Автовокзал П'ятихатки

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Клименка, 75 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05651-32143

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30П'ятихатки — Ровеньки
05:45Жовті Води — Дніпропетровськ
06:10П'ятихатки — Жовті Води
06:20Жовті Води — Дніпропетровськ
06:30Жовті Води — Чумаки
06:35Жовті Води — Кирилівка
06:35Жовті Води — Дніпропетровськ
06:50Жовті Води — Дніпропетровськ
07:05Жовті Води — Дніпропетровськ
07:20Жовті Води — Кіровоград
07:30П'ятихатки — Чумаки
07:30Жовті Води — Дніпропетровськ
07:35Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
07:40Дніпропетровськ — Жовті Води
07:45П'ятихатки — Жовті Води
07:45П'ятихатки — Жовте
08:00Терни — Дніпропетровськ
08:05Жовті Води — Дніпропетровськ
08:20Дніпропетровськ — Черкаси
08:20Жовті Води — Дніпропетровськ
08:30Дніпропетровськ — Жовті Води
08:35Жовті Води — Дніпропетровськ
08:40Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
08:45Жовті Води — Бердянськ
09:20Дніпропетровськ — Жовті Води
09:20Жовті Води — Дніпропетровськ
09:45П'ятихатки — Лозуватка
09:45Дніпропетровськ — Кіровоград
09:50Дніпропетровськ — Жовті Води
09:55Жовті Води — Дніпропетровськ
10:20Дніпропетровськ — Жовті Води
10:30П'ятихатки — Жовті Води
10:35Дніпропетровськ — Жовті Води
10:45Дніпропетровськ — Жовті Води
10:45Жовті Води — Дніпропетровськ
11:00Дніпропетровськ — Жовті Води
11:20Дніпропетровськ — Вінниця
11:20П'ятихатки — Чумаки
11:30Жовті Води — Дніпропетровськ
11:40Жовті Води — Чумаки
11:50Дніпропетровськ — Жовті Води
11:55П'ятихатки — Жовті Води
12:00П'ятихатки — Лихівка
12:00Жовті Води — Дніпропетровськ
12:10П'ятихатки — Ровеньки
12:25Жовті Води — Дніпропетровськ
12:40Дніпропетровськ — Жовті Води
12:50Дніпропетровськ — Чернівці
12:50Жовті Води — Дніпропетровськ
12:50П'ятихатки — Нікополь
13:00П'ятихатки — Володимирівка
13:05Жовті Води — Дніпропетровськ
13:05Дніпропетровськ — Жовті Води
13:30Дніпропетровськ — Жовті Води
13:40Жовті Води — Дніпропетровськ
13:45Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
14:00П'ятихатки — Жовте
14:00Дніпропетровськ — Жовті Води
14:10Жовті Води — Дніпропетровськ
14:10П'ятихатки — Жовті Води
14:20Дніпропетровськ — Жовті Води
14:30Жовті Води — Дніпропетровськ
14:30П'ятихатки — Чумаки
14:45Дніпропетровськ — Жовті Води
14:55Жовті Води — Дніпропетровськ
15:00Дніпропетровськ — Олександрія
15:00Дніпропетровськ — Олександрія
15:10Дніпропетровськ — Жовті Води
15:15Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
15:15Жовті Води — Дніпропетровськ
15:35Дніпропетровськ — Терни
15:35Жовті Води — Дніпропетровськ
15:40Дніпропетровськ — Жовті Води
15:55Жовті Води — Дніпропетровськ
16:15Жовті Води — Дніпропетровськ
16:20Дніпропетровськ — Кіровоград
16:20Дніпропетровськ — Жовті Води
16:20Дніпропетровськ — Кіровоград
16:20Жовті Води — Чумаки
16:35П'ятихатки — Жовті Води
16:35Жовті Води — Дніпропетровськ
16:45Жовті Води — Дніпропетровськ
16:50Дніпропетровськ — Жовті Води
17:10Жовті Води — Дніпропетровськ
17:15Дніпропетровськ — Жовті Води
17:25Жовті Води — Дніпропетровськ
17:40Дніпропетровськ — Жовті Води
17:50Жовті Води — Дніпропетровськ
17:55П'ятихатки — Жовті Води
18:00Дніпропетровськ — Жовті Води
18:05Дніпропетровськ — Жовті Води
18:13П'ятихатки — Жовті Води
18:15Жовті Води — Дніпропетровськ
18:30П'ятихатки — Ровеньки
18:30П'ятихатки — Лихівка
18:40Дніпропетровськ — Жовті Води
18:45Жовті Води — Дніпропетровськ

за маршрутами автобусів

Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
07:35 13:45

Дніпропетровськ — Вінниця
11:20

Дніпропетровськ — Жовті Води
07:40 08:30 09:20 09:50 10:20 10:35 10:45 11:00 11:50 12:40 13:05 13:30 14:00 14:20 14:45 15:10 15:40 16:20 16:50 17:15 17:40 18:00 18:05 18:40

Дніпропетровськ — Кіровоград
09:45 16:20 16:20

Дніпропетровськ — Олександрія
15:00 15:00

Дніпропетровськ — Терни
15:35

Дніпропетровськ — Черкаси
08:20

Дніпропетровськ — Чернівці
12:50

Жовті Води — Бердянськ
08:45

Жовті Води — Дніпропетровськ
05:45 06:20 06:35 06:50 07:05 07:30 08:05 08:20 08:35 09:20 09:55 10:45 11:30 12:00 12:25 12:50 13:05 13:40 14:10 14:30 14:55 15:15 15:35 15:55 16:15 16:35 16:45 17:10 17:25 17:50 18:15 18:45

Жовті Води — Кирилівка
06:35

Жовті Води — Кіровоград
07:20

Жовті Води — Чумаки
06:30 11:40 16:20

Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
08:40 15:15

П'ятихатки — Володимирівка
13:00

П'ятихатки — Жовте
07:45 14:00

П'ятихатки — Жовті Води
06:10 07:45 10:30 11:55 14:10 16:35 17:55 18:13

П'ятихатки — Лихівка
12:00 18:30

П'ятихатки — Лозуватка
09:45

П'ятихатки — Нікополь
12:50

П'ятихатки — Ровеньки
05:30 12:10 18:30

П'ятихатки — Чумаки
07:30 11:20 14:30

Терни — Дніпропетровськ
08:00

Інформація оновлена: 25.09.2013