Автовокзал Одеса Привоз

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Новощепний Ряд, 5 (показати на мапі)

Телефон довідки: 048-7777-481, 048-7777-482

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Лиманське — Одеса
--Лиманське — Одеса
00:05Одеса — Барі (Іт)
05:30Одеса — Чорноморське
05:40Київ — Надрічне
06:00Одеса — Лужанка
06:00Одеса — Миколаїв
06:10Одеса — Чорноморське
06:15Одеса — Южне
06:15Одеса — Кишинів (Мол)
06:25Одеса — Вилкове
06:30Одеса — Вознесенськ
06:30Одеса — Біляївка
06:30Одеса — Великодолинське
06:30Одеса — Холодна Балка
06:35Одеса — Дмитрівка
06:35Одеса — Петродолинське
06:40Одеса — Миколаїв
06:40Одеса — Ст. Аккаржа
06:50Одеса — Овідіополь
06:50Одеса — Великодолинське
06:50Одеса — Холодна Балка
06:50Одеса — Петродолинське
06:50Одеса — Олександрівка
07:00Одеса — Надлиманське
07:00Одеса — Конопляне
07:00Одеса — Гвардійське
07:00Одеса — Таллінн (Ест)
07:00Одеса — Біляївка
07:00Одеса — Ст. Аккаржа
07:00Одеса — Кароліно-Бугаз
07:00Одеса — Петрівка
07:05Одеса — Петродолинське
07:10Одеса — Холодна Балка
07:10Одеса — Кароліно-Бугаз
07:10Одеса — Великодолинське
07:15Одеса — Градениці
07:20Одеса — Миколаїв
07:20Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
07:20Одеса — Петродолинське
07:20Одеса — Овідіополь
07:20Одеса — Великодолинське
07:20Одеса — Рені
07:20Одеса — Гвардійське
07:20Одеса — Ст. Аккаржа
07:30Одеса — Вилкове
07:30Одеса — Градениці
07:30Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
07:30Одеса — Ширяєве
07:30Одеса — Первомайськ
07:30Одеса — Холодна Балка
07:30Одеса — Чорноморське
07:30Одеса — Южноукраїнськ
07:30Одеса — Южне
07:30Одеса — Великодолинське
07:30Одеса — Миколаївка
07:35Одеса — Петродолинське
07:40Одеса — Великодолинське
07:40Одеса — Ст. Аккаржа
07:40Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
07:40Одеса — Петродолинське
07:40Одеса — Біляївка
07:40Одеса — Іванівка
07:40Одеса — Теплодар
07:40Одеса — Гвардійське
07:50Одеса — Кароліно-Бугаз
07:50Одеса — Великодолинське
07:50Одеса — Овідіополь
07:50Одеса — Нові Трояни
07:50Одеса — Петродолинське
07:50Одеса — Біляївка
07:55Одеса — Муравлівка
08:00Одеса — Миколаїв
08:00Одеса — Гвардійське
08:00Одеса — Надлиманське
08:00Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
08:00Одеса — Ст. Аккаржа
08:00Одеса — Великодолинське
08:00Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
08:00Одеса — Козацьке
08:00Одеса — Липецьке
08:00Одеса — Холодна Балка
08:00Одеса — Біляївка
08:05Одеса — Петродолинське
08:10Одеса — Визирка
08:10Одеса — Овідіополь
08:10Одеса — Чорноморське
08:10Одеса — Великодолинське
08:15Одеса — Градениці
08:20Одеса — Великодолинське
08:20Одеса — Петродолинське
08:20Одеса — Біляївка
08:20Одеса — Гвардійське
08:20Одеса — Кароліно-Бугаз
08:20Одеса — Холодна Балка
08:20Одеса — Приморське
08:20Одеса — Ст. Аккаржа
08:20Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
08:25Одеса — Великодолинське
08:30Одеса — Михайлопіль
08:30Одеса — Лиманське
08:30Одеса — Овідіополь
08:30Одеса — Кароліно-Бугаз
08:30Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
08:30Одеса — Градениці
08:30Одеса — Бессарабка (Мол)
08:30Одеса — Теплодар
08:30Одеса — Привільне
08:35Одеса — Петродолинське
08:40Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
08:40Одеса — Біляївка
08:40Одеса — Теплодар
08:40Одеса — Холодна Балка
08:40Одеса — Миколаїв
08:40Одеса — Великодолинське
08:40Одеса — Гвардійське
08:40Одеса — Кілія
08:40Одеса — Овідіополь
08:40Одеса — Ст. Аккаржа
08:50Одеса — Овідіополь
08:50Одеса — Татарбунари
08:50Одеса — Кароліно-Бугаз
08:50Одеса — Бричани (Мол)
08:50Одеса — Петродолинське
08:50Одеса — Великодолинське
09:00Одеса — Біляївка
09:00Одеса — Ст. Аккаржа
09:00Одеса — Роздільна
09:00Одеса — Надлиманське
09:00Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
09:00Одеса — Точилове
09:00Одеса — Холмське
09:00Одеса — Холодна Балка
09:00Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
09:00Одеса — Гвардійське
09:00Одеса — Великодолинське
09:05Одеса — Великодолинське
09:05Одеса — Петродолинське
09:10Одеса — Овідіополь
09:10Одеса — Старосілля
09:20Одеса — Петродолинське
09:20Одеса — Гвардійське
09:20Одеса — Миколаїв
09:20Одеса — Великодолинське
09:20Одеса — Ст. Аккаржа
09:20Одеса — Кілія
09:20Одеса — Холодна Балка
09:20Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
09:20Одеса — Ширяєве
09:20Одеса — Кароліно-Бугаз
09:25Одеса — Великодолинське
09:30Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
09:30Одеса — Градениці
09:30Одеса — Гвардійське
09:30Одеса — Овідіополь
09:30Одеса — Южноукраїнськ
09:35Одеса — Петродолинське
09:40Одеса — Лиманське
09:40Одеса — Біляївка
09:40Одеса — Холодна Балка
09:40Одеса — Гвардійське
09:40Одеса — Ст. Аккаржа
09:40Одеса — Великодолинське
09:40Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
09:45Одеса — Великодолинське
09:50Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
09:50Одеса — Виноградне
09:50Одеса — Петродолинське
09:50Одеса — Гвардійське
09:50Одеса — Овідіополь
09:50Одеса — Ясенове Перше
10:00Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
10:00Одеса — Сорока
10:00Одеса — Гвардійське
10:00Одеса — Теплодар
10:00Одеса — Надлиманське
10:00Одеса — Великодолинське
10:00Одеса — Біляївка
10:00Одеса — Конопляне
10:00Одеса — Южне
10:00Одеса — Червонознам'янка
10:00Одеса — Холодна Балка
10:00Одеса — Ст. Аккаржа
10:00Одеса — Миколаїв
10:05Одеса — Дмитрівка
10:05Одеса — Великодолинське
10:10Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
10:10Одеса — Гвардійське
10:10Одеса — Петродолинське
10:10Одеса — Малоярославець Перший
10:10Одеса — Петродолинське
10:15Одеса — Кілія
10:20Одеса — Великоплоске
10:20Одеса — Котовськ
10:20Одеса — Овідіополь
10:20Одеса — Ст. Аккаржа
10:20Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
10:20Одеса — Красні Окни
10:20Одеса — Кароліно-Бугаз
10:30Одеса — Петродолинське
10:30Одеса — Холодна Балка
10:30Одеса — Чорноморське
10:30Одеса — Височанське
10:30Одеса — Маринівка
10:30Одеса — Катерино-Платонівка
10:30Одеса — Градениці
10:30Одеса — Гвардійське
10:30Одеса — Теплодар
10:40Одеса — Ширяєве
10:40Одеса — Веселий Кут
10:40Одеса — Ст. Аккаржа
10:40Одеса — Миколаїв
10:40Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
10:40Одеса — Біляївка
10:40Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
10:50Одеса — Южноукраїнськ
10:50Одеса — Кароліно-Бугаз
10:50Одеса — Петродолинське
10:50Одеса — Острівне
10:50Одеса — Роздільна
10:50Одеса — Овідіополь
10:50Одеса — Гвардійське
11:00Одеса — Первомайськ
11:00Одеса — Великодолинське
11:00Одеса — Холодна Балка
11:00Одеса — Старі Трояни
11:00Одеса — Біляївка
11:00Одеса — Ст. Аккаржа
11:00Одеса — Надлиманське
11:00Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
11:05Одеса — Кишинів (Мол)
11:05Одеса — Михайлопіль
11:10Одеса — Гвардійське
11:10Одеса — Ананьїв
11:10Одеса — Петродолинське
11:10Одеса — Вільне
11:10Одеса — Великодолинське
11:10Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
11:15Одеса — Вилкове
11:20Одеса — Великодолинське
11:20Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
11:20Одеса — Миколаїв
11:20Одеса — Виноградівка
11:20Одеса — Біляївка
11:20Одеса — Овідіополь
11:20Одеса — Ст. Аккаржа
11:25Одеса — Петродолинське
11:30Одеса — Градениці
11:30Одеса — Холодна Балка
11:30Одеса — Гвардійське
11:30Одеса — Кароліно-Бугаз
11:30Одеса — Кілія
11:30Одеса — Мирнопілля
11:35Одеса — Великодолинське
11:35Одеса — Стара Некрасівка
11:40Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
11:40Одеса — Ст. Аккаржа
11:40Одеса — П'ятигорськ (РФ)
11:40Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
11:45Одеса — Петродолинське
11:45Одеса — Теплодар
11:45Одеса — Червонознам'янка
11:50Одеса — Овідіополь
11:50Херсон — Вилкове
11:50Одеса — Роздільна
11:50Одеса — Великодолинське
11:50Одеса — Гвардійське
11:50Херсон — Вилкове
11:50Одеса — Біляївка
11:50Одеса — Гвардійське
12:00Одеса — Южноукраїнськ
12:00Одеса — Біляївка
12:00Одеса — Миколаїв
12:00Одеса — Холодна Балка
12:00Одеса — Височанське
12:00Одеса — Ст. Аккаржа
12:00Одеса — Теплодар
12:00Одеса — Великодолинське
12:00Одеса — Надлиманське
12:00Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
12:00Одеса — Новогеоргіївка
12:00Одеса — Градениці
12:05Одеса — Петродолинське
12:05Одеса — Великодолинське
12:10Одеса — Гвардійське
12:10Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
12:10Одеса — Гвардійське
12:10Одеса — Кароліно-Бугаз
12:20Одеса — Великодолинське
12:20Одеса — Кілія
12:20Одеса — Овідіополь
12:20Одеса — Ст. Аккаржа
12:20Одеса — Познанка Перша
12:20Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
12:20Одеса — Кароліно-Бугаз
12:25Одеса — Петродолинське
12:30Одеса — Холодна Балка
12:30Одеса — Суворове
12:30Одеса — Градениці
12:30Одеса — Конопляне
12:30Одеса — Гвардійське
12:30Одеса — Красні Окни
12:30Одеса — Гвардійське
12:35Одеса — Петрівка
12:35Одеса — Великодолинське
12:35Одеса — Дмитрівка
12:40Одеса — Овідіополь
12:40Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
12:40Одеса — Біляївка
12:40Одеса — Миколаїв
12:40Одеса — Визирка
12:40Одеса — Петродолинське
12:40Одеса — Ст. Аккаржа
12:40Одеса — Чорноморське
12:45Одеса — Біляївка
12:50Одеса — Гвардійське
12:50Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
12:50Одеса — Великодолинське
12:50Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
12:50Одеса — Овідіополь
12:50Одеса — Олександрівка
12:55Одеса — Петродолинське
12:55Одеса — Кароліно-Бугаз
13:00Вилкове — Херсон
13:00Одеса — Ст. Аккаржа
13:00Одеса — Ширяєве
13:00Одеса — Надлиманське
13:00Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
13:00Одеса — Біляївка
13:00Одеса — Штефан-Воде (Мол)
13:00Одеса — Великодолинське
13:00Одеса — Холодна Балка
13:00Вилкове — Херсон
13:00Одеса — Плавні
13:05Одеса — Ананьїв
13:05Одеса — Великодолинське
13:10Одеса — Петродолинське
13:10Одеса — Михайлопіль
13:10Одеса — Гвардійське
13:10Одеса — Чорноморське
13:10Одеса — Чімішлія (Мол)
13:15Одеса — Тульчин
13:15Одеса — Расейка
13:15Одеса — Градениці
13:20Одеса — Великодолинське
13:20Одеса — Кароліно-Бугаз
13:20Одеса — Ст. Аккаржа
13:20Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
13:20Одеса — Миколаїв
13:20Одеса — Овідіополь
13:20Одеса — Червонознам'янка
13:20Одеса — Роздільна
13:20Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
13:25Одеса — Петродолинське
13:30Одеса — Жеребкове
13:30Одеса — Березанка
13:30Одеса — Гвардійське
13:30Одеса — Петродолинське
13:30Одеса — Холодна Балка
13:30Одеса — Холмське
13:30Одеса — Градениці
13:35Одеса — Великодолинське
13:40Одеса — Біляївка
13:40Одеса — Ст. Аккаржа
13:40Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
13:40Одеса — Петродолинське
13:45Одеса — Гребеники
13:45Одеса — Великодолинське
13:50Одеса — Овідіополь
13:50Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
13:50Одеса — Лісне
13:50Одеса — Гвардійське
13:50Одеса — Кілія
13:55Одеса — Ширяєве
14:00Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
14:00Одеса — Петродолинське
14:00Одеса — Миколаїв
14:00Одеса — Холодна Балка
14:00Одеса — Біляївка
14:00Одеса — Градениці
14:00Одеса — Надлиманське
14:00Одеса — Тростянець
14:00Одеса — Великодолинське
14:00Одеса — Ст. Аккаржа
14:10Одеса — Гвардійське
14:15Одеса — Великодолинське
14:15Одеса — Кодима
14:20Одеса — Ст. Аккаржа
14:20Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
14:20Одеса — Петродолинське
14:20Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
14:20Одеса — Гвардійське
14:20Одеса — Кароліно-Бугаз
14:20Одеса — Кишинів (Мол)
14:20Одеса — Овідіополь
14:25Одеса — Приморське
14:30Одеса — Холодна Балка
14:30Одеса — Великодолинське
14:30Одеса — Градениці
14:30Одеса — Гвардійське
14:30Одеса — Теплодар
14:30Одеса — Ширяєве
14:30Одеса — Кароліно-Бугаз
14:30Одеса — Красні Окни
14:35Одеса — Нові Трояни
14:40Одеса — Сирове
14:40Одеса — Нерушай
14:40Одеса — Ст. Аккаржа
14:40Одеса — Олександрівка
14:40Одеса — Петрівськ
14:40Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
14:40Одеса — Петродолинське
14:40Одеса — Біляївка
14:40Одеса — Чорноморське
14:40Одеса — Гвардійське
14:45Одеса — Вилкове
14:45Южне — Кишинів (Мол)
14:45Одеса — Великодолинське
14:45Одеса — Теплодар
14:45Одеса — Дмитрівка
14:50Одеса — Ширяєве
14:50Одеса — Овідіополь
14:50Одеса — Гвардійське
14:50Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
15:00Одеса — Дивізія
15:00Одеса — Ананьїв
15:00Одеса — Гвардійське
15:00Одеса — Ст. Аккаржа
15:00Одеса — Великодолинське
15:00Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
15:00Одеса — Петродолинське
15:00Одеса — Біляївка
15:00Одеса — Вознесенськ
15:00Одеса — Холодна Балка
15:00Одеса — Надлиманське
15:10Одеса — Кілія
15:10Одеса — Кароліно-Бугаз
15:10Одеса — Довга Пристань
15:10Одеса — Чорноморське
15:15Одеса — Великодолинське
15:15Одеса — Петродолинське
15:15Одеса — Іванівка
15:20Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
15:20Одеса — Овідіополь
15:20Одеса — Гвардійське
15:20Одеса — Кароліно-Бугаз
15:20Одеса — Біляївка
15:20Одеса — Ст. Аккаржа
15:30Одеса — Великодолинське
15:30Одеса — Мар'янівка
15:30Одеса — Конопляне
15:30Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
15:30Одеса — Холодна Балка
15:30Одеса — Теплодар
15:35Одеса — Петродолинське
15:35Одеса — Єлизаветівка
15:40Одеса — Ст. Аккаржа
15:40Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
15:40Одеса — Миколаївка
15:40Одеса — Успенівка
15:40Одеса — Гвардійське
15:45Одеса — Біляївка
15:45Одеса — Вилкове
15:45Одеса — Великодолинське
15:45Одеса — Привільне
15:45Одеса — Липецьке
15:50Одеса — Овідіополь
15:50Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
15:50Одеса — Великодолинське
15:50Одеса — Кароліно-Бугаз
15:50Одеса — Кочкувате
15:55Одеса — Петродолинське
16:00Одеса — Южноукраїнськ
16:00Одеса — Холодна Балка
16:00Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
16:00Одеса — Гвардійське
16:00Одеса — Харків
16:00Одеса — Роздільна
16:00Одеса — Надлиманське
16:00Одеса — Очаків
16:00Одеса — Ст. Аккаржа
16:00Одеса — Дмитрівка
16:00Одеса — Ширяєве
16:00Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
16:00Одеса — Градениці
16:00Одеса — Городнє
16:00Одеса — Миколаїв
16:00Одеса — Харків
16:00Одеса — Великодолинське
16:05Одеса — Великодолинське
16:05Одеса — Бородіно
16:15Одеса — Струмок
16:15Одеса — Петродолинське
16:20Одеса — Великодолинське
16:20Одеса — Овідіополь
16:20Одеса — Гвардійське
16:20Одеса — Ладижин
16:20Одеса — Новокрасне
16:20Одеса — Жовтень
16:20Одеса — Долинське
16:20Одеса — Ст. Аккаржа
16:20Одеса — Кароліно-Бугаз
16:20Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
16:25Одеса — Кілія
16:30Одеса — Петродолинське
16:30Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
16:30Одеса — Холодна Балка
16:30Одеса — Біляївка
16:30Одеса — Кишинів (Мол)
16:30Одеса — Кам'янське
16:35Одеса — Великодолинське
16:35Одеса — Кароліно-Бугаз
16:35Одеса — Ставкове
16:40Одеса — Миколаїв
16:40Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
16:40Одеса — Чистоводне
16:40Одеса — Чорноморське
16:40Одеса — Роздільна
16:40Одеса — Южне
16:40Одеса — Овідіополь
16:40Одеса — Гвардійське
16:40Одеса — Ясенове Перше
16:40Одеса — Вилкове
16:40Одеса — Ст. Аккаржа
16:45Одеса — Михайлопіль
16:45Одеса — Біляївка
16:45Одеса — Петродолинське
16:45Одеса — Нові Трояни
16:50Одеса — Визирка
16:50Одеса — Овідіополь
16:50Одеса — Арциз
16:50Одеса — Червонознам'янка
16:50Одеса — Великодолинське
17:00Одеса — Холодна Балка
17:00Одеса — Градениці
17:00Одеса — Гвардійське
17:00Одеса — Ст. Аккаржа
17:00Одеса — Великодолинське
17:00Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
17:00Одеса — Надлиманське
17:00Одеса — Петродолинське
17:00Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
17:00Одеса — Гвардійське
17:05Одеса — Великодолинське
17:10Одеса — Кілія
17:10Одеса — Петродолинське
17:10Одеса — Донецьк
17:10Одеса — Серпневе
17:10Одеса — Чорноморське
17:15Одеса — Біляївка
17:15Одеса — Ананьїв
17:15Одеса — Петродолинське
17:20Одеса — Миколаїв
17:20Одеса — Овідіополь
17:20Одеса — Великодолинське
17:20Одеса — Гвардійське
17:20Одеса — Дубове
17:20Одеса — Ст. Аккаржа
17:20Одеса — Холодна Балка
17:20Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
17:20Одеса — Біляївка
17:20Одеса — Гвардійське
17:20Одеса — Градениці
17:20Одеса — Михайлопіль
17:20Одеса — Теплодар
17:25Одеса — Монастирище
17:30Одеса — Петродолинське
17:30Одеса — Біляївка
17:30Одеса — Бендери (Мол)
17:30Одеса — Дмитрівка
17:30Одеса — Мар'янівка
17:30Одеса — Надлиманське
17:30Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
17:35Одеса — Великодолинське
17:35Одеса — Миколаївка
17:35Одеса — Мар'янівка
17:40Одеса — Холодна Балка
17:40Одеса — Нова Іванівка
17:40Одеса — Ст. Аккаржа
17:40Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
17:40Одеса — Гвардійське
17:45Одеса — Біляївка
17:45Одеса — Теплодар
17:50Одеса — Петродолинське
17:50Одеса — Роздільна
17:50Одеса — Овідіополь
17:50Одеса — Великодолинське
17:50Одеса — Кароліно-Бугаз
18:00Одеса — Миколаїв
18:00Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
18:00Одеса — Гвардійське
18:00Чорноморськ (Іллічівськ) — Кишинів (Мол)
18:00Одеса — Лиманське
18:00Одеса — Холодна Балка
18:00Одеса — Надлиманське
18:00Одеса — Ананьїв
18:00Одеса — Новокрасне
18:00Одеса — Градениці
18:00Одеса — Малоярославець Перший
18:00Одеса — Ст. Аккаржа
18:00Одеса — Червонознам'янка
18:05Одеса — Великодолинське
18:10Одеса — Петродолинське
18:10Одеса — Кароліно-Бугаз
18:10Одеса — Надеждівка
18:20Одеса — Холодна Балка
18:20Одеса — Великоплоске
18:20Одеса — Ст. Аккаржа
18:20Одеса — Овідіополь
18:20Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
18:20Одеса — Гвардійське
18:20Одеса — Кароліно-Бугаз
18:30Одеса — Кілія
18:30Одеса — Великодолинське
18:30Одеса — Катерино-Платонівка
18:30Одеса — Петродолинське
18:30Одеса — Біляївка
18:35Одеса — Рівне
18:40Одеса — Ананьїв
18:40Одеса — Ст. Аккаржа
18:40Одеса — Холодна Балка
18:40Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
18:40Одеса — Гвардійське
18:40Одеса — Чорноморське
18:45Одеса — Червонознам'янка
18:45Одеса — Задунаївка
18:45Одеса — Великодолинське
18:45Одеса — Біляївка
18:50Одеса — Петродолинське
18:50Одеса — Овідіополь
18:50Одеса — Кароліно-Бугаз
18:55Одеса — Южне
19:00Одеса — Холодна Балка
19:00Одеса — Теплодар
19:00Одеса — Теплодар
19:00Одеса — Олександрівка
19:00Одеса — Градениці
19:00Одеса — Ст. Аккаржа
19:00Одеса — Великодолинське
19:00Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
19:00Одеса — Надлиманське
19:00Одеса — Гвардійське
19:00Одеса — Василівка
19:05Одеса — Петродолинське
19:10Одеса — Кароліно-Бугаз
19:15Одеса — Великодолинське
19:20Одеса — Гвардійське
19:20Одеса — Теплодар
19:20Одеса — Овідіополь
19:20Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
19:20Одеса — Ст. Аккаржа
19:25Одеса — Петродолинське
19:30Одеса — Кароліно-Бугаз
19:30Одеса — Великодолинське
19:30Одеса — Холодна Балка
19:40Одеса — Ст. Аккаржа
19:40Одеса — Гвардійське
19:40Одеса — Вільне
19:45Одеса — Великодолинське
19:45Одеса — Петродолинське
19:50Одеса — Овідіополь
20:00Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
20:00Одеса — Надлиманське
20:00Одеса — Градениці
20:00Одеса — Ст. Аккаржа
20:00Одеса — Ширяєве
20:00Одеса — Гвардійське
20:00Одеса — Холодна Балка
20:00Одеса — Кароліно-Бугаз
20:00Одеса — Великодолинське
20:05Одеса — Петродолинське
20:10Одеса — Дніпропетровськ
20:10Одеса — Кароліно-Бугаз
20:15Одеса — Донецьк
20:15Одеса — Великодолинське
20:15Одеса — Донецьк
20:20Одеса — Петродолинське
20:20Одеса — Ст. Аккаржа
20:20Одеса — Надрічне
20:30Одеса — Холодна Балка
20:30Одеса — Овідіополь
20:30Одеса — Великодолинське
20:35Одеса — Кишинів (Мол)
20:35Одеса — Петродолинське
20:40Одеса — Ст. Аккаржа
20:45Одеса — Великодолинське
20:50Одеса — Петродолинське
21:00Одеса — Ст. Аккаржа
21:00Одеса — Біляївка
21:00Одеса — Холодна Балка
21:00Одеса — Овідіополь
21:10Одеса — Петродолинське
21:20Надрічне — Київ
21:20Одеса — Кароліно-Бугаз
21:30Одеса — Овідіополь
22:00Одеса — Южне
22:00Одеса — Овідіополь
22:30Коблеве — Кишинів (Мол)

за маршрутами автобусів

Вилкове — Херсон
13:00 13:00

Київ — Надрічне
05:40

Коблеве — Кишинів (Мол)
22:30

Лиманське — Одеса
-- --

Надрічне — Київ
21:20

Одеса — Єлизаветівка
15:35

Одеса — Іванівка
07:40 15:15

Одеса — Ананьїв
11:10 13:05 15:00 17:15 18:00 18:40

Одеса — Арциз
16:50

Одеса — Барі (Іт)
00:05

Одеса — Бендери (Мол)
17:30

Одеса — Березанка
13:30

Одеса — Бессарабка (Мол)
08:30

Одеса — Бородіно
16:05

Одеса — Бричани (Мол)
08:50

Одеса — Біляївка
06:30 07:00 07:40 07:50 08:00 08:20 08:40 09:00 09:40 10:00 10:40 11:00 11:20 11:50 12:00 12:40 12:45 13:00 13:40 14:00 14:40 15:00 15:20 15:45 16:30 16:45 17:15 17:20 17:30 17:45 18:30 18:45 21:00

Одеса — Василівка
19:00

Одеса — Великодолинське
06:30 06:50 07:10 07:20 07:30 07:40 07:50 08:00 08:10 08:20 08:25 08:40 08:50 09:00 09:05 09:20 09:25 09:40 09:45 10:00 10:05 11:00 11:10 11:20 11:35 11:50 12:00 12:05 12:20 12:35 12:50 13:00 13:05 13:20 13:35 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 15:50 16:00 16:05 16:20 16:35 16:50 17:00 17:05 17:20 17:35 17:50 18:05 18:30 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45

Одеса — Великоплоске
10:20 18:20

Одеса — Веселий Кут
10:40

Одеса — Визирка
08:10 12:40 16:50

Одеса — Вилкове
06:25 07:30 11:15 14:45 15:45 16:40

Одеса — Виноградне
09:50

Одеса — Виноградівка
11:20

Одеса — Височанське
10:30 12:00

Одеса — Вознесенськ
06:30 15:00

Одеса — Вільне
11:10 19:40

Одеса — Гвардійське
07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:30 09:40 09:50 10:00 10:10 10:30 10:50 11:10 11:30 11:50 11:50 12:10 12:10 12:30 12:30 12:50 13:10 13:30 13:50 14:10 14:20 14:30 14:40 14:50 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:00 17:20 17:20 17:40 18:00 18:20 18:40 19:00 19:20 19:40 20:00

Одеса — Городнє
16:00

Одеса — Градениці
07:15 07:30 08:15 08:30 09:30 10:30 11:30 12:00 12:30 13:15 13:30 14:00 14:30 16:00 17:00 17:20 18:00 19:00 20:00

Одеса — Гребеники
13:45

Одеса — Дивізія
15:00

Одеса — Дмитрівка
06:35 10:05 12:35 14:45 16:00 17:30

Одеса — Дніпропетровськ
20:10

Одеса — Довга Пристань
15:10

Одеса — Долинське
16:20

Одеса — Донецьк
17:10 20:15 20:15

Одеса — Дубове
17:20

Одеса — Жеребкове
13:30

Одеса — Жовтень
16:20

Одеса — Задунаївка
18:45

Одеса — Кам'янське
16:30

Одеса — Кароліно-Бугаз
07:00 07:10 07:50 08:20 08:30 08:50 09:20 10:20 10:50 11:30 12:10 12:20 12:55 13:20 14:20 14:30 15:10 15:20 15:50 16:20 16:35 17:50 18:10 18:20 18:50 19:10 19:30 20:00 20:10 21:20

Одеса — Катерино-Платонівка
10:30 18:30

Одеса — Кишинів (Мол)
06:15 11:05 14:20 16:30 20:35

Одеса — Кодима
14:15

Одеса — Козацьке
08:00

Одеса — Конопляне
07:00 10:00 12:30 15:30

Одеса — Котовськ
10:20

Одеса — Кочкувате
15:50

Одеса — Красні Окни
10:20 12:30 14:30

Одеса — Кілія
08:40 09:20 10:15 11:30 12:20 13:50 15:10 16:25 17:10 18:30

Одеса — Ладижин
16:20

Одеса — Лиманське
08:30 09:40 18:00

Одеса — Липецьке
08:00 15:45

Одеса — Лужанка
06:00

Одеса — Лісне
13:50

Одеса — Малоярославець Перший
10:10 18:00

Одеса — Мар'янівка
15:30 17:30 17:35

Одеса — Маринівка
10:30

Одеса — Миколаїв
06:00 06:40 07:20 08:00 08:40 09:20 10:00 10:40 11:20 12:00 12:40 13:20 14:00 16:00 16:40 17:20 18:00

Одеса — Миколаївка
07:30 15:40 17:35

Одеса — Мирнопілля
11:30

Одеса — Михайлопіль
08:30 11:05 13:10 16:45 17:20

Одеса — Монастирище
17:25

Одеса — Муравлівка
07:55

Одеса — Надеждівка
18:10

Одеса — Надлиманське
07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 17:30 18:00 19:00 20:00

Одеса — Надрічне
20:20

Одеса — Нерушай
14:40

Одеса — Нова Іванівка
17:40

Одеса — Новогеоргіївка
12:00

Одеса — Новокрасне
16:20 18:00

Одеса — Нові Трояни
07:50 14:35 16:45

Одеса — Овідіополь
06:50 07:20 07:50 08:10 08:30 08:40 08:50 09:10 09:30 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:40 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:40 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:20 19:50 20:30 21:00 21:30 22:00

Одеса — Олександрівка
06:50 12:50 14:40 19:00

Одеса — Острівне
10:50

Одеса — Очаків
16:00

Одеса — П'ятигорськ (РФ)
11:40

Одеса — Первомайськ
07:30 11:00

Одеса — Петродолинське
06:35 06:50 07:05 07:20 07:35 07:40 07:50 08:05 08:20 08:35 08:50 09:05 09:20 09:35 09:50 10:10 10:10 10:30 10:50 11:10 11:25 11:45 12:05 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:30 13:40 14:00 14:20 14:40 15:00 15:15 15:35 15:55 16:15 16:30 16:45 17:00 17:10 17:15 17:30 17:50 18:10 18:30 18:50 19:05 19:25 19:45 20:05 20:20 20:35 20:50 21:10

Одеса — Петрівка
07:00 12:35

Одеса — Петрівськ
14:40

Одеса — Плавні
13:00

Одеса — Познанка Перша
12:20

Одеса — Привільне
08:30 15:45

Одеса — Приморське
08:20 14:25

Одеса — Расейка
13:15

Одеса — Рені
07:20

Одеса — Роздільна
09:00 10:50 11:50 13:20 16:00 16:40 17:50

Одеса — Рівне
18:35

Одеса — Серпневе
17:10

Одеса — Сирове
14:40

Одеса — Сорока
10:00

Одеса — Ст. Аккаржа
06:40 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40 10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40 14:00 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40 18:00 18:20 18:40 19:00 19:20 19:40 20:00 20:20 20:40 21:00

Одеса — Ставкове
16:35

Одеса — Стара Некрасівка
11:35

Одеса — Старосілля
09:10

Одеса — Старі Трояни
11:00

Одеса — Струмок
16:15

Одеса — Суворове
12:30

Одеса — Таллінн (Ест)
07:00

Одеса — Татарбунари
08:50

Одеса — Теплодар
07:40 08:30 08:40 10:00 10:30 11:45 12:00 14:30 14:45 15:30 17:20 17:45 19:00 19:00 19:20

Одеса — Точилове
09:00

Одеса — Тростянець
14:00

Одеса — Тульчин
13:15

Одеса — Успенівка
15:40

Одеса — Харків
16:00 16:00

Одеса — Холмське
09:00 13:30

Одеса — Холодна Балка
06:30 06:50 07:10 07:30 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:20 17:40 18:00 18:20 18:40 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00

Одеса — Червонознам'янка
10:00 11:45 13:20 16:50 18:00 18:45

Одеса — Чистоводне
16:40

Одеса — Чорноморськ (Іллічівськ)
07:20 07:30 07:40 08:00 08:00 08:20 08:30 08:40 09:00 09:00 09:20 09:30 09:40 09:50 10:00 10:10 10:20 10:40 10:40 11:00 11:10 11:20 11:40 11:40 12:00 12:10 12:20 12:40 12:50 12:50 13:00 13:20 13:20 13:40 13:50 14:00 14:20 14:20 14:40 14:50 15:00 15:20 15:30 15:40 15:50 16:00 16:00 16:20 16:30 16:40 17:00 17:00 17:20 17:30 17:40 18:00 18:20 18:40 19:00 19:20 20:00

Одеса — Чорноморське
05:30 06:10 07:30 08:10 10:30 12:40 13:10 14:40 15:10 16:40 17:10 18:40

Одеса — Чімішлія (Мол)
13:10

Одеса — Ширяєве
07:30 09:20 10:40 13:00 13:55 14:30 14:50 16:00 20:00

Одеса — Штефан-Воде (Мол)
13:00

Одеса — Южне
06:15 07:30 10:00 16:40 18:55 22:00

Одеса — Южноукраїнськ
07:30 09:30 10:50 12:00 16:00

Одеса — Ясенове Перше
09:50 16:40

Херсон — Вилкове
11:50 11:50

Чорноморськ (Іллічівськ) — Кишинів (Мол)
18:00

Южне — Кишинів (Мол)
14:45

Інформація оновлена: 25.09.2013