Автовокзал Павлоград

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Полтавська, 29 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05632-61024

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:30Київ — Курахове
04:15Гдиня (Пол) — Маріуполь
04:45Павлоград — Зелене
04:50Павлоград — Першотравенськ
04:50Павлоград — Курахове
05:00Павлоград — Кочережки
05:10Павлоград — Новогригорівка
05:20Павлоград — Дніпро
05:30Павлоград — Українське
05:30Павлоград — Привовчанське
05:31Павлоград — Познань (Пол)
05:40Павлоград — Троїцьке
05:40Павлоград — Бахмут
05:50Павлоград — Першотравенськ
05:50Першотравенськ — Дніпро
05:55Павлоград — Дніпро
06:00Павлоград — Новомиколаївське
06:05Павлоград — Булахівка
06:10Павлоград — Дніпро
06:15Павлоград — Тернівка
06:20Павлоград — Першотравенськ
06:20Петропавлівка — Дніпро
06:29Павлоград — Межиріч
06:30Павлоград — Васильківка
06:30Павлоград — Привовчанське
06:30Павлоград — Межиріч
06:40Павлоград — Жемчужне
06:40Павлоград — Дніпро
06:40Павлоград — Бердянськ
06:40Павлоград — Тернівка
06:44Павлоград — Новомосковськ
06:45Павлоград — Новомосковськ
06:45Дніпро — Курахове
06:59Павлоград — Межиріч
07:00Павлоград — Першотравенськ
07:00Павлоград — Юр'ївка
07:00Петропавлівка — Дніпро
07:00Павлоград — Межиріч
07:05Павлоград — Вербки
07:05Межова — Дніпро
07:10Павлоград — Дніпро
07:15Павлоград — Тернівка
07:20Павлоград — Жемчужне
07:25Дніпро — Тернівка
07:30Павлоград — Тернівка
07:30Павлоград — Дніпро
07:30Павлоград — Новогригорівка
07:34Павлоград — Межиріч
07:35Павлоград — Межиріч
07:40Першотравенськ — Дніпро
07:40Павлоград — Першотравенськ
07:45Павлоград — Булахівка
07:45Павлоград — Тернівка
07:50Павлоград — Нові Вербки
07:50Павлоград — Дніпро
07:50Павлоград — Троїцьке
07:50Павлоград — Українське
07:55Першотравенськ — Дніпро
07:59Павлоград — Межиріч
08:00Павлоград — Межиріч
08:00Дніпро — Курахове
08:10Павлоград — Тернівка
08:10Дніпро — Сніжне
08:15Дніпро — Юр'ївка
08:15Павлоград — Вербки
08:15Павлоград — Дніпро
08:29Павлоград — Нововоскресенівка
08:30Павлоград — Дніпро
08:30Дніпро — Тернівка
08:30Павлоград — Нововоскресенівка
08:35Дніпро — Першотравенськ
08:39Павлоград — Межиріч
08:39Павлоград — Жемчужне
08:40Павлоград — Межиріч
08:40Павлоград — Жемчужне
08:42Тернівка — Дніпро
08:45Петропавлівка — Дніпро
08:50Павлоград — Нові Вербки
09:00Павлоград — Тернівка
09:03Павлоград — Дніпро
09:05Павлоград — Першотравенськ
09:05Межова — Дніпро
09:15Дніпро — Красний Луч
09:15Дніпро — Красний Луч
09:15Павлоград — Привовчанське
09:15Павлоград — Вербки
09:19Павлоград — Межиріч
09:20Павлоград — Межиріч
09:25Павлоград — Тернівка
09:25Кам`янське — Сєвєродонецьк
09:25Петропавлівка — Дніпро
09:29Павлоград — Жемчужне
09:30Павлоград — Жемчужне
09:35Павлоград — Дніпро
09:35Павлоград — Тернівка
09:40Павлоград — Васильківка
09:44Павлоград — Тернівка
09:45Першотравенськ — Дніпро
09:50Павлоград — Нові Вербки
09:50Дніпро — Першотравенськ
09:50Тернівка — Дніпро
09:59Павлоград — Новомосковськ
09:59Павлоград — Межиріч
10:00Павлоград — Юр'ївка
10:00Павлоград — Синельникове
10:00Павлоград — Новомосковськ
10:00Павлоград — Межиріч
10:09Павлоград — Нововоскресенівка
10:10Павлоград — Дніпро
10:10Павлоград — Нововоскресенівка
10:15Першотравенськ — Дніпро
10:15Павлоград — Вербки
10:15Павлоград — Новогригорівка
10:15Павлоград — Тернівка
10:25Павлоград — Першотравенськ
10:30Павлоград — Булахівка
10:30Кам`янське — Курахове
10:30Павлоград — Зелене
10:35Павлоград — Українське
10:39Павлоград — Межиріч
10:40Дніпро — Першотравенськ
10:40Павлоград — Тернівка
10:40Павлоград — Межиріч
10:45Петропавлівка — Дніпро
10:50Дніпро — Просяна
10:50Павлоград — Нові Вербки
10:50Павлоград — Привовчанське
11:00Павлоград — Кочережки
11:00Павлоград — Котовець
11:00Павлоград — Дніпро
11:00Павлоград — Синельникове
11:09Павлоград — Шандрівка
11:10Павлоград — Шандрівка
11:15Дніпро — Тернівка
11:15Дніпро — Межова
11:19Павлоград — Межиріч
11:20Павлоград — Тернівка
11:20Павлоград — Межиріч
11:20Павлоград — Дніпро
11:25Дніпро — Сєвєродонецьк
11:25Павлоград — Вербки
11:30Павлоград — Дніпро
11:30Дніпро — Волноваха
11:34Павлоград — Жемчужне
11:35Павлоград — Першотравенськ
11:35Павлоград — Жемчужне
11:35Павлоград — Тернівка
11:35Першотравенськ — Дніпро
11:40Павлоград — Троїцьке
11:50Павлоград — Тернівка
11:59Павлоград — Межиріч
12:00Павлоград — Юр'ївка
12:00Павлоград — Межиріч
12:00Павлоград — Нові Вербки
12:05Дніпро — Петропавлівка
12:10Павлоград — Дніпро
12:25Дніпро — Тернівка
12:29Павлоград — Преображенка
12:30Павлоград — Першотравенськ
12:30Павлоград — Преображенка
12:30Павлоград — Вербки
12:30Павлоград — Дніпро
12:35Першотравенськ — Дніпро
12:39Павлоград — Межиріч
12:40Павлоград — Межиріч
12:45Павлоград — Тернівка
12:49Павлоград — Новомосковськ
12:50Павлоград — Дніпро
12:50Павлоград — Новомосковськ
12:59Павлоград — Нововоскресенівка
13:00Павлоград — Новомиколаївське
13:00Павлоград — Нововоскресенівка
13:00Павлоград — Нові Вербки
13:05Тернівка — Дніпро
13:10Кривий Ріг — Бахмут
13:15Павлоград — Дніпро
13:19Павлоград — Межиріч
13:20Павлоград — Тернівка
13:20Павлоград — Межиріч
13:20Павлоград — Першотравенськ
13:30Павлоград — Булахівка
13:30Павлоград — Привовчанське
13:30Дніпро — Тернівка
13:30Павлоград — Дніпро
13:40Павлоград — Нові Вербки
13:40Павлоград — Тернівка
13:40Дніпро — Першотравенськ
13:40Павлоград — Новогригорівка
13:50Першотравенськ — Дніпро
13:50Павлоград — Тернівка
13:55Тернівка — Дніпро
13:59Павлоград — Межиріч
14:00Павлоград — Першотравенськ
14:00Павлоград — Синельникове
14:00Павлоград — Межиріч
14:00Павлоград — Тернівка
14:00Павлоград — Юр'ївка
14:05Павлоград — Синельникове
14:10Павлоград — Дніпро
14:15Павлоград — Тернівка
14:15Дніпро — Курахове
14:25Павлоград — Українське
14:25Дніпро — Першотравенськ
14:30Павлоград — Кочережки
14:30Павлоград — Троїцьке
14:30Павлоград — Зелене
14:39Павлоград — Межиріч
14:40Павлоград — Дніпро
14:40Павлоград — Межиріч
14:40Павлоград — Тернівка
14:50Павлоград — Вербки
14:50Дніпро — Першотравенськ
14:55Курахове — Дніпро
15:04Павлоград — Новомосковськ
15:05Павлоград — Новомосковськ
15:05Павлоград — Дніпро
15:10Тернівка — Дніпро
15:10Павлоград — Першотравенськ
15:10Павлоград — Васильківка
15:20Павлоград — Тернівка
15:20Павлоград — Дніпро
15:29Павлоград — Жемчужне
15:29Павлоград — Межиріч
15:30Павлоград — Межиріч
15:30Дніпро — Першотравенськ
15:30Павлоград — Жемчужне
15:30Петропавлівка — Дніпро
15:40Павлоград — Нові Вербки
15:45Дніпро — Курахове
15:45Павлоград — Тернівка
15:45Павлоград — Дніпро
15:56Дніпро — Межова
16:00Павлоград — Юр'ївка
16:00Павлоград — Тернівка
16:00Павлоград — Дніпро
16:05Межова — Дніпро
16:05Першотравенськ — Дніпро
16:10Дніпро — Тернівка
16:10Павлоград — Вербки
16:15Павлоград — Тернівка
16:20Павлоград — Першотравенськ
16:20Павлоград — Дніпро
16:25Першотравенськ — Дніпро
16:29Павлоград — Межиріч
16:30Павлоград — Тернівка
16:30Павлоград — Новогригорівка
16:30Павлоград — Привовчанське
16:30Павлоград — Межиріч
16:39Павлоград — Шандрівка
16:40Павлоград — Шандрівка
16:45Дніпро — Петропавлівка
16:50Павлоград — Тернівка
16:55Павлоград — Нові Вербки
16:55Павлоград — Дніпро
17:05Павлоград — Українське
17:10Дніпро — Слов'янськ
17:10Дніпро — Слов'янськ
17:10Першотравенськ — Дніпро
17:14Павлоград — Новомосковськ
17:15Павлоград — Тернівка
17:15Павлоград — Новомосковськ
17:20Павлоград — Вербки
17:20Дніпро — Тернівка
17:25Павлоград — Дніпро
17:25Дніпро — Першотравенськ
17:30Павлоград — Першотравенськ
17:30Павлоград — Булахівка
17:30Павлоград — Воскресенівка
17:30Павлоград — Синельникове
17:34Павлоград — Межиріч
17:35Павлоград — Межиріч
17:35Першотравенськ — Дніпро
17:39Павлоград — Преображенка
17:40Павлоград — Тернівка
17:40Павлоград — Преображенка
17:50Павлоград — Дніпро
17:55Дніпро — Мирноград
17:55Павлоград — Привовчанське
17:55Дніпро — Петропавлівка
17:55Павлоград — Тернівка
17:55Дніпро — Петропавлівка
18:00Тернівка — Дніпро
18:00Павлоград — Кочережки
18:19Павлоград — Межиріч
18:20Павлоград — Межиріч
18:20Бахмут — Дніпро
18:25Дніпро — Першотравенськ
18:29Павлоград — Жемчужне
18:30Павлоград — Жемчужне
18:30Павлоград — Тернівка
18:40Павлоград — Дніпро
18:50Дніпро — Просяна
18:50КПП Мар'їнка — Кам`янське
19:00Дніпро — Петропавлівка
19:00Павлоград — Тернівка
19:00Дніпро — Петропавлівка
19:00Дніпро — Петропавлівка
19:10Павлоград — Дніпро
19:15Дніпро — Тернівка
19:19Павлоград — Межиріч
19:20Павлоград — Межиріч
19:30Дніпро — Першотравенськ
19:30Дніпро — Межова
19:35Тернівка — Дніпро
19:45Дніпро — Першотравенськ
19:45Першотравенськ — Дніпро
19:50Павлоград — Тернівка
19:50Павлоград — Дніпро
20:15Павлоград — Великоолександрівка
20:15Дніпро — Петропавлівка
20:29Павлоград — Межиріч
20:30Павлоград — Межиріч
20:30Павлоград — Дніпро
20:45Маріуполь — Гдиня (Пол)
20:46Маріуполь — Луцьк
21:05Дніпро — Першотравенськ
21:15Курахове — Київ
21:15Дніпро — Тернівка
21:55Маріуполь — Київ

за маршрутами автобусів

Бахмут — Дніпро
18:20

Гдиня (Пол) — Маріуполь
04:15

Дніпро — Волноваха
11:30

Дніпро — Красний Луч
09:15 09:15

Дніпро — Курахове
06:45 08:00 14:15 15:45

Дніпро — Межова
11:15 15:56 19:30

Дніпро — Мирноград
17:55

Дніпро — Першотравенськ
08:35 09:50 10:40 13:40 14:25 14:50 15:30 17:25 18:25 19:30 19:45 21:05

Дніпро — Петропавлівка
12:05 16:45 17:55 17:55 19:00 19:00 19:00 20:15

Дніпро — Просяна
10:50 18:50

Дніпро — Слов'янськ
17:10 17:10

Дніпро — Сніжне
08:10

Дніпро — Сєвєродонецьк
11:25

Дніпро — Тернівка
07:25 08:30 11:15 12:25 13:30 16:10 17:20 19:15 21:15

Дніпро — Юр'ївка
08:15

КПП Мар'їнка — Кам`янське
18:50

Кам`янське — Курахове
10:30

Кам`янське — Сєвєродонецьк
09:25

Київ — Курахове
03:30

Кривий Ріг — Бахмут
13:10

Курахове — Дніпро
14:55

Курахове — Київ
21:15

Маріуполь — Гдиня (Пол)
20:45

Маріуполь — Київ
21:55

Маріуполь — Луцьк
20:46

Межова — Дніпро
07:05 09:05 16:05

Павлоград — Бахмут
05:40

Павлоград — Бердянськ
06:40

Павлоград — Булахівка
06:05 07:45 10:30 13:30 17:30

Павлоград — Васильківка
06:30 09:40 15:10

Павлоград — Великоолександрівка
20:15

Павлоград — Вербки
07:05 08:15 09:15 10:15 11:25 12:30 14:50 16:10 17:20

Павлоград — Воскресенівка
17:30

Павлоград — Дніпро
05:20 05:55 06:10 06:40 07:10 07:30 07:50 08:15 08:30 09:03 09:35 10:10 11:00 11:20 11:30 12:10 12:30 12:50 13:15 13:30 14:10 14:40 15:05 15:20 15:45 16:00 16:20 16:55 17:25 17:50 18:40 19:10 19:50 20:30

Павлоград — Жемчужне
06:40 07:20 08:39 08:40 09:29 09:30 11:34 11:35 15:29 15:30 18:29 18:30

Павлоград — Зелене
04:45 10:30 14:30

Павлоград — Котовець
11:00

Павлоград — Кочережки
05:00 11:00 14:30 18:00

Павлоград — Курахове
04:50

Павлоград — Межиріч
06:29 06:30 06:59 07:00 07:34 07:35 07:59 08:00 08:39 08:40 09:19 09:20 09:59 10:00 10:39 10:40 11:19 11:20 11:59 12:00 12:39 12:40 13:19 13:20 13:59 14:00 14:39 14:40 15:29 15:30 16:29 16:30 17:34 17:35 18:19 18:20 19:19 19:20 20:29 20:30

Павлоград — Нововоскресенівка
08:29 08:30 10:09 10:10 12:59 13:00

Павлоград — Новогригорівка
05:10 07:30 10:15 13:40 16:30

Павлоград — Новомиколаївське
06:00 13:00

Павлоград — Новомосковськ
06:44 06:45 09:59 10:00 12:49 12:50 15:04 15:05 17:14 17:15

Павлоград — Нові Вербки
07:50 08:50 09:50 10:50 12:00 13:00 13:40 15:40 16:55

Павлоград — Першотравенськ
04:50 05:50 06:20 07:00 07:40 09:05 10:25 11:35 12:30 13:20 14:00 15:10 16:20 17:30

Павлоград — Познань (Пол)
05:31

Павлоград — Преображенка
12:29 12:30 17:39 17:40

Павлоград — Привовчанське
05:30 06:30 09:15 10:50 13:30 16:30 17:55

Павлоград — Синельникове
10:00 11:00 14:00 14:05 17:30

Павлоград — Тернівка
06:15 06:40 07:15 07:30 07:45 08:10 09:00 09:25 09:35 09:44 10:15 10:40 11:20 11:35 11:50 12:45 13:20 13:40 13:50 14:00 14:15 14:40 15:20 15:45 16:00 16:15 16:30 16:50 17:15 17:40 17:55 18:30 19:00 19:50

Павлоград — Троїцьке
05:40 07:50 11:40 14:30

Павлоград — Українське
05:30 07:50 10:35 14:25 17:05

Павлоград — Шандрівка
11:09 11:10 16:39 16:40

Павлоград — Юр'ївка
07:00 10:00 12:00 14:00 16:00

Першотравенськ — Дніпро
05:50 07:40 07:55 09:45 10:15 11:35 12:35 13:50 16:05 16:25 17:10 17:35 19:45

Петропавлівка — Дніпро
06:20 07:00 08:45 09:25 10:45 15:30

Тернівка — Дніпро
08:42 09:50 13:05 13:55 15:10 18:00 19:35

Інформація оновлена: 26.11.2019