Автовокзал Павлоград

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Полтавська, 29 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05632-61024

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:20Луганськ — Миколаїв
00:25Миколаїв — Луганськ
00:35Донецьк — Київ
01:05Одеса — Луганськ
02:55Ростов-на-Дону (РФ) — Кривий Ріг
03:05Коблеве — Донецьк
03:05Миколаїв — Донецьк
03:30Київ — Донецьк
04:35Павлоград — Привовчанське
04:45Павлоград — Зелене
04:50Павлоград — Першотравенськ
04:55Київ — Донецьк
04:55Луганськ — Дніпропетровськ
05:00Павлоград — Новомиколаївське
05:00Павлоград — Шандрівка
05:00Павлоград — Кочережки
05:00Павлоград — Чернявщина
05:20Павлоград — Дніпропетровськ
05:30Павлоград — Сергіївка
05:40Павлоград — Українське
05:40Павлоград — Першотравенськ
05:45Павлоград — Тернівка
05:45Павлоград — Дніпропетровськ
05:50Павлоград — Троїцьке
05:55Павлоград — Дніпропетровськ
06:05Павлоград — Тернівка
06:05Першотравенськ — Дніпропетровськ
06:05Павлоград — Булахівка
06:10Павлоград — Дніпропетровськ
06:14Павлоград — Дніпропетровськ
06:15Павлоград — Привовчанське
06:15Павлоград — Тернівка
06:20Павлоград — Першотравенськ
06:25Петропавлівка — Дніпропетровськ
06:25Павлоград — Нововоскресенівка
06:30Павлоград — Тернівка
06:30Київ — Донецьк
06:30Павлоград — Межиріч
06:30Павлоград — Дніпропетровськ
06:30Павлоград — Синельникове
06:35Тернівка — Дніпропетровськ
06:40Павлоград — Тернівка
06:40Павлоград — Дніпропетровськ
06:45Тернівка — Дніпропетровськ
06:45Павлоград — Новомосковськ
06:45Павлоград — Жемчужне
06:50Павлоград — Першотравенськ
06:50Павлоград — Дніпропетровськ
06:55Павлоград — Бердянськ
06:55Дніпропетровськ — Донецьк
07:00Павлоград — Юр'ївка
07:00Павлоград — Тернівка
07:00Павлоград — Межиріч
07:05Павлоград — Вербки
07:10Павлоград — Синельникове
07:10Павлоград — Дніпропетровськ
07:15Павлоград — Дніпропетровськ
07:15Павлоград — Тернівка
07:20Павлоград — Жемчужне
07:25Дніпропетровськ — Тернівка
07:25Петропавлівка — Дніпропетровськ
07:30Павлоград — Дніпропетровськ
07:30Павлоград — Тернівка
07:35Тернівка — Дніпропетровськ
07:35Павлоград — Межиріч
07:40Першотравенськ — Дніпропетровськ
07:40Павлоград — Першотравенськ
07:45Павлоград — Тернівка
07:45Павлоград — Булахівка
07:50Павлоград — Дніпропетровськ
07:50Павлоград — Українське
07:50Павлоград — Нові Вербки
07:55Павлоград — Першотравенськ
08:00Дніпропетровськ — Донецьк
08:00Павлоград — Тернівка
08:00Павлоград — Межиріч
08:03Тернівка — Дніпропетровськ
08:05Першотравенськ — Дніпропетровськ
08:10Павлоград — Дніпропетровськ
08:10Дніпропетровськ — Сніжне
08:15Павлоград — Вербки
08:15Павлоград — Троїцьке
08:15Павлоград — Дніпропетровськ
08:20Павлоград — Тернівка
08:30Павлоград — Нововоскресенівка
08:30Павлоград — Жемчужне
08:30Дніпропетровськ — Тернівка
08:30Дніпропетровськ — Першотравенськ
08:30Павлоград — Дніпропетровськ
08:40Першотравенськ — Дніпропетровськ
08:40Павлоград — Межиріч
08:40Павлоград — Тернівка
08:45Тернівка — Дніпропетровськ
08:50Павлоград — Першотравенськ
08:50Павлоград — Нові Вербки
08:50Павлоград — Дніпропетровськ
08:55Павлоград — Дніпропетровськ
09:00Павлоград — Тернівка
09:00Дніпропетровськ — Красний Луч
09:03Павлоград — Дніпропетровськ
09:15Дніпропетровськ — Луганськ
09:15Павлоград — Вербки
09:15Павлоград — Привовчанське
09:15Першотравенськ — Дніпропетровськ
09:20Павлоград — Межиріч
09:25Павлоград — Тернівка
09:25Дніпродзержинськ — Рубіжне
09:30Дніпропетровськ — Першотравенськ
09:30Павлоград — Покровське
09:30Павлоград — Дніпропетровськ
09:30Павлоград — Жемчужне
09:35Павлоград — Тернівка
09:35Павлоград — Дніпропетровськ
09:40Петропавлівка — Дніпропетровськ
09:44Павлоград — Тернівка
09:50Павлоград — Нові Вербки
09:50Тернівка — Дніпропетровськ
10:00Павлоград — Новомосковськ
10:00Павлоград — Юр'ївка
10:00Павлоград — Синельникове
10:00Павлоград — Межиріч
10:05Павлоград — Тернівка
10:05Донецьк — Чернівці
10:10Павлоград — Нововоскресенівка
10:10Павлоград — Дніпропетровськ
10:15Донецьк — Київ
10:15Павлоград — Вербки
10:15Павлоград — Тернівка
10:20Павлоград — Дніпропетровськ
10:25Павлоград — Першотравенськ
10:30Павлоград — Зелене
10:30Павлоград — Булахівка
10:30Павлоград — Тернівка
10:35Дніпропетровськ — Першотравенськ
10:35Павлоград — Українське
10:35Павлоград — Дніпропетровськ
10:37Петропавлівка — Дніпропетровськ
10:40Дніпродзержинськ — Горлівка
10:40Павлоград — Тернівка
10:40Павлоград — Межиріч
10:48Павлоград — Дніпропетровськ
10:50Павлоград — Нові Вербки
10:50Павлоград — Привовчанське
10:50Кишинів — Луганськ
11:00Павлоград — Синельникове
11:00Павлоград — Кочережки
11:00Павлоград — Першотравенськ
11:00Павлоград — Котовець
11:00Павлоград — Тернівка
11:00Павлоград — Дніпропетровськ
11:05Тернівка — Дніпропетровськ
11:10Дніпропетровськ — Донецьк
11:10Павлоград — Сергіївка
11:15Дніпропетровськ — Тернівка
11:15Павлоград — Троїцьке
11:15Дніпропетровськ — Межова
11:20Павлоград — Тернівка
11:20Павлоград — Дніпропетровськ
11:20Павлоград — Межиріч
11:25Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
11:25Павлоград — Вербки
11:30Павлоград — Дніпропетровськ
11:35Павлоград — Першотравенськ
11:35Павлоград — Тернівка
11:35Павлоград — Преображенка
11:43Павлоград — Дніпропетровськ
11:45Донецьк — Київ
11:45Тернівка — Дніпропетровськ
11:50Павлоград — Тернівка
11:55Дніпропетровськ — Волгоград (РФ)
11:55Павлоград — Дніпропетровськ
11:55Дніпропетровськ — Петропавлівка
11:56Дніпропетровськ — Луганськ
12:00Павлоград — Юр'ївка
12:00Павлоград — Нові Вербки
12:00Павлоград — Межиріч
12:10Павлоград — Дніпропетровськ
12:10Кривий Ріг — Шахтарськ
12:20Дніпропетровськ — Тернівка
12:25Павлоград — Дніпропетровськ
12:25Павлоград — Троїцьке
12:25Дніпропетровськ — Тернівка
12:30Павлоград — Жемчужне
12:30Павлоград — Першотравенськ
12:30Павлоград — Вербки
12:35Тернівка — Дніпропетровськ
12:35Павлоград — Тернівка
12:40Павлоград — Межиріч
12:45Павлоград — Дніпропетровськ
12:45Павлоград — Тернівка
12:50Павлоград — Новомосковськ
12:50Першотравенськ — Дніпропетровськ
12:55Павлоград — Дніпропетровськ
12:55Павлоград — Жемчужне
13:00Павлоград — Шандрівка
13:00Павлоград — Тернівка
13:00Павлоград — Дніпропетровськ
13:00Павлоград — Новомиколаївське
13:00Павлоград — Нововоскресенівка
13:00Павлоград — Нові Вербки
13:05Тернівка — Дніпропетровськ
13:10Павлоград — Дніпропетровськ
13:10Кривий Ріг — Слов'янськ
13:20Павлоград — Межиріч
13:20Павлоград — Тернівка
13:25Павлоград — Дніпропетровськ
13:25Павлоград — Дніпропетровськ
13:30Павлоград — Дніпропетровськ
13:30Дніпропетровськ — Тернівка
13:30Павлоград — Першотравенськ
13:30Павлоград — Привовчанське
13:30Павлоград — Булахівка
13:40Павлоград — Тернівка
13:40Павлоград — Вербки
13:50Дніпропетровськ — Сніжне
13:50Павлоград — Тернівка
13:50Першотравенськ — Дніпропетровськ
13:55Тернівка — Дніпропетровськ
14:00Павлоград — Синельникове
14:00Павлоград — Межиріч
14:00Павлоград — Тернівка
14:00Павлоград — Юр'ївка
14:00Павлоград — Першотравенськ
14:05Дніпропетровськ — Донецьк
14:05Павлоград — Синельникове
14:05Павлоград — Дніпропетровськ
14:10Павлоград — Нові Вербки
14:15Павлоград — Дніпропетровськ
14:25Дніпропетровськ — Першотравенськ
14:25Павлоград — Українське
14:30Павлоград — Тернівка
14:30Павлоград — Зелене
14:30Павлоград — Кочережки
14:40Павлоград — Дніпропетровськ
14:40Павлоград — Межиріч
14:40Павлоград — Тернівка
14:40Дніпропетровськ — Першотравенськ
14:50Павлоград — Вербки
14:55Павлоград — Дніпропетровськ
15:00Павлоград — Тернівка
15:00Павлоград — Першотравенськ
15:00Павлоград — Жемчужне
15:05Павлоград — Новомосковськ
15:05Павлоград — Дніпропетровськ
15:10Тернівка — Дніпропетровськ
15:10Дніпропетровськ — Першотравенськ
15:10Павлоград — Нововоскресенівка
15:20Дніпропетровськ — Першотравенськ
15:20Павлоград — Тернівка
15:20Павлоград — Дніпропетровськ
15:25Дніпропетровськ — Донецьк
15:30Павлоград — Межиріч
15:30Павлоград — Троїцьке
15:35Павлоград — Першотравенськ
15:35Павлоград — Дніпропетровськ
15:40Павлоград — Нові Вербки
15:43Дніпропетровськ — Луганськ
15:45Павлоград — Дніпропетровськ
15:45Павлоград — Жемчужне
15:45Павлоград — Тернівка
15:55Петропавлівка — Дніпропетровськ
15:56Дніпропетровськ — Межова
16:00Павлоград — Юр'ївка
16:00Павлоград — Тернівка
16:00Павлоград — Дніпропетровськ
16:10Павлоград — Вербки
16:15Павлоград — Тернівка
16:20Павлоград — Дніпропетровськ
16:20Павлоград — Першотравенськ
16:20Павлоград — Покровське
16:30Павлоград — Привовчанське
16:30Павлоград — Тернівка
16:30Павлоград — Дніпропетровськ
16:30Павлоград — Межиріч
16:35Тернівка — Дніпропетровськ
16:35Дніпропетровськ — Тернівка
16:45Павлоград — Дніпропетровськ
16:50Першотравенськ — Дніпропетровськ
16:50Павлоград — Тернівка
16:55Павлоград — Дніпропетровськ
16:55Павлоград — Нові Вербки
17:05Павлоград — Українське
17:05Павлоград — Дніпропетровськ
17:10Дніпропетровськ — Краматорськ
17:10Дніпропетровськ — Краматорськ
17:15Павлоград — Тернівка
17:15Дніпропетровськ — Першотравенськ
17:20Тернівка — Дніпропетровськ
17:20Дніпропетровськ — Тернівка
17:20Павлоград — Вербки
17:25Павлоград — Дніпропетровськ
17:30Павлоград — Синельникове
17:30Павлоград — Першотравенськ
17:35Павлоград — Межиріч
17:40Павлоград — Дніпропетровськ
17:40Павлоград — Привовчанське
17:40Павлоград — Тернівка
17:45Дніпропетровськ — Петропавлівка
17:50Павлоград — Дніпропетровськ
17:50Павлоград — Троїцьке
17:55Луганськ — Одеса
17:55Павлоград — Тернівка
17:55Першотравенськ — Дніпропетровськ
18:00Павлоград — Синельникове
18:05Павлоград — Дніпропетровськ
18:10Павлоград — Тернівка
18:15Дніпропетровськ — Петропавлівка
18:15Тернівка — Дніпропетровськ
18:15Дніпропетровськ — Першотравенськ
18:20Павлоград — Межиріч
18:30Павлоград — Тернівка
18:30Павлоград — Дніпропетровськ
18:40Павлоград — Нововоскресенівка
18:40Павлоград — Дніпропетровськ
19:00Дніпропетровськ — Петропавлівка
19:00Дніпропетровськ — Першотравенськ
19:10Павлоград — Дніпропетровськ
19:15Дніпропетровськ — Тернівка
19:15Дніпропетровськ — Донецьк
19:15Першотравенськ — Дніпропетровськ
19:20Дніпропетровськ — Першотравенськ
19:20Павлоград — Межиріч
19:30Дніпропетровськ — Межова
19:35Тернівка — Дніпропетровськ
19:40Луганськ — Кишинів
19:41Луганськ — таможня Платонове
19:50Павлоград — Дніпропетровськ
20:10Донецьк — Дніпропетровськ
20:15Дніпропетровськ — Петропавлівка
20:30Павлоград — Дніпропетровськ
20:35Тернівка — Дніпропетровськ
20:55Кривий Ріг — Ростов-на-Дону (РФ)
21:05Дніпропетровськ — Першотравенськ
21:15Донецьк — Київ
21:15Дніпропетровськ — Тернівка
23:15Донецьк — Київ
23:20Дніпропетровськ — Луганськ
23:25Донецьк — Миколаїв
23:25Донецьк — Коблеве

за маршрутами автобусів

Дніпродзержинськ — Горлівка
10:40

Дніпродзержинськ — Рубіжне
09:25

Дніпропетровськ — Волгоград (РФ)
11:55

Дніпропетровськ — Донецьк
06:55 08:00 11:10 14:05 15:25 19:15

Дніпропетровськ — Краматорськ
17:10 17:10

Дніпропетровськ — Красний Луч
09:00

Дніпропетровськ — Луганськ
09:15 11:56 15:43 23:20

Дніпропетровськ — Межова
11:15 15:56 19:30

Дніпропетровськ — Першотравенськ
08:30 09:30 10:35 14:25 14:40 15:10 15:20 17:15 18:15 19:00 19:20 21:05

Дніпропетровськ — Петропавлівка
11:55 17:45 18:15 19:00 20:15

Дніпропетровськ — Сніжне
08:10 13:50

Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
11:25

Дніпропетровськ — Тернівка
07:25 08:30 11:15 12:20 12:25 13:30 16:35 17:20 19:15 21:15

Донецьк — Дніпропетровськ
20:10

Донецьк — Київ
00:35 10:15 11:45 21:15 23:15

Донецьк — Коблеве
23:25

Донецьк — Миколаїв
23:25

Донецьк — Чернівці
10:05

Кишинів — Луганськ
10:50

Київ — Донецьк
03:30 04:55 06:30

Коблеве — Донецьк
03:05

Кривий Ріг — Ростов-на-Дону (РФ)
20:55

Кривий Ріг — Слов'янськ
13:10

Кривий Ріг — Шахтарськ
12:10

Луганськ — Дніпропетровськ
04:55

Луганськ — Кишинів
19:40

Луганськ — Миколаїв
00:20

Луганськ — Одеса
17:55

Луганськ — таможня Платонове
19:41

Миколаїв — Донецьк
03:05

Миколаїв — Луганськ
00:25

Одеса — Луганськ
01:05

Павлоград — Бердянськ
06:55

Павлоград — Булахівка
06:05 07:45 10:30 13:30

Павлоград — Вербки
07:05 08:15 09:15 10:15 11:25 12:30 13:40 14:50 16:10 17:20

Павлоград — Дніпропетровськ
05:20 05:45 05:55 06:10 06:14 06:30 06:40 06:50 07:10 07:15 07:30 07:50 08:10 08:15 08:30 08:50 08:55 09:03 09:30 09:35 10:10 10:20 10:35 10:48 11:00 11:20 11:30 11:43 11:55 12:10 12:25 12:45 12:55 13:00 13:10 13:25 13:25 13:30 14:05 14:15 14:40 14:55 15:05 15:20 15:35 15:45 16:00 16:20 16:30 16:45 16:55 17:05 17:25 17:40 17:50 18:05 18:30 18:40 19:10 19:50 20:30

Павлоград — Жемчужне
06:45 07:20 08:30 09:30 12:30 12:55 15:00 15:45

Павлоград — Зелене
04:45 10:30 14:30

Павлоград — Котовець
11:00

Павлоград — Кочережки
05:00 11:00 14:30

Павлоград — Межиріч
06:30 07:00 07:35 08:00 08:40 09:20 10:00 10:40 11:20 12:00 12:40 13:20 14:00 14:40 15:30 16:30 17:35 18:20 19:20

Павлоград — Нововоскресенівка
06:25 08:30 10:10 13:00 15:10 18:40

Павлоград — Новомиколаївське
05:00 13:00

Павлоград — Новомосковськ
06:45 10:00 12:50 15:05

Павлоград — Нові Вербки
07:50 08:50 09:50 10:50 12:00 13:00 14:10 15:40 16:55

Павлоград — Першотравенськ
04:50 05:40 06:20 06:50 07:40 07:55 08:50 10:25 11:00 11:35 12:30 13:30 14:00 15:00 15:35 16:20 17:30

Павлоград — Покровське
09:30 16:20

Павлоград — Преображенка
11:35

Павлоград — Привовчанське
04:35 06:15 09:15 10:50 13:30 16:30 17:40

Павлоград — Сергіївка
05:30 11:10

Павлоград — Синельникове
06:30 07:10 10:00 11:00 14:00 14:05 17:30 18:00

Павлоград — Тернівка
05:45 06:05 06:15 06:30 06:40 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:20 08:40 09:00 09:25 09:35 09:44 10:05 10:15 10:30 10:40 11:00 11:20 11:35 11:50 12:35 12:45 13:00 13:20 13:40 13:50 14:00 14:30 14:40 15:00 15:20 15:45 16:00 16:15 16:30 16:50 17:15 17:40 17:55 18:10 18:30

Павлоград — Троїцьке
05:50 08:15 11:15 12:25 15:30 17:50

Павлоград — Українське
05:40 07:50 10:35 14:25 17:05

Павлоград — Чернявщина
05:00

Павлоград — Шандрівка
05:00 13:00

Павлоград — Юр'ївка
07:00 10:00 12:00 14:00 16:00

Першотравенськ — Дніпропетровськ
06:05 07:40 08:05 08:40 09:15 12:50 13:50 16:50 17:55 19:15

Петропавлівка — Дніпропетровськ
06:25 07:25 09:40 10:37 15:55

Ростов-на-Дону (РФ) — Кривий Ріг
02:55

Тернівка — Дніпропетровськ
06:35 06:45 07:35 08:03 08:45 09:50 11:05 11:45 12:35 13:05 13:55 15:10 16:35 17:20 18:15 19:35 20:35

Інформація оновлена: 25.09.2013