Автовокзал Рубіжне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Визволителів, 98 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06453-64539

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Рубіжне — Кудряшівка
05:30Рубіжне — Варварівка
05:35Кремінна — Климівка
05:45Рубіжне — Кремінна
05:50Сєвєродонецьк — Слов'янськ
05:50Рубіжне — Кам'янка
06:00Рубіжне — Варварівка
06:00Рубіжне — Запоріжжя
06:00Рубіжне — Запоріжжя
06:00Рубіжне — Кудряшівка
06:00Рубіжне — Кремінна
06:00Рубіжне — Лисичанськ
06:10Рубіжне — Кремінна
06:20Сєвєродонецьк — Ковалівка
06:20Рубіжне — Кремінна
06:20Рубіжне — Містки
06:30Кремінна — Станиця Луганська
06:30Рубіжне — Кремінна
06:30Рубіжне — Кудряшівка
06:30Рубіжне — Дніпродзержинськ
06:30Рубіжне — Варварівка
06:30Сєвєродонецьк — Мілове
06:40Рубіжне — Кремінна
06:45Сєвєродонецьк — Харків
06:45Рубіжне — Розсош (РФ)
06:45Сєвєродонецьк — Сватове
06:50Рубіжне — Лисичанськ
06:50Рубіжне — Сєвєродонецьк
07:00Рубіжне — Варварівка
07:00Рубіжне — Кремінна
07:00Рубіжне — Кудряшівка
07:10Рубіжне — Тимонове
07:15Рубіжне — Лисичанськ
07:15Сєвєродонецьк — Краматорськ
07:15Рубіжне — Кремінна
07:30Рубіжне — Кремінна
07:40Рубіжне — Сєвєродонецьк
07:40Рубіжне — Кудряшівка
07:40Рубіжне — Кремінна
07:45Рубіжне — Кремінна
07:50Новокраснянка — Сєвєродонецьк
07:55Рубіжне — Кремінна
08:00Рубіжне — Кремінна
08:00Рубіжне — Затишне
08:00Рубіжне — Пшеничне
08:00Рубіжне — Варварівка
08:01Рубіжне — Сєвєродонецьк
08:05Рубіжне — Сєвєродонецьк
08:10Рубіжне — Кудряшівка
08:10Рубіжне — Кремінна
08:15Рубіжне — Лисичанськ
08:20Рубіжне — Кремінна
08:20Сєвєродонецьк — Новобіла
08:30Рубіжне — Кремінна
08:40Рубіжне — Кудряшівка
08:40Слов'янськ — Сєвєродонецьк
08:45Рубіжне — Кремінна
09:00Рубіжне — Варварівка
09:00Кремінна — Станиця Луганська
09:00Рубіжне — Кремінна
09:05Рубіжне — Лисичанськ
09:10Рубіжне — Кремінна
09:10Рубіжне — Кудряшівка
09:15Сєвєродонецьк — Новокраснянка
09:20Рубіжне — Сєвєродонецьк
09:20Рубіжне — Кремінна
09:30Рубіжне — Кремінна
09:30Рубіжне — Марківка
09:30Сєвєродонецьк — Бердянськ
09:30Рубіжне — Лисичанськ
09:35Троїцьке — Сєвєродонецьк
09:40Рубіжне — Кудряшівка
09:45Рубіжне — Кремінна
09:45Рубіжне — Сєвєродонецьк
10:00Рубіжне — Варварівка
10:00Рубіжне — Кремінна
10:01Рубіжне — Сєвєродонецьк
10:10Рубіжне — Кремінна
10:10Рубіжне — Сєвєродонецьк
10:10Рубіжне — Кудряшівка
10:20Рубіжне — Сєвєродонецьк
10:25Рубіжне — Кремінна
10:30Донецьк — Воронеж (РФ)
10:35Рубіжне — Лисичанськ
10:36Рубіжне — Сєвєродонецьк
10:40Сєвєродонецьк — Харків
10:45Рубіжне — Станиця Луганська
10:45Рубіжне — Кремінна
10:55Сєвєродонецьк — Слов'янськ
11:00Рубіжне — Кремінна
11:00Ковалівка — Сєвєродонецьк
11:00Рубіжне — Варварівка
11:10Рубіжне — Кремінна
11:10Рубіжне — Кудряшівка
11:20Рубіжне — Кремінна
11:25Рубіжне — Сєвєродонецьк
11:25Рубіжне — Лисичанськ
11:26Сватове — Сєвєродонецьк
11:30Рубіжне — Кремінна
11:40Рубіжне — Кремінна
11:40Рубіжне — Червона Діброва
11:50Новокраснянка — Сєвєродонецьк
11:50Рубіжне — Кругле
11:50Рубіжне — Містки
12:00Рубіжне — Новокраснянка
12:00Рубіжне — Варварівка
12:00Рубіжне — Лисичанськ
12:05Рубіжне — Кремінна
12:10Рубіжне — Кудряшівка
12:15Рубіжне — Кремінна
12:15Рубіжне — Сєвєродонецьк
12:23Харків — Сєвєродонецьк
12:30Рубіжне — Кремінна
12:35Сєвєродонецьк — Бараниківка
12:40Рубіжне — Сєвєродонецьк
12:40Сєвєродонецьк — Слов'янськ
12:42Лисичанськ — Харків
12:50Рубіжне — Кудряшівка
13:00Рубіжне — Кремінна
13:00Кремінна — Климівка
13:00Рубіжне — Пшеничне
13:00Рубіжне — Варварівка
13:05Рубіжне — Сєвєродонецьк
13:10Рубіжне — Кремінна
13:10Сєвєродонецьк — Сватове
13:12Рубіжне — Сєвєродонецьк
13:20Рубіжне — Кремінна
13:23Сєвєродонецьк — Троїцьке
13:30Рубіжне — Лисичанськ
13:35Рубіжне — Кремінна
13:45Рубіжне — Кремінна
13:50Рубіжне — Кудряшівка
13:55Рубіжне — Сєвєродонецьк
14:00Рубіжне — Сєвєродонецьк
14:00Рубіжне — Варварівка
14:05Сєвєродонецьк — Кремінна
14:20Рубіжне — Кремінна
14:20Рубіжне — Сєвєродонецьк
14:20Рубіжне — Лисичанськ
14:25Сиротине — Сєвєродонецьк
14:30Сєвєродонецьк — Ковалівка
14:40Рубіжне — Лисичанськ
14:40Рубіжне — Кремінна
15:00Рубіжне — Затишне
15:00Рубіжне — Варварівка
15:00Рубіжне — Кудряшівка
15:01Краматорськ — Сєвєродонецьк
15:10Рубіжне — Кремінна
15:25Рубіжне — Кремінна
15:26Сєвєродонецьк — Мілове
15:30Бараниківка — Сєвєродонецьк
15:35Рубіжне — Сєвєродонецьк
15:40Рубіжне — Кремінна
15:50Рубіжне — Червона Діброва
15:51Рубіжне — Сєвєродонецьк
15:55Сєвєродонецьк — Сиротине
16:00Рубіжне — Лисичанськ
16:10Рубіжне — Кремінна
16:15Рубіжне — Сєвєродонецьк
16:18Рубіжне — Сєвєродонецьк
16:20Рубіжне — Кремінна
16:25Сєвєродонецьк — Харків
16:30Рубіжне — Варварівка
16:30Рубіжне — Лисичанськ
16:30Рубіжне — Кудряшівка
16:35Бердянськ — Сєвєродонецьк
16:40Рубіжне — Кремінна
16:41Рубіжне — Сєвєродонецьк
16:50Слов'янськ — Сєвєродонецьк
16:50Рубіжне — Новокраснянка
16:55Рубіжне — Кремінна
17:00Сватове — Сєвєродонецьк
17:05Рубіжне — Лисичанськ
17:30Рубіжне — Кремінна
17:30Рубіжне — Кудряшівка
17:40Рубіжне — Кремінна
17:57Новобіла — Сєвєродонецьк
18:00Рубіжне — Варварівка
18:10Сєвєродонецьк — Слов'янськ
18:15Рубіжне — Кремінна

за маршрутами автобусів

Бараниківка — Сєвєродонецьк
15:30

Бердянськ — Сєвєродонецьк
16:35

Донецьк — Воронеж (РФ)
10:30

Ковалівка — Сєвєродонецьк
11:00

Краматорськ — Сєвєродонецьк
15:01

Кремінна — Климівка
05:35 13:00

Кремінна — Станиця Луганська
06:30 09:00

Лисичанськ — Харків
12:42

Новобіла — Сєвєродонецьк
17:57

Новокраснянка — Сєвєродонецьк
07:50 11:50

Рубіжне — Варварівка
05:30 06:00 06:30 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:30 18:00

Рубіжне — Дніпродзержинськ
06:30

Рубіжне — Запоріжжя
06:00 06:00

Рубіжне — Затишне
08:00 15:00

Рубіжне — Кам'янка
05:50

Рубіжне — Кремінна
05:45 06:00 06:10 06:20 06:30 06:40 07:00 07:15 07:30 07:40 07:45 07:55 08:00 08:10 08:20 08:30 08:45 09:00 09:10 09:20 09:30 09:45 10:00 10:10 10:25 10:45 11:00 11:10 11:20 11:30 11:40 12:05 12:15 12:30 13:00 13:10 13:20 13:35 13:45 14:20 14:40 15:10 15:25 15:40 16:10 16:20 16:40 16:55 17:30 17:40 18:15

Рубіжне — Кругле
11:50

Рубіжне — Кудряшівка
05:00 06:00 06:30 07:00 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 11:10 12:10 12:50 13:50 15:00 16:30 17:30

Рубіжне — Лисичанськ
06:00 06:50 07:15 08:15 09:05 09:30 10:35 11:25 12:00 13:30 14:20 14:40 16:00 16:30 17:05

Рубіжне — Марківка
09:30

Рубіжне — Містки
06:20 11:50

Рубіжне — Новокраснянка
12:00 16:50

Рубіжне — Пшеничне
08:00 13:00

Рубіжне — Розсош (РФ)
06:45

Рубіжне — Станиця Луганська
10:45

Рубіжне — Сєвєродонецьк
06:50 07:40 08:01 08:05 09:20 09:45 10:01 10:10 10:20 10:36 11:25 12:15 12:40 13:05 13:12 13:55 14:00 14:20 15:35 15:51 16:15 16:18 16:41

Рубіжне — Тимонове
07:10

Рубіжне — Червона Діброва
11:40 15:50

Сватове — Сєвєродонецьк
11:26 17:00

Сиротине — Сєвєродонецьк
14:25

Слов'янськ — Сєвєродонецьк
08:40 16:50

Сєвєродонецьк — Бараниківка
12:35

Сєвєродонецьк — Бердянськ
09:30

Сєвєродонецьк — Ковалівка
06:20 14:30

Сєвєродонецьк — Краматорськ
07:15

Сєвєродонецьк — Кремінна
14:05

Сєвєродонецьк — Мілове
06:30 15:26

Сєвєродонецьк — Новобіла
08:20

Сєвєродонецьк — Новокраснянка
09:15

Сєвєродонецьк — Сватове
06:45 13:10

Сєвєродонецьк — Сиротине
15:55

Сєвєродонецьк — Слов'янськ
05:50 10:55 12:40 18:10

Сєвєродонецьк — Троїцьке
13:23

Сєвєродонецьк — Харків
06:45 10:40 16:25

Троїцьке — Сєвєродонецьк
09:35

Харків — Сєвєродонецьк
12:23

Інформація оновлена: 31.07.2016