Автовокзал Рубіжне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Визволителів, 98 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06453-64539

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Рубіжне — Кудряшівка
05:30Рубіжне — Варварівка
05:45Рубіжне — Кремінна
05:50Рубіжне — Кам'янка
06:00Рубіжне — Кремінна
06:00Сєвєродонецьк — Слов'янськ
06:00Рубіжне — Варварівка
06:00Рубіжне — Лисичанськ
06:00Рубіжне — Запоріжжя
06:00Рубіжне — Кудряшівка
06:20Рубіжне — Кремінна
06:30Рубіжне — Кам'янське
06:30Сєвєродонецьк — Мілове
06:30Рубіжне — Кремінна
06:30Рубіжне — Варварівка
06:30Рубіжне — Новокраснянка
06:40Рубіжне — Кремінна
06:45Сєвєродонецьк — Харків
06:45Сєвєродонецьк — Сватове
06:50Рубіжне — Лисичанськ
06:59Рубіжне — Сєвєродонецьк
07:00Кремінна — Станиця Луганська
07:00Рубіжне — Варварівка
07:00Рубіжне — Кудряшівка
07:00Рубіжне — Кремінна
07:10Рубіжне — Нижня Дуванка
07:15Сєвєродонецьк — Краматорськ
07:15Рубіжне — Кремінна
07:15Познань (Пол) — Станиця Луганська
07:30Рубіжне — Кремінна
07:40Рубіжне — Кремінна
07:45Рубіжне — Кремінна
07:50Новокраснянка — Сєвєродонецьк
07:55Рубіжне — Кремінна
07:56Рубіжне — Сєвєродонецьк
08:00Рубіжне — Варварівка
08:00Рубіжне — Пшеничне
08:00Рубіжне — Затишне
08:01Рубіжне — Сєвєродонецьк
08:10Рубіжне — Кремінна
08:15Рубіжне — Лисичанськ
08:20Рубіжне — Станиця Луганська
08:20Рубіжне — Кремінна
08:20Щастя — Харків
08:20Сєвєродонецьк — Новобіла
08:21Рубіжне — Сєвєродонецьк
08:30Рубіжне — Кремінна
08:45Рубіжне — Кремінна
09:00Слов'янськ — Сєвєродонецьк
09:00Рубіжне — Кремінна
09:00Кремінна — Станиця Луганська
09:00Рубіжне — Варварівка
09:05Рубіжне — Лисичанськ
09:10Рубіжне — Кремінна
09:10Рубіжне — Кудряшівка
09:15Сєвєродонецьк — Новокраснянка
09:20Рубіжне — Кремінна
09:30Сєвєродонецьк — Бердянськ
09:35Троїцьке — Сєвєродонецьк
09:38Рубіжне — Сєвєродонецьк
09:38Рубіжне — Сєвєродонецьк
09:45Рубіжне — Кремінна
10:00Рубіжне — Новокраснянка
10:00Рубіжне — Варварівка
10:01Рубіжне — Сєвєродонецьк
10:03Рубіжне — Сєвєродонецьк
10:05Просторе — Кремінна
10:10Рубіжне — Кудряшівка
10:10Рубіжне — Кремінна
10:25Рубіжне — Кремінна
10:25Рубіжне — Лисичанськ
10:27Рубіжне — Сєвєродонецьк
10:34Рубіжне — Сєвєродонецьк
10:45Рубіжне — Кремінна
10:55Сєвєродонецьк — Слов'янськ
11:00Рубіжне — Варварівка
11:00Рубіжне — Кремінна
11:07Слов'янськ — Сєвєродонецьк
11:10Рубіжне — Кремінна
11:10Рубіжне — Кудряшівка
11:25Рубіжне — Лисичанськ
11:27Сватове — Сєвєродонецьк
11:30Рубіжне — Кремінна
11:30Варшава (Пол) — Станиця Луганська
11:39Рубіжне — Сєвєродонецьк
11:40Рубіжне — Кремінна
11:50Новокраснянка — Сєвєродонецьк
12:00Рубіжне — Новокраснянка
12:05Рубіжне — Кремінна
12:15Рубіжне — Кремінна
12:25Сєвєродонецьк — Слов'янськ
12:29Рубіжне — Сєвєродонецьк
12:30Рубіжне — Варварівка
12:30Рубіжне — Кремінна
12:40Рубіжне — Новокраснянка
12:56Рубіжне — Сєвєродонецьк
13:00Рубіжне — Варварівка
13:00Рубіжне — Кудряшівка
13:10Сєвєродонецьк — Сватове
13:10Рубіжне — Кремінна
13:20Станиця Луганська — Харків
13:22Рубіжне — Сєвєродонецьк
13:23Сєвєродонецьк — Троїцьке
13:35Станиця Луганська — Кремінна
13:35Рубіжне — Кремінна
13:40Рубіжне — Лисичанськ
13:44Рубіжне — Сєвєродонецьк
13:45Рубіжне — Кремінна
14:00Рубіжне — Пшеничне
14:00Рубіжне — Варварівка
14:00Рубіжне — Кудряшівка
14:00Рубіжне — Мілове
14:04Рубіжне — Сєвєродонецьк
14:05Сєвєродонецьк — Новокраснянка
14:12Рубіжне — Сєвєродонецьк
14:20Рубіжне — Лисичанськ
14:20Станиця Луганська — Познань (Пол)
14:20Рубіжне — Кремінна
14:24Рубіжне — Сєвєродонецьк
14:30Рубіжне — Кремінна
14:30Станиця Луганська — Варшава (Пол)
14:37Рубіжне — Сєвєродонецьк
14:40Рубіжне — Кремінна
14:50Мілове — Сєвєродонецьк
15:00Рубіжне — Затишне
15:00Рубіжне — Варварівка
15:01Краматорськ — Сєвєродонецьк
15:05Сєвєродонецьк — Краматорськ
15:08Кремінна — Просторе
15:10Рубіжне — Кремінна
15:25Рубіжне — Кремінна
15:25Станиця Луганська — Кремінна
15:30Рубіжне — Новокраснянка
15:40Рубіжне — Кремінна
15:50Рубіжне — Лисичанськ
15:51Рубіжне — Сєвєродонецьк
15:51Рубіжне — Сєвєродонецьк
16:06Рубіжне — Сєвєродонецьк
16:10Рубіжне — Кремінна
16:18Рубіжне — Сєвєродонецьк
16:18Рубіжне — Сєвєродонецьк
16:30Рубіжне — Варварівка
16:30Рубіжне — Кудряшівка
16:30Рубіжне — Лисичанськ
16:34Рубіжне — Сєвєродонецьк
16:40Рубіжне — Кремінна
16:41Рубіжне — Сєвєродонецьк
16:50Рубіжне — Новокраснянка
16:50Слов'янськ — Сєвєродонецьк
17:00Сватове — Сєвєродонецьк
17:14Рубіжне — Сєвєродонецьк
17:30Рубіжне — Кремінна
17:30Рубіжне — Пшеничне
17:47Рубіжне — Сєвєродонецьк
17:57Новобіла — Сєвєродонецьк
18:02Слов'янськ — Сєвєродонецьк
18:10Сєвєродонецьк — Слов'янськ
18:15Рубіжне — Кремінна
19:00Рубіжне — Варварівка

за маршрутами автобусів

Варшава (Пол) — Станиця Луганська
11:30

Краматорськ — Сєвєродонецьк
15:01

Кремінна — Просторе
15:08

Кремінна — Станиця Луганська
07:00 09:00

Мілове — Сєвєродонецьк
14:50

Новобіла — Сєвєродонецьк
17:57

Новокраснянка — Сєвєродонецьк
07:50 11:50

Познань (Пол) — Станиця Луганська
07:15

Просторе — Кремінна
10:05

Рубіжне — Варварівка
05:30 06:00 06:30 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:30 13:00 14:00 15:00 16:30 19:00

Рубіжне — Запоріжжя
06:00

Рубіжне — Затишне
08:00 15:00

Рубіжне — Кам'янка
05:50

Рубіжне — Кам'янське
06:30

Рубіжне — Кремінна
05:45 06:00 06:20 06:30 06:40 07:00 07:15 07:30 07:40 07:45 07:55 08:10 08:20 08:30 08:45 09:00 09:10 09:20 09:45 10:10 10:25 10:45 11:00 11:10 11:30 11:40 12:05 12:15 12:30 13:10 13:35 13:45 14:20 14:30 14:40 15:10 15:25 15:40 16:10 16:40 17:30 18:15

Рубіжне — Кудряшівка
05:00 06:00 07:00 09:10 10:10 11:10 13:00 14:00 16:30

Рубіжне — Лисичанськ
06:00 06:50 08:15 09:05 10:25 11:25 13:40 14:20 15:50 16:30

Рубіжне — Мілове
14:00

Рубіжне — Нижня Дуванка
07:10

Рубіжне — Новокраснянка
06:30 10:00 12:00 12:40 15:30 16:50

Рубіжне — Пшеничне
08:00 14:00 17:30

Рубіжне — Станиця Луганська
08:20

Рубіжне — Сєвєродонецьк
06:59 07:56 08:01 08:21 09:38 09:38 10:01 10:03 10:27 10:34 11:39 12:29 12:56 13:22 13:44 14:04 14:12 14:24 14:37 15:51 15:51 16:06 16:18 16:18 16:34 16:41 17:14 17:47

Сватове — Сєвєродонецьк
11:27 17:00

Слов'янськ — Сєвєродонецьк
09:00 11:07 16:50 18:02

Станиця Луганська — Варшава (Пол)
14:30

Станиця Луганська — Кремінна
13:35 15:25

Станиця Луганська — Познань (Пол)
14:20

Станиця Луганська — Харків
13:20

Сєвєродонецьк — Бердянськ
09:30

Сєвєродонецьк — Краматорськ
07:15 15:05

Сєвєродонецьк — Мілове
06:30

Сєвєродонецьк — Новобіла
08:20

Сєвєродонецьк — Новокраснянка
09:15 14:05

Сєвєродонецьк — Сватове
06:45 13:10

Сєвєродонецьк — Слов'янськ
06:00 10:55 12:25 18:10

Сєвєродонецьк — Троїцьке
13:23

Сєвєродонецьк — Харків
06:45

Троїцьке — Сєвєродонецьк
09:35

Щастя — Харків
08:20

Інформація оновлена: 20.08.2021