Автовокзал Олександрія

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Садова, 12а (показати на мапі)

Телефон довідки: 05235-41039

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Олександрія — Зелена Балка
04:50Олександрія — Медове
05:00Олександрія — Квітневе
05:00Олександрія — Щасливе
05:00Олександрія — Микильське
05:00Олександрія — Пахарівка
05:10Олександрія — Бандурівка
05:10Олександрія — Митрофанівка
05:10Олександрія — Світлопіль
05:10Олександрія — Бутівське
05:10Олександрія — Іванівка
05:10Олександрія — Лікарівка
05:10Олександрія — Попельнасте
05:15Олександрія — Онуфріївка
05:20Олександрія — Рожеве
05:20Олександрія — Кривий Ріг
05:25Олександрія — Ульянівка
05:30Олександрія — Дівоче Поле
05:30Олександрія — Миронівка
05:30Олександрія — Войнівка
05:30Олександрія — Лозуватка
05:40Олександрія — Ялинівка
05:40Олександрія — Протопопівка
06:00Олександрія — Олександрівка
06:00Олександрія — Сонине
06:00Олександрія — Пустельникове
06:00Олександрія — Нова Прага
06:00Олександрія — Головківка
06:10Олександрія — Кропивницький
06:10Олександрія — Пантазіївка
06:15Олександрія — Протопопівка
06:20Олександрія — Кривий Ріг
06:20Олександрія — Кропивницький
06:30Олександрія — Березівка
06:30Олександрія — Куколівка
06:40Олександрія — Войнівка
06:40Олександрія — Приютівка
06:40Олександрія — Водяне
06:40Петрове — Кропивницький
06:45Олександрія — Нова Прага
06:50Олександрія — Косівка
07:00Олександрія — Протопопівка
07:00Олександрія — Петрове
07:00Олександрія — Приютівка
07:10Олександрія — Кременчук
07:30Олександрія — Березівка
07:30Олександрія — Головківка
07:40Олександрія — Протопопівка
07:40Олександрія — Кропивницький
07:45Олександрія — Нова Прага
07:50Петрове — Світловодськ
07:50Олександрія — Куколівка
08:00Олександрія — Войнівка
08:00Олександрія — Приютівка
08:05Світловодськ — Кропивницький
08:10Кропивницький — Москва (РФ)
08:20Олександрія — Дніпро
08:20Олександрія — Полтава
08:20Кропивницький — Кременчук
08:30Олександрія — Головківка
08:30Світловодськ — Кривий Ріг
08:30Олександрія — Протопопівка
08:35Кременчук — Кропивницький
08:50Жовті Води — Кропивницький
08:50Кропивницький — Дніпро
09:00Олександрія — Нова Прага
09:07Світловодськ — Вінниця
09:15Олександрія — Протопопівка
09:20Горішні Плавні — Кропивницький
09:20Олександрія — Рожеве
09:40Кропивницький — Світловодськ
09:45Олександрія — Бобринець
09:50Новоукраїнка — Жовті Води
09:55Жовті Води — Кременчук
10:00Олександрія — Березівка
10:00Олександрія — Протопопівка
10:00Олександрія — Головківка
10:00Олександрія — Косівка
10:00Олександрія — Нова Прага
10:05Світловодськ — Кропивницький
10:15Світловодськ — Кропивницький
10:30Кам'янське — Кропивницький
10:35Кременчук — Кропивницький
10:40Олександрія — Протопопівка
10:40Москва (РФ) — Кропивницький
10:45Олександрія — Нова Прага
10:45Кривий Ріг — Кременчук
10:50Олександрія — Петрове
10:50Дніпро — Кропивницький
11:00Олександрія — Бутівське
11:00Олександрія — Войнівка
11:10Черкаси — Кривий Ріг
11:10Світловодськ — Петрове
11:20Кропивницький — Харків
11:20Олександрія — Кропивницький
11:20Кропивницький — Харків
11:20Олександрія — Пустельникове
11:30Олександрія — Сонине
11:30Олександрія — Лікарівка
11:30Олександрія — Олександрівка
11:30Олександрія — Зелена Балка
11:30Олександрія — Протопопівка
11:40Кропивницький — Світловодськ
11:45Олександрія — Лозуватка
11:45Світловодськ — Кропивницький
11:45Олександрія — Нова Прага
11:55Кривий Ріг — Горішні Плавні
12:00Олександрія — Головківка
12:10Світловодськ — Кропивницький
12:15Олександрія — Ульянівка
12:20Олександрія — Пахарівка
12:20Олександрія — Пантазіївка
12:20Олександрія — Протопопівка
12:20Олександрія — Петрове
12:25Олександрія — Новоукраїнка
12:25Олександрія — Ялинівка
12:30Олександрія — Іванівка
12:30Олександрія — Березівка
12:35Олександрія — Войнівка
12:35Олександрія — Миронівка
12:45Кропивницький — Світловодськ
12:50Олександрія — Медове
13:00Олександрія — Бандурівка
13:00Олександрія — Квітневе
13:00Олександрія — Щасливе
13:00Олександрія — Головківка
13:00Олександрія — Світлопіль
13:00Олександрія — Протопопівка
13:00Олександрія — Рожеве
13:00Олександрія — Дівоче Поле
13:10Олександрія — Митрофанівка
13:20Олександрія — Кривий Ріг
13:20Олександрія — Кривий Ріг
13:30Олександрія — Кременчук
13:30Олександрія — Косівка
13:30Кременчук — Кропивницький
13:50Олександрія — Протопопівка
14:00Олександрія — Куколівка
14:00Олександрія — Кропивницький
14:00Олександрія — Микильське
14:00Олександрія — Нова Прага
14:00Олександрія — Пустельникове
14:00Олександрія — Водяне
14:00Олександрія — Онуфріївка
14:00Олександрія — Кременчук
14:05Дніпро — Чернівці
14:20Олександрія — Протопопівка
14:25Олександрія — Приютівка
14:25Кропивницький — Світловодськ
14:30Олександрія — Попельнасте
14:40Жовті Води — Новоукраїнка
14:45Кропивницький — Жовті Води
15:00Олександрія — Петрове
15:00Олександрія — Нова Прага
15:00Олександрія — Бутівське
15:00Олександрія — Войнівка
15:00Олександрія — Березівка
15:05Кропивницький — Світловодськ
15:10Світловодськ — Кропивницький
15:20Олександрія — Протопопівка
15:20Олександрія — Кропивницький
15:30Кременчук — Жовті Води
15:30Кропивницький — Кременчук
15:50Петрове — Кропивницький
16:00Олександрія — Косівка
16:00Олександрія — Протопопівка
16:00Олександрія — Миронівка
16:00Олександрія — Головківка
16:10Харків — Кропивницький
16:10Кропивницький — Кам'янське
16:30Олександрія — Нова Прага
16:30Кривий Ріг — Світловодськ
16:35Вінниця — Світловодськ
16:35Олександрія — Войнівка
16:45Кропивницький — Петрове
16:50Кременчук — Кривий Ріг
16:55Кропивницький — Горішні Плавні
16:55Світловодськ — Кропивницький
17:00Олександрія — Протопопівка
17:00Олександрія — Іванівка
17:15Олександрія — Нова Прага
17:25Кропивницький — Світловодськ
17:30Олександрія — Головківка
17:30Світловодськ — Кропивницький
17:40Дніпро — Кропивницький
17:40Кропивницький — Кременчук
17:45Олександрія — Протопопівка
17:50Олександрія — Нова Прага
18:05Кропивницький — Світловодськ
18:10Олександрія — Войнівка
18:10Олександрія — Березівка
18:15Горішні Плавні — Кривий Ріг
18:15Кривий Ріг — Черкаси
18:30Олександрія — Протопопівка
18:30Олександрія — Кременчук
18:40Кропивницький — Дніпро
19:15Олександрія — Протопопівка
19:55Кропивницький — Світловодськ
20:20Олександрія — Войнівка
20:40Олександрія — Протопопівка
21:40Кропивницький — Петрове
23:35Дніпро — Кишинів (Мол)

за маршрутами автобусів

Вінниця — Світловодськ
16:35

Горішні Плавні — Кривий Ріг
18:15

Горішні Плавні — Кропивницький
09:20

Дніпро — Кишинів (Мол)
23:35

Дніпро — Кропивницький
10:50 17:40

Дніпро — Чернівці
14:05

Жовті Води — Кременчук
09:55

Жовті Води — Кропивницький
08:50

Жовті Води — Новоукраїнка
14:40

Кам'янське — Кропивницький
10:30

Кременчук — Жовті Води
15:30

Кременчук — Кривий Ріг
16:50

Кременчук — Кропивницький
08:35 10:35 13:30

Кривий Ріг — Горішні Плавні
11:55

Кривий Ріг — Кременчук
10:45

Кривий Ріг — Світловодськ
16:30

Кривий Ріг — Черкаси
18:15

Кропивницький — Горішні Плавні
16:55

Кропивницький — Дніпро
08:50 18:40

Кропивницький — Жовті Води
14:45

Кропивницький — Кам'янське
16:10

Кропивницький — Кременчук
08:20 15:30 17:40

Кропивницький — Москва (РФ)
08:10

Кропивницький — Петрове
16:45 21:40

Кропивницький — Світловодськ
09:40 11:40 12:45 14:25 15:05 17:25 18:05 19:55

Кропивницький — Харків
11:20 11:20

Москва (РФ) — Кропивницький
10:40

Новоукраїнка — Жовті Води
09:50

Олександрія — Іванівка
05:10 12:30 17:00

Олександрія — Бандурівка
05:10 13:00

Олександрія — Березівка
06:30 07:30 10:00 12:30 15:00 18:10

Олександрія — Бобринець
09:45

Олександрія — Бутівське
05:10 11:00 15:00

Олександрія — Водяне
06:40 14:00

Олександрія — Войнівка
05:30 06:40 08:00 11:00 12:35 15:00 16:35 18:10 20:20

Олександрія — Головківка
06:00 07:30 08:30 10:00 12:00 13:00 16:00 17:30

Олександрія — Дніпро
08:20

Олександрія — Дівоче Поле
05:30 13:00

Олександрія — Зелена Балка
04:50 11:30

Олександрія — Квітневе
05:00 13:00

Олександрія — Косівка
06:50 10:00 13:30 16:00

Олександрія — Кременчук
07:10 13:30 14:00 18:30

Олександрія — Кривий Ріг
05:20 06:20 13:20 13:20

Олександрія — Кропивницький
06:10 06:20 07:40 11:20 14:00 15:20

Олександрія — Куколівка
06:30 07:50 14:00

Олександрія — Лозуватка
05:30 11:45

Олександрія — Лікарівка
05:10 11:30

Олександрія — Медове
04:50 12:50

Олександрія — Микильське
05:00 14:00

Олександрія — Миронівка
05:30 12:35 16:00

Олександрія — Митрофанівка
05:10 13:10

Олександрія — Нова Прага
06:00 06:45 07:45 09:00 10:00 10:45 11:45 14:00 15:00 16:30 17:15 17:50

Олександрія — Новоукраїнка
12:25

Олександрія — Олександрівка
06:00 11:30

Олександрія — Онуфріївка
05:15 14:00

Олександрія — Пантазіївка
06:10 12:20

Олександрія — Пахарівка
05:00 12:20

Олександрія — Петрове
07:00 10:50 12:20 15:00

Олександрія — Полтава
08:20

Олександрія — Попельнасте
05:10 14:30

Олександрія — Приютівка
06:40 07:00 08:00 14:25

Олександрія — Протопопівка
05:40 06:15 07:00 07:40 08:30 09:15 10:00 10:40 11:30 12:20 13:00 13:50 14:20 15:20 16:00 17:00 17:45 18:30 19:15 20:40

Олександрія — Пустельникове
06:00 11:20 14:00

Олександрія — Рожеве
05:20 09:20 13:00

Олександрія — Світлопіль
05:10 13:00

Олександрія — Сонине
06:00 11:30

Олександрія — Ульянівка
05:25 12:15

Олександрія — Щасливе
05:00 13:00

Олександрія — Ялинівка
05:40 12:25

Петрове — Кропивницький
06:40 15:50

Петрове — Світловодськ
07:50

Світловодськ — Вінниця
09:07

Світловодськ — Кривий Ріг
08:30

Світловодськ — Кропивницький
08:05 10:05 10:15 11:45 12:10 15:10 16:55 17:30

Світловодськ — Петрове
11:10

Харків — Кропивницький
16:10

Черкаси — Кривий Ріг
11:10

Інформація оновлена: 23.11.2019