
07:55 09:15 11:25 13:50 14:55 17:50 19:35 22:05

Львів — Немирів ч/з Шкло
09:25 12:55 17:25

Львів — Немирів ч/з Яворів
10:00 14:45 19:45

Львів — Новини
09:40 11:20 15:15 17:45 21:15 21:55

Львів — Оселя
07:30 10:20 11:10 12:05 14:40 16:35 18:35 19:10 20:15

Львів — Поруби
07:50 12:25 13:30 16:45 17:25 18:15 21:05

Львів — Прилбичі
11:20 16:25 20:20

Львів — Пісоцьке
12:25 18:30

Львів — Сарни
11:30 17:35

Львів — Середкевичі
08:20 12:20 14:05 18:05 19:35

Львів — Смолин
10:00 15:30

Львів — Соколув-Підляський (Пол)
17:00(Вт-Ср,Пт-Нд)

Львів — Старичі
10:05 11:15 13:35 15:10 16:50 18:40 20:40 22:00

Львів — Шкло
07:05 07:40 08:15 09:05 10:35 11:40 12:15 12:50 13:45 14:20 15:50 16:15 16:45 17:35 18:35 19:05 19:40 20:05 20:50

Львів — Щеплоти
10:30 11:00 15:00 16:00 20:15

Львів — Яворів
08:40 10:40 11:10 11:50 12:30 14:20 15:10 15:35 16:05 16:30 17:35 18:10 18:25 19:15 20:35

Львів — Яворів (військ. м)
12:30 17:15

Малнів — Львів
08:35

Миколаїв — Прага (Чех)
11:00(Вт-Ср,Сб)

Молошковичі — Львів
07:45 11:15 17:25

Немирів — Львів
06:25 11:15 12:05 12:40 17:20 18:00

Новини — Львів
07:45 09:15 12:20 14:10 18:05 20:00

Новояворівськ — Городок
05:10(кр Нд) 07:50 11:00 13:20 17:10 19:20

Новояворівськ — Немирів
06:20

Новояворівськ — Перемишль (Пол)
05:20(кр Нд)

Новояворівськ — Рава-Руська
06:30 07:50 10:00 13:05 15:00 16:25

Новояворівськ — Смолин
07:25(кр Нд) 16:45

Новояворівськ — Томашів (Пол)
06:10(кр Нд) 18:00

Новояворівськ — Червоноград
08:15

Новояворівськ — Чорнокунці
08:30 15:25 21:20

Новояворівськ — Шегині
05:50 16:20

Новояворівськ — Яворів
07:10 13:40 16:50

Новояворівськ — Ярослав (Пол)
06:00(кр Нд)

Оселя — Львів
06:45 08:35 10:00 12:40 13:40 14:35 17:10 19:30

Поруби — Львів
08:15 09:30 10:40 14:50 16:10 19:15 20:50

Пісоцьке — Львів
08:10 15:55

Сарни — Львів
09:30 14:05

Середкевичі — Львів
07:15 10:10 15:40 17:40

Смолин — Львів
09:20 16:30 21:00

Шкло — Львів
05:50 06:50 07:20 07:50 08:15 08:40 09:15 10:25 10:50 11:30 12:30 13:25 14:00 14:35 15:15 15:30 16:05 17:05 17:40 18:25 19:10 19:45 20:20 21:00

Щеплоти — Львів
06:45 08:25 12:55 13:50 18:50

Яворів — Львів
06:30 08:05 08:35 09:15 11:45 13:50 16:25 18:10 19:20

Інформація оновлена: 02.11.2013