Автовокзал Петриківка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Калініна, 25 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05634-24644

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Першотравенка — Дніпропетровськ
05:40Дніпродзержинськ АС-2 — Шульгівка
05:40Петриківка — Дніпропетровськ
05:55Царичанка — Дніпропетровськ
06:20Дніпродзержинськ — Улянівка
06:20Радянське — Дніпропетровськ
06:45Шульгівка — Дніпродзержинськ АС-2
06:45Царичанка — Дніпропетровськ
06:50Дніпродзержинськ АС-2 — Жовтневе
06:55Дніпродзержинськ АС-2 — Гречане
07:00Лозуватка — Дніпропетровськ
07:00Дніпропетровськ — Лозуватка
07:20Дніпропетровськ — Орлівка
07:20Петриківка — Дніпродзержинськ
07:30Улянівка — Дніпродзержинськ АС-2
07:30Дніпродзержинськ — Царичанка
07:30Царичанка — Дніпропетровськ
07:45Жовтневе — Дніпродзержинськ АС-2
07:50Орлик — Дніпропетровськ
08:00Петриківка — Дніпродзержинськ
08:00Дніпродзержинськ — Магдалинівка
08:00Дніпропетровськ — Царичанка
08:10Дніпродзержинськ — Полтава
08:15Дніпропетровськ — Миргород
08:15Гречане — Дніпродзержинськ АС-2
08:20Петриківка — Миколаївка
08:25Петриківка — Дніпропетровськ
08:30Петриківка — Дніпродзержинськ
08:30Дніпропетровськ — Полтава
08:35Царичанка — Дніпропетровськ
08:40Дніпропетровськ — Царичанка
09:00Петриківка — Дніпродзержинськ
09:10Лозуватка — Дніпропетровськ
09:20Дніпропетровськ — Щербинівка
09:25Дніпропетровськ — Лозуватка
09:30Петриківка — Дніпродзержинськ
09:40Дніпродзержинськ АС-2 — Шульгівка
09:40Петриківка — Дніпропетровськ
09:40Дніпропетровськ — Прядівка
09:50Дніпропетровськ — Маячка
10:00Петриківка — Дніпродзержинськ
10:10Дніпропетровськ — Чаплинка
10:15Магдалинівка — Дніпродзержинськ АС-2
10:15Дніпропетровськ — Китайгород
10:20Дніпродзержинськ АС-2 — Жовтневе
10:20Кривий Ріг — Полтава
10:25Дніпропетровськ — Царичанка
10:30Петриківка — Дніпродзержинськ
10:30Царичанка — Дніпропетровськ
10:45Дніпропетровськ — Орлівка
10:55Царичанка — Дніпропетровськ
11:00Петриківка — Дніпродзержинськ
11:05Дніпропетровськ — Лозуватка
11:10Дніпродзержинськ АС-2 — Улянівка
11:20Дніпропетровськ — Радянське
11:20Петриківка — Дніпродзержинськ
11:20Дніпропетровськ — Радянське
11:35Шульгівка — Дніпродзержинськ АС-2
11:40Дніпропетровськ — Лебедин
11:48Дніпропетровськ — Ненадівка
11:48Дніпропетровськ — Ненадівка
12:00Дніпропетровськ — Лозуватка
12:00Петриківка — Дніпродзержинськ
12:10Дніпропетровськ — Рудка
12:15Дніпродзержинськ АС-2 — Гречане
12:21Дніпропетровськ — Михайлівка
12:30Петриківка — Дніпродзержинськ
13:00Петриківка — Дніпродзержинськ
13:00Петриківка — Дніпропетровськ
13:10Дніпропетровськ — Царичанка
13:10Дніпропетровськ — Царичанка
13:15Петриківка — Дніпропетровськ
13:20Кривий Ріг — Суми
13:20Дніпродзержинськ АС-2 — Жовтневе
13:20Дніпропетровськ — Орлівка
13:20Петриківка — Дніпродзержинськ
13:35Гречане — Дніпродзержинськ АС-2
13:45Дніпропетровськ — Першотравенка
13:45Улянівка — Дніпродзержинськ АС-2
13:50Царичанка — Дніпропетровськ
13:50Дніпропетровськ — Царичанка
13:55Петриківка — Дніпродзержинськ
14:05Дніпропетровськ — Топчине
14:05Жовтневе — Дніпродзержинськ АС-2
14:10Царичанка — Дніпропетровськ
14:20Петриківка — Дніпродзержинськ
14:25Радянське — Дніпропетровськ
14:40Дніпропетровськ — Царичанка
14:40Дніпропетровськ — Царичанка
14:45Дніпропетровськ — Лозуватка
14:45Петриківка — Дніпродзержинськ
14:50Китайгород — Дніпропетровськ
14:50Царичанка — Дніпропетровськ
15:00Дніпродзержинськ — Царичанка
15:10Дніпропетровськ — Ненадівка
15:10Дніпропетровськ — Ненадівка
15:15Петриківка — Дніпродзержинськ
15:20Петриківка — Дніпродзержинськ
15:30Петриківка — Дніпропетровськ
15:35Дніпропетровськ — Щербинівка
15:45Петриківка — Дніпродзержинськ
15:45Дніпродзержинськ АС-2 — Чаплинка
15:50Дніпропетровськ — Прядівка
15:50Першотравенка — Дніпропетровськ
16:00Дніпропетровськ — Лозуватка
16:15Петриківка — Дніпродзержинськ
16:25Дніпропетровськ — Орлик
16:25Царичанка — Дніпропетровськ
16:25Дніпропетровськ — Орлик
16:40Дніпропетровськ — Орлівка
16:45Царичанка — Дніпропетровськ
16:50Полтава — Дніпродзержинськ
16:50Петриківка — Дніпродзержинськ
17:00Чаплинка — Дніпродзержинськ АС-2
17:00Дніпродзержинськ АС-2 — Улянівка
17:05Царичанка — Дніпропетровськ
17:10Дніпропетровськ — Маячка
17:10Дніпропетровськ — Маячка
17:15Петриківка — Дніпродзержинськ
17:20Петриківка — Дніпропетровськ
17:30Прядівка — Дніпропетровськ
17:35Суми — Кривий Ріг
17:40Дніпродзержинськ АС-2 — Шульгівка
17:40Дніпропетровськ — Царичанка
17:45Петриківка — Дніпродзержинськ
17:50Петриківка — Дніпропетровськ
17:55Полтава — Кривий Ріг
17:55Дніпропетровськ — Лозуватка
18:00Петриківка — Дніпродзержинськ
18:05Дніпродзержинськ АС-2 — Чаплинка
18:10Дніпропетровськ — Радянське
18:10Дніпропетровськ — Радянське
18:15Петриківка — Дніпродзержинськ
18:15Дніпропетровськ — Озера
18:15Улянівка — Дніпродзержинськ АС-2
18:20Дніпропетровськ — Орлівка
18:30Магдалинівка — Дніпродзержинськ АС-2
18:45Петриківка — Дніпродзержинськ
18:45Дніпропетровськ — Першотравенка
18:48Дніпропетровськ — Ненадівка
18:48Дніпропетровськ — Ненадівка
19:10Дніпропетровськ — Китайгород
19:10Дніпропетровськ — Китайгород
19:14Дніпропетровськ — Царичанка
19:15Петриківка — Дніпродзержинськ
19:20Чаплинка — Дніпродзержинськ АС-2
19:20Дніпропетровськ — Топчине
22:10Дніпропетровськ — Гомель (Біл)

за маршрутами автобусів

Гречане — Дніпродзержинськ АС-2
08:15 13:35

Дніпродзержинськ — Магдалинівка
08:00

Дніпродзержинськ — Полтава
08:10

Дніпродзержинськ — Улянівка
06:20

Дніпродзержинськ — Царичанка
07:30 15:00

Дніпродзержинськ АС-2 — Гречане
06:55 12:15

Дніпродзержинськ АС-2 — Жовтневе
06:50 10:20 13:20

Дніпродзержинськ АС-2 — Улянівка
11:10 17:00

Дніпродзержинськ АС-2 — Чаплинка
15:45 18:05

Дніпродзержинськ АС-2 — Шульгівка
05:40 09:40 17:40

Дніпропетровськ — Гомель (Біл)
22:10

Дніпропетровськ — Китайгород
10:15 19:10 19:10

Дніпропетровськ — Лебедин
11:40

Дніпропетровськ — Лозуватка
07:00 09:25 11:05 12:00 14:45 16:00 17:55

Дніпропетровськ — Маячка
09:50 17:10 17:10

Дніпропетровськ — Миргород
08:15

Дніпропетровськ — Михайлівка
12:21

Дніпропетровськ — Ненадівка
11:48 11:48 15:10 15:10 18:48 18:48

Дніпропетровськ — Озера
18:15

Дніпропетровськ — Орлик
16:25 16:25

Дніпропетровськ — Орлівка
07:20 10:45 13:20 16:40 18:20

Дніпропетровськ — Першотравенка
13:45 18:45

Дніпропетровськ — Полтава
08:30

Дніпропетровськ — Прядівка
09:40 15:50

Дніпропетровськ — Радянське
11:20 11:20 18:10 18:10

Дніпропетровськ — Рудка
12:10

Дніпропетровськ — Топчине
14:05 19:20

Дніпропетровськ — Царичанка
08:00 08:40 10:25 13:10 13:10 13:50 14:40 14:40 17:40 19:14

Дніпропетровськ — Чаплинка
10:10

Дніпропетровськ — Щербинівка
09:20 15:35

Жовтневе — Дніпродзержинськ АС-2
07:45 14:05

Китайгород — Дніпропетровськ
14:50

Кривий Ріг — Полтава
10:20

Кривий Ріг — Суми
13:20

Лозуватка — Дніпропетровськ
07:00 09:10

Магдалинівка — Дніпродзержинськ АС-2
10:15 18:30

Орлик — Дніпропетровськ
07:50

Першотравенка — Дніпропетровськ
05:30 15:50

Петриківка — Дніпродзержинськ
07:20 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:20 12:00 12:30 13:00 13:20 13:55 14:20 14:45 15:15 15:20 15:45 16:15 16:50 17:15 17:45 18:00 18:15 18:45 19:15

Петриківка — Дніпропетровськ
05:40 08:25 09:40 13:00 13:15 15:30 17:20 17:50

Петриківка — Миколаївка
08:20

Полтава — Дніпродзержинськ
16:50

Полтава — Кривий Ріг
17:55

Прядівка — Дніпропетровськ
17:30

Радянське — Дніпропетровськ
06:20 14:25

Суми — Кривий Ріг
17:35

Улянівка — Дніпродзержинськ АС-2
07:30 13:45 18:15

Царичанка — Дніпропетровськ
05:55 06:45 07:30 08:35 10:30 10:55 13:50 14:10 14:50 16:25 16:45 17:05

Чаплинка — Дніпродзержинськ АС-2
17:00 19:20

Шульгівка — Дніпродзержинськ АС-2
06:45 11:35

Інформація оновлена: 25.09.2013