Автовокзал Олександрівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Чигиринська, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05242-32051

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Олександрівка — Родниківка
05:00Олександрівка — Ставидла
05:00Олександрівка — Миколаївка
05:00Олександрівка — Вищі Верещаки
05:20Кіровоград — Медведівка
05:30Олександрівка — Родниківка
05:40Олександрівка — Іванівка
06:00Олександрівка — Ставидла
06:00Олександрівка — Миколаївка
06:05Олександрівка — Несваткове
06:10Олександрівка — Кіровоград
07:00Олександрівка — Вищі Верещаки
07:00Олександрівка — Кіровоград
07:05Олександрівка — Несваткове
07:25Цвітне — Кіровоград
07:50Медведівка — Кіровоград
07:55Кіровоград — Київ
08:00Кіровоград — Київ
08:15Долинська — Київ
09:00Олександрівка — Миколаївка
09:10Черкаси — Кривий Ріг
09:11Кіровоград — Київ
09:30Олександрівка — Кіровоград
09:35Кіровоград — Черкаси
10:20Олександрівка — Кіровоград
10:30Черкаси — Миколаїв
10:30Олександрівка — Несваткове
10:35Олександрівка — Іванівка
10:45Олександрівка — Іванівка
10:50Олександрівка — Родниківка
11:00Олександрівка — Несваткове
11:05Дніпропетровськ — Черкаси
11:15Кривий Ріг — Черкаси
11:15Олександрівка — Ставидла
11:20Олександрівка — Кіровоград
11:20Олександрівка — Вищі Верещаки
11:25Олександрівка — Кіровоград
11:25Кіровоград — Цвітне
12:00Олександрівка — Несваткове
12:20Олександрівка — Вищі Верещаки
12:25Черкаси — Кіровоград
12:45Олександрівка — Кіровоград
13:00Олександрівка — Миколаївка
13:00Олександрівка — Ставидла
13:00Олександрівка — Родниківка
13:20Миколаїв — Черкаси
13:30Олександрівка — Кіровоград
13:40Цвітне — Кіровоград
13:55Херсон — Київ
14:00Київ — Херсон
14:15Черкаси — Кіровоград
14:40Кіровоград — Медведівка
14:55Черкаси — Дніпропетровськ
15:20Олександрівка — Світловодськ
15:31Черкаси — Кривий Ріг
16:15Олександрівка — Кіровоград
16:25Київ — Генічеськ
16:55Кіровоград — Черкаси
17:00Олександрівка — Несваткове
17:35Генічеськ — Київ
18:45Олександрівка — Ставидла

за маршрутами автобусів

Генічеськ — Київ
17:35

Дніпропетровськ — Черкаси
11:05

Долинська — Київ
08:15

Київ — Генічеськ
16:25

Київ — Херсон
14:00

Кривий Ріг — Черкаси
11:15

Кіровоград — Київ
07:55 08:00 09:11

Кіровоград — Медведівка
05:20 14:40

Кіровоград — Цвітне
11:25

Кіровоград — Черкаси
09:35 16:55

Медведівка — Кіровоград
07:50

Миколаїв — Черкаси
13:20

Олександрівка — Іванівка
05:40 10:35 10:45

Олександрівка — Вищі Верещаки
05:00 07:00 11:20 12:20

Олександрівка — Кіровоград
06:10 07:00 09:30 10:20 11:20 11:25 12:45 13:30 16:15

Олександрівка — Миколаївка
05:00 06:00 09:00 13:00

Олександрівка — Несваткове
06:05 07:05 10:30 11:00 12:00 17:00

Олександрівка — Родниківка
04:50 05:30 10:50 13:00

Олександрівка — Світловодськ
15:20

Олександрівка — Ставидла
05:00 06:00 11:15 13:00 18:45

Херсон — Київ
13:55

Цвітне — Кіровоград
07:25 13:40

Черкаси — Дніпропетровськ
14:55

Черкаси — Кривий Ріг
09:10 15:31

Черкаси — Кіровоград
12:25 14:15

Черкаси — Миколаїв
10:30

Інформація оновлена: 25.09.2013