Автовокзал Перещепине

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченко, 25 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05693-91188

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:45Перещепине — Дніпропетровськ
05:50Котовка — Дніпропетровськ
06:00Перещепине — Дніпропетровськ
06:00Перещепине — Новомосковськ
06:07Зачепилівка — Дніпропетровськ
06:25Перещепине — Дніпропетровськ
06:30Панасівка — Новомосковськ
06:35Михайлівка — Дніпропетровськ
06:40Сахновщина — Дніпропетровськ
07:00Перещепине — Новомосковськ
07:10Дніпропетровськ — Харків
07:30Перещепине — Новомосковськ
07:40Перещепине — Дніпропетровськ
08:00Перещепине — Новомосковськ
08:05Дніпропетровськ — Харків
08:15Дніпропетровськ — Харків
08:30Перещепине — Новомосковськ
09:00Дніпропетровськ — Харків
09:00Перещепине — Новомосковськ
09:25Дніпропетровськ — Куп'янськ
09:30Перещепине — Новомосковськ
09:35Харків — Нова Каховка
09:35Перещепине — Дніпропетровськ
09:35Дніпродзержинськ — Харків
09:40Полтава — Дніпропетровськ
10:00Перещепине — Новомосковськ
10:10Дніпропетровськ — Пролетарське
10:20Харків — Кривий Ріг
10:30Перещепине — Новомосковськ
10:35Кирилівка — Харків
10:37Харків — Кирилівка
10:45Перещепине — Дніпропетровськ
11:00Перещепине — Новомосковськ
11:00Куп'янськ — Дніпропетровськ
11:10Перещепине — Дніпропетровськ
11:15Харків — Нікополь
11:30Мелітополь — Миргород
11:30Перещепине — Новомосковськ
11:35Дніпропетровськ — Суми
11:35Дніпропетровськ — Харків
11:40Дніпропетровськ — Котовка
11:40Пролетарське — Дніпропетровськ
11:45Харків — Бердянськ
12:00Полтава — Дніпропетровськ
12:00Перещепине — Новомосковськ
12:15Дніпропетровськ — Зачепилівка
12:25Харків — Дніпропетровськ
12:25Харків — Дніпропетровськ
12:30Перещепине — Новомосковськ
12:40Перещепине — Дніпропетровськ
12:45Кривий Ріг — Харків
13:00Миргород — Мелітополь
13:00Перещепине — Новомосковськ
13:15Нікополь — Харків
13:30Перещепине — Новомосковськ
13:30Дніпропетровськ — Михайлівка
13:35Харків — Дніпропетровськ
13:45Новомосковськ — Панасівка
13:50Харків — Кам'янка-Дніпровська
14:00Дніпропетровськ — Харків
14:00Зачепилівка — Дніпропетровськ
14:15Перещепине — Новомосковськ
14:25Харків — Кривий Ріг
14:30Панасівка — Новомосковськ
14:45Ковпаківка — Дніпропетровськ
15:00Перещепине — Новомосковськ
15:15Харків — Дніпропетровськ
15:20Дніпропетровськ — Сахновщина
15:30Перещепине — Новомосковськ
15:38Харків — Дніпропетровськ
15:40Дніпропетровськ — Ковпаківка
15:45Перещепине — Дніпропетровськ
16:00Перещепине — Новомосковськ
16:10Перещепине — Дніпропетровськ
16:15Михайлівка — Дніпропетровськ
16:30Перещепине — Новомосковськ
16:35Харків — Дніпропетровськ
16:40Харків — Дніпропетровськ
16:45Дніпропетровськ — Харків
16:45Запоріжжя — Суми
17:00Перещепине — Новомосковськ
17:10Перещепине — Дніпропетровськ
17:10Суми — Запоріжжя
17:25Дніпропетровськ — Полтава
17:30Перещепине — Новомосковськ
17:40Перещепине — Дніпропетровськ
17:40Кривий Ріг — Харків
17:45Харків — Дніпропетровськ
18:00Суми — Дніпропетровськ
18:00Перещепине — Новомосковськ
18:05Дніпропетровськ — Полтава
18:05Дніпропетровськ — Зачепилівка
18:10Дніпропетровськ — Харків
18:15Перещепине — Новомосковськ
18:30Дніпропетровськ — Ковпаківка
18:35Харків — Дніпродзержинськ

за маршрутами автобусів

Дніпродзержинськ — Харків
09:35

Дніпропетровськ — Зачепилівка
12:15 18:05

Дніпропетровськ — Ковпаківка
15:40 18:30

Дніпропетровськ — Котовка
11:40

Дніпропетровськ — Куп'янськ
09:25

Дніпропетровськ — Михайлівка
13:30

Дніпропетровськ — Полтава
17:25 18:05

Дніпропетровськ — Пролетарське
10:10

Дніпропетровськ — Сахновщина
15:20

Дніпропетровськ — Суми
11:35

Дніпропетровськ — Харків
07:10 08:05 08:15 09:00 11:35 14:00 16:45 18:10

Запоріжжя — Суми
16:45

Зачепилівка — Дніпропетровськ
06:07 14:00

Кирилівка — Харків
10:35

Ковпаківка — Дніпропетровськ
14:45

Котовка — Дніпропетровськ
05:50

Кривий Ріг — Харків
12:45 17:40

Куп'янськ — Дніпропетровськ
11:00

Мелітополь — Миргород
11:30

Миргород — Мелітополь
13:00

Михайлівка — Дніпропетровськ
06:35 16:15

Новомосковськ — Панасівка
13:45

Нікополь — Харків
13:15

Панасівка — Новомосковськ
06:30 14:30

Перещепине — Дніпропетровськ
05:45 06:00 06:25 07:40 09:35 10:45 11:10 12:40 15:45 16:10 17:10 17:40

Перещепине — Новомосковськ
06:00 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:15 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:15

Полтава — Дніпропетровськ
09:40 12:00

Пролетарське — Дніпропетровськ
11:40

Сахновщина — Дніпропетровськ
06:40

Суми — Дніпропетровськ
18:00

Суми — Запоріжжя
17:10

Харків — Бердянськ
11:45

Харків — Дніпродзержинськ
18:35

Харків — Дніпропетровськ
12:25 12:25 13:35 15:15 15:38 16:35 16:40 17:45

Харків — Кам'янка-Дніпровська
13:50

Харків — Кирилівка
10:37

Харків — Кривий Ріг
10:20 14:25

Харків — Нова Каховка
09:35

Харків — Нікополь
11:15

Інформація оновлена: 25.09.2013