Автовокзал Покровське

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Горького, 54 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05638-21578

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Покровське — Межова
04:50Покровське — Запорізьке
05:00Покровське — Маліївка
05:05Покровське — Дніпро
05:20Покровське — Олексіївка
05:20Покровське — Першотравневе
05:40Покровське — Просяна
05:51Покровське — Просяна
06:00Покровське — Отрішки
06:00Покровське — Кіровка
06:10Вишневе — Дніпро
06:10Березове — Дніпро
06:35Покровське — Кіровка
06:40Запоріжжя — Донецьк
06:45Великомихайлівка — Дніпро
07:20Гаврилівка — Дніпро
07:45Запоріжжя — Бахмут
08:20Покровське — Запоріжжя
08:30Покровське — Дніпро
08:40Павлоград — Бердянськ
08:55Покровськ — Запоріжжя
09:45Красна Поляна — Дніпро
10:00Покровське — Дніпро
10:20Запоріжжя — Святогірськ
10:30Волноваха — Запоріжжя
10:50Покровське — Отрішки
11:20Донецьк — Запоріжжя
11:20Гаврилівка — Дніпро
11:30Покровське — Олексіївка
11:35Березове — Дніпро
11:40Покровське — Просяна
11:40Покровське — Кіровка
11:50Запоріжжя — Рубіжне
11:55Покровське — Кіровка
12:00Покровське — Красна Поляна
12:00Покровське — Кіровка
12:00Покровське — Олексіївка
12:15Покровське — Межова
12:25Святогірськ — Запоріжжя
12:30Покровське — Маліївка
12:30Покровське — Першотравневе
12:50Покровське — Олексіївка
12:50Покровське — Запорізьке
13:00Покровське — Запорізьке
13:00Дніпро — Великомихайлівка
13:10Запоріжжя — Бахмут
13:30Покровське — Дніпро
14:20Рубіжне — Запоріжжя
14:30Покровське — Дніпро
15:10Покровське — Запоріжжя
15:30Великомихайлівка — Дніпро
16:00Бахмут — Запоріжжя
16:10Запоріжжя — Волноваха
16:30Покровське — Дніпро
17:15Дніпро — Вишневе
18:40Покровське — Дніпро

за маршрутами автобусів

Бахмут — Запоріжжя
16:00

Березове — Дніпро
06:10 11:35

Великомихайлівка — Дніпро
06:45 15:30

Вишневе — Дніпро
06:10

Волноваха — Запоріжжя
10:30

Гаврилівка — Дніпро
07:20 11:20

Дніпро — Великомихайлівка
13:00

Дніпро — Вишневе
17:15

Донецьк — Запоріжжя
11:20

Запоріжжя — Бахмут
07:45 13:10

Запоріжжя — Волноваха
16:10

Запоріжжя — Донецьк
06:40

Запоріжжя — Рубіжне
11:50

Запоріжжя — Святогірськ
10:20

Красна Поляна — Дніпро
09:45

Павлоград — Бердянськ
08:40

Покровськ — Запоріжжя
08:55

Покровське — Дніпро
05:05 08:30 10:00 13:30 14:30 16:30 18:40

Покровське — Запоріжжя
08:20 15:10

Покровське — Запорізьке
04:50 12:50 13:00

Покровське — Красна Поляна
12:00

Покровське — Кіровка
06:00 06:35 11:40 11:55 12:00

Покровське — Маліївка
05:00 12:30

Покровське — Межова
04:50 12:15

Покровське — Олексіївка
05:20 11:30 12:00 12:50

Покровське — Отрішки
06:00 10:50

Покровське — Першотравневе
05:20 12:30

Покровське — Просяна
05:40 05:51 11:40

Рубіжне — Запоріжжя
14:20

Святогірськ — Запоріжжя
12:25

Інформація оновлена: 26.11.2019