Автовокзал П'ятихатки

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Клименка, 75 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05651-32143

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30П'ятихатки — Ровеньки
05:45Жовті Води — Дніпро
06:10П'ятихатки — Жовті Води
06:30Жовті Води — Чумаки
06:45Жовті Води — Дніпро
07:20Жовті Води — Кропивницький
07:35Жовті Води — Дніпро
07:35Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
07:45П'ятихатки — Жовте
07:45П'ятихатки — Жовті Води
08:30Жовті Води — Дніпро
08:35Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
08:40П'ятихатки — Терни
08:45Жовті Води — Бердянськ
08:55Чумаки — Жовті Води
09:15Кам`янське — Кропивницький
09:20Дніпро — Жовті Води
09:30Жовті Води — Дніпро
09:45Дніпро — Кропивницький
10:15Жовті Води — Дніпро
10:20Дніпро — Жовті Води
11:00Дніпро — Жовті Води
11:10Жовті Води — Дніпро
11:40Жовті Води — Чумаки
11:50Дніпро — Жовті Води
12:00Жовті Води — Дніпро
12:10П'ятихатки — Ровеньки
12:20П'ятихатки — Нікополь
12:40Дніпро — Жовті Води
12:50Дніпро — Чернівці
13:05Жовті Води — Дніпро
13:25Дніпро — Жовті Води
13:40Жовті Води — Дніпро
13:45Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
14:00П'ятихатки — Жовте
14:05Дніпро — Жовті Води
14:10Жовті Води — Дніпро
14:15П'ятихатки — Терни
14:20Дніпро — Жовті Води
14:30Жовті Води — Дніпро
14:45Дніпро — Жовті Води
14:55Жовті Води — Дніпро
15:10Дніпро — Жовті Води
15:15Жовті Води — Дніпро
15:15Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
15:40Дніпро — Жовті Води
15:55Жовті Води — Дніпро
16:15Жовті Води — Дніпро
16:20Дніпро — Кропивницький
16:20Жовті Води — Чумаки
16:20Дніпро — Кропивницький
16:20Дніпро — Жовті Води
16:35Жовті Води — Дніпро
16:50Жовті Води — Дніпро
17:15Дніпро — Жовті Води
17:25Жовті Води — Дніпро
18:05Дніпро — Жовті Води
18:05Жовті Води — Дніпро
18:10П'ятихатки — Терни
18:15Жовті Води — Дніпро
18:30П'ятихатки — Ровеньки
18:40Дніпро — Жовті Води
18:45Жовті Води — Дніпро

за маршрутами автобусів

Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
07:35 13:45

Дніпро — Жовті Води
09:20 10:20 11:00 11:50 12:40 13:25 14:05 14:20 14:45 15:10 15:40 16:20 17:15 18:05 18:40

Дніпро — Кропивницький
09:45 16:20 16:20

Дніпро — Чернівці
12:50

Жовті Води — Бердянськ
08:45

Жовті Води — Дніпро
05:45 06:45 07:35 08:30 09:30 10:15 11:10 12:00 13:05 13:40 14:10 14:30 14:55 15:15 15:55 16:15 16:35 16:50 17:25 18:05 18:15 18:45

Жовті Води — Кропивницький
07:20

Жовті Води — Чумаки
06:30 11:40 16:20

Кам`янське — Кропивницький
09:15

Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
08:35 15:15

П'ятихатки — Жовте
07:45 14:00

П'ятихатки — Жовті Води
06:10 07:45

П'ятихатки — Нікополь
12:20

П'ятихатки — Ровеньки
05:30 12:10 18:30

П'ятихатки — Терни
08:40 14:15 18:10

Чумаки — Жовті Води
08:55

Інформація оновлена: 26.11.2019