Автовокзал Петриківка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Калініна, 25 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05634-24644

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Першотравенка — Дніпро
05:55Царичанка — Дніпро
06:22Придніпровське — Дніпро
06:27Китайгород — Дніпро
07:00Дніпро — Лозуватка
07:00Лозуватка — Дніпро
07:20Петриківка — Кам`янське
07:20Дніпро — Орлівка
07:30Улянівка — Кам`янське
07:35Дніпро — Ромни
07:50Кам`янське — Магдалинівка
07:50Орлик — Дніпро
08:00Дніпро — Царичанка
08:00Петриківка — Кам`янське
08:10Кам`янське — Полтава
08:15Дніпро — Миргород
08:20Петриківка — Миколаївка
08:30Петриківка — Кам`янське
08:30Дніпро — Полтава
08:35Царичанка — Дніпро
08:40Дніпро — Царичанка
08:55Дніпро — Бабайківка
09:00Петриківка — Кам`янське
09:10Лозуватка — Дніпро
09:20Дніпро — Щербинівка
09:25Дніпро — Лозуватка
09:30Петриківка — Кам`янське
09:40Дніпро — Прядівка
09:50Дніпро — Царичанка
10:00Петриківка — Кам`янське
10:10Дніпро — Чаплинка
10:15Дніпро — Китайгород
10:20Кривий Ріг — Полтава
10:25Магдалинівка — Кам`янське
10:25Дніпро — Царичанка
10:30Царичанка — Дніпро
10:30Петриківка — Кам`янське
10:42Нікополь — Миргород
10:45Дніпро — Орлівка
10:55Царичанка — Дніпро
11:00Петриківка — Кам`янське
11:05Дніпро — Лозуватка
11:10Кам`янське — Улянівка
11:20Дніпро — Придніпровське
11:20Петриківка — Кам`янське
11:48Дніпро — Ненадівка
11:48Дніпро — Ненадівка
12:00Петриківка — Кам`янське
12:10Дніпро — Рудка
12:20Царичанка — Дніпро
12:30Петриківка — Кам`янське
13:00Петриківка — Кам`янське
13:20Дніпро — Орлівка
13:20Петриківка — Кам`янське
13:45Дніпро — Першотравенка
13:45Улянівка — Кам`янське
13:50Дніпро — Царичанка
13:55Петриківка — Кам`янське
14:05Дніпро — Прядівка
14:10Царичанка — Дніпро
14:15Дніпро — Бабайківка
14:20Петриківка — Кам`янське
14:25Придніпровське — Дніпро
14:40Дніпро — Царичанка
14:45Петриківка — Кам`янське
14:50Китайгород — Дніпро
14:50Дніпро — Царичанка
15:10Дніпро — Ненадівка
15:10Дніпро — Ненадівка
15:15Петриківка — Кам`янське
15:20Петриківка — Кам`янське
15:35Дніпро — Щербинівка
15:45Петриківка — Кам`янське
15:50Дніпро — Прядівка
15:50Першотравенка — Дніпро
16:00Дніпро — Лозуватка
16:15Петриківка — Кам`янське
16:25Дніпро — Орлик
16:40Дніпро — Орлівка
16:50Петриківка — Кам`янське
16:50Полтава — Кам`янське
17:00Кам`янське — Улянівка
17:05Царичанка — Дніпро
17:10Дніпро — Маячка
17:15Петриківка — Кам`янське
17:20Кривий Ріг — Полтава
17:30Прядівка — Дніпро
17:35Суми — Кривий Ріг
17:40Дніпро — Царичанка
17:45Петриківка — Кам`янське
17:55Полтава — Кривий Ріг
17:55Дніпро — Лозуватка
18:10Дніпро — Придніпровське
18:15Дніпро — Озера
18:15Петриківка — Кам`янське
18:20Дніпро — Орлівка
18:45Петриківка — Кам`янське
18:45Дніпро — Першотравенка
18:48Дніпро — Ненадівка
18:48Дніпро — Ненадівка
19:10Дніпро — Китайгород
19:10Дніпро — Китайгород
19:15Дніпро — Прядівка
19:15Петриківка — Кам`янське
20:00Дніпро — Полтава

за маршрутами автобусів

Дніпро — Бабайківка
08:55 14:15

Дніпро — Китайгород
10:15 19:10 19:10

Дніпро — Лозуватка
07:00 09:25 11:05 16:00 17:55

Дніпро — Маячка
17:10

Дніпро — Миргород
08:15

Дніпро — Ненадівка
11:48 11:48 15:10 15:10 18:48 18:48

Дніпро — Озера
18:15

Дніпро — Орлик
16:25

Дніпро — Орлівка
07:20 10:45 13:20 16:40 18:20

Дніпро — Першотравенка
13:45 18:45

Дніпро — Полтава
08:30 20:00

Дніпро — Придніпровське
11:20 18:10

Дніпро — Прядівка
09:40 14:05 15:50 19:15

Дніпро — Ромни
07:35

Дніпро — Рудка
12:10

Дніпро — Царичанка
08:00 08:40 09:50 10:25 13:50 14:40 14:50 17:40

Дніпро — Чаплинка
10:10

Дніпро — Щербинівка
09:20 15:35

Кам`янське — Магдалинівка
07:50

Кам`янське — Полтава
08:10

Кам`янське — Улянівка
11:10 17:00

Китайгород — Дніпро
06:27 14:50

Кривий Ріг — Полтава
10:20 17:20

Лозуватка — Дніпро
07:00 09:10

Магдалинівка — Кам`янське
10:25

Нікополь — Миргород
10:42

Орлик — Дніпро
07:50

Першотравенка — Дніпро
05:30 15:50

Петриківка — Кам`янське
07:20 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:20 12:00 12:30 13:00 13:20 13:55 14:20 14:45 15:15 15:20 15:45 16:15 16:50 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15

Петриківка — Миколаївка
08:20

Полтава — Кам`янське
16:50

Полтава — Кривий Ріг
17:55

Придніпровське — Дніпро
06:22 14:25

Прядівка — Дніпро
17:30

Суми — Кривий Ріг
17:35

Улянівка — Кам`янське
07:30 13:45

Царичанка — Дніпро
05:55 08:35 10:30 10:55 12:20 14:10 17:05

Інформація оновлена: 26.11.2019