Автовокзал Олександрія

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Садова, 12а (показати на мапі)

Телефон довідки: 05235-41039

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:15Чернівці — Дніпропетровськ
03:15Суми — Коблеве
03:30Кишинів (Мол) — Дніпропетровськ
04:10Київ — Жовті Води
04:30Олександрія — Київ
04:50Олександрія — Леніно-Друге
04:50Олександрія — Бандурівка
04:50Олександрія — Зелена Балка
05:00Олександрія — Долинське
05:00Олександрія — Щасливе
05:00Олександрія — Квітневе
05:00Олександрія — Пахарівка
05:00Олександрія — Косівка
05:00Олександрія — Микільське
05:10Олександрія — Митрофанівка
05:10Олександрія — Лікарівка
05:10Олександрія — Іванівка
05:10Олександрія — Світлопіль
05:10Олександрія — Бутівське
05:10Олександрія — Попельнасте
05:15Олександрія — Диківка
05:15Олександрія — Онуфріївка
05:20Олександрія — Рожеве
05:20Олександрія — Кривий Ріг
05:25Олександрія — Войнівка
05:25Олександрія — Ульянівка
05:30Олександрія — Дівоче Поле
05:30Олександрія — Лозуватка
05:30Олександрія — Миронівка
05:40Олександрія — Войнівка
05:40Олександрія — Ялинівка
05:40Олександрія — Головківка
06:00Олександрія — Нова Прага
06:00Олександрія — Олександрівка
06:00Олександрія — Пустельникове
06:00Олександрія — Соніне
06:00Олександрія — Головківка
06:10Олександрія — Кіровоград
06:10Олександрія — Пантаївка
06:16Кишинів (Мол) — Полтава
06:20Олександрія — Кіровоград
06:20Олександрія — Кривий Ріг
06:30Олександрія — Березівка
06:40Петрове — Кіровоград
06:40Олександрія — Водяне
06:40Олександрія — Войнівка
06:45Олександрія — Нова Прага
06:50Кіровоград — Дніпропетровськ
07:00Олександрія — Петрове
07:10Олександрія — Кременчук
07:13Олександрія — Войнівка
07:15Олександрія — Харків
07:30Олександрія — Головківка
07:30Олександрія — Березівка
07:40Олександрія — Кіровоград
07:45Олександрія — Нова Прага
07:50Петрове — Світловодськ
08:05Світловодськ — Кіровоград
08:10Олександрія — Войнівка
08:20Олександрія — Дніпропетровськ
08:20Олександрія — Полтава
08:20Кіровоград — Кременчук
08:30Світловодськ — Кривий Ріг
08:30Олександрія — Головківка
08:35Кременчук — Кіровоград
08:45Олександрія — Пантаївка
08:48Олександрія — Войнівка
08:50Кіровоград — Дніпропетровськ
08:50Жовті Води — Кіровоград
09:00Кіровоград — Суми
09:00Олександрія — Нова Прага
09:00Кіровоград — Суми
09:05Кривий Ріг — Черкаси
09:07Світловодськ — Вінниця
09:25Дніпропетровськ — Черкаси
09:30Олександрія — Рожеве
09:40Кіровоград — Світловодськ
09:45Олександрія — Бобринець
09:50Новоукраїнка — Жовті Води
09:50Кіровоград — Дніпродзержинськ
09:55Жовті Води — Кременчук
10:00Олександрія — Березівка
10:00Олександрія — Головківка
10:00Олександрія — Нова Прага
10:05Комсомольськ — Кривий Ріг
10:15Жовті Води — Київ
10:15Олександрія — Войнівка
10:15Світловодськ — Кіровоград
10:20Запоріжжя — Новоархангельськ
10:25Олександрія — Пантаївка
10:30Дніпродзержинськ — Кіровоград
10:35Кременчук — Кіровоград
10:40Олександрія — Кривий Ріг
10:45Олександрія — Нова Прага
10:45Кривий Ріг — Кременчук
10:50Дніпропетровськ — Кіровоград
10:50Олександрія — Петрове
10:55Новоархангельськ — Запоріжжя
11:00Олександрія — Бутівське
11:10Олександрія — Березівка
11:10Світловодськ — Петрове
11:10Черкаси — Кривий Ріг
11:10Олександрія — Войнівка
11:20Олександрія — Пустельникове
11:20Олександрія — Кіровоград
11:20Кіровоград — Харків
11:30Олександрія — Соніне
11:30Олександрія — Лікарівка
11:30Олександрія — Олександрівка
11:30Олександрія — Зелена Балка
11:40Кіровоград — Світловодськ
11:45Олександрія — Нова Прага
11:45Світловодськ — Кіровоград
11:45Олександрія — Лозуватка
11:50Олександрія — Пантаївка
11:50Олександрія — Косівка
11:55Кривий Ріг — Комсомольськ
12:00Олександрія — Войнівка
12:00Олександрія — Головківка
12:10Світловодськ — Кіровоград
12:15Олександрія — Ульянівка
12:20Олександрія — Пахарівка
12:20Олександрія — Петрове
12:25Олександрія — Ялинівка
12:30Олександрія — Іванівка
12:30Олександрія — Березівка
12:35Олександрія — Войнівка
12:35Олександрія — Миронівка
12:35Дніпропетровськ — Вінниця
12:45Кіровоград — Світловодськ
12:45Олександрія — Диківка
12:50Олександрія — Леніно-Друге
13:00Олександрія — Рожеве
13:00Олександрія — Головківка
13:00Олександрія — Дівоче Поле
13:00Олександрія — Новоукраїнка
13:00Кривий Ріг — Миргород
13:00Олександрія — Щасливе
13:00Олександрія — Бандурівка
13:00Олександрія — Квітневе
13:00Олександрія — Світлопіль
13:10Олександрія — Митрофанівка
13:15Олександрія — Пантаївка
13:20Олександрія — Кривий Ріг
13:30Кременчук — Кіровоград
13:30Олександрія — Кременчук
13:30Олександрія — Долинське
13:45Кіровоград — Градизьк
14:00Олександрія — Микільське
14:00Олександрія — Нова Прага
14:00Олександрія — Водяне
14:00Олександрія — Кременчук
14:00Олександрія — Онуфріївка
14:00Олександрія — Войнівка
14:00Олександрія — Пустельникове
14:00Олександрія — Головківка
14:00Олександрія — Кіровоград
14:05Дніпропетровськ — Чернівці
14:10Миргород — Кривий Ріг
14:25Кіровоград — Світловодськ
14:30Олександрія — Попельнасте
14:40Жовті Води — Новоукраїнка
14:45Кіровоград — Жовті Води
15:00Олександрія — Бутівське
15:00Олександрія — Войнівка
15:00Олександрія — Нова Прага
15:00Олександрія — Березівка
15:00Олександрія — Петрове
15:05Кіровоград — Світловодськ
15:10Світловодськ — Кіровоград
15:20Олександрія — Кіровоград
15:30Кременчук — Жовті Води
15:30Олександрія — Олександрівка
15:30Кіровоград — Кременчук
15:45Київ — Жовті Води
15:45Олександрія — Пантаївка
15:50Петрове — Кіровоград
15:50Олександрія — Войнівка
16:00Олександрія — Головківка
16:00Олександрія — Миронівка
16:10Кіровоград — Дніпродзержинськ
16:10Харків — Кіровоград
16:30Кривий Ріг — Світловодськ
16:30Олександрія — Диківка
16:30Олександрія — Нова Прага
16:35Олександрія — Войнівка
16:35Вінниця — Світловодськ
16:45Кіровоград — Петрове
16:50Кременчук — Кривий Ріг
16:50Черкаси — Дніпропетровськ
16:55Світловодськ — Кіровоград
17:00Олександрія — Дніпропетровськ
17:00Олександрія — Іванівка
17:00Олександрія — Головківка
17:00Олександрія — Бандурівка
17:15Олександрія — Нова Прага
17:23Черкаси — Кривий Ріг
17:30Олександрія — Войнівка
17:30Світловодськ — Кіровоград
17:35Кишинів (Мол) — Харків
17:36Кишинів (Мол) — Харків
17:40Дніпропетровськ — Кіровоград
17:40Кіровоград — Кременчук
17:50Олександрія — Нова Прага
18:05Кіровоград — Світловодськ
18:10Олександрія — Войнівка
18:15Кривий Ріг — Черкаси
18:20Дніпродзержинськ — Кіровоград
18:30Олександрія — Кременчук
18:40Кіровоград — Дніпропетровськ
18:47Комсомольськ — Кривий Ріг
19:00Вінниця — Дніпропетровськ
19:00Олександрія — Войнівка
19:10Градизьк — Кіровоград
19:35Кривий Ріг — Комсомольськ
19:40Харків — Кишинів (Мол)
19:55Кіровоград — Світловодськ
20:05Суми — Кіровоград
20:05Суми — Кіровоград
20:20Олександрія — Войнівка
21:10Дніпропетровськ — Кіровоград
21:30Полтава — Кишинів (Мол)
21:40Кіровоград — Петрове
22:50Коблеве — Суми
23:20Жовті Води — Київ
23:35Дніпропетровськ — Кишинів (Мол)

за маршрутами автобусів

Вінниця — Дніпропетровськ
19:00

Вінниця — Світловодськ
16:35

Градизьк — Кіровоград
19:10

Дніпродзержинськ — Кіровоград
10:30 18:20

Дніпропетровськ — Вінниця
12:35

Дніпропетровськ — Кишинів (Мол)
23:35

Дніпропетровськ — Кіровоград
10:50 17:40 21:10

Дніпропетровськ — Черкаси
09:25

Дніпропетровськ — Чернівці
14:05

Жовті Води — Київ
10:15 23:20

Жовті Води — Кременчук
09:55

Жовті Води — Кіровоград
08:50

Жовті Води — Новоукраїнка
14:40

Запоріжжя — Новоархангельськ
10:20

Кишинів (Мол) — Дніпропетровськ
03:30

Кишинів (Мол) — Полтава
06:16

Кишинів (Мол) — Харків
17:35 17:36

Київ — Жовті Води
04:10 15:45

Коблеве — Суми
22:50

Комсомольськ — Кривий Ріг
10:05 18:47

Кременчук — Жовті Води
15:30

Кременчук — Кривий Ріг
16:50

Кременчук — Кіровоград
08:35 10:35 13:30

Кривий Ріг — Комсомольськ
11:55 19:35

Кривий Ріг — Кременчук
10:45

Кривий Ріг — Миргород
13:00

Кривий Ріг — Світловодськ
16:30

Кривий Ріг — Черкаси
09:05 18:15

Кіровоград — Градизьк
13:45

Кіровоград — Дніпродзержинськ
09:50 16:10

Кіровоград — Дніпропетровськ
06:50 08:50 18:40

Кіровоград — Жовті Води
14:45

Кіровоград — Кременчук
08:20 15:30 17:40

Кіровоград — Петрове
16:45 21:40

Кіровоград — Світловодськ
09:40 11:40 12:45 14:25 15:05 18:05 19:55

Кіровоград — Суми
09:00 09:00

Кіровоград — Харків
11:20

Миргород — Кривий Ріг
14:10

Новоархангельськ — Запоріжжя
10:55

Новоукраїнка — Жовті Води
09:50

Олександрія — Іванівка
05:10 12:30 17:00

Олександрія — Бандурівка
04:50 13:00 17:00

Олександрія — Березівка
06:30 07:30 10:00 11:10 12:30 15:00

Олександрія — Бобринець
09:45

Олександрія — Бутівське
05:10 11:00 15:00

Олександрія — Водяне
06:40 14:00

Олександрія — Войнівка
05:25 05:40 06:40 07:13 08:10 08:48 10:15 11:10 12:00 12:35 14:00 15:00 15:50 16:35 17:30 18:10 19:00 20:20

Олександрія — Головківка
05:40 06:00 07:30 08:30 10:00 12:00 13:00 14:00 16:00 17:00

Олександрія — Диківка
05:15 12:45 16:30

Олександрія — Дніпропетровськ
08:20 17:00

Олександрія — Долинське
05:00 13:30

Олександрія — Дівоче Поле
05:30 13:00

Олександрія — Зелена Балка
04:50 11:30

Олександрія — Квітневе
05:00 13:00

Олександрія — Київ
04:30

Олександрія — Косівка
05:00 11:50

Олександрія — Кременчук
07:10 13:30 14:00 18:30

Олександрія — Кривий Ріг
05:20 06:20 10:40 13:20

Олександрія — Кіровоград
06:10 06:20 07:40 11:20 14:00 15:20

Олександрія — Леніно-Друге
04:50 12:50

Олександрія — Лозуватка
05:30 11:45

Олександрія — Лікарівка
05:10 11:30

Олександрія — Микільське
05:00 14:00

Олександрія — Миронівка
05:30 12:35 16:00

Олександрія — Митрофанівка
05:10 13:10

Олександрія — Нова Прага
06:00 06:45 07:45 09:00 10:00 10:45 11:45 14:00 15:00 16:30 17:15 17:50

Олександрія — Новоукраїнка
13:00

Олександрія — Олександрівка
06:00 11:30 15:30

Олександрія — Онуфріївка
05:15 14:00

Олександрія — Пантаївка
06:10 08:45 10:25 11:50 13:15 15:45

Олександрія — Пахарівка
05:00 12:20

Олександрія — Петрове
07:00 10:50 12:20 15:00

Олександрія — Полтава
08:20

Олександрія — Попельнасте
05:10 14:30

Олександрія — Пустельникове
06:00 11:20 14:00

Олександрія — Рожеве
05:20 09:30 13:00

Олександрія — Світлопіль
05:10 13:00

Олександрія — Соніне
06:00 11:30

Олександрія — Ульянівка
05:25 12:15

Олександрія — Харків
07:15

Олександрія — Щасливе
05:00 13:00

Олександрія — Ялинівка
05:40 12:25

Петрове — Кіровоград
06:40 15:50

Петрове — Світловодськ
07:50

Полтава — Кишинів (Мол)
21:30

Світловодськ — Вінниця
09:07

Світловодськ — Кривий Ріг
08:30

Світловодськ — Кіровоград
08:05 10:15 11:45 12:10 15:10 16:55 17:30

Світловодськ — Петрове
11:10

Суми — Коблеве
03:15

Суми — Кіровоград
20:05 20:05

Харків — Кишинів (Мол)
19:40

Харків — Кіровоград
16:10

Черкаси — Дніпропетровськ
16:50

Черкаси — Кривий Ріг
11:10 17:23

Чернівці — Дніпропетровськ
03:15

Інформація оновлена: 25.09.2013