Автовокзал Олександрівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Чигиринська, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05242-32051

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Олександрівка — Кропивницький
07:00Олександрівка — Кропивницький
07:25Цвітне — Кропивницький
07:50Медведівка — Кропивницький
07:55Кропивницький — Київ
08:15Долинська — Київ
09:10Черкаси — Кривий Ріг
09:30Олександрівка — Кропивницький
09:35Кропивницький — Черкаси
10:07Олександрівка — Красносілля
11:20Олександрівка — Кропивницький
12:00Кропивницький — Цвітне
12:07Олександрівка — Красносілля
12:10Олександрівка — Вищі Верещаки
12:25Черкаси — Кропивницький
12:45Олександрівка — Кропивницький
13:40Цвітне — Кропивницький
13:50Київ — Херсон
13:55Херсон — Київ
14:15Черкаси — Кропивницький
14:30Олександрівка — Кропивницький
14:40Кропивницький — Медведівка
15:20Олександрівка — Світловодськ
16:35Олександрівка — Кропивницький
16:55Кропивницький — Черкаси

за маршрутами автобусів

Долинська — Київ
08:15

Київ — Херсон
13:50

Кропивницький — Київ
07:55

Кропивницький — Медведівка
14:40

Кропивницький — Цвітне
12:00

Кропивницький — Черкаси
09:35 16:55

Медведівка — Кропивницький
07:50

Олександрівка — Вищі Верещаки
12:10

Олександрівка — Красносілля
10:07 12:07

Олександрівка — Кропивницький
06:10 07:00 09:30 11:20 12:45 14:30 16:35

Олександрівка — Світловодськ
15:20

Херсон — Київ
13:55

Цвітне — Кропивницький
07:25 13:40

Черкаси — Кривий Ріг
09:10

Черкаси — Кропивницький
12:25 14:15

Інформація оновлена: 23.11.2019