Автовокзал Рівне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Київська, 40 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0362-233397

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:00Рівне — Київ
03:00Париж (Фр) — Київ
03:30Березне — Київ
04:00Рівне — Київ
04:20Рівне — Вінниця
04:30Рівне — Сухівці
04:35Рівне — Чернівці
05:00Рівне — Березівка
05:00Рівне — Київ
05:05Рівне — Теремне
05:15Рівне — Михалківцi
05:15Рівне — Гориньград Другий
05:25Рівне — Залізниця
05:25Рівне — Мнишин
05:30Рівне — Глибочок
05:30Рівне — Крилів
05:30Рівне — Радиславка
05:30Рівне — Листвин
05:30Рівне — Світязь
05:35Рівне — Гориньград Перший
05:35Рівне — Ізяслав
05:40Рівне — Гоща
05:45Рівне — Мала Совпа
05:45Рівне — Хмельницький
05:45Рівне — Рясники
05:45Рівне — Ремель
05:50Рівне — Пашуки
05:50Рівне — Львів
05:50Рівне — Острог
05:50Рівне — Томахів
05:55Рівне — Кураж
06:00Рівне — Вілія
06:00Рівне — Мятин
06:00Рівне — Симонів
06:00Рівне — Радивилів
06:00Рівне — Посягва
06:00Рівне — Малеве
06:00Рівне — Луцьк
06:00Рівне — Київ
06:00Рівне — Козак
06:05Рівне — Івано-Франківськ
06:05Рівне — Івано-Франківськ
06:05Рига (Лат) — Трускавець
06:05Рівне — Майків
06:10Рівне — Котів
06:10Рівне — Миколаївка
06:10Рівне — Витків
06:10Рівне — Губків
06:15Рівне — Дуліби
06:15Рівне — Вовкошів
06:15Рівне — Городище
06:15Рівне — Олевськ
06:15Рівне — Дуліби
06:20Рівне — Харалуг
06:20Рівне — Хмельницький
06:20Рівне — Луцьк
06:20Рівне — Острог
06:20Рівне — Стовпин
06:25Рівне — Клин
06:25Рівне — Шепетівка
06:25Рівне — Дроздів
06:30Рівне — Жорнівка
06:30Рівне — Корець
06:30Рівне — Дубно
06:35Рівне — Почаїв
06:35Рівне — Острог
06:40Рівне — Олександрія
06:40Рівне — Головниця
06:40Рівне — Матіївка
06:40Рівне — Новосілки
06:45Рівне — Радивилів
06:45Рівне — Шумськ
06:45Рівне — Радиславка
06:45Рівне — Симонів
06:50Рівне — Соснове
06:50Рівне — Антопіль
06:50Рівне — Овруч
06:55Рівне — Шепетин
06:55Рівне — Симонів
06:55Рівне — Лисин
06:55Рівне — Котів
07:00Рівне — Нетішин
07:00Рівне — Вінниця
07:00Рівне — Чернівці
07:00Рівне — Чернівці
07:00Рівне — Угільці
07:05Рівне — Острог
07:10Рівне — Київ
07:10Рівне — Сокаль
07:10Рівне — Сухівці
07:10Дубно — Кузнецовськ
07:15Рівне — Дерманка
07:15Рівне — Острог
07:15Рівне — Луцьк
07:15Рівне — Березівка
07:15Рівне — Дубно
07:20Рівне — Гоща
07:20Рівне — Сестрятин
07:20Рівне — Гориньград Другий
07:25Рівне — Підліски
07:25Рівне — Городище
07:25Рівне — Острог
07:30Рівне — Камінь-Каширський
07:30Рівне — Козак
07:30Рівне — Товпижин
07:30Рівне — Мятин
07:30Рівне — Курозвани
07:30Рівне — Садові Ділянки
07:30Рівне — Дмитрівка
07:30Рівне — Забороль
07:35Рівне — Острог
07:35Рівне — Козлин
07:35Рівне — Славута
07:40Рівне — Хмельницький
07:40Дубно — Київ
07:40Рівне — Гоща
07:40Рівне — Івано-Франківськ
07:45Рівне — Велика Клецька
07:45Рівне — Луцьк
07:45Рівне — Глибочок
07:50Рівне — Острог
07:50Рівне — Новоставці
07:50Рівне — Вичавки
07:50Рівне — Маринин
07:50Рівне — Радивилів
07:50Рівне — Антопіль
07:55Рівне — Українка
08:00Рівне — Острог
08:00Рівне — Нововолинськ
08:00Рівне — Гориньград Перший
08:00Дубно — Острог
08:00Рівне — Київ
08:00Рівне — Гоща
08:05Рівне — Білашів
08:05Рівне — Дубно
08:10Рівне — Дубно
08:10Рівне — Корець
08:10Рівне — Радиславка
08:10Рівне — Цумань
08:15Рівне — Тернопіль
08:15Рівне — Симонів
08:15Рівне — Олександрія
08:15Рівне — Острог
08:15Рівне — Млинів
08:15Рівне — Садові Ділянки
08:20Рівне — Луцьк
08:20Рівне — Оженін
08:25Рівне — Дубно
08:30Рівне — Витків
08:30Рівне — Нетішин
08:30Рівне — Цурків
08:30Рівне — Корець
08:30Рівне — Пульмо
08:30Рівне — Городище
08:35Рівне — Почаїв
08:35Рівне — Пустомити
08:40Рівне — Кам'янець-Подільський
08:40Рівне — Дубно
08:40Рівне — Кам'янець-Подільський
08:40Рівне — Підлозці
08:45Рівне — Вілля
08:45Рівне — Симонів
08:50Рівне — Тернопіль
08:50Рівне — Антопіль
08:50Рівне — Острог
08:50Рівне — Шубків
08:50Рівне — Пашуки
08:50Рівне — Острог
08:50Рівне — Корець
08:55Рівне — Дубно
09:00Рівне — Колодіївка
09:00Рівне — Луцьк
09:00Рівне — Пляшівка
09:00Рівне — Нетішин
09:00Рівне — Острог
09:05Рівне — Млинів
09:10Рівне — Рясники
09:10Рівне — Коловерти
09:15Рівне — Київ
09:15Рівне — Острог
09:15Рівне — Гоща
09:20Рівне — Симонів
09:20Рівне — Листвин
09:20Рівне — Радивилів
09:20Рівне — Українка
09:25Рівне — Садові Ділянки
09:30Рівне — Дерманка
09:30Рівне — Славута
09:30Рівне — Вовкошів
09:30Рівне — Пляшева
09:30Рівне — Острог
09:30Рівне — Луцьк
09:35Рівне — Дубно
09:35Рівне — Кураж
09:35Рівне — Городище
09:40Рівне — Гориньград Другий
09:40Рівне — Дубно
09:40Рівне — Острог
09:40Рівне — Угільці
09:40Рівне — Тернопіль
09:45Рівне — Нововолинськ
09:45Рівне — Бочаниця
09:45Рівне — Ізяслав
09:50Рівне — Більчаки
09:50Рівне — Крилів
09:55Рівне — Київ
09:55Рівне — Радивилів
10:00Рівне — Новомалин
10:00Рівне — Світязь
10:00Рівне — Острог
10:00Рівне — Олександрія
10:00Рівне — Мала Совпа
10:00Рівне — Ремель
10:05Рівне — Садові Ділянки
10:05Рівне — Дубно
10:05Рівне — Майків
10:10Рівне — Гоща
10:10Рівне — Чернівці
10:10Рівне — Чернівці
10:10Рівне — Нове
10:10Рівне — Радивилів
10:15Рівне — Дубно
10:15Рівне — Острог
10:15Рівне — Корець
10:15Рівне — Симонів
10:20Рівне — Броди
10:20Рівне — Ільпибоки
10:25Рівне — Шумськ
10:30Рівне — Козак
10:30Рівне — Луцьк
10:30Рівне — Нетішин
10:35Рівне — Дубно
10:40Рівне — Мала Совпа
10:40Рівне — Клин
10:40Рівне — Радивилів
10:40Рівне — Острог
10:45Рівне — Глибочок
10:45Рівне — Головниця
10:45Рівне — Луцьк
10:45Рівне — Кременець
10:50Рівне — Славута
10:55Рівне — Острог
10:55Рівне — Радивилів
10:55Рівне — Глибока Долина
11:00Рівне — Гоща
11:00Рівне — Кам'янець-Подільський
11:00Рівне — Мятин
11:00Рівне — Кам'янець-Подільський
11:05Рівне — Велика Клецька
11:05Рівне — Вілія
11:05Острог — Дубно
11:05Рівне — Луцьк
11:05Рівне — Київ
11:10Рівне — Садові Ділянки
11:10Рівне — Острог
11:10Рівне — Дубно
11:10Рівне — Дроздів
11:15Рівне — Корець
11:15Рівне — Симонів
11:15Рівне — Луцьк
11:20Рівне — Залібівка
11:20Рівне — Миколаївка
11:20Рівне — Нетішин
11:25Рівне — Почаїв
11:25Рівне — Острог
11:30Рівне — Корець
11:30Рівне — Острог
11:30Рівне — Певжа
11:35Рівне — Перекалі
11:35Рівне — Нетішин
11:35Рівне — Луцьк
11:35Рівне — Олександрія
11:40Рівне — Губків
11:40Рівне — Витків
11:40Рівне — Стовпин
11:40Рівне — Голичівка
11:40Рівне — Гоща
11:45Рівне — Дубно
11:45Рівне — Ганнівка
11:45Рівне — Симонів
11:45Рівне — Козлин
11:45Рівне — Садові Ділянки
11:50Рівне — Нововолинськ
11:50Рівне — Острог
11:50Рівне — Українка
11:55Рівне — Підзамче
12:00Рівне — Цурків
12:00Рівне — Вовковиї
12:00Рівне — Тернопіль
12:00Рівне — Козак
12:00Рівне — Київ
12:00Рівне — Невірків
12:00Рівне — Гоща
12:00Рівне — Шубків
12:05Рівне — Гоща
12:05Рівне — Теремне
12:10Рівне — Шепетин
12:10Рівне — Сухівці
12:10Рівне — Білашів
12:10Рівне — Томахів
12:15Рівне — Камінь-Каширський
12:15Рівне — Харалуг
12:15Рівне — Симонів
12:20Рівне — Острог
12:20Рівне — Млинів
12:25Рівне — Нововолинськ
12:25Рівне — Радивилів
12:30Рівне — Корець
12:30Рівне — Дубно
12:30Рівне — Пашуки
12:30Рівне — Угільці
12:30Рівне — Березівка
12:30Рівне — Тернопіль
12:30Рівне — Нетішин
12:35Рівне — Дубно
12:35Рівне — Гориньград Другий
12:35Рівне — Дуліби
12:40Рівне — Пашева
12:45Рівне — Бочаниця
12:45Рівне — Почаїв
12:45Рівне — Садові Ділянки
12:45Рівне — Острог
12:45Рівне — Сторожів
12:45Рівне — Матіївка
12:50Рівне — Теслугів
12:50Рівне — Луцьк
13:00Рівне — Соснове
13:00Рівне — Іванівка
13:05Рівне — Пляшева
13:05Рівне — Дубно
13:05Рівне — Дуліби
13:05Рівне — Острог
13:10Рівне — Нетішин
13:10Рівне — Липне
13:15Рівне — Садові Ділянки
13:15Рівне — Симонів
13:15Рівне — Крилів
13:15Рівне — Київ
13:15Рівне — Радивилів
13:20Рівне — Тернопіль
13:20Рівне — Ізяслав
13:25Рівне — Острог
13:25Рівне — Дубно
13:30Рівне — Луцьк
13:30Рівне — Оженін
13:30Рівне — Українка
13:30Рівне — Мнишин
13:30Рівне — Товпижин
13:30Рівне — Мала Клецька
13:30Рівне — Острог
13:30Рівне — Рясники
13:40Рівне — Золочів
13:40Рівне — Мала Совпа
13:40Рівне — Листвин
13:40Рівне — Білогорівка
13:45Рівне — Підкормілля
13:45Рівне — Глибочок
13:45Рівне — Вовкошів
13:50Рівне — Майків
13:55Рівне — Луцьк
13:55Рівне — Острог
13:55Рівне — Дубно
14:00Рівне — Гориньград Перший
14:00Рівне — Козлин
14:00Рівне — Витків
14:00Рівне — Шумськ
14:00Рівне — Дерманка
14:00Рівне — Лисин
14:00Рівне — Мятин
14:05Рівне — Хмельницький
14:10Рівне — Коловерти
14:10Рівне — Шубків
14:10Рівне — Підліски
14:10Рівне — Сестрятин
14:15Рівне — Симонів
14:15Рівне — Кураж
14:15Рівне — Острог
14:15Рівне — Почаїв
14:15Рівне — Гоща
14:15Рівне — Вичавки
14:20Рівне — Нетішин
14:20Рівне — Забороль
14:20Рівне — Луцьк
14:20Рівне — Садові Ділянки
14:25Рівне — Дубно
14:30Рівне — Калинівка
14:30Рівне — Острог
14:30Рівне — Тернопіль
14:30Рівне — Новомалин
14:35Рівне — Дубно
14:35Рівне — Острог
14:40Рівне — Рідків
14:40Рівне — Луцьк
14:40Рівне — Корець
14:40Рівне — Новосілки
14:45Рівне — Славута
14:45Рівне — Симонів
14:50Рівне — Радивилів
14:50Рівне — Славута
14:50Рівне — Гориньград Другий
14:50Рівне — Радивилів
14:50Рівне — Острог
14:55Рівне — Маринин
14:55Рівне — Камінь-Каширський
14:55Рівне — Сокаль
15:00Рівне — Івано-Франківськ
15:00Рівне — Головниця
15:00Рівне — Вовковиї
15:00Рівне — Городище
15:00Рівне — Посягва
15:00Рівне — Олександрія
15:00Рівне — Острог
15:00Рівне — Острог
15:00Рівне — Київ
15:05Рівне — Хмельницький
15:10Рівне — Луцьк
15:10Рівне — Новоставці
15:10Рівне — Острог
15:15Рівне — Глибочок
15:15Рівне — Голичівка
15:15Рівне — Дубно
15:15Рівне — Теофіполь
15:15Дубно — Острог
15:15Рівне — Антопіль
15:20Рівне — Ганнівка
15:20Рівне — Варшава (Пол)
15:20Рівне — Радивилів
15:20Рівне — Варшава (Пол)
15:25Рівне — Колодіївка
15:25Рівне — Садові Ділянки
15:25Рівне — Шепетівка
15:30Рівне — Дубно
15:30Рівне — Михалківцi
15:30Рівне — Боремель
15:30Рівне — Корець
15:35Рівне — Лісова Пісня (Шацкі озера)
15:35Рівне — Нетішин
15:40Рівне — Козлин
15:40Рівне — Тернопіль
15:40Рівне — Гоща
15:45Рівне — Радивилів
15:45Рівне — Гоща
15:45Рівне — Корець
15:50Рівне — Млинів
15:50Рівне — Українка
15:50Рівне — Дубно
15:50Рівне — Пашуки
15:55Рівне — Острог
15:55Рівне — Луцьк
15:55Рівне — Шубків
16:00Рівне — Невірків
16:00Рівне — Миколаївка
16:00Рівне — Угільці
16:00Рівне — Острог
16:00Київ — Париж (Фр)
16:00Рівне — Корець
16:05Рівне — Острог
16:05Рівне — Дроздів
16:05Рівне — Городище
16:05Рівне — Радивилів
16:10Кузнецовськ — Дубно
16:10Рівне — Цурків
16:10Рівне — Вілля
16:10Рівне — Гоща
16:10Рівне — Клин
16:15Рівне — Дерманка
16:15Рівне — Антопіль
16:15Рівне — Хмельницький
16:15Рівне — Митниця
16:15Рівне — Симонів
16:20Рівне — Пустомити
16:20Рівне — Садові Ділянки
16:20Рівне — Вілія
16:20Рівне — Калинівка
16:25Рівне — Рясники
16:25Рівне — Дубно
16:25Рівне — Нетішин
16:30Рівне — Олександрія
16:30Рівне — Велика Клецька
16:30Рівне — Дуліби
16:30Рівне — Березівка
16:30Рівне — Залібівка
16:35Рівне — Дубно
16:40Рівне — Острог
16:40Рівне — Луцьк
16:40Рівне — Пляшева
16:45Рівне — Глибочок
16:45Рівне — Козак
16:45Рівне — Шепетин
16:50Рівне — Білашів
16:50Рівне — Оженін
16:50Рівне — Губків
16:55Рівне — Підзамче
16:55Рівне — Острог
16:55Рівне — Теремне
17:00Рівне — Київ
17:00Рівне — Чернівці
17:00Рівне — Певжа
17:00Рівне — Корець
17:00Рівне — Козлин
17:00Рівне — Луцьк
17:05Рівне — Витків
17:10Рівне — Стовпин
17:10Рівне — Острог
17:10Рівне — Почаїв
17:10Рівне — Садові Ділянки
17:15Рівне — Симонів
17:15Рівне — Дубно
17:15Рівне — Антопіль
17:20Рівне — Нетішин
17:20Рівне — Сухівці
17:20Рівне — Перекалі
17:20Рівне — Сторожів
17:25Рівне — Броди
17:25Рівне — Мала Совпа
17:25Рівне — Вовкошів
17:30Рівне — Нетішин
17:30Рівне — Крилів
17:30Рівне — Листвин
17:30Рівне — Матіївка
17:30Рівне — Городище
17:30Рівне — Гориньград Перший
17:30Рівне — Острог
17:35Рівне — Глибока Долина
17:35Рівне — Луцьк
17:40Рівне — Садові Ділянки
17:40Рівне — Радивилів
17:40Рівне — Забороль
17:40Рівне — Майків
17:40Рівне — Томахів
17:40Рівне — Шубків
17:40Рівне — Острог
17:40Рівне — Острог
17:45Рівне — Соснове
17:45Рівне — Симонів
17:45Рівне — Дубно
17:45Рівне — Корець
17:50Рівне — Шумськ
17:55Рівне — Млинів
17:55Рівне — Радивилів
17:55Рівне — Тернопіль
18:00Рівне — Мятин
18:00Рівне — Київ
18:00Рівне — Українка
18:00Рівне — Кураж
18:00Рівне — Хмельницький
18:00Рівне — Шацьк
18:05Рівне — Кременець
18:05Рівне — Залізниця
18:05Острог — Дубно
18:05Рівне — Гориньград Другий
18:10Рівне — Корець
18:10Рівне — Дубно
18:10Рівне — Острог
18:15Рівне — Новоставці
18:15Рівне — Липне
18:15Рівне — Антопіль
18:15Рівне — Вовковиї
18:20Рівне — Глибочок
18:20Рівне — Посягва
18:20Рівне — Олександрія
18:20Рівне — Луцьк
18:25Рівне — Острог
18:25Рівне — Радивилів
18:30Рівне — Підліски
18:30Рівне — Більчаки
18:30Рівне — Мнишин
18:30Рівне — Іванівка
18:30Рівне — Садові Ділянки
18:35Рівне — Дубно
18:35Рівне — Нетішин
18:40Рівне — Млинів
18:40Рівне — Городище
18:40Рівне — Острог
18:40Рівне — Дуліби
18:40Рівне — Білогорівка
18:45Рівне — Корець
18:45Рівне — Острог
18:45Рівне — Симонів
18:50Рівне — Нетішин
18:50Рівне — Рясники
18:50Рівне — Луцьк
18:50Кузнецовськ — Нетішин
18:50Рівне — Славута
19:00Рівне — Садові Ділянки
19:00Рівне — Радивилів
19:00Рівне — Острог
19:00Рівне — Радивилів
19:00Рівне — Ремель
19:05Рівне — Корець
19:10Рівне — Луцьк
19:10Рівне — Острог
19:15Рівне — Дубно
19:15Рівне — Ганнівка
19:15Рівне — Симонів
19:20Рівне — Невірків
19:20Рівне — Млинів
19:25Рівне — Одеса
19:25Рівне — Корець
19:25Рівне — Витків
19:30Рівне — Козин
19:30Рівне — Острог
19:35Рівне — Дубно
19:40Рівне — Пашева
19:40Рівне — Томахів
19:40Рівне — Луцьк
19:40Рівне — Новомалин
19:45Рівне — Ізяслав
19:45Рівне — Коловерти
19:45Рівне — Острог
19:50Рівне — Українка
19:50Рівне — Радивилів
19:55Рівне — Березівка
20:00Рівне — Симонів
20:00Рівне — Корець
20:00Рівне — Млинів
20:00Рівне — Дубно
20:00Рівне — Київ
20:05Рівне — Шубків
20:05Рівне — Острог
20:10Рівне — Цурків
20:15Рівне — Пляшівка
20:15Рівне — Луцьк
20:20Рівне — Забороль
20:20Рівне — Гоща
20:25Рівне — Нетішин
20:30Рівне — Оженін
20:30Рівне — Корець
20:40Рівне — Луцьк
21:00Рівне — Чернівці
21:00Рівне — Чернівці
21:30Рівне — Корець

за маршрутами автобусів

Березне — Київ
03:30

Дубно — Київ
07:40

Дубно — Кузнецовськ
07:10

Дубно — Острог
08:00 15:15

Київ — Париж (Фр)
16:00

Кузнецовськ — Дубно
16:10

Кузнецовськ — Нетішин
18:50

Острог — Дубно
11:05 18:05

Париж (Фр) — Київ
03:00

Рига (Лат) — Трускавець
06:05

Рівне — Івано-Франківськ
06:05 06:05 07:40 15:00

Рівне — Іванівка
13:00 18:30

Рівне — Ізяслав
05:35 09:45 13:20 19:45

Рівне — Ільпибоки
10:20

Рівне — Антопіль
06:50 07:50 08:50 15:15 16:15 17:15 18:15

Рівне — Березівка
05:00 07:15 12:30 16:30 19:55

Рівне — Боремель
15:30

Рівне — Бочаниця
09:45 12:45

Рівне — Броди
10:20 17:25

Рівне — Білашів
08:05 12:10 16:50

Рівне — Білогорівка
13:40 18:40

Рівне — Більчаки
09:50 18:30

Рівне — Варшава (Пол)
15:20 15:20

Рівне — Велика Клецька
07:45 11:05 16:30

Рівне — Витків
06:10 08:30 11:40 14:00 17:05 19:25

Рівне — Вичавки
07:50 14:15

Рівне — Вовковиї
12:00 15:00 18:15

Рівне — Вовкошів
06:15 09:30 13:45 17:25

Рівне — Вілля
08:45 16:10

Рівне — Вілія
06:00 11:05 16:20

Рівне — Вінниця
04:20 07:00

Рівне — Ганнівка
11:45 15:20 19:15

Рівне — Глибока Долина
10:55 17:35

Рівне — Глибочок
05:30 07:45 10:45 13:45 15:15 16:45 18:20

Рівне — Голичівка
11:40 15:15

Рівне — Головниця
06:40 10:45 15:00

Рівне — Гориньград Другий
05:15 07:20 09:40 12:35 14:50 18:05

Рівне — Гориньград Перший
05:35 08:00 14:00 17:30

Рівне — Городище
06:15 07:25 08:30 09:35 15:00 16:05 17:30 18:40

Рівне — Гоща
05:40 07:20 07:40 08:00 09:15 10:10 11:00 11:40 12:00 12:05 14:15 15:40 15:45 16:10 20:20

Рівне — Губків
06:10 11:40 16:50

Рівне — Дерманка
07:15 09:30 14:00 16:15

Рівне — Дмитрівка
07:30

Рівне — Дроздів
06:25 11:10 16:05

Рівне — Дубно
06:30 07:15 08:05 08:10 08:25 08:40 08:55 09:35 09:40 10:05 10:15 10:35 11:10 11:45 12:30 12:35 13:05 13:25 13:55 14:25 14:35 15:15 15:30 15:50 16:25 16:35 17:15 17:45 18:10 18:35 19:15 19:35 20:00

Рівне — Дуліби
06:15 06:15 12:35 13:05 16:30 18:40

Рівне — Жорнівка
06:30

Рівне — Забороль
07:30 14:20 17:40 20:20

Рівне — Залібівка
11:20 16:30

Рівне — Залізниця
05:25 18:05

Рівне — Золочів
13:40

Рівне — Калинівка
14:30 16:20

Рівне — Кам'янець-Подільський
08:40 08:40 11:00 11:00

Рівне — Камінь-Каширський
07:30 12:15 14:55

Рівне — Київ
03:00 04:00 05:00 06:00 07:10 08:00 09:15 09:55 11:05 12:00 13:15 15:00 17:00 18:00 20:00

Рівне — Клин
06:25 10:40 16:10

Рівне — Козак
06:00 07:30 10:30 12:00 16:45

Рівне — Козин
19:30

Рівне — Козлин
07:35 11:45 14:00 15:40 17:00

Рівне — Коловерти
09:10 14:10 19:45

Рівне — Колодіївка
09:00 15:25

Рівне — Корець
06:30 08:10 08:30 08:50 10:15 11:15 11:30 12:30 14:40 15:30 15:45 16:00 17:00 17:45 18:10 18:45 19:05 19:25 20:00 20:30 21:30

Рівне — Котів
06:10 06:55

Рівне — Кременець
10:45 18:05

Рівне — Крилів
05:30 09:50 13:15 17:30

Рівне — Кураж
05:55 09:35 14:15 18:00

Рівне — Курозвани
07:30

Рівне — Липне
13:10 18:15

Рівне — Лисин
06:55 14:00

Рівне — Листвин
05:30 09:20 13:40 17:30

Рівне — Луцьк
06:00 06:20 07:15 07:45 08:20 09:00 09:30 10:30 10:45 11:05 11:15 11:35 12:50 13:30 13:55 14:20 14:40 15:10 15:55 16:40 17:00 17:35 18:20 18:50 19:10 19:40 20:15 20:40

Рівне — Львів
05:50

Рівне — Лісова Пісня (Шацкі озера)
15:35

Рівне — Майків
06:05 10:05 13:50 17:40

Рівне — Мала Клецька
13:30

Рівне — Мала Совпа
05:45 10:00 10:40 13:40 17:25

Рівне — Малеве
06:00

Рівне — Маринин
07:50 14:55

Рівне — Матіївка
06:40 12:45 17:30

Рівне — Миколаївка
06:10 11:20 16:00

Рівне — Митниця
16:15

Рівне — Михалківцi
05:15 15:30

Рівне — Млинів
08:15 09:05 12:20 15:50 17:55 18:40 19:20 20:00

Рівне — Мнишин
05:25 13:30 18:30

Рівне — Мятин
06:00 07:30 11:00 14:00 18:00

Рівне — Невірків
12:00 16:00 19:20

Рівне — Нетішин
07:00 08:30 09:00 10:30 11:20 11:35 12:30 13:10 14:20 15:35 16:25 17:20 17:30 18:35 18:50 20:25

Рівне — Нове
10:10

Рівне — Нововолинськ
08:00 09:45 11:50 12:25

Рівне — Новомалин
10:00 14:30 19:40

Рівне — Новоставці
07:50 15:10 18:15

Рівне — Новосілки
06:40 14:40

Рівне — Овруч
06:50

Рівне — Одеса
19:25

Рівне — Оженін
08:20 13:30 16:50 20:30

Рівне — Олевськ
06:15

Рівне — Олександрія
06:40 08:15 10:00 11:35 15:00 16:30 18:20

Рівне — Острог
05:50 06:20 06:35 07:05 07:15 07:25 07:35 07:50 08:00 08:15 08:50 08:50 09:00 09:15 09:30 09:40 10:00 10:15 10:40 10:55 11:10 11:25 11:30 11:50 12:20 12:45 13:05 13:25 13:30 13:55 14:15 14:30 14:35 14:50 15:00 15:00 15:10 15:55 16:00 16:05 16:40 16:55 17:10 17:30 17:40 17:40 18:10 18:25 18:40 18:45 19:00 19:10 19:30 19:45 20:05

Рівне — Пашева
12:40 19:40

Рівне — Пашуки
05:50 08:50 12:30 15:50

Рівне — Певжа
11:30 17:00

Рівне — Перекалі
11:35 17:20

Рівне — Пляшева
09:30 13:05 16:40

Рівне — Пляшівка
09:00 20:15

Рівне — Посягва
06:00 15:00 18:20

Рівне — Почаїв
06:35 08:35 11:25 12:45 14:15 17:10

Рівне — Пульмо
08:30

Рівне — Пустомити
08:35 16:20

Рівне — Підзамче
11:55 16:55

Рівне — Підкормілля
13:45

Рівне — Підлозці
08:40

Рівне — Підліски
07:25 14:10 18:30

Рівне — Радивилів
06:00 06:45 07:50 09:20 09:55 10:10 10:40 10:55 12:25 13:15 14:50 14:50 15:20 15:45 16:05 17:40 17:55 18:25 19:00 19:00 19:50

Рівне — Радиславка
05:30 06:45 08:10

Рівне — Ремель
05:45 10:00 19:00

Рівне — Рясники
05:45 09:10 13:30 16:25 18:50

Рівне — Рідків
14:40

Рівне — Садові Ділянки
07:30 08:15 09:25 10:05 11:10 11:45 12:45 13:15 14:20 15:25 16:20 17:10 17:40 18:30 19:00

Рівне — Світязь
05:30 10:00

Рівне — Сестрятин
07:20 14:10

Рівне — Симонів
06:00 06:45 06:55 08:15 08:45 09:20 10:15 11:15 11:45 12:15 13:15 14:15 14:45 16:15 17:15 17:45 18:45 19:15 20:00

Рівне — Славута
07:35 09:30 10:50 14:45 14:50 18:50

Рівне — Сокаль
07:10 14:55

Рівне — Соснове
06:50 13:00 17:45

Рівне — Стовпин
06:20 11:40 17:10

Рівне — Сторожів
12:45 17:20

Рівне — Сухівці
04:30 07:10 12:10 17:20

Рівне — Теофіполь
15:15

Рівне — Теремне
05:05 12:05 16:55

Рівне — Тернопіль
08:15 08:50 09:40 12:00 12:30 13:20 14:30 15:40 17:55

Рівне — Теслугів
12:50

Рівне — Товпижин
07:30 13:30

Рівне — Томахів
05:50 12:10 17:40 19:40

Рівне — Угільці
07:00 09:40 12:30 16:00

Рівне — Українка
07:55 09:20 11:50 13:30 15:50 18:00 19:50

Рівне — Харалуг
06:20 12:15

Рівне — Хмельницький
05:45 06:20 07:40 14:05 15:05 16:15 18:00

Рівне — Цумань
08:10

Рівне — Цурків
08:30 12:00 16:10 20:10

Рівне — Чернівці
04:35 07:00 07:00 10:10 10:10 17:00 21:00 21:00

Рівне — Шацьк
18:00

Рівне — Шепетин
06:55 12:10 16:45

Рівне — Шепетівка
06:25 15:25

Рівне — Шубків
08:50 12:00 14:10 15:55 17:40 20:05

Рівне — Шумськ
06:45 10:25 14:00 17:50

Інформація оновлена: 25.09.2013