Автовокзал Рівне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Київська, 40 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0362-233397

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:50Харків — Познань (Пол)
00:50Харків — Познань (Пол)
00:50Берестя (Біл) — Кам'янець-Подільський
00:50Харків — Познань (Пол)
00:50Харків — Познань (Пол)
00:55Вроцлав (Пол) — Черкаси
01:00Київ — Прага (Чех)
01:20Київ — Вроцлав (Пол)
01:20Київ — Вроцлав (Пол)
01:35Лодзь (Пол) — Кам'янець-Подільський
01:50Нововолинськ — Київ
02:10Познань (Пол) — Харків
02:10Познань (Пол) — Харків
02:10Познань (Пол) — Харків
02:15Вроцлав (Пол) — Київ
02:30Київ — Трускавець
03:00Київ — Неаполь (Іт)
03:00Рівне — Київ
03:00Вроцлав (Пол) — Київ
03:25Запоріжжя — Латіна (Іт)
03:25Запоріжжя — Латіна (Іт)
03:30Березне — Київ
03:30Прага (Чех) — Запоріжжя
03:30Київ — Брюссель (Бел)
03:30Київ — Слубіце (Пол)
03:50Варшава (Пол) — Вінниця
04:00Рівне — Київ
04:00Познань (Пол) — Чернігів
04:20Рівне — Вінниця
04:20Мінськ (Біл) — Буковель
04:25Вроцлав (Пол) — Запоріжжя
04:25Київ — Вроцлав (Пол)
04:25Вроцлав (Пол) — Запоріжжя
04:30Рівне — Сухівці
04:35Рівне — Чернівці
04:45Варшава (Пол) — Хмельницький
04:55Щецин (Пол) — Полтава
05:00Запоріжжя — Вроцлав (Пол)
05:00Запоріжжя — Вроцлав (Пол)
05:00Чернівці — Пінськ (Біл)
05:00Чернівці — Пінськ (Біл)
05:00Рівне — Київ
05:00Голенюв (Пол) — Бориспіль
05:05Рівне — Теремне
05:10Рівне — Пустомити
05:15Рівне — Михалківці
05:15Рівне — Новоставці
05:20Київ — Салерно (Іт)
05:20Прага (Чех) — Київ
05:20Рівне — Крилів
05:25Рівне — Мнишин
05:30Рівне — Залібівка
05:30Рівне — Варшава (Пол)
05:30Рівне — Листвин
05:30Рівне — Пашуки
05:30Рівне — Глибочок
05:30Свебодзін (Пол) — Запоріжжя
05:30Рівне — Світязь
05:35Рівне — Ізяслав
05:35Рівне — Симонів
05:35Рівне — Гориньград Перший
05:35Єленя-Ґура (Пол) — Вінниця
05:35Гданськ (Пол) — Бориспіль
05:40Рівне — Котів
05:45Гдиня (Пол) — Київ
05:45Рівне — Мала Совпа
05:45Рівне — Кураж
05:45Рівне — Хмельницький
05:45Рівне — Рясники
05:45Рівне — Ремель
05:50Рівне — Майків
05:50Рівне — Львів
05:50Рівне — Острог
05:50Валбжих (Пол) — Київ
05:50Зелена Гура (Пол) — Херсон
05:55Свиноуйсьце (Пол) — Дніпро
05:55Щецин (Пол) — Полтава
05:55Рівне — Вілія
05:55Свиноуйсьце (Пол) — Дніпро
06:00Рівне — Луцьк
06:00Рівне — Мятин
06:00Рівне — Більче
06:00Рівне — Радивилів
06:00Рівне — Посягва
06:00Рівне — Олександрія
06:00Рівне — Київ
06:05Рівне — Івано-Франківськ
06:05Рівне — Івано-Франківськ
06:10Рівне — Соснове
06:10Рівне — Витків
06:10Рівне — Томахів
06:10Калінінград (РФ) — Одеса
06:10Рівне — Миколаївка
06:15Рівне — Гоща
06:15Рівне — Олевськ
06:15Рівне — Городище
06:15Плзень (Чех) — Черкаси
06:20Рівне — Луцьк
06:20Рівне — Острог
06:20Зелена Гура (Пол) — Дніпро
06:20Рівне — Стовпин
06:20Рівне — Харалуг
06:25Рівне — Шепетівка
06:25Рівне — Млинів
06:25Карлові Вари — Київ
06:25Прага (Чех) — Київ
06:25Карлови Вари (Чех) — Київ
06:25Рівне — Дмитрівка
06:25Рівне — Дроздів
06:30Гдиня (Пол) — Маріуполь
06:30Рівне — Вовкошів
06:30Рівне — Дубно
06:30Гдиня (Пол) — Маріуполь
06:30Прага (Чех) — Київ
06:30Вроцлав — Сєвєродонецьк
06:30Вроцлав — Сєвєродонецьк
06:30Вроцлав (Пол) — Хмельницький
06:30Рівне — Жорнівка
06:30Берестя (Біл) — Марганець
06:35Живець (Пол) — Київ
06:35Рівне — Глибочок
06:35Рівне — Почаїв
06:40Рівне — Матіївка
06:40Рівне — Головниця
06:40Рівне — Новосілки
06:45Рівне — Шумськ
06:45Рівне — Радивилів
06:45Рівне — Котів
06:50Рівне — Овруч
06:50Рівне — Садові Ділянки
06:50Рівне — Соснове
06:55Рівне — Шепетин
06:55Рівне — Симонів
06:55Рівне — Лисин
07:00Рівне — Вінниця
07:00Рівне — Чернівці
07:00Рівне — Чернівці
07:00Рівне — Угільці
07:00Рівне — Угільці
07:00Рівне — Нетішин
07:02Дубно — Вараш
07:05Щецин (Пол) — Харків
07:05Колобжег (Пол) — Харків
07:05Слубіце (Пол) — Харків
07:05Слупськ (Пол) — Харків
07:05Рівне — Острог
07:10Рівне — Київ
07:10Рівне — Сухівці
07:10Рівне — Гоща
07:15Рівне — Острог
07:15Рівне — Дерманка
07:15Гданськ (Пол) — Київ
07:15Рівне — Дубно
07:15Рівне — Березівка
07:15Щецин (Пол) — Київ
07:15Рівне — Луцьк
07:20Рівне — Сестрятин
07:20Рівне — Гориньград Другий
07:20Рівне — Гориньград Другий
07:25Рівне — Острог
07:25Рівне — Підліски
07:25Гдиня (Пол) — Кропивницький
07:25Пйотркув-Трибунальський (Пол) — Київ
07:25Рівне — Городище
07:30Березне — Дубно
07:30Рівне — Мятин
07:30Рівне — Камінь-Каширський
07:30Рівне — Товпижин
07:30Рівне — Курозвани
07:30Рівне — Забороль
07:30Рівне — Олександрія
07:30Рівне — Козак
07:35Рівне — Славута
07:35Рівне — Острог
07:35Рівне — Острог
07:35Рівне — Козлин
07:40Рівне — Рясники
07:40Рівне — Гоща
07:40Рівне — Івано-Франківськ
07:45Рівне — Луцьк
07:45Рівне — Велика Клецька
07:50Рівне — Радивилів
07:50Рівне — Вичавки
07:50Рівне — Великий Житин
07:50Рівне — Новоставці
07:50Рівне — Глибочок
07:50Щецин (Пол) — Київ
07:50Рівне — Острог
07:50Рівне — Соснове
07:55Рівне — Українка
08:00Рівне — Київ
08:00Рівне — Гоща
08:00Рівне — Острог
08:00Рівне — Садові Ділянки
08:00Дубно — Острог
08:00Рівне — Гориньград Перший
08:00Рівне — Нововолинськ
08:05Рівне — Дубно
08:05Рівне — Білашів
08:05Рівне — Кам'янець-Подільський
08:05Рівне — Білашів
08:10Кошалін (Пол) — Харків
08:10Рівне — Цумань
08:10Рівне — Корець
08:10Рівне — Дубно
08:10Вроцлав (Пол) — Київ
08:15Плзень (Чех) — Київ
08:15Зелена-Гура (Пол) — Київ
08:15Рівне — Симонів
08:15Рівне — Острог
08:15Рівне — Млинів
08:15Рівне — Тернопіль
08:20Рівне — Оженин
08:20Рівне — Луцьк
08:20Рівне — Оженин
08:25Дортмунд (Нім) — Київ
08:30Рівне — Нетішин
08:30Рівне — Витків
08:30Рівне — Цурків
08:30Рівне — Корець
08:30Рівне — Городище
08:30Рівне — Пульмо
08:35Рівне — Почаїв
08:35Рівне — Пустомити
08:40Рівне — Кам'янець-Подільський
08:40Рівне — Дмитрівка
08:40Рівне — Дубно
08:40Зарічне — Луцьк
08:40Рівне — Кам'янець-Подільський
08:45Рівне — Соснове
08:50Луцьк — Вінниця
08:50Рівне — Острог
08:50Рівне — Корець
08:50Рівне — Тернопіль
08:50Рівне — Острог
08:55Рівне — Пашуки
08:55Рівне — Гоща
09:00Рівне — Садові Ділянки
09:00Рівне — Луцьк
09:00Рівне — Шубків
09:00Рига (Лат) — Київ
09:00Рівне — Нетішин
09:00Рівне — Олександрія
09:00Рівне — Пляшівка
09:00Дюссельдорф (Нім) — Київ
09:00Рівне — Крилів
09:00Рівне — Колодіївка
09:00Рівне — Острог
09:00Хайльбронн (Нім) — Київ
09:05Рівне — Підлозці
09:10Київ — Мадрид (Іс)
09:10Рівне — Коловерти
09:10Дюссельдорф (Нім) — Київ
09:10Дортмунд (Нім) — Київ
09:15Рівне — Київ
09:15Рівне — Курозвани
09:15Рівне — Острог
09:15Рівне — Симонів
09:20Рівне — Українка
09:20Трір (Нім) — Київ
09:20Рівне — Листвин
09:20Рівне — Радивилів
09:30Рівне — Славута
09:30Рівне — Острог
09:30Рівне — Пляшева
09:30Рівне — Луцьк
09:30Рівне — Вовкошів
09:30Рівне — Дерманка
09:35Рівне — Городище
09:35Рівне — Дубно
09:35Рівне — Кураж
09:35Нетішин — Вараш
09:40Рівне — Бочаниця
09:40Дубно — Київ
09:40Рівне — Тернопіль
09:40Рівне — Гориньград Другий
09:40Рівне — Дубно
09:40Рівне — Угільці
09:40Рівне — Угільці
09:40Рівне — Гориньград Другий
09:45Рівне — Ізяслав
09:45Рівне — Нововолинськ
09:50Рівне — Острог
09:50Рівне — Соснове
09:55Рівне — Майків
09:55Рівне — Гоща
09:55Варшава (Пол) — Рівне
09:55Рівне — Радивилів
09:55Плзень (Чех) — Київ
09:55Рівне — Київ
10:00Рівне — Ремель
10:00Рівне — Острог
10:00Прага (Чех) — Київ
10:00Київ — Кельн (Нім)
10:00Київ — Франкфурт-на-Майні (Нім)
10:00Рівне — Світязь
10:00Київ — Оснабрюк (Нім)
10:00Луцьк — Хмельницький
10:00Рівне — Новомалин
10:00Рівне — Коловерти
10:00Прага (Чех) — Київ
10:00Рівне — Садові Ділянки
10:05Рівне — Дубно
10:10Прага (Чех) — Київ
10:10Рівне — Чернівці
10:10Рівне — Млинів
10:10Рівне — Чернівці
10:10Рівне — Радивилів
10:15Рівне — Корець
10:15Рівне — Дубно
10:15Рівне — Острог
10:15Рівне — Острог
10:20Рівне — Броди
10:20Вроцлав (Пол) — Київ
10:20Рівне — Симонів
10:25Рівне — Ільпибоки
10:25Рівне — Шумськ
10:30Рівне — Луцьк
10:30Київ — Хайльбронн (Нім)
10:30Київ — Дюссельдорф (Нім)
10:30Рівне — Нетішин
10:30Рівне — Козак
10:35Рівне — Дубно
10:40Рівне — Радивилів
10:40Москва (РФ) — Косів
10:40Рівне — Мала Совпа
10:40Рівне — Острог
10:40Рівне — Млинів
10:45Рівне — Кременець
10:45Рівне — Головниця
10:45Рівне — Луцьк
10:45Рівне — Глибочок
10:50Познань (Пол) — Харків
10:50Познань (Пол) — Харків
10:50Рівне — Славута
10:55Рівне — Острог
10:55Рівне — Радивилів
10:55Рівне — Гоща
10:55Рівне — Глибока Долина
11:00Рівне — Мятин
11:00Кобленц (Нім) — Запоріжжя
11:00Київ — Щецин (Пол)
11:00Ченстохова (Пол) — Черкаси
11:00Рівне — Кам'янець-Подільський
11:00Рівне — Кам'янець-Подільський
11:05Рівне — Вілія
11:05Рівне — Київ
11:05Острог — Дубно
11:05Рівне — Луцьк
11:05Рівне — Курозвани
11:05Рівне — Велика Клецька
11:10Рівне — Дубно
11:10Рівне — Дроздів
11:10Рівне — Острог
11:15Біла Церква — Свиноуйсьце (Пол)
11:15Чернівці — Пінськ (Біл)
11:15Чернівці — Пінськ (Біл)
11:15Рівне — Луцьк
11:20Дубно — Київ
11:20Рівне — Миколаївка
11:20Київ — Трір (Нім)
11:20Рівне — Залібівка
11:25Залізний Порт — Ковель
11:25Рівне — Дубно
11:25Рівне — Острог
11:25Рівне — Почаїв
11:30Рівне — Острог
11:30Рівне — Корець
11:30Вараш — Тернопіль
11:30Рівне — Певжа
11:30Київ — Дортмунд (Нім)
11:35Рівне — Охматків
11:35Дубно — Київ
11:35Рівне — Луцьк
11:35Рівне — Нетішин
11:40Відень (Ав) — Київ
11:40Київ — Прага (Чех)
11:40Рівне — Гоща
11:40Рівне — Губків
11:40Рівне — Ганнівка
11:40Рівне — Витків
11:40Рівне — Ганнівка
11:40Рівне — Голичівка
11:45Рівне — Олександрія
11:45Рівне — Садові Ділянки
11:45Київ — Дортмунд (Нім)
11:45Київ — Дюссельдорф (Нім)
11:45Рівне — Симонів
11:45Рівне — Козлин
11:50Київ — Варшава (Пол)
11:50Рівне — Нововолинськ
11:50Рівне — Українка
11:50Рівне — Острог
11:50Київ — Варшава (Пол)
11:55Росток (Нім) — Київ
11:55Вроцлав (Пол) — Київ
11:55Карлсруе (Нім) — Київ
11:55Кельн (Нім) — Київ
11:55Рівне — Подзамче
12:00Київ — Карлсруе (Нім)
12:00Рівне — Київ
12:00Київ — Карлсруе (Нім)
12:00Рівне — Вовковиї
12:00Рівне — Гоща
12:00Рівне — Шубків
12:00Щецин (Пол) — Звенигородка
12:00Київ — Росток (Нім)
12:00Київ — Росток (Нім)
12:00Київ — Кельн (Нім)
12:00Рівне — Тернопіль
12:00Рівне — Невірків
12:00Київ — Кельн (Нім)
12:00Рівне — Козак
12:00Київ — Салерно (Іт)
12:00Рівне — Цурків
12:05Рівне — Теремне
12:05Житомир — Луцьк
12:05Франкфурт-на-Майні (Нім) — Київ
12:05Оснабрюк (Нім) — Київ
12:10Рівне — Сухівці
12:10Рівне — Дубно
12:10Рівне — Томахів
12:10Рівне — Білашів
12:10Рівне — Білашів
12:15Рівне — Камінь-Каширський
12:15Рівне — Корець
12:20Рівне — Симонів
12:20Рівне — Млинів
12:20Рівне — Острог
12:25Рівне — Радивилів
12:25Рівне — Нововолинськ
12:30Київ — Прага (Чех)
12:30Рівне — Дубно
12:30Рівне — Нетішин
12:30Рівне — Пашуки
12:30Рівне — Угільці
12:30Рівне — Угільці
12:30Київ — Відень (Ав)
12:30Київ — Вроцлав (Пол)
12:30Київ — Відень (Ав)
12:30Рівне — Корець
12:30Київ — Прага (Чех)
12:35Рівне — Дубно
12:35Рівне — Гориньград Другий
12:35Рівне — Гориньград Другий
12:40Рівне — Пашева
12:40Рівне — Вовкошів
12:45Рівне — Матіївка
12:45Рівне — Сторожів
12:45Рівне — Садові Ділянки
12:45Рівне — Почаїв
12:45Рівне — Острог
12:50Рівне — Теслугів
12:50Харків — Гдиня (Пол)
12:50Харків — Гдиня (Пол)
12:50Харків — Гдиня (Пол)
12:50Рівне — Луцьк
12:50Рівне — Бочаниця
12:50Харків — Гдиня (Пол)
12:55Кобленц (Нім) — Дніпро
13:00Київ — Вроцлав (Пол)
13:00Хмельницький — Луцьк
13:00Рівне — Соснове
13:00Запоріжжя — Прага (Чех)
13:00Штутгарт (Нім) — Київ
13:00Рівне — Іванівка
13:05Рівне — Пляшева
13:05Київ — Дубно
13:05Рівне — Острог
13:10Дніпро — Прага (Чех)
13:10Рівне — Липне
13:10Київ — Прага (Чех)
13:10Рівне — Нетішин
13:10Кельн (Нім) — Київ
13:15Рівне — Київ
13:15Рівне — Дружба
13:15Київ — Плзень (Чех)
13:15Рівне — Гоща
13:15Рівне — Крилів
13:20Рівне — Рясники
13:20Рівне — Тернопіль
13:20Рівне — Ізяслав
13:25Рівне — Дубно
13:30Рівне — Українка
13:30Рівне — Оженин
13:30Рівне — Луцьк
13:30Рівне — Корець
13:30Рівне — Товпижин
13:30Рівне — Оженин
13:30Рівне — Мнишин
13:30Київ — Прага (Чех)
13:30Рівне — Острог
13:30Київ — Барі (Іт)
13:30Київ — Прага (Чех)
13:30Рівне — Острог
13:35Рівне — Білогорівка
13:35Рівне — Острог
13:40Рівне — Золочів
13:40Рівне — Листвин
13:40Рівне — Мала Совпа
13:45Харків — Слубіце (Пол)
13:45Ковель — Залізний Порт
13:45Рівне — Глибочок
13:45Харків — Колобжег (Пол)
13:45Харків — Щецин (Пол)
13:45Харків — Слупськ (Пол)
13:45Рівне — Підкормілля
13:50Рівне — Майків
13:50Рівне — Хмельницький
13:55Рівне — Острог
13:55Рівне — Луцьк
13:55Рівне — Дубно
14:00Київ — Штутгарт (Нім)
14:00Київ — Вроцлав (Пол)
14:00Рівне — Шумськ
14:00Київ — Салерно (Іт)
14:00Рівне — Лисин
14:00Рівне — Гориньград Перший
14:00Рівне — Садові Ділянки
14:00Рівне — Витків
14:00Рівне — Козлин
14:00Рівне — Мятин
14:00Рівне — Дерманка
14:05Рівне — Хмельницький
14:05Познань (Пол) — Київ
14:05Запоріжжя — Щецин (Пол)
14:10Рівне — Коловерти
14:10Рівне — Шубків
14:10Рівне — Сестрятин
14:10Рівне — Підліски
14:15Київ — Кельн (Нім)
14:15Рівне — Почаїв
14:15Рівне — Симонів
14:15Рівне — Острог
14:15Рівне — Вичавки
14:20Рівне — Луцьк
14:20Рівне — Забороль
14:20Рівне — Нетішин
14:20Рівне — Гоща
14:25Рівне — Дубно
14:25Рівне — Новомалин
14:25Вінниця — Єленя-Ґура (Пол)
14:30Рівне — Олександрія
14:30Рівне — Острог
14:30Київ — Карлові Вари
14:30Рівне — Калинівка
14:30Рівне — Кураж
14:30Київ — Плзень (Чех)
14:35Вінниця — Луцьк
14:35Рівне — Острог
14:35Рівне — Дубно
14:40Рівне — Новосілки
14:40Рівне — Липкани (Мол)
14:40Рівне — Корець
14:40Рівне — Рідків
14:40Рівне — Липкани (Мол)
14:40Рівне — Луцьк
14:45Рівне — Славута
14:45Рівне — Симонів
14:50Рівне — Радивилів
14:50Рівне — Гориньград Другий
14:50Рівне — Гориньград Другий
14:50Рівне — Славута
14:50Рівне — Острог
14:55Рівне — Соснове
14:55Рівне — Камінь-Каширський
14:55Рівне — Сокаль
15:00Рівне — Київ
15:00Рівне — Городище
15:00Рівне — Острог
15:00Рівне — Головниця
15:00Рівне — Вовковиї
15:00Рівне — Івано-Франківськ
15:00Бориспіль — Гданськ (Пол)
15:00Бориспіль — Голенюв (Пол)
15:00Рівне — Острог
15:00Рівне — Посягва
15:05Рівне — Хмельницький
15:05Київ — Дубно
15:10Рівне — Новоставці
15:10Київ — Щецин (Пол)
15:10Рівне — Острог
15:10Рівне — Луцьк
15:15Рівне — Глибочок
15:15Рівне — Голичівка
15:15Черкаси — Плзень (Чех)
15:15Дубно — Острог
15:15Рівне — Теофіполь
15:15Рівне — Дубно
15:20Хмельницький — Вроцлав (Пол)
15:20Рівне — Ганнівка
15:20Рівне — Радивилів
15:20Рівне — Ганнівка
15:25Рівне — Колодіївка
15:30Рівне — Корець
15:30Рівне — Дубно
15:30Рівне — Садові Ділянки
15:30Рівне — Шепетівка
15:30Рівне — Боремель
15:35Рівне — Михалківці
15:35Рівне — Нетішин
15:35Рівне — Лісова Пісня
15:40Рівне — Тернопіль
15:40Рівне — Козлин
15:40Рівне — Гоща
15:45Рівне — Радивилів
15:45Рівне — Вовкошів
15:45Рівне — Корець
15:50Рівне — Дубно
15:50Чернівці — Москва (РФ)
15:50Рівне — Млинів
15:50Чернівці — Москва (РФ)
15:50Київ — Живець (Пол)
15:50Рівне — Українка
15:50Свиноуйсьце (Пол) — Біла Церква
15:55Рівне — Луцьк
15:55Рівне — Шубків
15:55Рівне — Пашуки
15:55Рівне — Острог
16:00Рівне — Миколаївка
16:00Рівне — Корець
16:00Рівне — Угільці
16:00Рівне — Невірків
16:00Київ — Рига (Лат)
16:00Рівне — Острог
16:00Рівне — Угільці
16:05Рівне — Дроздів
16:05Дніпро — Кобленц (Нім)
16:05Рівне — Острог
16:05Рівне — Острог
16:05Рівне — Радивилів
16:05Рівне — Городище
16:10Рівне — Курозвани
16:10Вараш — Дубно
16:10Рівне — Цурків
16:10Рівне — Млинів
16:10Запоріжжя — Кобленц (Нім)
16:15Рівне — Симонів
16:15Рівне — Хмельницький
16:15Рівне — Дерманка
16:15Рівне — Козин
16:20Рівне — Вілія
16:20Рівне — Пустомити
16:20Черкаси — Вроцлав (Пол)
16:20Щецин (Пол) — Київ
16:20Прага (Чех) — Київ
16:20Київ — Пйотркув-Трибунальський (Пол)
16:20Рівне — Калинівка
16:20Київ — Нововолинськ
16:25Рівне — Нетішин
16:25Рівне — Олександрія
16:25Рівне — Дубно
16:30Рівне — Березівка
16:30Пінськ (Біл) — Чернівці
16:30Рівне — Велика Клецька
16:30Київ — Барі (Іт)
16:30Рівне — Гоща
16:30Рівне — Залібівка
16:32Пінськ (Біл) — Чернівці
16:35Рівне — Дубно
16:40Косів — Москва (РФ)
16:40Рівне — Луцьк
16:40Рівне — Пляшева
16:40Рівне — Острог
16:40Косів — Москва (РФ)
16:45Рівне — Козак
16:45Рівне — Шепетин
16:45Рівне — Глибочок
16:50Рівне — Оженин
16:50Рівне — Губків
16:50Рівне — Білашів
16:50Рівне — Білашів
16:50Рівне — Оженин
16:55Рівне — Подзамче
16:55Рівне — Теремне
16:55Рівне — Острог
17:00Рівне — Корець
17:00Харків — Кошалін (Пол)
17:00Буковель — Мінськ (Біл)
17:00Запоріжжя — Свебодзін (Пол)
17:00Запоріжжя — Свебодзін (Пол)
17:00Рівне — Козлин
17:00Кам'янець-Подільський — Лодзь (Пол)
17:00Рівне — Садові Ділянки
17:00Рівне — Луцьк
17:00Рівне — Певжа
17:00Рівне — Варшава (Пол)
17:00Рівне — Київ
17:00Луцьк — Хмельницький
17:00Рівне — Рясники
17:05Рівне — Витків
17:10Черкаси — Ченстохова (Пол)
17:10Рівне — Острог
17:10Рівне — Почаїв
17:10Кропивницький — Гдиня (Пол)
17:15Рівне — Дубно
17:20Рівне — Симонів
17:20Рівне — Нетішин
17:20Рівне — Охматків
17:20Рівне — Сухівці
17:20Рівне — Сторожів
17:25Рівне — Броди
17:25Рівне — Мала Совпа
17:30Рівне — Матіївка
17:30Рівне — Нетішин
17:30Рівне — Острог
17:30Київ — Познань (Пол)
17:30Рівне — Гориньград Перший
17:30Рівне — Листвин
17:35Рівне — Глибока Долина
17:35Рівне — Луцьк
17:40Рівне — Радивилів
17:40Рівне — Томахів
17:40Рівне — Острог
17:40Рівне — Городище
17:40Рівне — Острог
17:40Рівне — Забороль
17:45Луцьк — Житомир
17:45Рівне — Дубно
17:45Рівне — Корець
17:45Рівне — Шубків
17:50Рівне — Шумськ
17:50Рівне — Симонів
17:55Рівне — Млинів
17:55Рівне — Радивилів
17:55Рівне — Майків
18:00Рівне — Садові Ділянки
18:00Рівне — Хмельницький
18:00Рівне — Світязь
18:00Рівне — Мятин
18:00Рівне — Київ
18:00Рівне — Українка
18:05Рівне — Гориньград Другий
18:05Рівне — Гориньград Другий
18:05Рівне — Кременець
18:05Острог — Дубно
18:05Рівне — Залізниця
18:10Рівне — Олександрія
18:10Хмельницький — Варшава (Пол)
18:10Рівне — Острог
18:10Рівне — Корець
18:10Рівне — Дубно
18:15Рівне — Вовковиї
18:15Рівне — Липне
18:15Рівне — Новоставці
18:20Рівне — Луцьк
18:20Київ — Прага (Чех)
18:20Дніпро — Зелена Гура (Пол)
18:20Київ — Прага (Чех)
18:20Рівне — Посягва
18:20Рівне — Крилів
18:25Рівне — Острог
18:25Рівне — Радивилів
18:30Прага (Чех) — Київ
18:30Харків — Слупськ (Пол)
18:30Рівне — Глибочок
18:30Рівне — Підліски
18:30Харків — Слупськ (Пол)
18:30Рівне — Іванівка
18:30Рівне — Мнишин
18:30Рівне — Соснове
18:30Рівне — Лодзь (Пол)
18:35Полтава — Щецин (Пол)
18:35Рівне — Нетішин
18:35Рівне — Дубно
18:35Варшава (Пол) — Київ
18:35Варшава (Пол) — Київ
18:40Гдиня (Пол) — Харків
18:40Гдиня (Пол) — Харків
18:40Рівне — Дмитрівка
18:40Рівне — Млинів
18:45Рівне — Курозвани
18:45Рівне — Корець
18:45Рівне — Білогорівка
18:50Рівне — Славута
18:50Рівне — Луцьк
18:50Рівне — Нетішин
18:55Звенигородка — Щецин (Пол)
19:00Рівне — Дружба
19:00Рівне — Острог
19:00Рівне — Ремель
19:00Рівне — Острог
19:00Рівне — Садові Ділянки
19:00Київ — Катовіце (Пол)
19:00Київ — Зелена-Гура (Пол)
19:00Рівне — Рясники
19:00Рівне — Дружба
19:05Рівне — Корець
19:10Київ — Березне
19:10Рівне — Луцьк
19:10Кропивницький — Вроцлав (Пол)
19:15Рівне — Ганнівка
19:15Рівне — Ганнівка
19:20Рівне — Млинів
19:20Рівне — Невірків
19:20Рівне — Дубно
19:25Рівне — Витків
19:25Рівне — Корець
19:30Рівне — Козин
19:30Рівне — Острог
19:40Рівне — Новомалин
19:40Рівне — Демидівка
19:40Рівне — Луцьк
19:45Рівне — Ізяслав
19:45Рівне — Коловерти
19:50Дніпро — Свиноуйсьце (Пол)
19:50Харків — Познань (Пол)
19:50Рівне — Радивилів
19:50Харків — Познань (Пол)
19:50Рівне — Українка
19:50Дніпро — Свиноуйсьце (Пол)
19:50Полтава — Щецин (Пол)
19:50Дніпро — Свиноуйсьце (Пол)
19:50Рівне — Олександрія
19:55Салерно (Іт) — Київ
19:55Рівне — Березівка
20:00Рівне — Київ
20:00Варшава (Пол) — Рівне
20:00Рівне — Корець
20:00Рівне — Симонів
20:00Рівне — Дубно
20:00Вінниця — Варшава (Пол)
20:05Рівне — Острог
20:10Рівне — Цурків
20:10Рівне — Шубків
20:15Рівне — Луцьк
20:15Рівне — Пляшівка
20:20Рівне — Садові Ділянки
20:20Рівне — Забороль
20:25Рівне — Нетішин
20:30Київ — Прага (Чех)
20:30Київ — Плзень (Чех)
20:30Рівне — Корець
20:40Рівне — Луцьк
20:50Київ — Щецин (Пол)
20:50Київ — Гданськ (Пол)
21:00Київ — Березне
21:00Харків — Свиноуйсьце (Пол)
21:20Харків — Гдиня (Пол)
21:20Пінськ (Біл) — Чернівці
21:30Київ — Прага (Чех)
21:40Херсон — Зелена Гура (Пол)
21:50Хмельницький — Луцьк
22:00Одеса — Калінінград (РФ)
22:00Одеса — Калінінград (РФ)
22:10Латіна (Іт) — Запоріжжя
22:15Чернігів — Познань (Пол)
22:30Київ — Гдиня (Пол)
22:40Київ — Валбжих (Пол)
22:50Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
22:50Щецин (Пол) — Запоріжжя
22:50Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
23:10Трускавець — Київ
23:20Барі (Іт) — Київ
23:20Київ — Дубно
23:55Маріуполь — Гдиня (Пол)
23:55Сєвєродонецьк — Вроцлав (Пол)
23:55Сєвєродонецьк — Вроцлав (Пол)
23:55Марганець — Берестя (Біл)
23:55Марганець — Мінськ (Біл)
23:55Маріуполь — Вільнюс (Лит)
23:55Маріуполь — Гдиня (Пол)
23:55Маріуполь — Вільнюс (Лит)

за маршрутами автобусів

Єленя-Ґура (Пол) — Вінниця
05:35

Барі (Іт) — Київ
23:20

Березне — Дубно
07:30

Березне — Київ
03:30

Берестя (Біл) — Кам'янець-Подільський
00:50

Берестя (Біл) — Марганець
06:30

Бориспіль — Гданськ (Пол)
15:00

Бориспіль — Голенюв (Пол)
15:00

Буковель — Мінськ (Біл)
17:00

Біла Церква — Свиноуйсьце (Пол)
11:15

Валбжих (Пол) — Київ
05:50

Вараш — Дубно
16:10

Вараш — Тернопіль
11:30

Варшава (Пол) — Вінниця
03:50

Варшава (Пол) — Київ
18:35 18:35

Варшава (Пол) — Рівне
09:55 20:00

Варшава (Пол) — Хмельницький
04:45

Вроцлав — Сєвєродонецьк
06:30 06:30

Вроцлав (Пол) — Запоріжжя
04:25 04:25

Вроцлав (Пол) — Київ
02:15 03:00 08:10 10:20 11:55

Вроцлав (Пол) — Хмельницький
06:30

Вроцлав (Пол) — Черкаси
00:55

Відень (Ав) — Київ
11:40

Вінниця — Єленя-Ґура (Пол)
14:25

Вінниця — Варшава (Пол)
20:00

Вінниця — Луцьк
14:35

Гданськ (Пол) — Бориспіль
05:35

Гданськ (Пол) — Київ
07:15

Гдиня (Пол) — Київ
05:45

Гдиня (Пол) — Кропивницький
07:25

Гдиня (Пол) — Маріуполь
06:30 06:30

Гдиня (Пол) — Харків
18:40 18:40

Голенюв (Пол) — Бориспіль
05:00

Дніпро — Зелена Гура (Пол)
18:20

Дніпро — Кобленц (Нім)
16:05

Дніпро — Прага (Чех)
13:10

Дніпро — Свиноуйсьце (Пол)
19:50 19:50 19:50

Дортмунд (Нім) — Київ
08:25 09:10

Дубно — Вараш
07:02

Дубно — Київ
09:40 11:20 11:35

Дубно — Острог
08:00 15:15

Дюссельдорф (Нім) — Київ
09:00 09:10

Живець (Пол) — Київ
06:35

Житомир — Луцьк
12:05

Залізний Порт — Ковель
11:25

Запоріжжя — Вроцлав (Пол)
05:00 05:00

Запоріжжя — Кобленц (Нім)
16:10

Запоріжжя — Латіна (Іт)
03:25 03:25

Запоріжжя — Прага (Чех)
13:00

Запоріжжя — Свебодзін (Пол)
17:00 17:00

Запоріжжя — Щецин (Пол)
14:05

Зарічне — Луцьк
08:40

Звенигородка — Щецин (Пол)
18:55

Зелена Гура (Пол) — Дніпро
06:20

Зелена Гура (Пол) — Херсон
05:50

Зелена-Гура (Пол) — Київ
08:15

Калінінград (РФ) — Одеса
06:10

Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
22:50 22:50

Кам'янець-Подільський — Лодзь (Пол)
17:00

Карлови Вари (Чех) — Київ
06:25

Карлові Вари — Київ
06:25

Карлсруе (Нім) — Київ
11:55

Кельн (Нім) — Київ
11:55 13:10

Київ — Барі (Іт)
13:30 16:30

Київ — Березне
19:10 21:00

Київ — Брюссель (Бел)
03:30

Київ — Валбжих (Пол)
22:40

Київ — Варшава (Пол)
11:50 11:50

Київ — Вроцлав (Пол)
01:20 01:20 04:25 12:30 13:00 14:00

Київ — Відень (Ав)
12:30 12:30

Київ — Гданськ (Пол)
20:50

Київ — Гдиня (Пол)
22:30

Київ — Дортмунд (Нім)
11:30 11:45

Київ — Дубно
13:05 15:05 23:20

Київ — Дюссельдорф (Нім)
10:30 11:45

Київ — Живець (Пол)
15:50

Київ — Зелена-Гура (Пол)
19:00

Київ — Карлові Вари
14:30

Київ — Карлсруе (Нім)
12:00 12:00

Київ — Катовіце (Пол)
19:00

Київ — Кельн (Нім)
10:00 12:00 12:00 14:15

Київ — Мадрид (Іс)
09:10

Київ — Неаполь (Іт)
03:00

Київ — Нововолинськ
16:20

Київ — Оснабрюк (Нім)
10:00

Київ — Пйотркув-Трибунальський (Пол)
16:20

Київ — Плзень (Чех)
13:15 14:30 20:30

Київ — Познань (Пол)
17:30

Київ — Прага (Чех)
01:00 11:40 12:30 12:30 13:10 13:30 13:30 18:20 18:20 20:30 21:30

Київ — Рига (Лат)
16:00

Київ — Росток (Нім)
12:00 12:00

Київ — Салерно (Іт)
05:20 12:00 14:00

Київ — Слубіце (Пол)
03:30

Київ — Трускавець
02:30

Київ — Трір (Нім)
11:20

Київ — Франкфурт-на-Майні (Нім)
10:00

Київ — Хайльбронн (Нім)
10:30

Київ — Штутгарт (Нім)
14:00

Київ — Щецин (Пол)
11:00 15:10 20:50

Кобленц (Нім) — Дніпро
12:55

Кобленц (Нім) — Запоріжжя
11:00

Ковель — Залізний Порт
13:45

Колобжег (Пол) — Харків
07:05

Косів — Москва (РФ)
16:40 16:40

Кошалін (Пол) — Харків
08:10

Кропивницький — Вроцлав (Пол)
19:10

Кропивницький — Гдиня (Пол)
17:10

Латіна (Іт) — Запоріжжя
22:10

Лодзь (Пол) — Кам'янець-Подільський
01:35

Луцьк — Вінниця
08:50

Луцьк — Житомир
17:45

Луцьк — Хмельницький
10:00 17:00

Марганець — Берестя (Біл)
23:55

Марганець — Мінськ (Біл)
23:55

Маріуполь — Вільнюс (Лит)
23:55 23:55

Маріуполь — Гдиня (Пол)
23:55 23:55

Москва (РФ) — Косів
10:40

Мінськ (Біл) — Буковель
04:20

Нетішин — Вараш
09:35

Нововолинськ — Київ
01:50

Одеса — Калінінград (РФ)
22:00 22:00

Оснабрюк (Нім) — Київ
12:05

Острог — Дубно
11:05 18:05

Пйотркув-Трибунальський (Пол) — Київ
07:25

Плзень (Чех) — Київ
08:15 09:55

Плзень (Чех) — Черкаси
06:15

Познань (Пол) — Київ
14:05

Познань (Пол) — Харків
02:10 02:10 02:10 10:50 10:50

Познань (Пол) — Чернігів
04:00

Полтава — Щецин (Пол)
18:35 19:50

Прага (Чех) — Запоріжжя
03:30

Прага (Чех) — Київ
05:20 06:25 06:30 10:00 10:00 10:10 16:20 18:30

Пінськ (Біл) — Чернівці
16:30 16:32 21:20

Рига (Лат) — Київ
09:00

Росток (Нім) — Київ
11:55

Рівне — Івано-Франківськ
06:05 06:05 07:40 15:00

Рівне — Іванівка
13:00 18:30

Рівне — Ізяслав
05:35 09:45 13:20 19:45

Рівне — Ільпибоки
10:25

Рівне — Березівка
07:15 16:30 19:55

Рівне — Боремель
15:30

Рівне — Бочаниця
09:40 12:50

Рівне — Броди
10:20 17:25

Рівне — Білашів
08:05 08:05 12:10 12:10 16:50 16:50

Рівне — Білогорівка
13:35 18:45

Рівне — Більче
06:00

Рівне — Варшава (Пол)
05:30 17:00

Рівне — Велика Клецька
07:45 11:05 16:30

Рівне — Великий Житин
07:50

Рівне — Витків
06:10 08:30 11:40 14:00 17:05 19:25

Рівне — Вичавки
07:50 14:15

Рівне — Вовковиї
12:00 15:00 18:15

Рівне — Вовкошів
06:30 09:30 12:40 15:45

Рівне — Вілія
05:55 11:05 16:20

Рівне — Вінниця
04:20 07:00

Рівне — Ганнівка
11:40 11:40 15:20 15:20 19:15 19:15

Рівне — Глибока Долина
10:55 17:35

Рівне — Глибочок
05:30 06:35 07:50 10:45 13:45 15:15 16:45 18:30

Рівне — Голичівка
11:40 15:15

Рівне — Головниця
06:40 10:45 15:00

Рівне — Гориньград Другий
07:20 07:20 09:40 09:40 12:35 12:35 14:50 14:50 18:05 18:05

Рівне — Гориньград Перший
05:35 08:00 14:00 17:30

Рівне — Городище
06:15 07:25 08:30 09:35 15:00 16:05 17:40

Рівне — Гоща
06:15 07:10 07:40 08:00 08:55 09:55 10:55 11:40 12:00 13:15 14:20 15:40 16:30

Рівне — Губків
11:40 16:50

Рівне — Демидівка
19:40

Рівне — Дерманка
07:15 09:30 14:00 16:15

Рівне — Дмитрівка
06:25 08:40 18:40

Рівне — Дроздів
06:25 11:10 16:05

Рівне — Дружба
13:15 19:00 19:00

Рівне — Дубно
06:30 07:15 08:05 08:10 08:40 09:35 09:40 10:05 10:15 10:35 11:10 11:25 12:10 12:30 12:35 13:25 13:55 14:25 14:35 15:15 15:30 15:50 16:25 16:35 17:15 17:45 18:10 18:35 19:20 20:00

Рівне — Жорнівка
06:30

Рівне — Забороль
07:30 14:20 17:40 20:20

Рівне — Залібівка
05:30 11:20 16:30

Рівне — Залізниця
18:05

Рівне — Золочів
13:40

Рівне — Калинівка
14:30 16:20

Рівне — Кам'янець-Подільський
08:05 08:40 08:40 11:00 11:00

Рівне — Камінь-Каширський
07:30 12:15 14:55

Рівне — Київ
03:00 04:00 05:00 06:00 07:10 08:00 09:15 09:55 11:05 12:00 13:15 15:00 17:00 18:00 20:00

Рівне — Козак
07:30 10:30 12:00 16:45

Рівне — Козин
16:15 19:30

Рівне — Козлин
07:35 11:45 14:00 15:40 17:00

Рівне — Коловерти
09:10 10:00 14:10 19:45

Рівне — Колодіївка
09:00 15:25

Рівне — Корець
08:10 08:30 08:50 10:15 11:30 12:15 12:30 13:30 14:40 15:30 15:45 16:00 17:00 17:45 18:10 18:45 19:05 19:25 20:00 20:30

Рівне — Котів
05:40 06:45

Рівне — Кременець
10:45 18:05

Рівне — Крилів
05:20 09:00 13:15 18:20

Рівне — Кураж
05:45 09:35 14:30

Рівне — Курозвани
07:30 09:15 11:05 16:10 18:45

Рівне — Липкани (Мол)
14:40 14:40

Рівне — Липне
13:10 18:15

Рівне — Лисин
06:55 14:00

Рівне — Листвин
05:30 09:20 13:40 17:30

Рівне — Лодзь (Пол)
18:30

Рівне — Луцьк
06:00 06:20 07:15 07:45 08:20 09:00 09:30 10:30 10:45 11:05 11:15 11:35 12:50 13:30 13:55 14:20 14:40 15:10 15:55 16:40 17:00 17:35 18:20 18:50 19:10 19:40 20:15 20:40

Рівне — Львів
05:50

Рівне — Лісова Пісня
15:35

Рівне — Майків
05:50 09:55 13:50 17:55

Рівне — Мала Совпа
05:45 10:40 13:40 17:25

Рівне — Матіївка
06:40 12:45 17:30

Рівне — Миколаївка
06:10 11:20 16:00

Рівне — Михалківці
05:15 15:35

Рівне — Млинів
06:25 08:15 10:10 10:40 12:20 15:50 16:10 17:55 18:40 19:20

Рівне — Мнишин
05:25 13:30 18:30

Рівне — Мятин
06:00 07:30 11:00 14:00 18:00

Рівне — Невірків
12:00 16:00 19:20

Рівне — Нетішин
07:00 08:30 09:00 10:30 11:35 12:30 13:10 14:20 15:35 16:25 17:20 17:30 18:35 18:50 20:25

Рівне — Нововолинськ
08:00 09:45 11:50 12:25

Рівне — Новомалин
10:00 14:25 19:40

Рівне — Новоставці
05:15 07:50 15:10 18:15

Рівне — Новосілки
06:40 14:40

Рівне — Овруч
06:50

Рівне — Оженин
08:20 08:20 13:30 13:30 16:50 16:50

Рівне — Олевськ
06:15

Рівне — Олександрія
06:00 07:30 09:00 11:45 14:30 16:25 18:10 19:50

Рівне — Острог
05:50 06:20 07:05 07:15 07:25 07:35 07:35 07:50 08:00 08:15 08:50 08:50 09:00 09:15 09:30 09:50 10:00 10:15 10:15 10:40 10:55 11:10 11:25 11:30 11:50 12:20 12:45 13:05 13:30 13:30 13:35 13:55 14:15 14:30 14:35 14:50 15:00 15:00 15:10 15:55 16:00 16:05 16:05 16:40 16:55 17:10 17:30 17:40 17:40 18:10 18:25 19:00 19:00 19:30 20:05

Рівне — Охматків
11:35 17:20

Рівне — Пашева
12:40

Рівне — Пашуки
05:30 08:55 12:30 15:55

Рівне — Певжа
11:30 17:00

Рівне — Пляшева
09:30 13:05 16:40

Рівне — Пляшівка
09:00 20:15

Рівне — Подзамче
11:55 16:55

Рівне — Посягва
06:00 15:00 18:20

Рівне — Почаїв
06:35 08:35 11:25 12:45 14:15 17:10

Рівне — Пульмо
08:30

Рівне — Пустомити
05:10 08:35 16:20

Рівне — Підкормілля
13:45

Рівне — Підлозці
09:05

Рівне — Підліски
07:25 14:10 18:30

Рівне — Радивилів
06:00 06:45 07:50 09:20 09:55 10:10 10:40 10:55 12:25 14:50 15:20 15:45 16:05 17:40 17:55 18:25 19:50

Рівне — Ремель
05:45 10:00 19:00

Рівне — Рясники
05:45 07:40 13:20 17:00 19:00

Рівне — Рідків
14:40

Рівне — Садові Ділянки
06:50 08:00 09:00 10:00 11:45 12:45 14:00 15:30 17:00 18:00 19:00 20:20

Рівне — Світязь
05:30 10:00 18:00

Рівне — Сестрятин
07:20 14:10

Рівне — Симонів
05:35 06:55 08:15 09:15 10:20 11:45 12:20 14:15 14:45 16:15 17:20 17:50 20:00

Рівне — Славута
07:35 09:30 10:50 14:45 14:50 18:50

Рівне — Сокаль
14:55

Рівне — Соснове
06:10 06:50 07:50 08:45 09:50 13:00 14:55 18:30

Рівне — Стовпин
06:20

Рівне — Сторожів
12:45 17:20

Рівне — Сухівці
04:30 07:10 12:10 17:20

Рівне — Теофіполь
15:15

Рівне — Теремне
05:05 12:05 16:55

Рівне — Тернопіль
08:15 08:50 09:40 12:00 13:20 15:40

Рівне — Теслугів
12:50

Рівне — Товпижин
07:30 13:30

Рівне — Томахів
06:10 12:10 17:40

Рівне — Угільці
07:00 07:00 09:40 09:40 12:30 12:30 16:00 16:00

Рівне — Українка
07:55 09:20 11:50 13:30 15:50 18:00 19:50

Рівне — Харалуг
06:20

Рівне — Хмельницький
05:45 13:50 14:05 15:05 16:15 18:00

Рівне — Цумань
08:10

Рівне — Цурків
08:30 12:00 16:10 20:10

Рівне — Чернівці
04:35 07:00 07:00 10:10 10:10

Рівне — Шепетин
06:55 16:45

Рівне — Шепетівка
06:25 15:30

Рівне — Шубків
09:00 12:00 14:10 15:55 17:45 20:10

Рівне — Шумськ
06:45 10:25 14:00 17:50

Салерно (Іт) — Київ
19:55

Свебодзін (Пол) — Запоріжжя
05:30

Свиноуйсьце (Пол) — Біла Церква
15:50

Свиноуйсьце (Пол) — Дніпро
05:55 05:55

Слубіце (Пол) — Харків
07:05

Слупськ (Пол) — Харків
07:05

Сєвєродонецьк — Вроцлав (Пол)
23:55 23:55

Трускавець — Київ
23:10

Трір (Нім) — Київ
09:20

Франкфурт-на-Майні (Нім) — Київ
12:05

Хайльбронн (Нім) — Київ
09:00

Харків — Гдиня (Пол)
12:50 12:50 12:50 12:50 21:20

Харків — Колобжег (Пол)
13:45

Харків — Кошалін (Пол)
17:00

Харків — Познань (Пол)
00:50 00:50 00:50 00:50 19:50 19:50

Харків — Свиноуйсьце (Пол)
21:00

Харків — Слубіце (Пол)
13:45

Харків — Слупськ (Пол)
13:45 18:30 18:30

Харків — Щецин (Пол)
13:45

Херсон — Зелена Гура (Пол)
21:40

Хмельницький — Варшава (Пол)
18:10

Хмельницький — Вроцлав (Пол)
15:20

Хмельницький — Луцьк
13:00 21:50

Ченстохова (Пол) — Черкаси
11:00

Черкаси — Вроцлав (Пол)
16:20

Черкаси — Плзень (Чех)
15:15

Черкаси — Ченстохова (Пол)
17:10

Чернівці — Москва (РФ)
15:50 15:50

Чернівці — Пінськ (Біл)
05:00 05:00 11:15 11:15

Чернігів — Познань (Пол)
22:15

Штутгарт (Нім) — Київ
13:00

Щецин (Пол) — Запоріжжя
22:50

Щецин (Пол) — Звенигородка
12:00

Щецин (Пол) — Київ
07:15 07:50 16:20

Щецин (Пол) — Полтава
04:55 05:55

Щецин (Пол) — Харків
07:05

Інформація оновлена: 29.11.2019