Автовокзал Первомайськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Радянська, 8 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0516-42020

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:45Южноукраїнськ — Київ
02:45Миколаїв — аеропорт Бориспіль
03:00Бориспіль — Миколаїв
03:00Херсон — Тернопіль
03:36Київ — Миколаїв
04:00Первомайськ — Тридуби
04:10Чернівці — Миколаїв
04:30Первомайськ — Брід
04:40Херсон — Слупськ (Пол)
04:40Херсон — Щецин (Пол)
04:40Херсон — Щецин (Пол)
05:00Первомайськ — Старі Кошари
05:00Первомайськ — Одеса
05:10Первомайськ — Новосілка
05:45Первомайськ — Перегонівка
05:45Первомайськ — Чаусове Друге
05:45Первомайськ — Київ
06:00Первомайськ — Одеса
06:15Лиса Гора — Миколаїв
06:40Первомайськ — Доманівка
06:45Южноукраїнськ — Київ
07:00Побузьке — Ульянівка
07:20Красненьке — Миколаїв
07:20Первомайськ — Запоріжжя
07:30Довга Пристань — Одеса
08:05Балта — Миколаїв
08:20Первомайськ — Одеса
09:00Первомайськ — Чаусове Друге
09:05Саврань — Миколаїв
09:10Миколаїв — Котовськ
09:25Миколаїв — Київ
09:40Первомайськ — Старі Кошари
09:40Новоархангельськ — Одеса
10:10Миколаїв — Сирове
10:10Курячі Лози — Миколаїв
10:20Первомайськ — Доманівка
10:35Миколаїв — Курячі Лози
10:40Вознесенськ — Хмельницький
10:40Вознесенськ — Хмельницький
11:20Київ — Миколаїв
11:30Первомайськ — Чаусове Друге
11:30Первомайськ — Брід
11:40Миколаїв — Вінниця
11:40Первомайськ — Доманівка
12:00Миколаїв — Київ
12:00Миколаїв — Київ
12:10Котовськ — Миколаїв
12:10Первомайськ — Кривий Ріг
12:20Первомайськ — Тридуби
12:20Миколаїв — Котовськ
12:45Умань — Миколаїв
13:00Одеса — Новоархангельськ
13:10Первомайськ — Перегонівка
13:15Первомайськ — Старі Кошари
13:35Київ — Миколаїв
13:35Київ — Миколаїв
13:40Первомайськ — Новосілка
13:50Миколаїв — Київ
13:50Миколаїв — Умань
14:00Вінниця — Генічеськ
14:15Миколаїв — Саврань
14:25Сирове — Миколаїв
14:30Ульянівка — Побузьке
14:45Первомайськ — Чаусове Друге
15:05Курячі Лози — Миколаїв
15:35Херсон — Варшава (Пол)
15:55Київ — Южноукраїнськ
15:55Миколаїв — Красненьке
16:00Первомайськ — Доманівка
16:00Вінниця — Миколаїв
16:25Генічеськ — Вінниця
17:00Первомайськ — Одеса
17:00Первомайськ — Старі Кошари
17:00Миколаїв — Лиса Гора
17:20Первомайськ — Чаусове Друге
17:20Миколаїв — Балта
17:40Котовськ — Миколаїв
17:50Тернопіль — Херсон
18:10аеропорт Бориспіль — Миколаїв
18:25Хмельницький — Вознесенськ
18:25Хмельницький — Вознесенськ
19:40Миколаїв — Чернівці
20:35Миколаїв — Курячі Лози
23:20Київ — Южноукраїнськ
23:50Миколаїв — Мінськ (Біл)
23:50Миколаїв — Чернігів

за маршрутами автобусів

Балта — Миколаїв
08:05

Бориспіль — Миколаїв
03:00

Вознесенськ — Хмельницький
10:40 10:40

Вінниця — Генічеськ
14:00

Вінниця — Миколаїв
16:00

Генічеськ — Вінниця
16:25

Довга Пристань — Одеса
07:30

Київ — Миколаїв
03:36 11:20 13:35 13:35

Київ — Южноукраїнськ
15:55 23:20

Котовськ — Миколаїв
12:10 17:40

Красненьке — Миколаїв
07:20

Курячі Лози — Миколаїв
10:10 15:05

Лиса Гора — Миколаїв
06:15

Миколаїв — Балта
17:20

Миколаїв — Вінниця
11:40

Миколаїв — Київ
09:25 12:00 12:00 13:50

Миколаїв — Котовськ
09:10 12:20

Миколаїв — Красненьке
15:55

Миколаїв — Курячі Лози
10:35 20:35

Миколаїв — Лиса Гора
17:00

Миколаїв — Мінськ (Біл)
23:50

Миколаїв — Саврань
14:15

Миколаїв — Сирове
10:10

Миколаїв — Умань
13:50

Миколаїв — Чернівці
19:40

Миколаїв — Чернігів
23:50

Миколаїв — аеропорт Бориспіль
02:45

Новоархангельськ — Одеса
09:40

Одеса — Новоархангельськ
13:00

Первомайськ — Брід
04:30 11:30

Первомайськ — Доманівка
06:40 10:20 11:40 16:00

Первомайськ — Запоріжжя
07:20

Первомайськ — Київ
05:45

Первомайськ — Кривий Ріг
12:10

Первомайськ — Новосілка
05:10 13:40

Первомайськ — Одеса
05:00 06:00 08:20 17:00

Первомайськ — Перегонівка
05:45 13:10

Первомайськ — Старі Кошари
05:00 09:40 13:15 17:00

Первомайськ — Тридуби
04:00 12:20

Первомайськ — Чаусове Друге
05:45 09:00 11:30 14:45 17:20

Побузьке — Ульянівка
07:00

Саврань — Миколаїв
09:05

Сирове — Миколаїв
14:25

Тернопіль — Херсон
17:50

Ульянівка — Побузьке
14:30

Умань — Миколаїв
12:45

Херсон — Варшава (Пол)
15:35

Херсон — Слупськ (Пол)
04:40

Херсон — Тернопіль
03:00

Херсон — Щецин (Пол)
04:40 04:40

Хмельницький — Вознесенськ
18:25 18:25

Чернівці — Миколаїв
04:10

Южноукраїнськ — Київ
01:45 06:45

аеропорт Бориспіль — Миколаїв
18:10

Інформація оновлена: 02.02.2017