Автовокзал Покровське

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Горького, 54 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05638-21578

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:15Покровське — Маліївка
04:50Покровське — Павлоград
05:00Покровське — Запорізьке
05:00Покровське — Маліївка
05:05Покровське — Дніпропетровськ
05:10Покровське — Дніпропетровськ
05:20Покровське — Першотравневе
05:30Покровське — Олексіївка
05:30Покровське — Просяна
05:35Великомихайлівка — Дніпропетровськ
05:40Покровське — Гаврилівка
05:50Покровське — Просяна
05:50Покровське — Отрішки
06:00Покровське — Кіровка
06:10Березове — Дніпропетровськ
06:10Вишневе — Дніпропетровськ
06:40Запоріжжя — Донецьк
06:45Великомихайлівка — Дніпропетровськ
07:00Покровське — Червоний Лиман
07:20Гаврилівка — Дніпропетровськ
08:20Покровське — Просяна
08:30Покровське — Дніпропетровськ
08:40Павлоград — Бердянськ
08:45Запоріжжя — Донецьк
09:05Донецьк — Запоріжжя
09:35Запоріжжя — Луганськ
10:00Покровське — Дніпропетровськ
10:00Покровське — Отрішки
10:20Покровське — Дніпропетровськ
10:30Донецьк — Запоріжжя
10:35Покровське — Гаврилівка
10:40Гаврилівка — Дніпропетровськ
10:45Покровське — Червоний Лиман
11:00Покровське — Отрішки
11:00Покровське — Червоний Лиман
11:20Великомихайлівка — Дніпропетровськ
11:30Покровське — Олексіївка
11:40Покровське — Чаплине
11:40Дніпропетровськ — Великомихайлівка
11:40Покровське — Просяна
11:50Запоріжжя — Рубіжне
12:00Покровське — Кіровка
12:00Березове — Дніпропетровськ
12:30Покровське — Першотравневе
12:30Покровське — Радісне
12:30Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
12:40Покровське — Межова
12:50Покровське — Павлоград
13:00Дніпропетровськ — Великомихайлівка
13:00Покровське — Запорізьке
13:20Сніжне — Енергодар
13:30Покровське — Дніпропетровськ
13:45Енергодар — Сніжне
14:00Великомихайлівка — Дніпропетровськ
14:15Святогірськ — Запоріжжя
14:20Рубіжне — Запоріжжя
14:55Донецьк — Запоріжжя
15:00Покровське — Запоріжжя
15:10Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
15:30Запоріжжя — Донецьк
15:30Великомихайлівка — Дніпропетровськ
16:10Луганськ — Запоріжжя
16:30Покровське — Дніпропетровськ
16:35Дніпропетровськ — Гуляйполе
16:35Дніпропетровськ — Гуляйполе
17:00Донецьк — Запоріжжя
17:00Маріуполь — Дніпропетровськ
17:15Дніпропетровськ — Березове
17:15Дніпропетровськ — Вишневе
17:15Дніпропетровськ — Березове
17:25Покровське — Водяне
17:30Покровське — Просяна
17:30Запоріжжя — Донецьк
18:10Краматорськ — Ялта
18:40Покровське — Дніпропетровськ

за маршрутами автобусів

Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
12:30

Березове — Дніпропетровськ
06:10 12:00

Великомихайлівка — Дніпропетровськ
05:35 06:45 11:20 14:00 15:30

Вишневе — Дніпропетровськ
06:10

Гаврилівка — Дніпропетровськ
07:20 10:40

Дніпропетровськ — Березове
17:15 17:15

Дніпропетровськ — Великомихайлівка
11:40 13:00

Дніпропетровськ — Вишневе
17:15

Дніпропетровськ — Гуляйполе
16:35 16:35

Донецьк — Запоріжжя
09:05 10:30 14:55 17:00

Енергодар — Сніжне
13:45

Запоріжжя — Донецьк
06:40 08:45 15:30 17:30

Запоріжжя — Луганськ
09:35

Запоріжжя — Рубіжне
11:50

Краматорськ — Ялта
18:10

Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
15:10

Луганськ — Запоріжжя
16:10

Маріуполь — Дніпропетровськ
17:00

Павлоград — Бердянськ
08:40

Покровське — Водяне
17:25

Покровське — Гаврилівка
05:40 10:35

Покровське — Дніпропетровськ
05:05 05:10 08:30 10:00 10:20 13:30 16:30 18:40

Покровське — Запоріжжя
15:00

Покровське — Запорізьке
05:00 13:00

Покровське — Кіровка
06:00 12:00

Покровське — Маліївка
04:15 05:00

Покровське — Межова
12:40

Покровське — Олексіївка
05:30 11:30

Покровське — Отрішки
05:50 10:00 11:00

Покровське — Павлоград
04:50 12:50

Покровське — Першотравневе
05:20 12:30

Покровське — Просяна
05:30 05:50 08:20 11:40 17:30

Покровське — Радісне
12:30

Покровське — Чаплине
11:40

Покровське — Червоний Лиман
07:00 10:45 11:00

Рубіжне — Запоріжжя
14:20

Святогірськ — Запоріжжя
14:15

Сніжне — Енергодар
13:20

Інформація оновлена: 25.09.2013