Автовокзал Орджонікідзе

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Григорія Тикви, 10 (приховати карту)

Телефон довідки: 05667-44552

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Орджонікідзе — Дніпропетровськ
05:15Орджонікідзе — Дніпропетровськ
05:18Орджонікідзе — Нікополь
05:35Нікополь — Миронівка
05:50Орджонікідзе — Нікополь
05:55Нікополь — Миронівка
06:00Орджонікідзе — Дніпропетровськ
06:10Орджонікідзе — Нововоронцовка
06:35Орджонікідзе — Нікополь
06:40Нікополь — Базавлук
06:40Нікополь — П'ятихатки
06:40Орджонікідзе — Дніпропетровськ
06:50Нікополь — Одеса
07:10Орджонікідзе — Нікополь
07:40Нікополь — Кропивницький
07:50Орджонікідзе — Нікополь
08:00Орджонікідзе — Дніпропетровськ
08:10Орджонікідзе — Запоріжжя
08:30Орджонікідзе — Нікополь
08:55Нікополь — Миронівка
09:05Орджонікідзе — Нікополь
09:40Орджонікідзе — Нікополь
10:05Нікополь — Миронівка
10:10Орджонікідзе — Дніпропетровськ
10:55Нікополь — Базавлук
10:59Орджонікідзе — Нікополь
11:00Орджонікідзе — Дніпропетровськ
11:39Орджонікідзе — Нікополь
12:00Орджонікідзе — Нововоронцовка
12:15Кривий Ріг — Запоріжжя
12:25Орджонікідзе — Нікополь
12:40Орджонікідзе — Дніпропетровськ
13:10Орджонікідзе — Нікополь
13:55Орджонікідзе — Нікополь
14:10Орджонікідзе — Дніпропетровськ
14:20Орджонікідзе — Нікополь
14:40Орджонікідзе — Нікополь
14:45Нікополь — Миронівка
15:30Орджонікідзе — Нововоронцовка
15:30Нікополь — Базавлук
15:40Орджонікідзе — Нікополь
15:45Орджонікідзе — Дніпропетровськ
16:00Орджонікідзе — Дніпропетровськ
16:55Орджонікідзе — Нікополь
17:15Орджонікідзе — Дніпропетровськ

за маршрутами автобусів

Кривий Ріг — Запоріжжя
12:15

Нікополь — Базавлук
06:40 10:55 15:30

Нікополь — Кропивницький
07:40

Нікополь — Миронівка
05:35 05:55 08:55 10:05 14:45

Нікополь — Одеса
06:50

Нікополь — П'ятихатки
06:40

Орджонікідзе — Дніпропетровськ
04:50 05:15 06:00 06:40 08:00 10:10 11:00 12:40 14:10 15:45 16:00 17:15

Орджонікідзе — Запоріжжя
08:10

Орджонікідзе — Нововоронцовка
06:10 12:00 15:30

Орджонікідзе — Нікополь
05:18 05:50 06:35 07:10 07:50 08:30 09:05 09:40 10:59 11:39 12:25 13:10 13:55 14:20 14:40 15:40 16:55

Інформація оновлена: 26.11.2019