Автовокзал Перечин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Червоноармійська, 28 (приховати карту)

Телефон довідки: 03145-21240

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:45Ужгород — Львів
06:48Тур'я-Бистра — Ужгород
06:51Зарічово — Ужгород
07:00Перечин — Зарічово
07:05Ворочово — Ужгород
07:06Тур'я-Бистра — Ужгород
07:10Лумшори — Ужгород
07:13Забрідь — Ужгород
07:15Чорноголова — Ужгород
07:30Перечин — Зарічово
07:30Ужгород — Великий Березний
07:31Зарічово — Перечин
07:38Великий Березний — Ужгород
07:40Тур'я-Бистра — Ужгород
07:45Свалява — Ужгород
07:50Люта — Ужгород
07:56Вільшинки — Ужгород
08:00Ужгород — Великий Березний
08:01Великий Березний — Ужгород
08:03Зарічово — Перечин
08:06Тур'я-Бистра — Ужгород
08:10Перечин — Сімерки
08:11Полянська Гута — Ужгород
08:15Перечин — Новоселиця
08:15Ужгород — Ворочово
08:20Перечин — Ужгород
08:20Перечин — Зарічово
08:23Великий Березний — Ужгород
08:30Ужгород — Лумшори
08:30Ужгород — Великий Березний
08:36Полянська Гута — Ужгород
08:38Руський Мочар — Ужгород
08:40Ужок — Ужгород
08:40Ужок — Ужгород
08:48Зарічово — Ужгород
08:50Порошково — Ужгород
08:55Ворочово — Ужгород
08:55Сімерки — Ужгород
08:57Ворочово — Ужгород
08:58Ужгород — Великий Березний
09:00Люта — Ужгород
09:03Свалява — Ужгород
09:11Великий Березний — Ужгород
09:15Ужгород — Тур'я-Бистра
09:20Ужгород — Зарічово
09:33Великий Березний — Ужгород
09:35Тур'я-Бистра — Ужгород
09:35Ужгород — Великий Березний
09:55Ужгород — Полянська Гута
09:55Вільшинки — Ужгород
10:00Новоселиця — Ужгород
10:05Ужгород — Великий Березний
10:10Зарічово — Ужгород
10:10Великий Березний — Ужгород
10:15Лумшори — Ужгород
10:25Ужгород — Руський Мочар
10:27Тур'я-Бистра — Ужгород
10:28Великий Березний — Ужгород
10:30Перечин — Зарічово
10:37Перечин — Туриця
10:40Ужгород — Ворочово
10:40Перечин — Ужгород
10:47Свалява — Ужгород
10:48Ужгород — Великий Березний
10:55Люта — Ужгород
11:01Ужгород — Тур'я-Бистра
11:03Зарічово — Перечин
11:15Ужгород — Великий Березний
11:20Великий Березний — Ужгород
11:25Ворочово — Ужгород
11:32Ужгород — Полянська Гута
11:35Ворочово — Ужгород
11:37Великий Березний — Ужгород
11:45Перечин — Зарічово
11:50Ужгород — Новоселиця
11:50Ужгород — Великий Березний
11:55Полянська Гута — Ужгород
12:00Перечин — Сімерки
12:10Ужгород — Забрідь
12:10Перечин — Туриця
12:18Зарічово — Перечин
12:20Ужгород — Свалява
12:26Ужгород — Свалява
12:28Великий Березний — Ужгород
12:45Перечин — Зарічово
12:46Ужгород — Великий Березний
12:58Новоселиця — Ужгород
13:05Ужгород — Люта
13:10Ужгород — Тур'я-Бистра
13:11Великий Березний — Ужгород
13:12Тур'я-Бистра — Ужгород
13:20Ужгород — Великий Березний
13:28Ужгород — Вільшинки
13:35Ужгород — Великий Березний
13:35Великий Березний — Ужгород
13:35Ужгород — Полянська Гута
13:50Ужгород — Свалява
13:58Тур'я-Бистра — Ужгород
14:00Перечин — Сімерки
14:02Ужгород — Великий Березний
14:10Перечин — Новоселиця
14:13Забрідь — Ужгород
14:15Ужгород — Чорноголова
14:20Ужгород — Новоселиця
14:22Ужгород — Тур'я-Бистра
14:31Ужгород — Лумшори
14:33Великий Березний — Ужгород
14:49Ужгород — Люта
14:53Ужгород — Тур'я-Бистра
14:55Ужгород — Зарічово
14:56Великий Березний — Ужгород
15:00Ужгород — Великий Березний
15:09Великий Березний — Ужгород
15:20Ужгород — Тур'я-Бистра
15:25Ужгород — Великий Березний
15:28Великий Березний — Ужгород
15:36Ужгород — Забрідь
15:37Ужгород — Тур'я-Бистра
15:38Тур'я-Бистра — Ужгород
15:46Великий Березний — Ужгород
15:57Ужгород — Великий Березний
16:00Перечин — Зарічово
16:10Полянська Гута — Ужгород
16:15Ужгород — Ужок
16:15Зарічово — Перечин
16:17Лумшори — Ужгород
16:20Тур'я-Бистра — Ужгород
16:20Ужгород — Тур'я-Бистра
16:20Ужгород — Великий Березний
16:26Великий Березний — Ужгород
16:30Перечин — Ужгород
16:35Люта — Ужгород
16:40Ужгород — Ворочово
16:45Ужгород — Великий Березний
17:05Забрідь — Ужгород
17:10Перечин — Новоселиця
17:10Ужгород — Великий Березний
17:10Перечин — Сімерки
17:10Ворочово — Ужгород
17:10Перечин — Зарічово
17:11Ужгород — Зарічово
17:15Ужгород — Тур'я-Бистра
17:15Свалява — Ужгород
17:35Ужгород — Вільшинки
17:40Зарічово — Ужгород
17:41Великий Березний — Ужгород
17:41Зарічово — Перечин
17:47Ужгород — Великий Березний
17:51Ужгород — Полянська Гута
18:01Великий Березний — Ужгород
18:05Перечин — Зарічово
18:10Ужгород — Лумшори
18:10Тур'я-Бистра — Ужгород
18:16Ужгород — Великий Березний
18:25Ужгород — Ворочово
18:26Ужгород — Свалява
18:33Зарічово — Перечин
18:33Великий Березний — Ужгород
18:40Ужгород — Люта
18:50Великий Березний — Ужгород
18:52Полянська Гута — Ужгород
19:03Ужгород — Зарічово
19:04Ужгород — Забрідь
19:25Ужгород — Великий Березний
19:25Ужгород — Тур'я-Бистра
19:25Великий Березний — Ужгород
19:32Ужгород — Тур'я-Бистра
19:50Львів — Ужгород
20:05Ужгород — Великий Березний
20:10Ужгород — Тур'я-Бистра
21:02Ужгород — Полянська Гута

за маршрутами автобусів

Великий Березний — Ужгород
07:38 08:01 08:23 09:11 09:33 10:10 10:28 11:20 11:37 12:28 13:11 13:35 14:33 14:56 15:09 15:28 15:46 16:26 17:41 18:01 18:33 18:50 19:25

Ворочово — Ужгород
07:05 08:55 08:57 11:25 11:35 17:10

Вільшинки — Ужгород
07:56 09:55

Забрідь — Ужгород
07:13 14:13 17:05

Зарічово — Перечин
07:31 08:03 11:03 12:18 16:15 17:41 18:33

Зарічово — Ужгород
06:51 08:48 10:10 17:40

Лумшори — Ужгород
07:10 10:15 16:17

Львів — Ужгород
19:50

Люта — Ужгород
07:50 09:00 10:55 16:35

Новоселиця — Ужгород
10:00 12:58

Перечин — Зарічово
07:00 07:30 08:20 10:30 11:45 12:45 16:00 17:10 18:05

Перечин — Новоселиця
08:15 14:10 17:10

Перечин — Сімерки
08:10 12:00 14:00 17:10

Перечин — Туриця
10:37 12:10

Перечин — Ужгород
08:20 10:40 16:30

Полянська Гута — Ужгород
08:11 08:36 11:55 16:10 18:52

Порошково — Ужгород
08:50

Руський Мочар — Ужгород
08:38

Свалява — Ужгород
07:45 09:03 10:47 17:15

Сімерки — Ужгород
08:55

Тур'я-Бистра — Ужгород
06:48 07:06 07:40 08:06 09:35 10:27 13:12 13:58 15:38 16:20 18:10

Ужгород — Великий Березний
07:30 08:00 08:30 08:58 09:35 10:05 10:48 11:15 11:50 12:46 13:20 13:35 14:02 15:00 15:25 15:57 16:20 16:45 17:10 17:47 18:16 19:25 20:05

Ужгород — Ворочово
08:15 10:40 16:40 18:25

Ужгород — Вільшинки
13:28 17:35

Ужгород — Забрідь
12:10 15:36 19:04

Ужгород — Зарічово
09:20 14:55 17:11 19:03

Ужгород — Лумшори
08:30 14:31 18:10

Ужгород — Львів
06:45

Ужгород — Люта
13:05 14:49 18:40

Ужгород — Новоселиця
11:50 14:20

Ужгород — Полянська Гута
09:55 11:32 13:35 17:51 21:02

Ужгород — Руський Мочар
10:25

Ужгород — Свалява
12:20 12:26 13:50 18:26

Ужгород — Тур'я-Бистра
09:15 11:01 13:10 14:22 14:53 15:20 15:37 16:20 17:15 19:25 19:32 20:10

Ужгород — Ужок
16:15

Ужгород — Чорноголова
14:15

Ужок — Ужгород
08:40 08:40

Чорноголова — Ужгород
07:15

Інформація оновлена: 21.11.2019